Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazuj±c 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dziêki tym ¶rodkom bêdziemy mogli dofinansowaæ nasze dru¿yny dzieciêce i m³odzie¿owe organizuj±c turnieje i zawody sportowe. Szczegó³y obok w zak³adce. Z góry dziêkujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica og³asza nabór wszystkich chêtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chêtni proszeni s± o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostaæ kolejnym naszym wychowankiem, który bêdzie gra³ w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pój¶æ w ¶lady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz siê do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Mecze sparingowe dru¿yny seniorów KS Konfeks Legnica w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej sezonu 2023/24:
3.02.24 godz.11:30 *** Konfeks - Prochowiczanka 1:4
10.02.24 godz.11:30 *** Konfeks - Iskra Kochlice 2:1
17.02.24 godz.12:00 *** Polonia ¦roda ¦l±ska - Konfeks 3:0
24.02.24 godz.11:30*** Konfeks - Chojnowianka 2:3
2.03.24 godz.13:00 *** Zryw K³êbanowice - Konfeks 1:4
Start rozgrywek ligi okrêgowej planowany jest na niedzielê 10 marca 2024 godz.14:00 meczem Konfeks - Sparta Grêbocice

Videoclip YouTube
Zespół Iskry Księginice do Legnicy przyjechał po ostatnich sukcesach tj. po pokonaniu Kuźni Jawor i remisie z KS Legnickie Pole. Natomiast zespół Konfeksu wystąpił w dużym osłabieniu bez 4 czołowych zawodników, którzy nie mogli wystąpić z powodu kontuzji lub kartek.
Obydwa zespoły na płytę boiska wyprowadzili najmłodsi adepci naszego klubu. Przed meczem odbyła się miła uroczystość.
W dniu 11.05.2019 nasz trener Andrzej Kisiel obchodził 50-te urodziny. Z tej okazji został nagrodzony przez zarząd klubu upominkiem i gratulacjami od zawodników obydwu drużyn, naszych młodych zawodników, Zarządu Klubu oraz kibiców.
Poniosła atmosferę już w 3 minucie spotkania zepsuł zawodnik gości Roman Staszak, który po rzucie rożnym głową zdobył prowadzenie dla gości. Po tym ciosie nasi zawodnicy przez 15 minut nie mogli dojść do siebie.
Dopiero ok.20 minuty nas zespół zaczął grać lepiej,zdobył znaczną przewagę, efektem tego były dwie świetne sytuacje bramkowe w 27 i 43 minucie których nie wykorzystał Michał Cirko.
Druga połowa spotkania ułożyła się dla nas bardzo dobrze bo już w 48 minucie spotkania mamy rzut karny podyktowany za zagranie ręką przez zawodnika gości. Jedenastkł pewnie wykorzystuje Dominik Pazio.
W 59 minucie ładną akcją popisuje się Michał Janeczko który wykłada piłkę na 10 metr Łukaszowi Czubie a ten pewnym strzałem wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.
W 71 oraz 73 minucie Tomek Dubowski i Rafał Martinka nie wykorzystują świetnych sytuacji bramkowych. W 75 minucie piękną indywidualną akcją popisuje się Michał Janeczko, który mija 4 zawodników i sprytnym strzałem w krótki róg pokonuje świetnie broniącego bramkarza gości Piotra Krysę. Dwie minuty później znów w świetnej sytuacji jest Cirko jednak tego dnia nie może strzelić bramki.
Goście w 85 minucie po fatalnym błędzie dwóch naszych doświadczonych zawodników zdobywają bramkę po strzale ich najlepszego strzelca Macieja Srebrniaka. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem naszego zespołu 3:2, który wygraną dedykował trenerowi Andrzejowi Kisielowi z okazji 50-tej rocznicy urodzin.
Kolejny mecz rozegramy w sobotę 18 maja o godz. 17:00 z Iskrą w Kochlicach.

