This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Nasi Sponsorzy


.

Turniej Klubowy 2.12.2019

Lp # Nazwisko i imię WK Ok. Klub Wynik # PKL PDF
1 7 Poznysz Aleksander
Ciereszko Zbigniew
12.0
7.0
DS BF Swiebodzice
.
62.50 28 5 7
2 4 Gąska Eugeniusz
Czerniawski Marek
3.0
4.0
DS Konfeks II
Konfeks I
59.82 28 3 5
3 1 Niebudek Jan
SZatorski Jerzy
2.5
4.0
DS Konfeks I 51.79 28 1 4
4 2 Gołąbek Marian
Kozieł Wiesław
1.5
2.0
DS Konfeks II 49.11 28 1 3
5 5 Wiszniewski Henryk
Raczyński Wojciech
4.0
3.0
DS KBS Milkowice
.
48.21 28 . 2
6 6 Czapulak Grzegorz
Szanduła Zbigniew
5.0
3.0
DS Konfeks I
Konfeks II
45.54 28 . 1
7 3 Cieśla Stanisław
Siwiec Roman
5.0
3.0
DS Konfeks II 33.04 28 . .

Turniej Klubowy 25.11.2019

Lp # Nazwisko i imię WK Ok. Klub Wynik # PKL PDF
1 1 Borowiec Stanisław
Poznar Jerzy
4.0
4.0
LB
DS
.
Konfeks II
61.73 27 5 7
2 6 Poznysz Aleksander
Ciereszko Zbigniew
12.0
7.0
DS BF Swiebodzice
.
58.02 27 3 5
3 5 Czerniawski Marek
Sękowski Wojciech
4.0
5.0
DS
Konfeks I
53.09 27 1 4
. 7 Gąska Eugeniusz
Wiszniewski Henryk
3.0
4.0
DS Konfeks II
KBS Milkowice
53.09 27 1 3
5 9 Czapulak Grzegorz
Szanduła Zbigniew
5.0
3.0
DS Konfeks I
Konfeks II
51.85 27 1 2
6 4 Cieśla Stanisław
Raczyński Wojciech
5.0
3.0
DS Konfeks II
.
48.15 27 . 1
7 3 Gołąbek Marian
Kozieł Wiesław
1.5
2.0
DS Konfeks II 43.83 27 . .
. 8 Cybulak Adam
Chopcian Jerzy
2.5
.
DS
Konfeks II
43.83 27 . .
9 2 Zatorski Jerzy
Niebudek Jan
4.0
2.5
DS Konfeks I 36.42 27 . .

Turniej Klubowy 4.11.2019

Lp # Nazwisko i imię WK Ok. Klub Wynik # PKL PDF
1 6 Czerniawski Marek
Gąska Eugeniusz
4.5
3.0
DS Konfeks I
Konfeks II
60.71 28 5 7
2 1 Niebudek Jan
Zatorski Jerzy
2.5
4.0
DS Konfeks I 58.33 28 3 5
3 7 Poznysz Aleksander
Ciereszko Zbigniew
12.0
7.0
DS BF Swiebodzice
.
58.33 28 1 4
4 8 Cybulak Adam
Chopcian Jerzy
2,5
.
DS .
Konfeks II
54.17 28 1 3
5 3 Czapulak Grzegorz
Wiszniewski Grzegorz
5.0
4.0
DS Konfeks I
KBS Milkowice
50.00 28 1 2
6 2 Gołąbek Marian
Kozieł Wiesław
1.5
2.0
DS Konfeks II 42.26 28 1 1
7 4 Szanduła Zbigniew
Lickiewicz Krzysztof
3.0
.
DS Konfeks II 39.88 28 1 .
8 5 Siwiec Roman
Cieśla Stanisław
3.0
5.0
DS Konfeks II 36.31 28 1 .

