Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazujc 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dziki tym rodkom bdziemy mogli dofinansowa nasze druyny dziecice i modzieowe organizujc turnieje i zawody sportowe. Szczegy obok w zakadce. Z gry dzikujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica ogasza nabr wszystkich chtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chtni proszeni s o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zosta kolejnym naszym wychowankiem, ktry bdzie gra w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pj w lady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz si do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Kolejne zwycięstwo Juniorów
26/10/2020 22:47
Legnica 25 października 2020 godz.12:00

III Liga Okręgowa

KS Konfeks Legnica - Chrobry Głogów 8:1 (4:1)

Bramki : Arkadiusz Tekiele - 2, Kułacz - 2, Olaf Kondratowicz, Zieliński, Chruściński i Jakub Krupa po 1

Kolejne 9. zwycięstwo z rzędu odnieśli nasi Juniorzy, tym razem pokonując wicelidera tabeli Chrobrego Głogów. Mecz rozpoczął się od dużej przewagi naszego zespołu, który w początkowych minutach osiągnął dużą przewagę. Nasz zespół stwarzał dużo sytuacji bramkowych. W 5. minucie ładna akcja naszego zespołu zakończyła się bramką, którą zdobył Arkadiusz Tekiele. W ciągu kilku minut powinniśmy zdobyć kolejne bramki, jednak nieskuteczność strzelecka nie pozwoliła nam zdobyć wielu goli z wymarzonych sytuacji. Zemściło się to w 10. minucie gdy goście zdobyli wyrównującą bramkę. Nasz zespół rozstrzelał się od 35. minuty, gdy bramkę na 2:1 zdobył Jakub Krupa. Kolejne bramki przed przerwą zdobyli w 39. minucie Konrad Chruściński oraz w 45. minucie Mateusz Zieliński. Tym samym wynik do przerwy był 4:1 dla Konfeksu.
Druga połowa spotkania także przebiegała pod nasze dyktando i widać było dużą różnicę poziomu gry pomiędzy zespołami. Kolejne bramki strzelali Marcel Kułacz w 65. oraz w 85. minucie, Arkadiusz Tekiele w 69. minucie, a wynik meczu na 8:1 ustalił w 89. minucie Olaf Kondratowicz.

Gratulujemy naszemu zespołowi bardzo udanej rundy jesiennej, gdy wygraliśmy 9 meczów, osiągając stosunek bramkowy 67:6. Tym, samym Juniorzy młodsi naszego klubu zdobyli awans do Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Przed naszym zespołem oraz trenerem Michałem Grządkowskim ciężki okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Wtedy będziemy spotykać się z zespołami zdecydowanie mocniejszymi, dlatego musimy być na to dobrze przygotowani.

Skład : Bukowski (66 min Olaf Kondratowicz), Chruściński, Łoboś (46 min Morawski), Romanow, Strzelczyk, Świątkowski, Arkadiusz Tekiele, Jakub Krupa (70 min Jamka), Norbert Cichy, Tomaszewski (80 min Szczepańczyk), Zieliński (57min Kułacz)
Wielki niedosyt
18/10/2020 2:49
Kunice 17 października 2020 godz.15:00

IV Liga Grupa zachodnia

Mewa Kunice - Konfeks Legnica 3:3 (3:1)

K.Wójcik, Dańczak, Kozhukhar, Swędzikiewicz, Pazio (Konfeks) Durkalec, Rycombel (Mewa)
Dańczak 81 min (Konfeks)

Bramki : Tomasz Cichocki 20 min , Arkadiusz Cymbalista 30 min(karny) i 35 min dla Mewy - Kamil Wójcik 14 min, Mateusz Piotrowski 65 min, Adrian Wójcik 71 min dla Konfeksu

Sędzia: Bajon Kacper, Asystenci Wójcik Daniel, Herejczak Tomasz (Lubin)

