This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Nasi Sponsorzy

Mecze i składy drużyny KS Konfeks - 5 liga sezon 2017/18

Lp Data Mecz Wynik Zdobywcy punktów
1 30.09.2017
godz.12:00
AKS Strzegom - Konfeks 5:10 Kamil Kowalewski - 4,5 pkt , Patryk Stanisławski - 2,5 pkt , Elżbieta Panek 1 pkt. i Paweł Muchowski 2 pkt
2 7.10.2017
godz.1200
Konfeks - GOKSIR Dobromierz 10:3 Kamil Kowalewski - 3,5 pkt , Patryk Stanisławski - 3,5 pkt , Elżbieta Panek 1 pkt. i Paweł Muchowski 2 pkt
3 21.10.2017
godz.12:00
UKS Żak Gierałtowiec - Konfeks - 10:2
Kamil Kowalewski - 2 pkt
4 4.11.2017
godz.12:00
Konfeks - KS III Polkowice 10:5 Kamil Kowalewski - 4,5 pkt , Patryk Stanisławski - 2,5 pkt , Elżbieta Panek 2 pkt. i Paweł Muchowski 1 pkt
5 18.11.2017
godz.12:00
KS II Polkowice - Konfeks 10:7 Paweł Muchowski 3 pkt, Rusak - 2 pkt, Patryk Stanisławski - 1 pkt , Elżbieta Panek 1 pkt.
6 2.12.2017
godz.12:00
Konfeks - STS Chrobry Głogów 10:5 Paweł Muchowski 4.5 pkt, Patryk Stanisławski - 3.5 pkt , Elżbieta Panek 2 pkt.
7 16.12.2017
godz.12:00
Konfeks - wolny termin . .
2 runda
8 13.01.2018
godz.12:00
KS III Polkowice - Konfeks 4:10 .
9 27.01.2018
godz.12:00
STS Chrobry Głogów - Konfeks 8:10 .
11 3.03.2018
godz.12:00
GOKSIR Dobromierz -Konfeks - 10:5 .
12 17.03.2018
godz.12:00
Konfeks - KS II Polkowice 8:10 .
13 07.04.2018
godz.12:00
Konfeks - UKS Żak Gierałtowiec 7:10 Kamil Kowalewski - 4,5 pkt. Elzbieta Panek : 1 pkt. Paweł Muchowski: 1 pkt. Stanisławski Patryk : 0,5 pkt
14 21.04.2018
godz.12:00
Konfeks - AKS Strzegom 10:5 E. Raszowska - Panek 2 pkt, P. Muchowski 4,5 , P. Stanisławski 2,5 pkt. , R. Wi¶niewski 1 pkt.

Tabela rozgrywek 2017-18 - V liga - grupa legnicka - 15. 04. 2018

Lp Drużyna M Pkt Punkty .
1 KS II Polkowice 11 20 108:55 1.96
2 UKS Żak III Gierałtowiec 11 17 97:75 1.29
3 Konfeks Legnica 12 14 99:85 1.16
4 AKS II Strzegom 12 10 92:92 1.00
5 STS Chrobry Głogów 10 7 66:86 0.77
6 GOKSIR Dobromierz 11 5 66:98 0.67
7 KS III Polkowice 11 5 60:97 0.62

Terminarz rozgrywek V ligi - grupa legnicka sezon 2017 / 2018

Lp Gospodarze Goście Wynik

30.09.2017

1 kolejka

GOKSIR Dobromierz wolny termin .
AKS II Strzegom KS Konfeks Legnica 5:10
KS III Polkowice KS II Polkowice 1:10
UKS Żak III Gierałtowiec STS Chrobry Głogów 9:9

7.10.2017

2 kolejka

KS Konfeks Legnica GOKSIR Dobromierz 10:3
wolny termin AKS II Strzegom .
STS Chrobry Głogów KS III Polkowice 10:2
KS II Polkowice UKS Żak III Gierałtowiec 8:10

21.10.2017

3 kolejka

GOKSIR Dobromierz KS II Polkowice 5:10
AKS II Strzegom STS Chrobry II Głogów 10:2
KS III Polkowice wolny termin .
UKS Żak III Gierałtowiec KS Konfeks Legnica 10:2

4.11.2017

4 kolejka

STS Chrobry II Głogów GOKSIR Dobromierz 10:8
KS II Polkowice AKS II Strzegom 10:6
KS Konfeks Legnica KS III Polkowice 10:5
wolny termin UKS Żak III Gierałtowiec .

18.11.2017

5 kolejka

GOKSIR Dobromierz UKS Żak III Gierałtowiec 5:10
AKS II Strzegom KS III Polkowice 10:3
STS Chrobry II Głogów wolny termin .
KS II Polkowice KS Konfeks Legnica 10:7

2.12.2017

6 kolejka

KS III Polkowice GOKSIR Dobromierz 9:9 (37:37)
UKS Żak III Gierałtowiec AKS II Strzegom 10:7
KS Konfeks Legnica STS Chrobry II Głogów 10:5
wolny termin KS II Polkowice .

16.12.2017

7 kolejka

GOKSIR Dobromierz AKS II Strzegom 6:10
KS III Polkowice UKS Żak III Gierałtowiec 9:9 (36:38)
STS Chrobry II Głogów KS II Polkowice 5:10
KS Konfeks Legnica wolny termin .
2 runda

13.01.2018

8 kolejka

wolny termin UKS Żak III Gierałtowiec .
KS II Polkowice GOKSIR Dobromierz 10:3
KS III Polkowice KS Konfeks Legnica 4:10
STS Chrobry II Głogów AKS II Strzegom 10:7

27.01.2018

9 kolejka

UKS Żak III Gierałtowiec GOKSIR Dobromierz 10:4
KS II Polkowice wolny termin .
STS Chrobry II Głogów KS Konfeks Legnica 8:10
KS III Polkowice AKS II Strzegom 9:9 (30:31)

10.02.2018

10 kolejka

UKS Żak III Gierałtowiec KS III Polkowice 0:10 vo
KS II Polkowice STS Chrobry II Głogów 10:2
wolny termin KS Konfeks Legnica .
AKS II Strzegom GOKSIR Dobromierz 10:3

3.03.2018

11 kolejka

STS Chrobry II Głogów UKS Żak III Gierałtowiec 5:10
KS II Polkowice KS III Polkowice 10:4
GOKSIR Dobromierz KS Konfeks Legnica 10:5
AKS II Strzegom wolny termin .

17.03.2018

12 kolejka

AKS II Strzegom UKS Żak III Gierałtowiec 9:9 (34:32)
KS Konfeks Legnica KS II Polkowice 8:10
wolny termin STS Chrobry II Głogów .
GOKSIR Dobromierz KS III Polkowice 10:4

7.04.2018

13 kolejka

KS Konfeks Legnica UKS Żak III Gierałtowiec 7:10
AKS II Strzegom KS II Polkowice 4:10
GOKSIR Dobromierz STS Chrobry II Głogów 9:9 (36:35)
KS III Polkowice wolny termin .

21.04.2018

14 kolejka

UKS Żak III Gierałtowiec KS II Polkowice .
KS Konfeks Legnica AKS II Strzegom 10:5
KS III Polkowice STS Chrobry II Głogów .
wolny termin GOKSIR Dobromierz .


DHTML JavaScript Menu By Milonic