This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.

Hymn Konfeksu
Tabela 2017/2018
1 Prochowiczanka 74
2 Sparta Rudna 71
3 Odra Chobienia 65
4 Kuźnia Jawor 59
5 Konfeks Legnica 56
6 KS Legnickie Pole 49
7 Zamet Przemków 48
8 Płomień Radwanice 43
9 KS Męcinka 41
10 Iskra Księginice 38
11 UKS Huta Przemków 36
12 Kaczawa Bieniowice 29
13 Iskra Kochlice 28
14 Czarni Rokitki 20
15 Dąb Siedliska 18
16 Grom Gromadzyń 8
więcej
30 kolejka 9.06.18
Zamet - Rokitki 4:0
UKS Huta - Grom
Chobienia - Konfeks 4:1
Radwanice - Bieniowice 5:0
Prochowiczanka - Księginice 5:0
Rudna - Kochlice 5:0
Męcinka - Kuźnia 1:2
Legnickie Pole - Siedliska 4:3
Snajperzy 2017/2018
Wójcik Kamil 18
Cirko Michał 10
Wiśniewski Dominik 8
Kryza Dawid 8
Kowalczyk Krystian 6
Janeczko Michał 4
Plebaniak Dominik 2
Kulikowski Grzegorz 2
Dańczak Oliwer 3
Grządkowski Michał 2
Jazowiecki Aleksander 1
Winnik Hubert 1
Trochanowski Marek 1
Piotrowski Gabriel 1
Martinka 1
Nasi Sponsorzy

.
Wiadomości
Juniorzy bez punktów
01/09/2017 21:35
30 sierpnia 2017 godz.13:00

Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych

Kuźnia Jawor - Konfeks Legnica 7:2 (2:0)

Bramki dla Konfeksu:Rzeszotko, Przerywacz

Sędzia: Piotr Zając (Delegatura Legnica)

Widzów: ok.50

Po nieudanym starcie sezonu w Lidze Dolnośląskiej nasi juniorzy pełni nadziei wyjechali w środowe popołudnie do Jawora na spotkanie w ramach 3 kolejki LDJM. Niestety, rzeczywistość dla naszej drużyny okazała się bardzo brutalna i zweryfikowała słabą dyspozycję, w jakiej obecnie znajduje się nasz zespół. Brak realizacji zadań taktycznych, bardzo proste i często niewymuszone przez przeciwnika błędy indywidualne, brak agresji w grze obronnej i wreszcie największa bolączka naszej drużyny – porażający wręcz brak skuteczności spowodował, że w meczu z Jaworem nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem.Byliśmy zbyt wolni, zbyt niedokładni a na domiar złego nawet jeśli w wyniku błędów obrony rywala znajdowaliśmy się w dogodnej sytuacji strzeleckiej nie byliśmy w stanie jej zrealizować, kilkukrotnie nie trafiając w sytuacjach sam na sam z bramkarzem lub nawet do pustej bramki. Gospodarze natomiast nie grając wcale rewelacyjnej piłki byli w stanie stworzyć pod naszą bramką mnóstwo dogodnych sytuacji strzeleckich i co najważniejsze – sfinalizować większość z nich, ostatecznie strzelając 7 bramek. Szczególnie w drugiej połowie spotkania nasza formacja defensywna z bramkarzem Garbaczem na czele przypominała ser szwajcarski i co chwila dopuszczała rywali do własnego pola karnego. Nasz zespół był jedynie w stanie zrewanżować się bramkami Przerywacza oraz Rzeszotki, który dobił strzał po nieskutecznie egzekwowanym przez siebie rzucie karnym. Przed sobotnim spotkaniem domowym z KS Polkowice nasi gracze muszą zdecydowanie przemyśleć swoją boiskową postawę, wyciągnąć wnioski z popełnianych błędów oraz przystąpić do rywalizacji z mocnym postanowieniem zmazania plamy z pierwszych 3 kolejek sezonu, w których nie udało nam się zdobyć ani jednego punktu.

