W dniu 16.12.2017 KS Konfeks Legnica zorganizował 4 turnieje piłki nożnej w ramach V halowego turnieju Piłki Nożnej im. Mieczysława Buchaniewicza.
Rozgrywki toczyły się w kategoriach; Młodzik, Orlik 2008,
żak 2009 i żak 2010.ogółem w turniejach startowało 18 zespołÃ³w, w których wystąpiło ponad 200 zawodników.
Turnieje zostały zorganizowane dla uczczenia pamięci zasłużonego działacza piłkarskiego w Legnicy,
wychowawcy dzieci i młodzieży Mieczysława Buchaniewicza. Turnieje zgromadziły liczną widownię, przebiegały w prawdziwie sportowej atmosferze, były bardzo dobrą promocją dziecięcej piłki nożnej.
Puchary na w/w turnieje ufundował Prezydent Miasta Legnicy Tadeusz Krzakowski.
Zdjęcia www.lca.pl
********************************************************************************
Wyniki turnieju Buchaniewicza i nagrody indywidualne:
Żak 2010
Footbal Academy Legnica - Konfeks Legnica 3:0
Piast Jawor - Młodzieżowa Miedź 4:1
Footbal Academy Legnica - Piast Jawor 1:3
Młodzieżowa Miedź - Konfeks Legnica 0:1
Piast Jawor - Konfeks Legnica 4:1
Footbal Academy Legnica – Młodzieżowa Miedź 2:4
Skład Konfeksu Żak 2010
:
Kaczmarek, Herman, Domitrz, Hibner, Klisz, Będkowski,
Cieszyński, Szczepanek Mateusz, Szczepanek Maciej
Najlepszy zawodnik: Kamil Rydwański (Piast Jawor)
Najlepszy bramkarz: Amanda Kuchciak (FC Legnica)
Najlepszy technik: Maksymilian Rupiczak (Miedź)
********************************************************************************
Żak 2009
Konfeks Legnica - Footbal Academy Legnica 2:3
Piast Jawor - Miedź Legnica 5:2
Konfeks Legnica - Piast Jawor 1:1
Footbal Academy Legnica - Miedź Legnica 6:1
Footbal Academy Legnica - Piast Jawor 4:3
Konfeks Legnica - Miedź Legnica 3:2
Skład Konfeksu Żak 2009
:
Kędzierski, Kołodziejczak F, Kruszelnicki, Michalski,
Oleśniewicz, Pacewicz, Pichowicz, Pietrukiewicz, Kołodziejczak T
Najlepszy zawodnik: Noah Waszkiewicz (FC Legnica)
Najlepszy bramkarz: Błażej Dróżdż (Piast Jawor)
Najlepszy technik: Alex Kruszelnicki (Konfeks Legnica)
********************************************************************************
Orliok 2008
Konfeks I Legnica – Konfeks II Legnica 3:1
Footbal Academy Legnica – Amico Lubin 2:0
Konfeks II – Górnik Złotoryja 1:3
Konfeks I – FC Legnica 1:0
Amico Lubin – Górnik Złotoryja 0:1
FC Legnica – Konfeks II 3:0
Górnik Złotoryja – Konfeks I 4:0
Konfeks II – Amico Lubin 0:2
Górnik Złotoryja – FC Legnica 3:1
Amico Lubin – Konfeks I 2:2
Najlepszy zawodnik: Adam Łabędzki (Górnik Złotoryja)
Najlepszy bramkarz: Jakub Kodzik (Footbal Academy Legnica)
Najlepszy technik: Jakub Młyńczak (Konfeks Legnica)
********************************************************************************
Młodzik
Konfeks I Legnica - Konfeks II Legnica 1:3
Footbal Academy Legnica - Miedź Legnica 0:2
Konfeks II - Kuźnia Jawor 2:0
Konfeks I - FC Legnica 2:1
Miedź Legnica - Kuźnia Jawor 7:0
FC Legnica - Konfeks II 1:2
Kuźnia Jawor - Konfeks I 0:2
Konfeks II - Miedź Legnica 1:4
Kuźnia Jawor - FC Legnica 2:0
Konfeks I - Miedź Legnica 1:3
Najlepszy zawodnik: Jan Bukowski (Konfeks Legnica)
Najlepszy bramkarz: Wiktor Sałek (Miedź Legnica)
Najlepszy technik: Eryk Podębniak (Miedź Legnica)
Skład Konfeksu Młodzik I
:Ścigała, Szymonek, Szlęk, Herec, Dobies, Mroczkowski,
Zwiński, Chruściński, Jamka
Skład Konfeksu Młodzik II : Morawski, Bukowski, Frydrychowicz, Rychlicki, Warchoł, Duda, Krupa, Kaptur