Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazuj±c 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dziêki tym ¶rodkom bêdziemy mogli dofinansowaæ nasze dru¿yny dzieciêce i m³odzie¿owe organizuj±c turnieje i zawody sportowe. Szczegó³y obok w zak³adce. Z góry dziêkujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica og³asza nabór wszystkich chêtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chêtni proszeni s± o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostaæ kolejnym naszym wychowankiem, który bêdzie gra³ w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pój¶æ w ¶lady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz siê do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu

Sędzia: Gronostal Paweł (Del.Legnica)

W kolejnym meczu nasi młodzicy spotkali się z liderem rozgrywek Zagłębiem Lubin.
Po dotychczas rozegranych meczach nasz zespół znajdował się na II miejscu w tabeli ze stratą 1 punktu do Lidera.
Od początku spotkania nasi zawodnicy rozgrywali bardzo dobre spotkanie, w wyniku czego zespół Zagłębia został zamknięty na własnej połowie.
W 7 minucie spotkania Adrian Kaptur uderza świetnie z rzutu wolnego z 20 metrów pod poprzeczkę i obejmujemy prowadzenie. W kolejnych minutach mamy wiele doskonałych sytuacji których nie wykorzystujemy.
W 19 minucie kapitan zespołu Kaptur strzela w długi róg pod poprzeczkę i wygrywamy 2:0.
Goście niespodziewanie w 20 minucie zdobywają bramkę kontaktową.
Nasz zespół odpowiada ładną bramką Kacpra Matwiejczuka w 28 minucie.
W II połowie spotkania nasz zespół dalej zdecydowanie przeważa czego efektem są kolejne bramki. W tej części gry skutecznością popisuje się Mateusz Milewicz który zdobywa 4 bramki. Mecz kończy się naszą ostateczną wygraną 10:2 dzięki czemu nasz zespół obejmuje pozycje lidera rozgrywek. Cieszy wynik a szczególnie coraz lepsza gra całego zespołu.

Konfeks: Rauss, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Mazur, Dobies, Kaptur, Krok, Mroczkowski, Czarnecki, Milewicz, Rogowski, Zakrzewski, Kacper,Warchoł, Wróblewski Szymon, Wróblewski Jakub.
Fantastyczna bramka Swędzikiewicza.
21/10/2018 2:22
Legnica 20 października 2018 godz.15:30

Liga Okręgowa

Konfeks Legnica - Zryw Kłębanowice 5:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Swędzikiewicz 45 min, 2:0 Akacki 70 min, 3:0 Martynka 75 min, 4:0 Janeczko 78 min, 5:0 Winnik 84 min

Sędzia: Witkowski Mateusz (Del.Legnica)

Widzów: ok.100

Po 4 kolejnych porażkach na własnym boisku nasi zawodnicy byli maksymalnie skoncentrowani na ławce rezerwowych było tłoczno i każdy zawodnik pałał chęcią do gry. W 8 minucie spotkania Janeczko nie wykorzystuje 100% sytuacji bramkowej. W 40 minucie mocny strzał Rafała Martinki bramkarz gości broni. Dopiero w 45 minucie obejmujemy prowadzenie 1:0 gdy fantastycznym strzałem z 25 metrów w okienko popisuję się Maciek Swędzikiewicz. Była to super bramka,dla której warto było przyjść na ten mecz.
II połowa spotkania to już zdecydowana przewaga naszego zespołu. Ładny strzał w 50 minucie z 25 metrów oddaje Łukasz Akacki ale świetnie w bramce spisuje się najlepszy zawodnik gości Szpryngiel Piotr.
Kolejnej sytuacji w 65 minucie nie wykorzystuje Piotrowski który z 8 metrów strzela obok słupka. W 70 minucie zdobywamy bramkę na 2:0, gdy Łukasz Akacki w zamieszaniu pod bramkowym zdobywa gola.
W 75 minucie spotkania piękną asystą popisuję się Michał Janeczko a Rafał Martinka pięknie strzela gola.
3 minuty później ładną bramkę zdobywa Michał Janeczko. Festiwal strzelecki kończy w 84 minucie Hubert Winnik który popisuję się efektownym strzałem na 5:0.
Wypada podkreślić bardzo ambitną grę zespołu Zrywu którzy walczyli do końca o zmianę wyniku ale tego dnia byli wyraźnie słabsi od Konfeksu.

Kolejny mecz rozegramy w sobotę 27.10 o godz. 16:00 z Zawiszą w Serbach.