Kuźnia: Nkwamu - Rudy ( Stawiarski 58 min),Pastuła, Błoński (Lipiński 65 min), Nkwamu ( Bonielewicz 58 min),Ociepka (Olanin 10 min),Grzejszczak, Szałach,Klasa, Dawid Kuc,(Jaskierski 65 min), Tymofiejczyk

Konfeks: Prus (67 min Garbacz), Taraciński, Przerywacz, Górski (41 min Fronc), Ignaszewski, Rzeszotko, Krupa (60 min Lewandowski), Hawran, Kułacz (41 min Tumilewicz), Słoniewski (74 min Pawliszczy), Chabecki
Druga porażka juniorów
01/09/2017 21:26
26 sierpnia 2017 godz.11:00

Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych

Konfeks - Lechia Dzierżoniów 0:2 (0:1)

W drugiej kolejce Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych nasz zespół podejmował na własnym obiekcie drużynę Lechii Dzierżoniów. W rozegranym na sztucznej płycie przy ulicy Grabskiego meczu nasi gracze zaprezentowali dwa zupełnie inne oblicza. O ile na pierwszą połowę w naszym wykonaniu można właściwie spuścić zasłonę milczenia, ponieważ gra była toczona w bardzo wolnym tempie a stroną przeważającą i stwarzającą groźne sytuacje byli goście, o tyle druga połowa to już zupełnie inna postawa naszych młodych graczy. Pierwsza bramka dla gości padła już na początku gry , kiedy to po stracie w środku pola nasz bramkarz Brdak w kuriozalny sposób przepuścił niegroźny strzał rywala z dystansu. Stracona bramka rozochociła gości, którzy częściej znajdowali się w posiadaniu piłki oraz tworzyli groźne sytuacje pod naszą bramką, jednak w porę interweniowali obrońcy bądź dobrymi wyjściami swój błąd z 6 minuty nadrabiał Brdak.
Po uwagach ze strony trenera oraz korektach w ustawieniu nasz zespół zmotywowany wyszedł na drugą część gry. Sytuacja odwróciła się, ponieważ w drugich 40 minutach to Konfeks był stroną dyktującą tempo oraz warunki gry, potwierdzając to raz po raz dynamicznymi rajdami, w których brylował bardzo aktywny Przerywacz.
Niestety, pod bramką gości nie było już tak kolorowo i pomimo stworzenia kilku wręcz stuprocentowych sytuacji nasi gracze nie znaleźli sposobu na bramkarza z Dzierżoniowa. A o tym, że niewykorzystane sytuacje potrafią się mścić nasi gracze przekonali się po stałym fragmencie gry, kiedy nieupilnowany zawodnik gości oddał strzał z 20 metrów, a piłka po rykoszecie wtoczyła się do naszej bramki. Oprócz wielu niewykorzystanych sytuacji nieskutecznych Przerywacza, Hawrana oraz Słoniewskiego warto odnotować jeszcze nietrafione rzuty karne dla obu drużyn. Najpierw z 11 metrów intencje napastnika z Dzierżoniowa wyczuł wprowadzony w drugiej części gry Prus, natomiast z naszej strony w końcowych minutach meczu wysoko ponad bramką uderzył Przerywacz, tym samym niwecząc nasze nadzieje na uzyskanie pozytywnego rezultatu w postaci przynajmniej remisu, na co z przebiegu całego spotkania nasz zespół zdecydowanie zasłużył.

Konfeks: Brdak (33 Prus) - Przerywacz, Cerolewicz, Wysoczański, Górski, Kułacz (41 Kuboń), Krupa (70 Ignaszewski), Rzeszotko, Słoniewski (55 Hawran), Taraciński, Chabecki
Puchar Polski II runda - gramy dalej
29/08/2017 20:30
Legnica 29 sierpnia 2017 godz.18:00

Puchar Polski II runda

Konfeks Legnica - Kuźnia Jawor 17:1 (7:0)

Bramki : Cirko - 2 (15, 23), Winnik - 3 (20, 50, 53), Kulikowski 24, Wiśniewski - 4 (21, 26, 32, 70), Ławkiel - 3 (62, 80, 89), Plebaniak 68, Dańczak 73, Piotrowski – 2 (85, 86)