Konfeks: Sasiela, Martinka, Grządkowski, Pazio, Swędzikiewicz, Czuba(80 Kulikowski), Cirko, Dubowski, Janeczko, Dudka, Hoszowski

Widzów: ok.100

Bardzo dramatyczny mecz rozegrali nasi zawodnicy w Chobieni z Odrą.
Gospodarze od początku spotkania nastawili się na bardzo ostrą ,czasami brutalną grę chcąc wybić nasz zespół z rytmu gry.
W 10 minucie ładnie z pod opieki obrońców uwolnił się Tomek Dubowski jednak jego strzał z 10 metrów świetnie obronił Sebastian Szymański.
W 18 minucie Michał Janeczko oddał z 25 metrów świetny strzał z rzutu wolnego jednak piłka wylądowała tylko na słupku. 6 minut później Łukasz Czuba uderzył z 25 metrów precyzyjnie w sam róg bramki i zdobył prowadzenie dla naszego zespołu.
Prowadzeniem cieszyliśmy się tylko 2 minuty, ponieważ gospodarze wykorzystali brak komunikacji pomiędzy naszym bramkarzem a obrońcami i wyrównali stan meczu na 1:1.
W 44 minucie Grzegorz Kulikowski precyzyjnie dośrodkował rzutu wolnego a Łukasz Czuba zdobył ponownie prowadzenie dla naszego zespołu.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Konfeksu, ale wiadomo było, że druga połowa będzie ciężka.
3 minuty po przerwie fatalne ustawienie naszego zespołu wykorzystują gospodarze i doprowadzają do remisu 2:2.
Mecz staje się jeszcze bardziej ostry, sędzia spotkania ma bardzo ciężkie zadanie.
W 58 minucie zawodnik gospodarzy Tomasz Dobek decyduje się na strzał z 30 metrów i zdobywa prowadzenie dla Odry.
Od tego momentu nasz zespół osiąga jeszcze większą przewagę, ale gramy nie skutecznie. W 60 minucie wydaje się, że Michał Grządkowski musi zdobyć wyrównująca bramkę , ale niestety niecelnie strzela z 8 metrów. Konfeks ambitnie gra do końca spotkania, Odra odpada z sił i popełnia coraz więcej fauli. W efekcie kolejnego faulu w polu karnym, w 85 minucie spotkania sędzia zmuszony jest podyktować rzut karny dla naszego zespołu. Pewnym egzekutorem jedenastki jest Dominik Pazio, który bardzo mocnym strzałem zdobywa gola. Zespół Odry nie mając argumentów piłkarskich bardzo często fauluje w konsekwencji czego otrzymuje dużo żÃ³łtych kartek.
W 86 minucie spotkania drugą żÃ³łtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymuje Patryk Sypień. Zamykamy zespół gospodarzy na ich połÃ³wce i dążymy do zdobycia zwycięskiej bramki. Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 5 minut.
W 94 minucie kolejny raz zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, a najwięcej zimnej krwi zachowuje Michał Janeczko, który z 8 metrów zdobywa zwycięską bramkę dla naszego zespołu. Wygrywamy 3:4 po dramatycznym meczu, w którym walczyliśmy do końca o zwycięstwo. Widać było w naszym zespole pomimo bardzo ostrej, nieprzyjemnej gry przeciwnika, wielką wolę walki, nieustępliwość co w konsekwencji dało na zwycięstwo po dramatycznej końcówce.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra 12.05.(niedziela) godz. 18:00 na własnym boisku z Iskrą Księgienice.

Konfeks: Kaźmierczak, Martinka, Grządkowski, Pazio, Swędzikiewicz, Dańczak, Czuba, Dubowski, Janeczko, Kulikowski (46 min Winnik), Hoszowski
Mecz młodzików
29/04/2019 18:15
Legnica 27 kwietnia 2019 godz.13:00

Liga Okręgowa Młodzików

Konfeks Legnica - AMP Budziszów Wielki 2:0 (1:0)

Bramki dla Konfeksu: Kruszelnicki, Zakrzewski

Skład Konfeksu: Czarnecki, Kaptur, Kruszelnicki, Matwiejczuk, Rauss, Tekiele Wojciech, Wróblewski, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski.

Bardzo ciekawy mecz rozegrali nasi młodzicy z drużyną AMP Budziszów Wielki.
Trenerem tego zespołu jest długoletni zawodnik a później trener naszego zespołu Bartosz Szymczyk.
Mecz był bardzo ciekawy, ponieważ widać było, że obydwa zespoły są dobrze wyszkolone technicznie chcący grać piłką.
Pierwszego gola dla naszego zespołu już z 3 minucie zdobył 10-letni Aleks Kruszelnicki po ładnej indywidualnej akcji. Mecz obfitował w wiele spięć pod bramkowych dlatego trzymał w napięciu kibiców. Drugiego gola dla naszego zespołu zdobył w 53 minucie Zakrzewski,tym samym ustalając wynik spotkania.