Konfeks: Kaźmierczak, Wójcik, Hoszowski, Martynka, Kowalczyk, Swędzikiewicz, Bazan (80 min Winnik, Akacki, Janeczko (80 min Cirko), Piotrowski (85 min Jazowiecki), Kulikowski (82 min Cerolewicz)
Zakończenie konkursu z Konfeksem Na Ty
19/10/2018 15:53
W dniu 16.10.2018 Dyrektor Klubu Piotr Potycz oraz Martin Huras właściciel Firmy Huras oraz sponsor naszego klubu uczestniczyli w uroczystym zakonczeniu konkursu z Konfeksem na Ty.
Uroczystośc odbyła się w Przedszkolu nr.14 im.Kubisia Puchatka w Legnicy.
Przypominamy ze z okazji święta Przedszkolaka Konfeks organizował na swoim stadionie spotkanie połączone z różnymi formami gier i zabaw.
Dzieci z tej okazji miały wykonać prace. Wykonano 21 prac,wszystkie były przepiękne i komisja konkursowa postanowiła że wszystkie prace zdobywają pierwsze miejsce. Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe medale,dyplomy oraz drobne upominki.
W uroczystości wzięło udział całe przedszkole czyli 100 dzieci oraz panie wychowawczynie.
Oprócz nagrodzonych dzieci nagrodę za pracę zbiorową otrzymały wychowawczynie.
Ponadto wszystkie dzieci z przedszkola otrzymały słodkie upominki.
Było to super spotkanie a dzieci otrzymujące nagrody niesamowicie się cieszyły.
Narodziny małego Robaka.
19/10/2018 15:14
W dniu 18.10.2018 w szpitalu we Wrocławiu przyszedł na świat Franek Robak który ważył 3300 i mierzył 55cm.
Gratulujemy Patrycji i Marcinowi pięknego syna.
Mamy nadzieję że pójdzie w ślady sławnego Taty i będzie super piłkarzem.
Szczęśliwej 4 osobowej rodzinie Robaków życzmy
wszystkiego najlepszego i samych przespanych nocy. Marcin obiecał że uczci narodziny drugiego syna bramką już w najbliższą sobotę gdy Sląsk zmierzy się z Arką Gdynia
Kolejne wyjazdowe zwycięstwo
15/10/2018 12:12
Przemków 14 września 2018 godz.14:00

Huta Przemków - Konfeks Legnica 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Akacki 24 min (karny), 1:2 Cerolewicz 85 min

Sędzia: Klaska Piotr (Del.Głogów)

Widzów: ok.80

Na mecz do Przemkowa nasz zespół udał się w bardzo okrojonym składzie ponieważ z różnych względów nie mogło w nim wystąpić az 7 naszych zawodników.
Pierwsza połowa spotkania to dobra gra naszego zespołu który kontrolował grę. W 24 minucie spotkania w polu karnym był faulowany Michał Janeczko i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym wykonawcą rzutu karnego był Łukasz Akacki który dał nam prowadzenie.
Mecz mogliśmy i powinniśmy rozstrzygnąć już w pierwszej połowie ale nasz zespół był nieskuteczny. Pierwsze 20 minut drugiej części to przewaga gospodarzy. Od 65 minuty nasz zespół wrócił na właściwy tor.
Niestety w 81 minucie tracimy bramkę po rzucie karnym. Nie załamuje to naszego zespołu który w 85 minucie wychodzi na prowadzenie 2:1.
Ładną indywidualną akcję przeprowadza Hubert Winnik dokładając piłkę na 5 metr do Jakuba Cerolewicza a ten zdobywa swoją pierwszą bramkę w meczu mistrzowskim seniorów.

W sobotę 20.10 o godz. 15.30 gramy ze Zrywem Kłębanowice i oczekujemy przełamania klątwy własnego boiska i odniesienia zwycięstwa.

Konfeks: Kazimierczak, Hoszowski, Bazan, Akacki, Piotrowski, Swędzikiewicz, Winnik, Janeczko, Cerolewicz, Kulikowski, Martinka.
Kolejna domowa przegrana seniorów
08/10/2018 12:32
Legnica 6 października 2018 godz.16:00

Konfeks Legnica - Iskra Kochlice 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Kulikowski 23 min, 1:1 Baranowski 77 min, 1:2 Kacper Kwiatkowski 82 min

Sędzia: Norbert Deluga

Mecz z Iskrą to kolejny popis nieudolności naszego zespołu. Grając przez 77 minut z dużą przewagą i mając wiele sytuacji bramkowych kolejny raz przegrywamy wygrany mecz.
W 23 minucie spotkania Grzegorz Kulikowski ładnym strzałem z rzutu wolnego z 30 metrów zdobywa prowadzenie dla naszego zespołu. Prowadzimy grę, dyktujemy warunki gry i mamy juz nie 100, ale 300 % sytuacje których nie wykorzystuje Kamil Wójcik, Michał Janeczko oraz Gabriel Piotrowski.
Mści się to w końcówce spotkania gdy tracimy bramki w 77 min i 82 minucie.
Jest to 4 mecz Konfeksu na własnym boisku i 4 kolejna
przegrana. Jeszcze nigdy w 47 letniej historii naszego Klubu taka rzecz nie miała miejsca !!
W meczu nie popisał się także sędzia głÃ³wny spotkania Norbert Deluga który za uderzenie głową naszego zawodnika dał tylko żÃ³łtą kartkę zawodnikowi gości.
Jest to o tyle dziwne że zarówno sędzia głÃ³wny i sędzia asystent doskonale widzieli tą sytuacje ponieważ było to na ich oczach.
Kolejny mecz rozegramy 14.10 o godz. 14 z Hutą Przemków na wyjeździe.

