Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazuj±c 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dziêki tym ¶rodkom bêdziemy mogli dofinansowaæ nasze dru¿yny dzieciêce i m³odzie¿owe organizuj±c turnieje i zawody sportowe. Szczegó³y obok w zak³adce. Z góry dziêkujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica og³asza nabór wszystkich chêtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chêtni proszeni s± o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostaæ kolejnym naszym wychowankiem, który bêdzie gra³ w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pój¶æ w ¶lady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz siê do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Hat-trick Dańczaka
29/08/2020 22:55
Legnica 29 sierpnia 2020 godz.15:00

IV liga Grupa zachodnia

Konfeks Legnica - KS Legnickie Pole 4:1 (2:0)

Bramki 1:0 Haniecki 10 min, 2:0 Dańczak 37 min, 3:0 Dańczak 55 min, 3:1 M. Wasilewski 68 (karny) 4:1 Dańczak 84 min (karny)

Sędzia: Marcin Domina, Asystent 1- Łukasz Nalepa, Asystent 2- Andrzej Socha (Podokręg Jelenia Góra)

Widzów: ok.120

Po czterech dobrych meczach, jednak bez wygranej, przyszedł czas na nasze pierwsze, wysokie zwycięstwo.
Naszym przeciwnikiem był zawsze trudny dla nas rywal- KS Legnickie Pole. Od początku spotkania uwidoczniła się duża nasza przewaga. Efektem tego był bramka zdobyta przez Bartka Hanieckiego w 10 minucie, po świetnej asyście Adriana Szpaka.
W 32 minucie 100% okazji nie wykorzystał Szpak, który będąc 6 m od bramki, zamiast strzelać, próbował dograć piłkę do partnera. Jednak już 4 minuty później było 2:0 dla Konfeksu, gdy rozgrywający świetny mecz Oliver Dańczak zdobywa drugą bramkę dla naszego zespołu.
Po przerwie trwa dalej nasza przewaga, efektem czego jest 3 bramka dla naszego zespołu, którą zdobywa Dańczak po ładnej asyście Rafała Martinki. Gdy wydaje się, że kolejne bramki dla naszego zespołu są kwestią czasu, niespodziewanie w 67 minucie goście mają rzut karny, po niefortunnym faulu naszego zawodnika. Bramkę dla gości zdobywa z rzutu karnego zdobywa Marcin Wasilewski. Nie załamuje to naszego zespołu, który osiąga coraz większą przewagę. W 75 minucie Dańczak strzela w spojenie słupka z poprzeczką, a dwie minuty później Krystian Kowalczyk strzela w poprzeczkę. W 83 minucie spotkania, faulowany w polu karnym jest Mateusz Piotrowski, a Oliver Dańczak zdobywa swoją 3 bramkę w tym meczu, ustalając wynik spotkania na 4:1. Wynik od początku do końca spotkania nie podlegał dyskusji, ponieważ nasz zespół był w każdym elemencie gry, zespołem zdecydowanie lepszym. Przy lepszej skuteczności naszego zespołu, końcowy wynik powinien oscylować w granicach dwucyfrówki. Cieszy pierwsze zwycięstwo po powrocie do IV Ligi, mając nadzieję na dalsze zwycięstwa.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą środę 02.09.20 o godz. 17.00, na stadionie przy ul. Grabskiego z Górnikiem Złotoryja. Zapraszamy kibiców na ten ciekawie zapowiadający się mecz i liczymy na gorący, sportowy doping.