Widzów: mecz bez publiczności

Mecz z Mewą świetnie ułożył się dla naszego zespołu, ponieważ w 15. minucie zdobywamy prowadzenie. Strzał z 25 metrów oddaje Maciej Swędzikiewicz, lot piłki zmienia stojący na 5. metrze Kamil Wójcik i zdobywamy gola. Minutę później powinno być 2:0, jednak nie wykorzystujemy świetnej sytuacji bramkowej. Gospodarze zdobywają bramkę wyrównującą po kontrze w 21. minucie, a jej strzelcem jest Cichocki.
W 30. minucie spotkania świetną interwencją popisuje się nasz bramkarz, który wybija piłkę i w tym momencie sędzia z wiadomych tylko sobie przyczyn dyktuje rzut karny dla Mewy. Bramkę z rzutu karnego dla gospodarzy zdobywa Cymbalista. Pięć minut później popełniamy fatalny błąd w strefie środkowej, tracimy piłkę i po strzale Cymbalisty przegrywamy 1:3.
Od tego momentu nasz zespół przystępuje do zmasowanych ataków, wynikiem czego jest strzał w 43. Minucie Swędzikiewicza z 25 metrów w okienko, których broni bramkarz Mewy.
Druga połowa spotkania to praktycznie gra na jedną bramkę, nasz zespół spycha gospodarzy do głębokiej defensywy. W 55. minucie znajdujący się w doskonałej sytuacji bramkowej Adrian Wójcik strzela w słupek. Pięć minut później świetnej sytuacji bramkowej nie wykorzystuje Martinka, a pięć minut później znajdujący się na czystej pozycji 8 metrów przed bramką Dańczak zamiast strzelać, podaje do partnera i tracimy kolejną sytuację na bramkę kontaktową.
W 68. minucie spotkania ładnym strzałem z woleja z 15 metrów popisuje się Piotrowski i zdobywamy bramkę kontaktową. Minutę później Piotrowski wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak nie wykorzystuje okazji na zdobycie wyrównującej bramki. W 71. minucie spotkania Adrian Wójcik strzela z 20 metrów w długi róg i wyrównuje stan meczu na 3:3. Kolejne minuty to rozpaczliwa obrona ambitnie grających zawodników Mewy i kolejne sytuacje bramkowe Konfeksu. W 82. minucie spotkania świetną piłkę na 6. Metr od bramki otrzymuje Adrian Szpak, jednak jego strzał głową jest zbyt słaby. W 89. minucie znajdujący się 5 metrów od bramki Martinka nie wykorzystuje kolejnej świetnej sytuacji bramkowej.
Mecz kończy się wynikiem remisowym 3:3 i jak widać z opisu sytuacji jest to wynik wielce niekorzystny dla Konfeksu, ponieważ takie mecze trzeba zdecydowanie wygrywać. Mamy nadzieję na poprawę skuteczności naszego zespołu w następnych meczach, ponieważ duża nieskuteczność i „gorące głowy” naszego zespołu są głównym powodem, że nie wygrywamy takich spotkań jak to z Mewą. Należy pochwalić nasz zespół, że nie załamał się gdy przegrywaliśmy 1:3 do przerwy i potrafiliśmy doprowadzić do remisu i byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, który stworzył sobie mnóstwo sytuacji bramkowych niestety niewykorzystanych.

W najbliższej kolejce nasz zespół ma przerwę w rozgrywkach, a na kolejny mecz zapraszamy kibiców w dniu 31.10.2020 r. (sobota) na godzinę 14:00, gdy rozegramy mecz z drużyną Leśnik Osiecznica.

Mewa Kunice: Paweł Czarnecki, Dariusz Durkalec, Maksym Mikhnov (88 min Mateusz Styrcz), Rafał Szumański (84 min Jakub Mielniczuk), Tomasz Cichocki (75 min Patryk Gała), Dorian Wach, Łukasz Czuba (60 min Konrad Cieślak), Mateusz Rycombel, Arkadiusz Cymbalista (90 min Bartłomiej Pacanek) , Marcin Kaczmarek, Przemysław Walczak

Konfeks Legnica: Serhii Kozhukhnar, Marek Trochanowski, Michał Grządkowski, Dominik Pazio (46 min Krystian Kowalczyk), Oliver Dańczak, Rafał Martinka, Kamil Wójcik, Adrian Szpak, Mateusz Piotrowski (77 min Kamil Pinter), Adrian Wójcik, Maciej Swędzikiewicz
Awans Juniorów Młodszych do LDJ
17/10/2020 12:50
Legnica 14 października 2020 godz.16:00

KS Konfeks Legnica - Kuźnia Jawor 4:1 (2:0)

Bramki : Zieliński – 2, Arkadiusz Tekiele i Leon Szlęk po 1

Miło nam poinformować, że drużyna Konfeksu Legnica wygrała kolejny 8. mecz z rzędu i dzięki temu zwycięstwu zapewniła sobie awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych. Nasz zespół zdobył komplet punktów mając stosunek bramek 59:5. Konfeks wyprzedza w tabeli drużynę Chrobrego Głogów o 9 punktów, z tym że zespół z Głogowa ma o 1 mecz rozegrany mniej.