Sędzia: Kacper Gontarek

Widzów ok.80

Zdjęcia www.lca.pl

Rekordowym wynikiem 17:1 zakończyłsie mecz II rundy Pucharu Polski z Kużnią Jawor.
W meczu II rundy Pucharu Polski z Kuźnią Jawor trener Andrzej Kisiel wystawił rezerwowy zespół. W składzie pierwszej 11 wystapiło tylko 2 zawodników z podstawowej 11 - Wójcik Kamil oraz Cirko Michał. Pozostali zawodnicy naszego zespołu byli na ławce rezerwowych lub nie zmieścili się w składzie meczowym.
Mecz był jednostronnym widowiskiem tylko do 15 min Kuźnia próbowała dotrzymać nam kroku. Worek z bramkami rozwiązał się w 15 min gdy po pięknym dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę głową zdobył Cirko. Kolejna bramka padła także po rozegraniu rzutu rożnego przez Kwaśniewskiego a bramkę zdobył Winnik. Nasz zespół w tym meczu wszystkie bramki zdobył po ładnych zespołowych akcjach, nie było bramek przypadkowych. Skutecznością w tym meczu popisał się Dominik Wiśniewski, który zdobył 4 bramki, Hubert Winnik zdobywca 3 bramek, Bartłomiej Ławkiel zdobywca 3 bramek, Michał Cirko zdobywca 2 bramek, Piotrowski zdobywca 2 bramek oraz po jednej bramce dołożyli Kulikowski, Dańczak oraz Plebaniak. Cieszy fakt, że trener Andrzej Kisiel posiada bardzo liczną kadrę zespołu, która liczy 24 zawodników.
Wszyscy z nich reprezentują dobre umiejętności i mogą grać w 1 zespole.
Po 2 efektownych zwycięstwach czeka nas ciężki mecz ligowy, który
rozegramy w sobotę 02.09 o godz 16;00 w Przemkowie z ZAMETEM

Konfeks: Skibiński – Trochanowski, Hoszowski, Wójcik (46 min Ławkiel), Bazan – Kwaśniewski (70 min Grządkowski), Kulikowski (70 min Piotrowski), Jazowiecki, Winnik (58 min Grzyb), Cirko (46 min Plebaniak) – Wiśniewski (70 min Dańczak).

Kuźnia: Jakub Michałków - Grzegorz Magoń, Maciej Kielman, Wojciech Smyk, Dawid Rembisz, Dawid Hołyński, Michał Mężyk, Seweryn Suchecki (Karlen Baghdasaryan 60 min), Marcin Sasinowski, Marcin Pindel
Nokaut po przerwie
26/08/2017 22:28
Wielowieś 26 sierpnia 2017 godz.16:00

Liga Okręgowa

Grom Gromadzyń/Wielowieś - Konfeks Legnica 0:11 (0:2)

Bramki: Wiśniewski 3, Kryza 2, Wójcik 2, Cirko 2, Trochanowski 1

Sędzia: Frączek Marcin (Del.Lubin)

Widzów: ok.800

KS Konfeks Legnica pojechał na trudny teren do Gromadzynia po dwóch wygranych spotkaniach. W dotychczas rozegranych meczach w Gromadzyniu jeszcze nigdy nie wygraliśmy, dwukrotnie remisując. Dlatego też od początku nasz zespół był bardzo skoncentrowany i od pierwszych minut zepchnął gospodarzy do defensywy.Pierwszą świetną sytuację nie wykorzystał Machał Cirko, którego strzał z 10 m obronił bramkarz Gawron. Gospodarze odpowiedzieli w 14 min gdy mieli rzut wolny z 25 m oddając świetny strzał w róg bramki naszego bramkarza, na nasze szczęście grający w tym meczu Skibiński świetnie obronił. Od tego momentu gospodarze praktycznie nie mogli wyjść ze swojej połowy. Kolejne świetne sytuacje nie wykorzystał dwukrotnie Cirko.
W 36 min zdobywamy bramkę po strzale Kryzy. Minutę później jest już 2;0 gdy ładną akcję naszego zespołu strzałem głową szczupakiem zdobywa Kamil Wójcik. W 41 min Cirko z 25m strzela w poprzeczkę a w 45 min Krystian Kowalczyk nie wykorzystuje świetnej sytuacji bramkowej znajdując się 7 m przed bramkarzem. Drugą część rozpoczynamy ponownie od naszej olbrzymiej przewagi w 49 min nasz zespół rozgrywa ładną akcję wymieniając 8 podań z pierwszej piłki wyprowadzając Dominika Plebaniaka na sytuację sama na sam z bramkarzem, której Dominik nie wykorzystuje.
W 51 min ładną akcję przeprowadza duet Grządkowski - Piotrowski podając do Kryzy, który strzela na 3;0.
W 52 min wreszcie odblokowuje się Michał Cirko, który strzela swą pierwszą bramkę w sezonie. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy zawodnicy naszego zespołu podbiegają do Michała i gratulują mu tej bramki i ciesząc się, że wreszcie strzelił bramkę.
Mamy nadzieję, że będzie to przełomowa bramka Michała. W 62 min faulowany jest w polu karnym Piotrowski a Wójcik z karnego podwyższa na 5;0. W 65 min przepiękną bramkę strzałem z 30m pod poprzeczkę zdobywa Grzegorz Kulikowski. W 67 min swoją druga bramkę w tym meczu strzela Michał Cirko. W kolejnych minutach popis skuteczności daje
Dominik Wiśniewski, który w ciągu 5 min zalicza klasyczny hatrick zdobywając 8, 9 i 10 bramkę dla naszego zespołu.
GRATULUJEMY.
W 85 min bramkę na 11:0 strzela Marek Trochanowski. Minutę później przepiękny strzał z ponad 20m w okienko oddaje Jazowiecki jednak piłka odbita od wewnętrznej części poprzeczki wychodzi w pole.
Cieszymy się z efektownego zwycięstwa, jednak szybko o nim zapominamy i szykujemy się do bardzo trudnego meczu w Przemkowie z Zametem, który rozegramy 02.09 w sobotę o godz 16;00.