Konfeks: Kozhukhar – Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Kowalczyk, Dańczak, Martinka (75 min Jazowiecki), Szpak, Wójcik (75 min Piotrowski), Haniecki (75 min Pitner), Swędzikiewicz

KS Legnickie Pole: Sadyś – Sobczak, A. Wasilewski, Sejud (46. Mitelsztet), Kaśczyszyn (80. P. Kukla), K. Adach, Mach, M. Wasilewski, Kmera (84 min Skwarek), Kukułka (75 min J. Adach), Czuchnicki.
Bez punktów z Orkanem
24/08/2020 8:53
Szczedrzykowice 23 sierpnia 2020 godz.16:00

IV Liga Grupa zachodnia

Orkan Szczedrzykowice - Konfeks Legnica 1:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Gampal 4 min

Sędzia:

Widzów: ok.100

Po pechowej przegranej 2:3 ze Spartą w Rudnej, nasz zespół udał się na kolejny wyjazd do Szczedrzykowic. Mecz dla naszego zespołu rozpoczął się fatalnie, ponieważ już w 4 minucie poważny błąd popełnia nasz boczny obrońca i zawodnik gospodarzy Gambal z 12 metrów zdobywa bramkę.
Na tym poziomie rozgrywek nie można tracić tak łatwo bramek. Nasz zespół mógł zdobyć wyrównującą bramkę w 10 minucie, gdy po ładnej akcji naszego zespołu, Adrian Wójcik strzałem z 15 metrów chciał przelobować bramkarza gospodarzy, ten jednak czubkami palców wybił piłkę nad poprzeczkę.
W pierwszej połowie spotkania zarysowała się lekka nasza przewaga, jednak nie potrafiliśmy oddać żadnego strzału na bramkę i poważnie zagrozić gospodarzom. Druga część spotkania to duża nasza przewaga.
Trener wprowadził trzech nowych zawodników, co wpłynęło na poprawę gry zespołu. Dramatyczna była końcówka meczu. W 82 minucie duży błąd techniczny popełnił obrońca gospodarzy, który nastrzelił sobie w rękę w polu karnym i powinna być ewidentna jedenastka. Niestety sędzia stojący obok akcji, z niewiadomych przyczyn nie podyktował ewidentnego rzutu karnego. Był to bardzo poważny błąd sędziego, który jak się okazało rzutował na wynik meczu.
W 84 minucie ładną wrzutką popisał się Adrian Wójcik, a stojący dwa metry przed pustą bramką, Krystian Kowalczyk źle uderzył piłkę głową, która nie wpadła do bramki. Szkoda Krystiana, ponieważ w tym dniu, był naszym najlepszym zawodnikiem na boisku i zasłużył na gola. Pomimo oblężenia bramki Orkana, nie udało nam się zdobyć wyrównującej bramki i podobnie jak w Rudnej, pechowo przegrywamy. Liczymy na odblokowanie naszego zespołu w kolejnym meczu, który rozegramy na własnym boisku w sobotę 29.08.20 o godz. 15.00. Naszym rywalem będzie KS Legnickie Pole, serdecznie zapraszamy.

W związku z tym, że Departament Rozgrywek I Ligi przełożył mecz Miedzi z Sandecją Nowy Sącz z godziny 20.00 na godz. 16.00, zwróciliśmy się z prośbą do KS Legnickie Pole o wcześniejsze rozegranie meczu pomiędzy godz. 11.00 a 13.00, ażeby obydwa mecze rozgrywane w Legnicy mogli obejrzeć kibicie. Niestety KS Legnickie Pole nie wyraził zgody na naszą prośbę.

Konfeks: Serhii Kozhukhar, Grządkowski, Pazio (63' Trochanowski), Kowalczyk, Dańczak, Martinka (59' Swędzikiewicz), Kamil Wójcik, Plebaniak, Szpak (80' Pitner), Adrian Wójcik, Haniecki.
Zmiana terminu spotkania z Górnikiem Złotoryja
14/08/2020 18:44
KS Konfeks Legnica informuje, że mecz IV Ligi Konfeks Legnica- Górnik Złotoryja, który miał się odbyć w najbliższą sobotę 15.08 o godz. 17, został przełożony na 02.09.20 (środa) godz. 17.00.
Zmiana terminu spowodowana jest problemami związanymi z covid-19 w drużynie Górnika Złotoryja.
Bez punktów w Rudnej
12/08/2020 22:50
Rudna 12 sierpnia 2020 godz.17:00

Sparta Rudna - Konfeks Legnica 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Dańczak 12 min, 1:1 Konefał 28 min, 1:2 Dańczak 48 min., 2:2 Konefał 74 min, 3:2 HołÃ³wka 83 min