Mecz z Kuźnią Jawor odbywał się w ciężkich warunkach atmosferycznych, a mimo to stał na dobrym poziomie. Nasz zespól od początku spotkania zepchnął przeciwnika do głębokiej obrony. Efektem tego były 2 bramki w pierwszej połowie, które po efektownych akcjach całego zespołu zdobyli Arkadiusz Tekiele i Mateusz Zieliński. Goście tylko sporadycznie próbowali nam zagrozić, ale byli nieskuteczni. W sumie w pierwszej części nasz zespół miał jeszcze kilka sytuacji bramkowych, których nie wykorzystał.
W drugiej połowie dużo lepiej zaczął grać zespół z Jawora i w 57. minucie spotkania Jakub Żuraw zdobył kontaktową bramkę. Nasz zespół odpowiedział bardzo pozytywnie strzelając 2 bramki, których autorami byli Leon Szlęk i ponownie Mateusz Zieliński.

Po meczu w naszym zespole była duża radość z powodu wywalczonego awansu do Ligi Dolnośląskiej. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerowi Michałowi Grządkowskiemu awansu i życzymy powodzenia w rozgrywkach wiosennych w wyższej klasie rozgrywkowej.

Skład: Chruściński (80 min Jamka), Latoch (46 min Bukowski), Mirowski, Romanow, Strzelczyk, Leon Szlęk (87 min Szczepańczyk), Świątkowski (56 min Krupa), Norbert Cichy, Arkadiusz Tekiele (89 min Olaf Kondratowicz), Patryk Sacha, Zieliński (85 min Herec), Morawski, Łoboś
Remis w derbach
11/10/2020 1:42
Legnicsa 10 pazdziernika 2020 godz.15:00

Konfeks Legnica- Prochowiczanka Prochowice 1:1 (1:0)

A.Wójcik, Dańczak, Plebaniak, Swędzikiewicz,Trochanowski,(Konfeks) Małek, Borowiec,Dziaszyk (Prochowiczanka)
Haniecki 80 min (Konfeks)

Bramki : 1:0 Adrian Wójcik 35 min - 1:1 Jakub Dziaszyk 85 min

Sędzia:

Widzów: ok.200

W derbowym pojedynku z Prochowiczanką nasza drużyna zremisowała z gośćmi 1:1.
Andrzej Kisiel trener Konfeks Legnica powiedział po meczu: - Mając mecz pod kontrolą – całą pierwszą połowę i 20 minut drugiej - wydawało się, że ten mecz nie ma prawa potoczyć się inaczej. Ale jednak życie nam pokazuje, że trzeba do końca być skoncentrowanym i pokornym temu co się może wydarzyć. Dzisiaj niefortunna czerwona kartka, w głupi sposób złapana, wywróciła do góry nogami cały mecz. Haniecki dzisiaj miał pecha, że złapał tę czerwoną kartkę, i to w dużym stopniu nas osłabiło. Trochę więc czuję niedosyt - w całym meczu grał poprawnie, a jednak naiwnie dał się wrobić w kartkę.
Dla nas jest bardzo fajnie, że do nas dołączył, bo wzmocnił rywalizację na bokach pomocy i daje jakość drużynie. Remis dla nas nie jest dobrym wynikiem, bo potrzebujemy punktów. Ale należy podkreślić, że widać iż Prochowice pozbierały się w tym sezonie i przyznać, że stały się groźnym zespołem. Wiedzieliśmy o tym i dlatego staraliśmy się cały mecz mieć pod kontrolą, prowadziliśmy grę, nie baliśmy się ich .
Było to widać, zagraliśmy ciekawe widowisko - byliśmy lepszą drużyną, oddawaliśmy dużo więcej strzałów. Jednak za to kto jest lepszy punktów nie dają, a jedynie za to, kto jest skuteczniejszy. Jak np. po meczu w Chocianowie, po 20 minutach powinniśmy prowadzić 4 : 0, a przegraliśmy 4:1. I to jest naszą bolączką – ciężko pracujemy, żeby strzelić bramkę, a zbyt łatwo dajemy sobie strzelić bramkę. Pracujemy nad tym, idzie co raz lepiej, ale jeszcze popełniamy te błędy.