Wypowiedzi trenerów po meczu:
Koncentrujemy się na doskonaleniu techniki indywidualnej, a nie skupiamy się na meczach i nie patrzymy na tabelę - mówił Patryk Potycz, szkoleniowiec młodzików Konfeksu. - Naszym celem jest wyszkolenie drugiego Robaka, drugiego Grzesia Bartczaka. Dlatego bardzo fajnie gra się z takim zespołem jak Akademia Młodego Piłkarza z Budziszowa Wielkiego gdzie trener Szymczyk koncentruje się na szkoleniu zawodników. To był naprawdę fajny mecz.

Bartosz Szymczyk, szkoleniowiec Akademii Młodego Piłkarza z Budziszowa Wielkiego: - Od takich drużyn jak Konfeks w tej kategorii wiekowej moi zawodnicy zawsze się czegoś nauczą i była to dla nich fajna lekcja. To prawda, że koncentrujemy się na grze, na panowaniu nad piłką i szkoleniu indywidualnym. Budziszów debiutuje w rozgrywkach ligowych i każdy mecz dla tych chłopaków jest wielkim przeżyciem. Wynik jest sprawą najmniej istotną chociaż serca żywiej nam zabiły jak zdobyliśmy gola, ale sędzia uznał, że bramka padła z pozycji spalonej.
Czy są talenty w naszej drużynie? Cała kuźnia talentów tylko musimy je starannie szlifować.
Do jednej bramki
28/04/2019 2:31
Legnica 27 kwietnia 2019 godz.16:00

Konfeks Legnica - Płomień Radwanice 9:2 ( 6:1)

Bramki dla Konfeksu: Martinka Rafał 8 min; Cirko Michał 12 i 44 min, Dubowski Tomasz 14, 50, 67 i 90 min; Dańczak Oliver 22 min, Dudka Marek 44 min

Sędzia: Kacper Gontarek (Del. Legnica)

Widzów: ok.200

Po dwóch przegranych meczach nasz zespół znalazł się w bardzo ciężkiej sytuacji ponieważ do prowadzących zespołÃ³w traciliśmy 7 i 6 punktów. Mecz od początku z Radwanicami ułożył się dla nas bardzo dobrze,ponieważ w 8 minucie po indywidualnej akcji Rafał Martinka ładnym strzałem w długi róg dał na prowadzenie. W 12 minucie było już 2:0 gdy ładną asystę Martinki na bramkę zamienił Michał Cirko.Dwie minuty później Michał Cirko pięknie podał do Dubowskiego a ten bez problemu podwyższył na 3:0. W 16 minucie tracimy bramkę gdy Audaś dośrodkowuje z rzutu wolnego z 40 metrów i zdobywa bramkę. Na odpowiedź naszego zespołu nie musimy długo czekać ,ponieważ w 22 minucie bramkę zdobywa Olivier Dańczak. Jest to jego pierwsza bramka po bardzo długim okresie bez gola dlatego też jego radość była duża. W 44 minucie na 5:1 podwyższa Cirko ,a następnie Marek Dudka zdobywa swoją bramkę ustalając wyniki meczu do przerwy na 6:1. W drugiej połowie spotkania 3 bramki dla naszego zespołu zdobywa Tomek Dubowski, w tym 2 piłki wykłada mu Michał Cirko. Cieszy dobra współpraca pomiędzy naszymi napastnikami, która przynosi efekty bramkowe. Goście zdobywają bramkę z rzutu karnego w 60 minucie spotkania, której strzelcem jest Adamczyk. Mecz kończy się wysokim zwycięstwem naszego zespołu 9:2. Cieszy dobra skuteczność naszego zespołu .