Sędzia: Nowak (Podokręg Wrocław)

Po dwóch kolejnych remisach nasz zespół kolejny mecz rozegrał, na trudnym terenie ze Spartą w Rudnej.
Obiekt Sparty Rudna po wykonanym niedawno remoncie prezentuje się doskonale, jest ładna płyta boiska trawiasta, boisko ze sztuczną murawą. Do tego dochodzą zadaszone trybunki oraz oświetlenie na obu boiskach. Widać, że gmina Rudna inwestuje duże środki finansowe w rozwój bazy sportowej.
Jeżeli chodzi o mecz, w początkowych 5 minutach przewagę osiągnęli gospodarze, ale bez zdobyczy bramkowych. W 12 minucie spotkania nasz zespół zdobywa ładną bramkę po zespołowej akcji, którą rozpoczął Kowalczyk, zagrał do Hanieckiego, a ten popisał się super wrzutką na 10 metr, gdzie znajdował się Dańczak, który pewnym strzałem zdobył gola. 5 minut później Sparta ma świetną sytuację bramkową, ale doskonale w naszej bramce broni Serhii. Pomiędzy 20-22 minutą mogliśmy rozstrzygnąć losy meczu, ponieważ mieliśmy dwie znakomite sytuacje bramkowe. W pierwszej sytuacji, ładna dwójkowa sytuacja Martinki i Wójcika Adriana, trwa zbyt długo, a Adrian zamiast strzelać z 12 metrów niepotrzebnie wybrał inne rozwiązanie. 2 minuty później ładną akcje rozpoczyna Grządkowski, podaje do Kowalczyka, który znajduje w polu karnym Adriana Wójcika, jednak jego strzał z 15 metrów minimalnie mija słupek. W 28 minucie tracimy bramkę po fatalnym błędzie w ustawieniu linii defensywnej, gdy Konefał z 12 metrów strzałem w długi róg pokonuje naszego bramkarza.
W 44 minucie powinniśmy wyjść na prowadzenie, gdy świetną asysta popisuje się rozgrywający tego dnia super mecz Dańczak, znajduje w polu karnym Szpaka, który z 10 metrów nie strzela bramki. Po przerwie w 48 minucie, oglądamy najpiękniejszą bramkę meczu, którą początkuje Haniecki, zagrywając świetną piłkę do Martinki, ten przedłuża podanie do Dańczaka, który strzałem z woleya zdobywa prowadzenie dla Konfeksu. Rzadko ogląda się takie bramki na polskich boiskach. W 66 minucie spotkania Sparta ma rzut wolny z 17 metrów, na nasze szczęście, kolejna świetną interwencją popisuje się Serhii, który broni piłkę zmierzającą pod poprzeczkę.
W 73 minucie kolejny błąd naszej defensywy, gdy po rzucie rożnym, nie pilnowany Konefał strzałem głową zdobywa wyrównującą bramkę.
W 82 minucie popełniamy kolejny błąd, który wykorzystuje HołÃ³wko, dając zwycięstwo Sparcie. Szkoda, bo kolejny raz tracimy bramki w bardzo prosty sposób. Pomimo tego, że piłkarsko prezentowaliśmy się lepiej od zespołu Sparty, przegrywamy mecz na własne życzenie. W naszym zespole najlepszymi zawodnikami byli: zdobywca dwóch bramek Oliver Dańczak oraz nasz bramkarz Serhii Kozhukhar.
Mamy nadzieję, że w kolejnym meczu, który rozegramy w najbliższą sobotę 15.08.20 o godz. 15.00, na własnym boisku z Górnikiem Złotoryja, dodamy do dobrej gry w polu zdecyedowanie większą dyscyplinę taktyczną i dzięki czemu odniesiemy pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Konfeks: Kozhukhar - Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Kowalczyk, Martinka, Plebaniak, A.Wójcik, Hraniecki (Swędzikiewicz 67 min), Szpak, Dańczak (67 min Piotrowski)
Tylko remis z Grębocicami
09/08/2020 15:21
Legnica 8 sierpnia 2020 godz.17:00