Konfeks: Kaźmierczak, Winnik (75 min Kukułka), Kowalczyk, Bazan, Akacki, Jazowiecki, Janeczko, Piotrowski, Kulikowski, Wójcik, Hoszowski.
Zwycięstwo w Księgienicach.
01/10/2018 17:33
Księgienice 30 września 2018 godz.16:30

Iskra Księgienice - Konfeks Legnica 1:2 (1:1)

Bramki : 0:1 Cirko 20 min, 1:2 Akacki 60 min

Sędzia Kacper Gontarek (Del. Legnica)

Po bardzo słabym ostatnim meczu na własnym z Odrą Chobienia
pojechaliśmy na trudny teren do Księgienic.
Z tym przeciwnikiem na wyjazdach nie wygraliśmy od wielu lat,tym rzem musieliśmy zdobyć 3 pkt, żeby nie stracić zbyt dużego dystansu do czołÃ³wki. W stosunku do ostatniego meczu trener dokonał kilku zmian. Od początku spotkania nasz zespół był drużyną dominującą wykazującą większa kulturę gry.
Efektem tego była bramka w 20 minucie Michała Cirki po ładnej asyście Piotrowskiego. Gdy wydawało się że mecz jest pod kontrolą gospodarze wyrównali w 37 minucie.
Druga połowa spotkania to w dalszym ciągu przewaga Konfeksu,czego efektem jest bramka w 60 minucie. Akcję prawą stroną przeprowadza Michał Janeczko wycofuje piłkę w pole karne a Łukasz Akacki zdobywa prowadzenie. Mecz kończy się naszym zwycięstwem, wypada nadmienić że mieliśmy jeszcze wiele sytuacji bramkowych których nie wykorzystaliśmy.

Kolejny mecz rozegramy w sobotę 06.10 o godz.16:00 z Iskrą Kochlice

Konfeks: Kaźmierczak, Hoszowski, Bazan, Wójcik, Kowalczyk, Janeczko (70 min Kukułka), Jazowiecki (90 min Cerolewicz), Piotrowski, Winnik (75 Swędzikiewicz), Cirko(70 min Danczak), Akacki.
Lodowaty prysznic
23/09/2018 3:07
22 września 2018 godz.16:00

Konfeks Legnica - Odra Chobienia 2:3 (0:2)

Bramki: 1:3 Swędzikiewicz, 2:3 Piotrowski.

Sędzia: Marek Opalinski (Del.Lubin)

Po dwóch kolejnych wyjazdowych zwycięstwach liczyliśmy na kontynuację dobrej passy. Niestety rzeczywistość była zupełnie inna.
W meczu tym wystąpiliśmy bez 5 podstawowych zawodników którzy z różnych przyczyn nie mogli zagrać: Grządkowski, Kowalczyk,Dańczak, Janeczko, Kulikowski.
Od początku spotkania nasz zespół grał bardzo słabo ,tracąc bramki w 9 i 26 minucie spotkania.
II część spotkania rozpoczęła się od 100% okazji Cerolewicza który z 10 m trafił w bramkarza.
W 58 minucie goście zdobywają 3 bramkę. Minutę później Cerolweicz znów nie wykorzystuje 100% sytuacji bramkowej.
W 80 minucie Maciej Swędzikiewicz wykonuje rzut wolny z 22 m i precyzyjnym strzałem w okienko strzela gola dla naszego zespołu.
W 90 minucie spotkania Piotrowski po ładnej asyście Swędzikiewicza strzela drugą bramkę dla Konfeksu.
Mecz kończy się naszą przegraną 2:3 i jest to już trzecia porażka naszego zespołu na własnym boisku. Zagraliśmy bardzo słaby mecz we wszystkich formacjach.
Musi nastąpić diametralna poprawa podejścia naszych zawodników do gry,ponieważ w tym sezonie interesuje nas tylko gra o awans do 4 ligi.
Mamy zapewnione wszystkie warunki ażeby ten cel osiągnąć. Oczekujemy od zawodników i trenera zdecydowanie lepszych wyników i pnięcia się w górę tabeli.
Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe w Księgienicach w niedzielę 30 września o godz.16.30 z drużyna Iskry.
W tym meczu oczekujemy pełnej mobilizacji naszego zespołu i odniesienia zdecydowanego zwycięstwa.

Konfeks: Kaźmierczak - Hoszowski, Akacki, Wójcik, Bazan - Swędzikiewicz, Jazowiecki, Piotrowski, Cerolewicz (Kukułka), Winnik (Hawran) – Cirko