Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazuj±c 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dziêki tym ¶rodkom bêdziemy mogli dofinansowaæ nasze dru¿yny dzieciêce i m³odzie¿owe organizuj±c turnieje i zawody sportowe. Szczegó³y obok w zak³adce. Z góry dziêkujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica og³asza nabór wszystkich chêtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chêtni proszeni s± o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostaæ kolejnym naszym wychowankiem, który bêdzie gra³ w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pój¶æ w ¶lady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz siê do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Pewne 3 punkty w Rokitkach
09/03/2019 16:07
Rokitki 9 marca 2019 godz.15:00

Liga Okręgowa

Czarni Rokitki - Konfeks Legnica 0:4 (0:3)

Bramki : 0:1 Dubowski 8 min, 0:2 Cirko 28 min, 0:3 Dubowski 36 min, 0:4 Cirko 56

Sędzia: Marcin Paszkiweicz (Del.Lubin)

Widzów ok.60

Po długim okresie przygotowawczym nasz zespół rozegrał w sobote 9 marca 2019 zaległy mecz z rundy jesiennej z Czarnymi w Rokitkach.
W naszym zespole w okresie zimowym nastąpiło wiele zmian,pozyskaliśmy do naszego zespołu wielu wartościowych zawodników: Tomasz Dubowski, Łukasz Czuba, Marek Dudka, Dawid Sasiela.
Ponadto do naszego zespołu po półrocznej grze w Odrze Ścinawa wrócili Dominik Pazio oraz Dominik Plebaniak .
Dominik Plebaniak wrócił do naszego klubu z kontuzją , obecnie jest pooperacji i przechodzi intensywną rehabilitację.
Mamy nadzieję,że wróci do naszego zespołu w II połowie kwietnia.
Od początku spotkania nas zespół uzyskał przewagę. Efektem tego była bramka zdobyta w 8 minucie przez Tomka Dubowskiego po ładnej asyście Michała Cirki.
W 22 minucie na 2:0 podwyższył Michał Cirko ,który strzałem głową z 7 metrów wykończył piękną wrzutkę Rafała Martinki.Wynik do przerwy ustalił w 36 minucie Dubowski ,który pewnym strzałem sfinalizował świetne podanie Marka Dudki na 3:0. W przerwie spotkania trener Andrzej Kisiel dokonał jednej zmiany wprowadzając za kontuzjowanego Dominika Pazio,Krystiana Kowalczyka.
W 56 minucie swoją 2 bramkę zdobył Michał Cirko po fajnie rozegranym rzucie wolnym i asyście Martinki.W kolejnych minutach spotkania trener Kisiel wprowadził do gry kolejno Janeczke,Winnika,Dańczaka oraz Jazowieckiego.
Do końca spotkania mieliśmy zdecydowaną przewagę ,natomiast zespół Rokitek grał bardzo ambitnie i próbował zagrozić naszemu zespołowi z kontrataku.
Mecz zakończył się pewnym i zasłużonym zwycięstwem 4:0.
Wypada nadmienić, że zawody toczyły się w strugach padającego deszczu i przy porywistym wietrze,co utrudniało grę zawodnika obu drużyn.
Cieszy wygrana pierwszego spotkania,ale przed naszym zespołem jeszcze bardzo wiele pracy bo było widać kilka niedociągnięć spowodowanych między innymi brakiem zgrania.
Cieszy udany debiut Tomasza Dubowskiego zdobywcy 2 bramek oraz Marka Dudki, Łukasza Czuby oraz Dominika Pazio.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra 16.03 w sobotę o godz.15:30 na naszym stadionie przy ul.Grabskiego z Pogonią Góra.
Zapraszamy kibiców na to spotkanie przed którego rozpoczęciem uczcimy pamięć tragicznie zmarłego w listopadzie naszego zawodnika Łukasza Akackiego.
Łukasz Akacki był wychowankiem naszego najbliższego przeciwnika Pogoni Góra,który się wychował i debiutował natomiast ostatni mecz w karierze rozegrał w naszym zespole z Chojnowiaką Chojnów zdobywając dwie bramki.

Konfeks: Kaźmierczak, Hoszowski, Wójcik, Pazio (Kowalczyk 46 min), Grządkowski, Dubowski, Dudka, Kulikowski (Winnik 60 min), Czuba (Janeczko 60 min), Martinka (Dańczak 80 min), Cirko (Jazowiecki 80 min)
Konfeks gotowy do startu
03/03/2019 14:40
Nasza druzyna zakończyła serię meczy kontrolnych przed inauguracją legnickiej ligi okręgowej efektownym zwycięstwem nad Albatrosem Jaśkowice 18:1 (8:0).
Bramki dla Konfeksu zdobyli Cirko - 5, Cerolewicz - 3, Hawran - 2, Grządkowski - 2, Janeczko - 2, Pazio i Winnik po 1.

W poprzednim sparingu z Górnikiem II Złotoryja wygranym 8:0 (5:0) bramki zdobyli: Cirko - 3, Winnik 1, Pazio, Wojcik, Dudka i Grządkowski po 1.

Trener Konfeksu Andzrej Kisiel miał do dyspozycji w okresie przygotowawczym 20 zawodników. Frekwecja była duża i wszyscy przepracowali ten okres bardzo solidnie i z nadzieją można oczekiwać udanej rundy wiosennej.