Turniej Karkonoski 28.10.2019

Lp # Nazwisko i imię WK Ok. Klub Wynik # PKL PDF
1 9 Cieśla Stanisław
Siwiec Roman
5.0
3.0
DS Konfeks II 62.14 27 5 7
2 5 Łukaszewicz Leon
Wegner Bogumił
4.0
12.0
DS Konfeks II
Konfeks I
56.02 27 3 5
3 7 Gąska Eugeniusz
Wiszniewski Henryk
3.0
4.0
DS Konfeks II
KBS Miłkowice
54.17 27 1 4
4 3 Poznysz Aleksander
Ciereszko Zbigniew
12.0
7.0
DS BF Swiebodzice
.
53.24 27 1 3
5 4 Poznar Jerzy
Borowiec Stanisław
4.0
.
DS Konfeks II
.
52.78 27 1 2
6 10 Czapulak Grzegorz
Chopcian Jerzy
5.0
.
DS Konfeks I
Konfeks II
52.31 27 1 1
7 1 Niebudek Jan
Zatorski Jerzy
2.5
4.0
DS Konfeks I 50.00 27 1 .
8 6 Maślanka Jan
Raczyński Wojciech
4.0
3.0
DS Konfeks II 45.37 27 1 .
9 2 Szanduła Zbigniew
Lickiewicz Krzysztof
3.0
.
DS Konfeks II 37.96 27 1 .
10 8 Gołąbek Marian
Kozieł Wiesław
1.5
2.0
DS Konfeks II 36.11 27 1 .

Turniej Karkonoski 21.10.2019

Lp # Nazwisko i imię WK Okreg Wynik # PKL PDF
1 7 Poznysz Aleksander
Ciereszko Zbigniew
12.0
9.0
Bona Fode Swiebodzice 65.18 28 5 7
2 5 Wiszniewski Henryk
Gąska Eugeniusz
4.0
3.0
KBS Miłkowice Konfeks II 58.04 28 3 5
3 1 Wegner Bogumił
Czerniawski Marek
12.0
4.0
Konfeks II Legnica 53.57 28 1 4
4 4 Maślanka Jan
Cieśla Stanisław
4.0
5.0
Konfeks II Legnica 45.54 28 1 3
5 3 Szanduła Zbigniew
Lickiewicz Krzysztof
3.0
.
Konfeks II Legnica 43.75 28 1 2
6 6 Chopcian Jerzy
Cybulak Adam
.
2.5
Konfeks II Legnica 42.86 28 1 1
7 2 Gołąbek Marian
Koziel Wieslaw
1.5
2.0
Konfeks II Legnica
41.07 28 1 .

Turniej Karkonoski 14.10.2019

Lp # Nazwisko i imię WK Okreg Wynik # PKL PDF
1 8 Dziekańska Ewa
Saliński Przemysław
9.0
9.0
DS 67.13 27 10 7
2 6 Wegner Bogumił
Czerniawski Marek
12.0
4.0
DS 58.33 27 7 5
3 2 Gołąbek Marian
Kozieł Wiesław
1.5
2.0
DS 57.87 27 4 4
4 10 Czapulak Grzegorz
Łukaszewicz Leon
5.0
4.0
DS 54.63 27 2 3
5 4 Baniewski Władysław
Rączkowski Ryszard
. . 52.78 27 1 2
6 3 Lickiewicz Krzysztof
Szanduła Zbigniew
.
3.0
DS 47.69 27 1 1
7 7 Wiszniewski Henryk
Raczyński Wojciech
4.0
3.0
DS
46.76 27 1 .
8 1 Niebudek Jan
Zatorski Jerzy
2.5
4.0
DS
42.59 27 1 .
9 5 Janiak Andrzej
Cymbalista Tadeusz
2.5
4.0
DS
42.13 27 1 .
10 9 Chopcian Jerzy
Wodziński Ryszard
.
4.0
DS
30.09 27 1 .


DHTML JavaScript Menu By Milonic