Konfeks: Serhii Kozhukhar, Marek Trochanowski, Michał Grządkowski, Krystian Kowalczyk, Oliver Dańczak ( 70 min Piotrowski Mateusz) , Kamil Wójcik, Dominik Plebaniak ( 90`Jazowiecki Aleksander), Adrian Szpak ( 60 min Martinka Rafał) , Adrian Wójcik, Bartosz Haniecki, Maciej Swędzikiewicz

Prochowiczanka: Vladyslav Vertiei, Damian Kuśnierz, Grzegorz Czyrniański (57 min Kostyszak Szymon), Tomasz Wojciechowski, Dawid Waksmundzki ( 57 min Grochowski Grzegorz), Borys Borowiec (76 min Miska Damian), Łukasz Antosiewicz, Shoma Deguchi, Piotr Niewdana, Maciej Małek (46 min Skorupka Mikołaj), Jakub Dziaszyk.
Porażka na życzenie
05/10/2020 18:57
Chocianów 3 października 2020 godz.15:00

Stal Chocianów - KS Konfeks Legnica 4:1 (2:0)

Kowalczyk, Kozhukhar, A.Wójcik, Trochanowski, Martinka (Konfeks) Komarek, Sałata (Stal)
Kowalczyk 81 min (Konfeks)

Bramka dla Konfeksu: 1:4 Dańczak 87 min

Sędzia:

Po serii dobrych meczy nasz zespół pojechał na wyjazd do Chocianowa, gdzie zmierzył się ze słabo ostatnio grającą Stalą. Od początku spotkania nasz zespół przejął inicjatywę, był zespołem zdecydowanie lepszym i czekaliśmy na bramki w wykonaniu Konfeksu. W 14. minucie Oliver Dańczak nie wykorzystuje doskonałej sytuacji strzelając z 6. metrów w bramkarza. Dwie minuty później w doskonałej sytuacji bramkowej znalazł się Adrian Wójcik, ale jego strzał z 11. metrów był niecelny. Następną świetną sytuację miał Dańczak, ale także nie potrafił zmusić do kapitulacji bramkarza gospodarzy. W 23. minucie świetne podanie Swędzikiewicza do Martinki, który znalazł się w doskonałej sytuacji bramkowej będąc sam na sam z bramkarzem z 10 metrów strzela w niego. W 30. minucie fatalny błąd popełnia nasz obrońca, który podaje piłkę do przeciwnika, a Krystian Kowalczyk fauluje go. Gospodarze wykonują rzut wolny z bocznego sektora boiska z odległości 40. metrów. Następuje wrzut na 11. metr, nasz bramkarz piąstkuje piłkę, a sędzia nie wiadomo dlaczego dyktuje rzut karny przeciwko nam. Goście wykorzystują prezent od sędziego i z rzutu karnego zdobywają prowadzenie. Szkoda, bo do tej pory powinniśmy prowadzić minimum 3 bramkami i mecz powinien być rozstrzygnięty. Młody zespół Stali wykorzystuje słabszy moment w grze naszego zespołu i w 36. minucie zdobywa drugą bramkę po fatalnym błędzie w ustawieniu naszej defensywy.

Po przerwie mamy kolejne świetne sytuacje bramkowe, których nie wykorzystują w 60. minucie Martinka oraz w 69 minucie Jazowiecki. W 81. minucie Krystian Kowalczyk otrzymuje drugą żółtą kartkę i w efekcie musi opuścić plac gry. Wykorzystują to gospodarze, którzy w 84 i w 85. minucie zdobywają kolejne 2 bramki. Honorowe trafienie dla naszego zespołu uzyskuje w 87 minucie Dańczak.

Konfeks: Kozhukhar, Trochanowski, Swędzikiewicz, Piotrowski, Pazio (40 min Maciej Sacha), Martinka,Kowalczyk, Jazowiecki (66 min Pitner), Grządkowski, Dańczak, Adrian Wójcik
Remis z Gryfem
26/09/2020 23:01
Legnica 26 września 2020 godz.15:00

Konfeks Legnica - Gryf Gryfów 0:0

Wójcik K., Trochanowski, Pazio, Jazowiecki, Haniecki (Konfeks), Król (Gryf)

Sędzia: Tomasz Zieliński, Sędzia asystent nr 1: Sebastian Bęś, Sędzia asystent nr 2: Piotr Koziejski

Mecz z Gryfem został rozegrany w ciężkich warunkach atmosferycznych na grząskim boisku, spowodowanymi dużymi opadami deszczu. Mecz dla naszego zespołu mógł się rozpocząć świetnie. Już w 3. minucie spotkania nasz najlepszy strzelec Oliver Dańczak oddał precyzyjny strzał z 20 metrów, jednak piłka wylądowała na poprzeczce. Goście odpowiedzieli groźną akcją, gdy po rzucie wolnym najlepszy napastnik gości oddał strzał głową minimalnie obok słupka. Pięć minut później groźny strzał najlepszego zawodnika gości Mariusza Malarowskiego broni nasz bramkarz.
Od początku spotkania obydwa zespoły wkładają w mecz bardzo dużo wysiłku i walczą o osiągnięcie przewagi. Nasz zespół w 60. minucie spotkania ma dobrą sytuację bramkową, jednak strzał Dańczaka minimalnie mija słupek bramki gości.
Dwie minuty przed końcem meczu pod naszą bramką powstaje duże zamieszanie, które świetną interwencją zażegnuje nasz bramkarz Serhii Kozhukhar. Mecz kończy się zasłużonym remisem, z którego powinny być zadowolone obydwa zespoły, spotkanie stało na dobrym poziomie uwzględniając bardzo ciężkie warunki gry.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w sobotę 3.10 o godzinie 15:00 ze Stalą w Chocianowie. Liczymy na kolejny dobry występ naszego zespołu i kontynuowanie świetnej ostatnio passy bez porażki.