Konfeks Legnica - Sparta Grębocice 1:1 (0:1)

Bramki: 1:0 Tomasz Bieleń 27 min karny, 1:1 Rafał Martinka 61 min dla Konfeksu

Plebaniak, Szpak K.Wójcik i Grządkowski (Konfeks) - Smereczniak i Czerwik (Sparta)

Sędzia: Michał Niemirski Asystenci Dariusz Czechowski i Kamil Olejarczyk (KS Jelenia Góra)

Widzów: ok.150

Po zremisowanym meczu w Ścinawie nasi piłkarze rozpoczęli sezon IV Ligowy na własnym boisku, meczem ze Sparta Grębocice. Początek meczu wskazywał, że nasi piłkarze odniosą zdecydowane zwycięstwo. Już w 3 minucie świetnym przyśpieszeniem popisał się Oliver Dańczak, który wyprzedził obrońcę gości i znalazł się w polu karnym mając przed sobą tylko bramkarza, jednak jego strzał trafił tylko w boczną siatkę. Szkoda bo powinno być 1:0 dla Konfeksu. W 10 minucie spotkania, groźnej kontuzji kolana doznał Sędzia głÃ³wny zawodów- Michał Niemirski, który nie mógł kontynuować zawodów. Rolę Sędziego GłÃ³wnego przejął Asystent 1 tj. Dariusz Czechowski. Była to bardzo przykra sytuacja, ponieważ był to debiut Sędziego Niemirskiego w IV Lidze. W 18 minucie znów 100 % sytuacja dla Konfeksu, jednak Adrian Wójcik również jej nie wykorzystuje.
W 25 minucie spotkania mamy trzecią 100 % sytuacje bramkową, której nie wykorzystuje Adrian Wójcik. Jak to bywa w piłce nożnej, niewykorzystane sytuacje się mszczą i po jednym z nielicznych kontrataków gości, zawodnik Sparty jest faulowany, a Tomasz Bieleń pewnym strzałem daje prowadzenie gościom. Ostatnią groźną akcją pierwszej połowy spotkania przeprowadza Adrian Wójcik, jednak jego strzał z 25 metrów, świetnie broni Damian Tyźlik. W przerwie spotkania, trener Andrzej Kisiel, przeprowadza dwie zmiany, wprowadzając na plac gry Kowalczyka i Piotrowskiego. W 50 minucie w polu karnym faulowany jest Mateusz Piotrowski i sędzia dyktuje rzut karny dla Konfeksu. Niezawodnym do tej pory w takich sytuacjach Kamil Wójcik pudłuje, strzelając obok bramki. 8 minut później Ładnym strzałem z narożnika pola karnego w długi róg popisuje się Mateusz Piotrowski, jednak znów świetnie broni bramkarz gości. W 61 minucie spotkania, piękna zespołowa akcja naszego zespołu, przy której świetną asystą popisuje się Adrian Wójcik, zagrywając do Rafała Martinki, a ten pewnym strzałem daje nam bramkę wyrównującą. W końcówce meczu oba zespoły dążą do zwycięstwa, mając dogodne sytuacje bramkowe. Jednak tego dnia zarówno bramkarz gości, jak i bramkarz Konfeksu- Serhii Kozhukhar, są świetnie dysponowani i nie dają się pokonać.
Mecz kończy się remisem 1:1 i w dalszym ciągu czekamy na pierwsze zwycięstwo w IV Lidze.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra już w najbliższą środę 12.08 o godz. 17.00 ze Sparta w Rudnej. Natomiast w roli gospodarza wystąpimy 15.08 w sobotę, gdy o godz. 15.00 będziemy gościć zespół Górnika Złotoryja.