Konfeks: Skibiński – Pazio, Wójcik, Kowalczyk, Grządkowski (83 Trochanowski)– Piotrowski, Dańczak (46 Kulikowski), Janeczko (70 Bazan), Plebaniak (74 Kwaśniewski), Cirko – Kryza (74 Wiśniewski)
Falstart juniorów
21/08/2017 8:01
19 sierpnia 2017 godz.13:00

Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych

Miedź Legnica - Konfeks Legnica 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Cukier 31 min, 2:0 Rachel 46 min

Sędzia: Cirko Sebastian (Del.Lubin)

Widzów: ok.80

Niezbyt udaną inaugurację sezonu zaliczyli nasi juniorzy, występujący w rozgrywkach Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych. W derbowym pojedynku z Miedzią Legnica, w którym to nasz zespół jako gość udał się na boisko przy ulicy Świerkowej lepsi okazali się rówieśnicy z Miedzi, którzy odnieśli zasłużone zwycięstwo. Sam mecz nie był porywającym widowiskiem, gdyż z obu stron dominowały błędy zarówno indywidualne, jak również taktyczne w rozegraniu piłki a także w działaniach obronnych. W pierwszej połowie warto odnotować jedynie niewykorzystany przez zawodnika Miedzi rzut karny, który obronił Brdak oraz bramkę w 33 minucie, która była wynikiem braku koncentracji i odpowiedniej agresji w doskoczeniu do zawodnika oddającego strzał do bramki.
Druga część spotkania odbywała się w nieco żwawszym tempie, ale sytuacje podbramkowe tworzyli sobie właściwie tylko gospodarze. Nasi młodzi gracze odzyskując piłkę na własnej połowie często starali się ogryzać próbami szybkich ataków, te jednak kończyły się właściwie za każdym razem przed polem karnym rywali. Największym mankamentem naszych zawodników była słaba decyzyjność, ponieważ za każdym razem wybierali oni na połowie przeciwnika niewłaściwie rozwiązania, które w większości kończyły się stratami piłki i kontrami. W podobny sposób padła również druga bramka dla gospodarzy, którzy wykorzystali błąd w otwarciu gry od naszego bramkarza. Pomimo ambitnej postawy i dużego zaangażowania nie byliśmy jednak w stanie zmniejszyć rozmiarów porażki.
Mecz ten pokazał przede wszystkim jak ciężka walka będzie czekać nasz zespół w obecnym sezonie Ligi Dolnośląskiej, czego wszyscy zawodnicy muszą być w pełni świadomi i ciężką pracą w treningach oraz w meczach udowadniać swoją przydatność dla zespołu.

Miedź: Rędzio - Kaczor, Karwecki (Jernaś), Huzar, Zawadzki - Żarkowski, Cukier (Zachaczewski), Słupski (Salamon), Rachel, Gryman - Andrzejewski.
Konfeks: Brdak (66 min Garbacz Łukasz), Przerywacz, Wysoczański, Taraciński, Cerolewicz (79 min Garbacz Marcin), Górski, Ignaszewski (41 min Kułacz), Chabecki, Krupa (70 min Lewandowski), Rzeszotko, Słoniewski
Pewne 3 punkty z Czarnymi
20/08/2017 7:47
Legnica 19 sierpnia 2017 godz.16:00

Liga Okręgowa

Konfeks Legnica - Czarni Rokitki 4:0 (0:0)

Bramki : 1:0 Kryza 54 min, 2:0 Kowalczyk 65 min, 3:0 Kryza 69 min, 4:0 Janeczko 74 min.