Trener Konfeksu Legnica Andrzej Kisiel o meczu : - Czasami bywa tak, że przeciwnik nie leży rywalowi i muszę się zgodzić, iż dla Iskry jesteśmy takim kolcem.
My też mamy kilka takich drużyn, z którymi nie lubimy grać i trudno się z nimi gra. Dziś w mecz szybko weszliśmy – padły migiem pierwsze trzy bramki i od razu zrobił się inny mecz, nie było przede wszystkim żadnego stresu.
Kontrolowaliśmy spotkanie w zasadzie od pierwszej minuty do samego końca. Postawiliśmy sobie jasny cel – nie możemy już do samego finiszu tej rundy odpuścić żadnego meczu, musimy wygrać wszystko do końca, zbierać punkty i czekać na rozwój wydarzeń

Następny mecz nasz zespół rozegra w 5 maja (niedziela) o godz. 17:00 z Odrą w Chobieni.

Konfeks: Grzegorz Kaźmierczak, Rafał Martinka, Dominik Pazio, Maciej Swędzikiewicz, Oliver Dańczak ( Hubert Winnik 70`), Michał Cirko, Tomasz Dubowski, Michał Janeczko, Marek Dudka (Michał Grządkowski 67`), Kamil Wójcik, Kamil Hoszowski
Pięć bramek Rychlickiego !!!
15/04/2019 12:59
13 kwietnia 2019 godz.11:00

II Liga Dolnośląska Trampkarzy

Konfeks - Pogoń Góra 7:2 (3:1)

Bramki: Rychlicki - 5, Ząbek i Strzelczyk po 1

Trampkarze Konfeksu Legnica występujący w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy po dwóch kolejnych porażkach na początku sezonu grają coraz lepiej.
Nasi trampkarze po pokonaniu Karkonosze Jelenia Góra oraz Chrobrego Głogów odnieśli trzecie kolejne zwycięstwo.
Tym razem nasz zespół rozgromił Pogoń Góra 7:2.
Bohaterem tego spotkania był Jakub Rychlicki, który zdobył w tym meczu 5 bramek. Konfeks odniósł zasłużone wysokie zwycięstwo, ponieważ od początku spotkania był zespołem dużo lepszym.
Pomimo tego po 20 minutach przegrywaliśmy 0:1 odpowiedź nasza była natychmiastowa i w ciągu minuty Rychlicki zdobył swoją pierwszą bramkę.
Goście ambitnie walczyli do końca spotkania, ale w tym meczu wszystkie argumenty piłkarskie były po stronie po Konfeksu. Pomimo wysokiego zwycięstwa trener Witold Woźniak nie był zadowolony z gry naszego zespołu ponieważ twierdził, że stać nasz zespół na dużo lepszą grę.
Kolejny mecz rozegramy 18.04 (czwartek) o godz. 18:00 z Miedzią Legnica

Konfeks: Morawski, Tomaszewski, Strzelczyk, Ptaszyński, Romanow, Ząbek, Rychlicki, Chmielowiec, Jamka, Bukowski, Świątkowski, Zwiński, Herec
Kubeł zimnej wody
14/04/2019 23:31
Legnica 13 kwietnia 2019 godz.15:00

Konfeks Legnica - Kuźnia Jawor 1:4 (1:3)

Bramki : 0:1 Majka 15 min, 0:2 Borek 20 min, 1:2 Dubowski 38 min, 1:3 Piec 41 min, 1:4 Bagiński 70 min

Sędzia głÃ³wny: Kacper Bajon (Delegatura Lubin)