Trener Konfeksu Legnica Andrzej Kisiel: - Mieliśmy w pierwszej połowie trzy sytuacje stuprocentowe, nie trafiamy i później to się zemściło. Przypadkowy karny – z meczu, który mieliśmy pod kontrolą zrobiło się na odwrót. Musieliśmy gonić wynik, poprawić swoje morale – jeszcze fatalnie jest, że po tych przymusowych przerwach na picie w upale, jakoś się rozprężamy i tracimy bramki. Niestrzelony karny – no tak bywa, zdarza się najlepszym. Ale gdyby padła bramka, to spowodowałaby, że nabralibyśmy wiatru w żagle. I tego właśnie nam jeszcze brakuje, strzelić dwie i później będzie już lecieć, tak jak to było w Okręgówce. W IV lidze jest jednak poziom dużo wyższy i trzeba być bardzo dobrze skoncentrowanym podczas 90 minut gry. Dziś tego zabrakło. Sparta dziś była do ogrania, ale pierwsze mecze tej lidze są po to, żeby się nauczyć w niej grać. Do naszej gry nie można mieć zastrzeżeń, bo stwarzamy sobie sytuacje, gramy całkiem przyzwoicie na tle takiej fajnej drużyny jak Grębocice, ale brakuje nam jeszcze tego wykończenia. Pracujemy nad tym na treningach, a efekty myślę że przyjdą wkrótce.

Konfeks: Serhii Kozhukhar, Marek Trochanowski ( Kowalczyk 46 min), Michał Grządkowski, Domink Pazio (Jazowiecki 85 min), Oliver Dańczak (Dubowski 75 min), Rafał Martinka (Pitner 87 min), Bartosz Haniecki (Piotrowski 46 min),Kamil Wójcik, Dominik Plebianiak (Swędzikiewicz 40 min), Adrian Szpak, Adrian Wójcik

Sparta: Damian Tyźlik, Patryk Kozłowski, Miłosz Smereczniak, Maciej Rybak, Łukasz Szuszkiewicz, Tomasz Bieleń, Mateusz Dobrakowski, Paweł Żmudziński, Maksymilian Czerwik, Szymon Józefczak, Kamil Łętkowski
Cenny remis Konfeksu w Ścinawie
01/08/2020 23:00
Ścinawa 1 sierpnia 2020 godz.17:00

Odra Ścinawa - Konfeks Legnica1:1(0:0)

Bramki: 1:0 Dawid Seta 66 min, 1:1 Adrian Wojcik 75 min

Koziarz ( Odra) 58 min, Trawka (0dra) 90+3 min, Kamil Wójcik 90+4 min,

Sędzia: Fajfer Asystenci: Damasiewicz, Struski (KS Wrocław)

Nasi piłkarze po ponad 9-cio miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią covid-19 rozegrali pierwszy mecz mistrzowski, od listopada 2019. Naszym przeciwnikiem był groźny zespół Odry Ścinawa, który w ubiegłych rozgrywkach IV-ligowych zajął wysokie, 5 miejsce.
Ten sezon będzie dla wszystkich zespołÃ³w ciężki, ponieważ w rozgrywkach występuje 19 zespołÃ³w, a aż 7 z nich spada automatycznie z IV Ligi. Prawdopodobnie z 3 Ligi spadną jakieś zespoły do naszej grupy, trzeba się liczyć z tym, że bezpieczne miejsce do utrzymania w Lidze to 10-11 lokata w tabeli.
Mecz w Ścinawie odbył się przy bardzo wysokiej temperaturze i stał na dobrym poziomie. W 17 minucie Odra miała dogodną sytuację bramkową, ale świetnie w naszej bramce spisał się Serhii. W 24 minucie błąd naszej defensywy i gospodarze ponownie mają dobrą sytuację bramkową, na szczęście nasz kapitan Kamil Wójcik wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki. W 37 minucie bramkarz gospodarzy popełnia błąd i jesteśmy blisko zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, co zapowiadało emocje drugiej połowy. W 57 minucie Konfeks przeprowadza ładną kontrę, którą mocnym strzałem z 15 metrów, z ostrego kąta kończy nasz nowy zawodnik- Bartosz Haniecki, jednak jego strzał minimalnie mija słupek. W 65 minucie po rzucie rożnym tracimy bramkę, której zdobywcą, strzałem głową jest blisko dwumetrowy Seta. Moment później w dogodnej sytuacji znalazł się Mateusz Piotrowski, jednak jego strzał z 15 metrów jest zbyt słaby, aby pokonać bramkarza gospodarzy. W 75 minucie oglądamy najpiękniejszą akcję meczu, a jej bohaterem jest nasz zawodnik Adrian Wójcik, który z odległości 30 metrów, strzałem w okienko zdobywa wspaniałą bramkę. Do końca meczu trwa walka o zwycięstwo, ponieważ oba zespoły dążyły do zdobycia decydującej bramki. Ten emocjonujący mecz kończy się wynikiem remisowym, co z przebiegu meczu jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w sobotę 08 sierpnia o godz 17 na własnym boisku, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Sparty Grębocice. Zapraszamy Kibiców na ten ciekawie zapowiadający się mecz.