Sędzia: Kuczała Krzysztof (Del.Głogów)

Widzów ok.100

Zdjęcia www.lca.pl
Po efektownym zwycięstwie na trudnym terenie w Przemkowie nasz zespół do meczu z Rokitkami przystąpił jako zdecydowany faworyt. Od pierwszych minut Konfeks przejął inicjatywę i zepchnął zespół gości do głębokiej defensywy. W 15 min spotkania nastąpiło niefortunne zderzenie dwóch naszych zawodników głowami w wyniku czego Kamil Hoszowski uległ kontuzji łuku brwiowego i został odwieziony do szpitala.
W szpitalu założono mu 5 szwów. Od tego momentu nasz zespół został chwilowo wytrącony z gry.
W pierwszej części spotkania w 30 min Michał Cirko miał dwie 100% sytuacje jednak z 5m dwukrotnie trafił w bramkarza.
W 40 min Gabriel Piotrowski z 20 m minimalnie strzelił obok słupka.
Po przerwie nasz zespół wrócił na właściwe tory i po uwagach trenera Kisiela znów zaczęliśmy grać bardzo ofensywnie. Efektem tego była bramka zdobyta w 54 min przez Dawida Kryzę, który po rzucie rożnym pewnie strzelił w długi róg bramki gości zdobywając bramkę.
Dwie minuty później ładną akcję przeprowadził Marek Trochanowski, który z prawej strony wykonał wrzutkę w pole karne a Kryza z pierwszej piłki minimalnie przestrzelił. W 58 min Cirko z 25 m minimalnie strzelił obok okienka.
W 61 min Krystian Kowalczyk efektownym strzałem głową zdobywa drugą bramkę dla naszego zespołu. Napór naszego zespołu trwa dalej czego efektem jest bramka Kryzy w 69 min spotkania. Wynik końcowy ustala w 74 min Michał Janeczko, który pięknym strzałem z 20 m zdobywa efektowną bramkę.
Wypada pokreślić, że dużą zasługę w tej bramce miał Michał Grządkowski, który sprytnie rozegrał rzut wolny. W końcówce meczu mogliśmy wygrać jeszcze wyżej jednak strzały Kryzy w 61 min oraz Kamila Wójcika w 83 min trafiają w poprzeczkę.
Wypada nadmienić, że w tym meczu po kilkuletniej przerwie na stanowisko kierownika zespołu powrócił Stanisław Górski, popularny Kiero miał udany powrót oraz dużo pracy spowodowanej szczególnie kontuzją Hoszowskiego.
Cieszymy się, że Stasiu Górski znów jest w naszej drużynie.
Gratulujemy naszemu zespołowi efektownej wygranej i życzymy dalszych sukcesów.
W tym spotkaniu trener dał pograć wszystkim zawodnikom rezerwowym, dokonując 6 zmian w zespole.
Na uwagę zasługuje postawa kierownika zespołu gości Pana Bogdana Styrkowca, który udzielił szybkiej pomocy naszemu kontuzjowanemu zawodnikowi, który ucierpiał w pobliżu ławki rezerwowych zawodników gości. Dziękujemy.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w sobotę 26.08 o godz 16;00 na wyjeździe z zespołem Gromu Gromadzyń.

Konfeks: Tamioła – Hoszowski (15 min Trochanowski), Pazio, Wójcik, Kowalczyk – Grządkowski (82 min Kwaśniewski), Piotrowski (74 min Jazowiecki), Dańczak (66 min Bazan), Janeczko (80 min Swędzikiewicz), Kryza – Cirko (66 min Wiśniewski).
Udany start seniorów
13/08/2017 15:18
Przemków 13 sierpnia 2017 godz.17:00

Liga Okręgowa

Huta Przemków - Konfeks Legnica 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Kryza 15 min, 0:2 Plebaniak 90 min

Sędzia: Piotr Kusak (Del.Lubin)