9 marca o godz.15:00 Konfeks rozegra zaległy mecz z 14 kolejki w Rokitkach z Czarnymi.
Inaguracja rundy wiosennej ligi nastapi tydzień później.
W sobotę 16 marca o godz.15:30 Konfeks gościć będzie zespół Pogoni Góra.
Narodziny w Konfeksie
13/02/2019 13:26
W dniu 12.02.2019 przyszedł na świat syn naszego zawodnika Marka Dudki i jego pięknej partnerki.
Milan waży 3500 gr oraz mierzy 56 cm.
Gratulujemy szczęśliwym rodzicom ślicznego dziecka i życzymy samych radosnych chwil związanych z maleństwem.
Tradycyjnie już Milan Dudka został wpisany na listę naszych zawodników,a mając takie imię gwarantujemy, że będzie super zawodnikiem.
Kolejny sparing
11/02/2019 14:04
W kolejnym meczu sparingowym nasz zespół spotkał się z liderem klasy okręgowej- drużyną z Męcinki odnosząc zwyciestwo 3:2 (0:0.
Bramki dla Konfeksu zdobyli Pazio, Winnik i Hoszowski.
Był to ciekawy mecz, obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych.
Obaj trenerzy sprawdzili w tym meczu dużą grupę zawodników.
Trener Konfeksu Andrzej Kisiel sprawdził 19 zawodników.
W pierwszej połowie tradycyjnie mieliśmy wiele sytuacji bramkowych, których nie wykorzystaliśmy. Zemściło się to w II połowie gdy zespół gości zdobył 2 bramki i objął prowadzenie 2:0. Podrażniło to naszych zawodników , którzy szybko zdobyli 3 bramki i ostatecznie wygraliśmy mecz 3:2.
Kolejny mecz rozegramy 16 lutego (sobota) godz. 11:00 z IV ligowym zespołem BKS Bolesławiec.
Mecz odbędzie się na sztucznej płycie przy ZSB.
Mecze sparingowe seniorów.
06/02/2019 15:01
Drużyna Konfeksu rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w dniu 14.01.2019
Trenujemy 4 razy w tygodniu na siłowni oraz boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Ponadto nasza drużyna rozgrywa co tydzień mecze sparingowe.
Do chwili obecnej rozegraliśmy dwa mecze z bardzo mocnymi 4-ligowymi drużynami.
W pierwszym spotkaniu rozegranym 26.01.2019 spotkaliśmy się z Górnikiem Złotoryja przegrywając 2:4. Bramki w tym meczu dla naszego zespołu zdobyli Michał Cirko oraz Michał Janeczko.
W drugim spotkaniu rozegranym 02.02.2019 gościliśmy zespół Odry Ścinawa przegrywając 1:3. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Dominik Pazio.
W tych spotkaniach trener Andrzej Kisiel dał pograć 22 zawodnikom, robiąc przegląd kadry zarówno seniorów jak i juniorów.
Kolejny mecz nas zespół rozegra 09.02.2019 o godz.14:00 na sztucznym boisku przy ZSB z GKS Męcinka.
Zaległy mecz z rundy jesiennej rozegramy 09.03.2019 o godz.15:00 z Czarnymi w Rokitkach.
Cieszy dobra frekwencja na treningach i zaaganżowanie zawodników.
Rozpoczęcie 2019 roku w najmłodszych grupach.
07/01/2019 23:20
W dniu 04 stycznia 2019 nasi najmłodsi zawodnicy z roczników 2009 - 2011 uczestniczyli na boisku ze sztuczną trawą pod balonem w inaguracyjnych meczach 2019.
Ponadto w tym dniu odbył się profesjonalny trening bramkarski dla najmłodszych bramkarzy, w którym uczestniczyli bramkarze z naszego klubu.

Była to fajna zabawa na rozpoczęcie 2019 roku.
Nasi wychowankowie kapitanami w Ekstraklasie
07/01/2019 21:04
Miło nam poinformować że dwóch naszych wybitnych wychowanków Grzegorz Bartczak oraz Marcin Robak są kapitanami zespołÃ³w w ekstraklasie.
Grzegorz Bartczak zaszczytną funkcję kapitana zespołu piastuje w Miedzi Legnica , natomiast Marcin Robak w Śląsku Wrocław
Dzięki temu KS Konfeks Legnica jako jedyny klub w Polsce może pochwalić się, że 2 wychowanków jednego klubu jest kapitanami w zespołach ekstraklasowych.
Cieszymy się z tego niezmiernie ponieważ jest to zaszczyt dla naszego Klubu i oczywiście dla naszych wspaniałych wychowanków Grzegorza i Marcina.
Życzymy im wszystkiego najlepszego w Nowym 2019 Roku, w życiu osobistym oraz na niwie sportowej.
Grajcie jak najdłużej na wysokim poziomie do momentu gdy gra będzie Wam sprawiała tak dużo przyjemności jak w chwili obecnej.
27/12/2018 13:01
W dniu 22.12.2018 o godz. 8:15 przyszedł na świat syn trenera Patryka Potycza i jego uroczej żony Uli.
Otrzymał imię Antoni, mierzył 56 cm i miał wagę 3440 gram.
Gratulujemy Patrykowi i Uli syna, jest to trzecie dziecko w ich rodzinie. Dotychczas były to dwie dziewczynki.
Młody Antoś automatycznie stał się zawodnikiem KS Konfeks Legnica sekcji piłki nożnej i jest jego najmłodszym zawodnikiem !!
Życzymy rodzicom przespanych nocy i samych radości z nowonarodzonego syna.