Po ostatnim naszym najlepszym spotkaniem w tej rundzie, choć było to spotkanie przegrane z Legnickim Polem mieliśmy nadzieję na dobrą grę i korzystny wynik naszego zespołu. Przeciwnikiem naszym była bardzo mocna drużyna Kuźni Jawor. Jak zwykle na meczach Konfeksu mecz odbył się na świetnie przygotowanej płycie boiska, a oba zespoły wyprowadziły na plac gry najmłodsi nasi piłkarze. Przy tej okazji bardzo dziękujemy rodzicom, że po mimo nie korzystnej pogody przyprowadzili swoje dzieci na mecz, dzięki czemu była piękna oprawa meczu. Zdecydowanie lepiej w grę weszli piłkarze Kuźni, którzy już w 15 minucie po strzale Rafała Majki zdobyli prowadzenie, pięć minut później dostaliśmy drugi cios gdy Emilian Borek przypadkowo uderzył piłkę tyłem głowy i dał prowadzenie 2:0 gościom.
W nasze szeregi wdarła się nerwowość w wyniku czego nie potrzebną żÃ³łtą kartkę za gadanie otrzymał nasz kapitan Kamil Wójcik. W 35 minucie Wójcik będąc 7 metrów od bramki przeciwnika fatalnie przestrzelił. W 38 minucie po ładnej wrzutce Kowalczyka piękną bramkę głową w okienko zdobywa Tomek Dubowski, gdy wydaje się, że możemy doprowadzić do wyrównania otrzymujemy trzeci cios gdy ładnym strzałem z 20 metrów popisuje się najlepszy zawodnik spotkania Przemysław Piec, który daje prowadzenie gościom 3:1.
Parę minut później Kamil Wójcik otrzymuje drugą żÃ³łtą kartkę w konsekwencji czego musi opuścić plac gry. Otrzymana czerwona kartka przez Kamila Wójcika była z gatunku na własne życzenie.
W przewie meczu nasz trener dokonał dwóch zmian ściągając z placu gry Michała Cirko oraz Grzegorza Kulikowskiego, a w ich miejsce wprowadził Michała Grządkowskiego oraz Kamila Hoszowskiego. W drugiej połowie spotkania Kuźnia Jawor mając korzystny wynik cofnęła się na własną połowę i kontrolowała przebieg gry,czekając na kontrę. Nasz zespół w tym okresie osiągnął przewagę, grał ambitnie, ale na nic się to zdało. W 69 minucie najlepszy strzelec gości Marcin Bagiński zdobywa 4 bramkę dla Kuźni. W 82 minucie świetną sytuację bramkową ma Dubowski jednak jego stał broni Patryk Borek.Przegrywamy bardzo ważny mecz dla układu tabeli 1:4, spadamy na 4 miejsce i tracimy do wicelidera już 6 pkt.
Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem spotkania był zawodnik Kuźni Przemysław Piec, natomiast w naszym zespole wyróżniał się wprowadzony w 46 minucie Kamil Hoszowski.
Trener gości Piotr Przerywacz świetnie ustawił taktycznie swój zespół i widać było , że pod tym względem jesteśmy od Kuźni zespołem zdecydowanie słabszym.
Mamy nadzieję, że nasz zespół wyciągnie wnioski po dwóch kolejno przegranych meczach i w kolejnych spotkaniach będziemy wygrywać mecze.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra 27.04(sobota) o godz. 16:00 na własnym boisku z Płomieniem Radwanice.

Konfeks: Kaźmierczak - Kowalczyk, Pazio, Wójcik , Janeczko (62 min. Winnik) - Kulikowski (46 min. Hoszowski), Dudka (79 min. Dańczak), Swędzikiewicz (70 min. Czuba), Martinka - Cirko (46 min. Grządkowski), Dubowski.

Kuźnia: P.Borek - Wiźniewski, Kruczek, Dunaj, Dworakowski - D.Duda (67 min. Janoś), E.Borek, Majka, Piec, Suchecki (76 min. Pastuła) - Bagiński.
Porażka z Legnickim Polem
06/04/2019 22:39
Legnica Park Miejski 6 kwietnia 2019 godz.17:00

KS Legnickie Pole - Konfeks Legnica 2:1 (0:1)

Bramki 1:0 Dubowski 35 min, 1:1 Wasilewski M. 68 min, 2:1 Wasilewski M. 84 min

Sędzia: Wożny Łukasz (Del.Legnica)

