This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2018/2019
1 GKS Męcinka 21
2 KS Legnickie Pole 15
3 Zawisza Serby 14
4 Iskra Kochlice 12
5 Zamet Przemków 11
6 Kuźnia Jawor 11
7 Pogoń Góra 10
8 Konfeks Legnica 9
9 Kaczawa Bieniowice 8
10 Czarni Rokitki 7
11 Zryw Kłębanowice 7
12 Płomień Radwanice 7
13 Odra Chobienia 7
14 Chojnowianka 7
15 Iskra Księginice 6
16 UKS Huta Przemków 3
więcej
7 kolejka 22.09.18
Rokitki - Radwanice 3:4
Chojnów - Zamet 0:4
Góra - Serby 2:2
Bieniowice - Zryw 0:2
Męcinka - UKS Huta 4:1
Kochlice - Legnickie Pole 0:2
Kuźnia - Księginice 5:1
Konfeks - Chobienia 2:3
8 kolejka 29/30.09.18
Radwanice - Chobienia
Księginice - Konfeks
Kochlice - Kuźnia
UKS Huta - Legnickie Pole
Zryw - Męcinka
Serby - Bieniowice
Zamet - Góra
Rokitki - Chojnów
Snajperzy 2018/2019
Akacki Łukasz 4
Wójcik Kamil 2
Cirko Michał 2
Janeczko Michał 1
Grządkowski Michal 1
Jazowiecki Aleksander 1
Kowalczyk Krystian 1
Swędzikiewicz 1
Piotrowski 1
Nasi Sponsorzy


Treningi Sekcji Piłki Nożnej wrzesień 2018

Lp Poniedz. Wtorek Sroda Czwartek Piatek
Seniorzy
Trener Andrzej Kisiel
17:00 - 18:30
Trawa
. 18:00 - 19:30
Trawa
. 18:00 - 19:30
Trawa
Juniorzy Młodsi
Trener Michał Grządkowski
tel. 693-676-108
18:30 - 20:00
Za bramkami
16:30 - 18:00
sztuczna 1/2 od ZSB
. 16:30 - 18:00
sztuczna
15:00 - 16:30
sztuczna
Trampkarze
Trener Witold Woźniak
tel. 726-338-296
15:00 - 16:30
sztuczna
. 16:30 - 18:00
Trawa
16:30 - 18:00
sztuczna
.
Mlodzik Grupa I
Trener Patryk Potycz
tel. 794-362-833
. 15:00 - 16:30
sztuczna
15:00 - 16:30
Trawa
15:00 - 16:30
sztuczna
.
Mlodzik Grupa II
Trener Marek Kucharski
tel. 509-676-422
15:00 - 16:30
sztuczna
15:00 - 16:30
sztuczna
. . 15:00 - 16:30
sztuczna lub 16:00 - 17:30 trawa
Orlik 2008
Trener Damian Kwaśniewski
tel. 721-434-061
. 16:30 - 18:00
trawa
16:30 - 18:00
trawa
16:30 - 18:00
trawa
.
Orlik 2009
Trener Patryk Potycz
tel. 794-362-833
16:15 - 17:30
trawa
18:00 - 19:15
trawa
. 16:45 - 18:00
trawa
.
Zak 2010
Trener Piotr Kolodziej
tel. 600-977-536
16:30 - 17:30
trawa
16:30 - 17:30
trawa
. . 16:30 - 17:30
trawa
Zak 2011-12
Trener Patryk Potycz
tel. 794-362-833
. 16:45 - 17:45
trawa
17:30 - 18:30
trawa
18:00 - 19:00
trawa
.
Bambinis 2013 i mlodsi
Trener Patryk Potycz
tel. 794-362-833
17:30 - 18:30
trawa
. 16:30 - 17:30
trawa
. .
Bramkarze - wszystkie roczniki
Trener Sebastian Tamioła
tel. 570-211-115
. . 16:45 - 17:45
trawa
. 16:45 - 17:45
trawa