Widzów: ok.100

Seniorzy naszego klubu udanie rozpoczęli rozgrywki o mistrzostwo klasy okręgowej.
W pierwszym meczu na trudnym terenie w Przemkowie nasz zespół odniósł cenne zwycięstwo. Od pierwszym minut spotkania Konfeks przejął inicjatywę i był zespołem lepszym.
W 15 min spotkania nasz zespół przeprowadził ładną zespołową akcję, znajdujący się polu karnym Michał Janeczko oddał silny strzał, który bramkarz gospodarzy odbił przed siebie a Dawid Kryza strzelił bramkę z 5 m. Zespół gospodarzy w 20 min przeprowadził ładną akcję zakończoną mocnym strzałem z 20 m pod poprzeczkę, który świetnie obroniła Sebastian Tamioła.
W odpowiedzi nasz zespół miał trzy 100% sytuacje bramkowe, których niestety nie wykorzystaliśmy. Kolejno w 22 min Michał Cirko strzela z 10 m zbyt lekko i bramkarz gospodarzy broni ten strzał, w 38 min Kryza z 5 m strzela obok bramki, a w 40 min Dominik Plebaniak również nie wykorzystuje świetnej sytuacji. Mogło się to zemścić w 41 min gdy napastnik gospodarzy znajdując się 8 m od bramki oddaje mocny strzał który kapitalnie broni Tamioła. W odpowiedzi rozgrywający bardzo dobry mecz Dawid Kryza przeprowadza 70 m rajd świetnie podaje w pole karne do Plebaniaka jednak Jego strzał broni bramkarz z Przemkowa.
W drugiej połowie spotkania nasz zespół dalej dominuje na boisku czego efektem są cztery 100% sytuacje bramkowe, które znów nie zostają wykorzystane.
W 47 min Kryza w dogodnej sytuacji strzela obok bramki, w 60 min Gabriel Piotrowski nie wykorzystuje doskonałej sytuacji bramkowej. W 70 min spotężną bombę z 25 m pod poprzeczkę oddaje Kryza i świetnie broni bramkarz Huty. W 90 min przeprowadzamy piękną zespołową akcję w wyniku czego Kryza otrzymuje świetne podanie znajdując się 5 m od bramki jednak strzela nad poprzeczką. W ostatniej akcji meczu, w doliczonym czasie gry Dominik Plebaniak kapitalnym uderzeniem z 30 m w okienko ustala wynik meczu na 2:0. Z opisanych sytuacji widać że nasz zespół miał dużą przewagę i wiele sytuacji bramkowych, czego wynikiem powinno być wyższe zwycięstwo Konfeksu.
Cieszy fakt że w drugiej połowie zespół gospodarzy nie stworzył żadnej sytuacji do zdobycia bramki.
Gratulujemy naszemu zespołowi udanego rozpoczęcia sezonu i dobrej gry.

W kolejnym meczu w dniu 19.08 sobota rozegramy mecz u siebie z Czarnymi Rokitki o godzinie 17;00.
Zapraszamy.

Konfeks: Tamioła – Kowalczyk, Wójcik, Pazio, Hoszowski – Janeczko, Grządkowski, Plebaniak, Piotrowski (85 min Wiśniewski), Kryza – Cirko (63 min Winnik).
I runda Pucharu Polski
06/08/2017 9:28
Prochowice 5 sierpnia 2017 godz.16:00

Puchar Polski I runda

Prochowiczanka - Konfeks Legnica 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Plebaniak 35 min

Zdjęcia www.lca.pl
Nasza druzyna w Prochowicach pokonała Prochowiczankę w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica.
Bramkę zdobył ładnym strzałem z 25 m Dominik Plebaniak.

- W Prochowiczance zabrakło kilku podstawowych zawodników, ale i my nie wystąpiliśmy w najsilniejszym zestawieniu. Nie zagrali przecież dwaj środkowi obrońcy – Pazio i Wójcik, a także Kryza. Zwycięstwo z mocną Prochowiczanką, która w tym sezonie będzie faworytem do awansu, to z pewnością dobry prognostyk przed ligą – powiedział po meczu trener Konfeksu Andrzej Kisiel.

W niedzielę 12 sierpnia ruszają rozgrywki Klasy Okręgowej, nasza drużyna zagra w Przemkowie z tamtejszą Hutą.

Konfeks: Skibiński – Trochanowski, Hoszowski, Bazan, Kowalczyk – Plebaniak (85 Swędzikiewicz), Grządkowski, Dańczak (71 Kubań), Piotrowski (70 Jazowiecki), Kulikowski (46 Winnik) – Cirko (85 Wiśniewski).

Starsze wiadomości