Widzów: ok.250

Po serii 8 kolejnych zwycięstw nasza drużyna seniorów zmierzyła się z liderem rozgrywek z Legnickiego Pola.
W pierwszych 5 minutach przewagę osiągneli piłkarze naszego rywala,jednak nic z tego nie wyniknęło. Następne minuty to zdecydowana dominacja naszego zespołu i świetne sytuację do zdobycia bramki. Dwie z nich nie wykorzystał w 6 i 11 minucie Tomek Dubowski. Zrehabilitował się w 36 minucie gdy po wrzutce z rzutu wolnego Grzegorza Kulikowskiego zdobywa piękną bramkę głową.
Prowadzimy 1-0 i dalej atakujemy. W 42 minucie Michał Cirko oddaje mocny strzał z 35 m, który minimalnie mija słupek.
Po przewie kontynuujemy naszą dobrą grę wynikiem czego są znów doskonałe sytuacje naszych zawodników.
W 60 minucie Marek Dudka z 8 m , strzela w boczną siatkę.
W 65 minucie powinno być 2:0 jednak Cirko strzela w poprzeczkę a dobitka Dubowskiego jest niecelna. Tak to bywa w piłce nożnej ,że nie wykorzystane sytuację się mszczą i w 68 minucie tracimy bramkę. Od tego momentu w naszą grę wkrada się nerwowość efektem czego jest świetna sytuacja w 75 minucie dla naszego rywala,na nasze szczęście strzał jest nie celny.
W 80 minucie w doskonałej sytuacji znajduje się Michał Cirko, jednak zbyt długo czeka z oddaniem strzału i tracimy szanse na objęcie prowadzenia.
W 87 minucie tracimy bramkę i przegrywamy mecz 1:2.
Szkoda bo w tym meczu byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, który powinien wygrać minimum 3 bramkami. Mecz był podobny do meczu ekstraklasy, który został rozegrany w niedzielę, w którym zdecydowanie lepszym zespołem był Górnik Zabrze, jednak brak skuteczności sprawił ,że zwycięzca została Legia Warszawa.
Z przebiegu gry widać ,że nasz zespół jest mocny i w kolejnych meczach powinniśmy seryjnie wygrywć.
- Mogliśmy Legnickie Pole dobić do przerwy, bo mieliśmy idealne sytuacje na zdobycie drugiej i trzeciej bramki Każdy zespół budują zdobywane bramki. Mieliśmy gole mogące dać nam prowadzenie i rywal zostałby rozjechany, ale niestrzelenie tych goli sprawiło, że wkradło się w rozprężenie w naszych szeregach. W końcówce meczu rywal przetasował skład i zrobił dwie mocne akcje swoją lewą stroną boiska na podmęczonych zawodników w moim zespole. Zarówno Janeczko, jak i Hoszowski harowali od początku meczu, grali mocno ofensywnie i po prostu nie zamknęli w porę tych akcji. Porażka była wkalkulowana w scenariusz ligi. To dopiero 19 kolejka, przed nami 11 spotkań i gramy dalej. Cele pozostają te same - powiedział po meczu trener Konfeksu Andrzej Kisiel

Kolejny mecz rozegramy 13.04 (sobota) o godz.15:00 z Kuźnią Jawor

Legnickie Pole:Kostuń - Lesiak( Kubań), Dominiak, Plecety, Sejud ( Kaśczyszyn)) - Kozłowski( K. Adach), Wyźga, Alwin, J. Adach - M.Wasilewski ( Kukułka), A.Wasilewski.
Konfeks: Kaźmierczak - Kowalczyk, Pazio, Wójcik, Janeczko( 83 min Swędzikiewicz) - Martinka, Dudka ( 75 min Grządkowski) , Kulikowski ( 75 min Winnik), Hoszowski - Dubowski, Cirko
Konfeks rządzi Ekstraklasą !
03/04/2019 12:28
W dniu 02.04.2019, 60 osobowa grupa zawodników, trenerów i działaczy była na meczu derbowym we Wrocławiu Śląsk Wrocław - Miedź Legnica.
Przed meczem przeżyliśmy historyczny moment dla naszego Klubu ponieważ dwóch naszych wychowanków Grzegorz Bartczak i Marcin Robak byli kapitanami swoich zespołÃ³w.
Nasi wychowankowie wyprowadzili swoje drużyny na murawę stadionu. Jednym słowem można powiedzieć, że Konfeks rządzi Ekstraklasą!!!
Wypada nadmienić, że jest to jedyny wypadek w Polskiej Ekstraklasie gdzie dwóch zawodników, wychowanków jednego klubu jest kapitanami zespołÃ³w.
Była to dla nas bardzo miła i wzruszająca chwila, która zapisze się w kronikach naszego Klubu.
Sam mecz był meczem przyjaźni i obie drużyny nie chciały zrobić sobie wzajemnie krzywdy.
Mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 0:0, a nasi młodzi zawodnicy po meczu spotkali się z Marcinem Robakiem i zrobili sobie wiele pamiątkowych zdjęć.