Odra: Marusiak - Obiała, Cichuta, Długosz, Koziarz, Kruk ( 80 min Strzemski), Maślej, Postoł, Seta, Trawka
Konfeks: Kozhukhar - Trochanowski (Swędziiewicz 85 min), K.Wójcik, Grządkowski, Pazio - Plebaniak (Kowalczyk 85 min), Martinka. A.Wójcik, Piotrowski (Dańczak 75 min), Szpak, Hraniecki
Boksy dla zawodnikow
27/07/2020 23:09
W dniu dzisiejszym zostały zamontowane boksy dla zawodników rezerwowych na naszym obiekcie. Dzięki temu poprawiła się estetyka stadionu i komfort dla zawodników oraz szkoleniowców, kierowników drużyn.
Wypada nadmienić, że zakup i montaż boksów, został wykonany dzięki pomocy sympatyków naszego Klubu.
Bardzo dziękujemy za wsparcie i liczymy, że będzie to początek prac remontowych na naszym stadionie.
Liczymy na wsparcie Urzędu Miasta Legnica i Prezydenta Tadeusza Krzakowskiego
Ostatni mecz kontrolny
27/07/2020 23:08
Legnica 25 lipca 2020 godz.15:00

Mecz sparingowy

Konfeks - GKS Męcinka 6:0 (4:0)

Bramki : Swędzikiewicz, Szpak, Plebaniak, Dańczak, Trochanowski, Wójcik Adrian.

Ostatni mecz sparingowy nasi zawodnicy rozegrali z czołowym zespołem klasy okręgowej GKS Męcinka. W naszym zespole wystąpiło 18 zawodników, w tym wielu młodych Juniorów. Od początku spotkania nasz zespół osiągnął zdecydowaną przewagę i po ładnych zespołowych akcjach, bramki zdobywali Swędzikiewicz, Szpak i Plebaniak. Wynik na 4:0 do przerwy ustalił Oliver Dańczak, który ładnie przyjął piłkę w polu karnym i pewnym strzałem pokonał dobrze broniącego bramkarza Gości. Po przerwie świetną asystą popisał się Adrian Wójcik, który świetnym podaniem znalazł Marka Trochanowskiego, a ten jak rasowy napastnik strzelił na 5:0. Wynik meczu ustalił po indywidualnej akcji Adrian Wójcik, który strzałem z 25 metrów zdobył ładną bramkę. Meczem z Męcinką zakończyliśmy najdziwniejszy okres przygotowań do rozgrywek, który rozpoczął się 1.02 meczem sparingowym z Czarnymi Lwówek. W związku z pandemią COVID-19 nie mogliśmy rozgrywać meczy mistrzowskich, jednak nie próżnowaliśmy i oprócz treningów, rozegraliśmy 15 meczy, czyli tak jakbyśmy rozegrali rundę wiosenną. W okresie tych kilku miesięcy zagraliśmy 5 spotkań z drużynami IV-ligowymi, a pozostałe z klasy okręgowej i jeden z drużyną z klasy A.
W sobotę o godz. 17.00 zaczynamy sezon IV- ligowy meczem w Ścinawie, gdzie naszym rywalem będzie miejscowa Odra.