Konfeks : Serhii Kozhukar - Maciej Swędzikiewicz (Aleksander Jazowiecki 75 min), Pazio Dominik, Michał Grządkowski, Kamil Wójcik, Trochanowski Marek, Haniecki Bartosz (Krystian Kowalczyk 77 min), Piotrowski Mateusz, Oliwier Dańczak, Rafał Martinka (Pitner 75 min), Dominik Plebaniak
Trwa zwycięska passa !
20/09/2020 1:00
Jeżów Sudecki 19 września 2020 godz.16:00

Lotnik Jeżów Sudecki - Konfeks 1:3 (0:1)

Bramki : 0:1 A.Wójcik 37 min, 1:2 Dańczak 68 min, 1:3 Dańczak 81 min

Wojcik A., Grządkowski M. (Konfeks)
Bereźnicki, Dulny, Piwiński, Białkowski (Lotnik)

Sędzia:

Mecz w Jeżowie Sudeckim odbywał się w pięknej scenerii z widokami na przepiękne góry. Od początku spotkania nasz zespół próbował przejąć inicjatywę i zdominować przeciwnika. Sygnał do ataku dał Swędzikiewicz, który uderzał z 25 metrów. W 14 minucie w świetnej sytuacji bramkowej znalazł się Adrian Wójcik, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i w końcu jego strzał zablokował obrońca gospodarzy. Mogło się do zemścić minutę później, gdy Lotnik przeprowadził ładną akcję lewą stroną boiska, skrzydłowy wrzucił na 12 metr, napastnik gospodarzy uderzył mocno pod poprzeczkę- świetnie w tej sytuacji zachował się Serhii parując uderzenie na rzut rożny.
W 20 minucie nasz zespół przeprowadza ładną, zespołową akcję, którą dośrodkowaniem z lewej strony kończy Martinka, a Adrian Wójcik strzałem z 6 metrów zdobywa gola. W tej części spotkania mieliśmy jeszcze dwie dogodne sytuacje na zdobycie bramki. W 31 minucie w dobrej sytuacji strzeleckiej znajduje się Dominik Plebaniak, jednak jego strzał z 12 metrów jest minimalnie niecelny. W 44 minucie Mateusz Piotrowski wychodzi sam na sam z bramkarzem, lobuje go, piłka jednak uderza od wewnętrznej strony słupka i wychodzi w pole. Szkoda bo mogliśmy prowadzić do przerwy 2:0.
Drugą część spotkania rozpoczynamy słabo i w 60 minucie tracimy bramkę po fatalnym błędzie w ustawieniu całego zespołu.
Trener Kisiel szybko na to reaguje, wprowadzając w 65 minucie Olivera Dańczaka i Bartosza Hanieckiego, daje to pożądany skutek i szybko zdobywamy 2 bramki. W 69 minucie, ładną i indywidualną akcję przeprowadza Bartek, który uderza mocno na bramkę. Bramkarz broni strzał wybijając piłkę, do której dopada nasz najlepszy strzelec Dańczak i zdobywa prowadzenie dla Konfeksu. W 75 minucie rzut wolny z prawej strony wykonuje Haniecki, który kieruje piłkę na głowę Sachy, a ten z 8 metrów oddaje strzał, który świetnie broni bramkarz Lotnika.
Losy meczu zostają rozstrzygnięte w 80 minucie, gdy kolejną, świetną akcję przeprowadza Haniecki, którą kończy strzałem w poprzeczkę- do odbitej piłki znów dopada Dańczak i zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu a 8 w sezonie.
Cieszy zwycięstwo naszego zespołu, na które wpływ miały zmiany dokonane w drugiej części spotkania. Wszyscy wprowadzeni zmiennicy: Jazowiecki, Sacha, Pitner, Dańczak i Haniecki dali dobre zmiany. Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy na 5 miejsce w tabeli.

Na kolejny mecz zapraszamy w sobotę 26.09 o godz. 15.00. Naszym przeciwnikiem będzie Gryf Gryfów Śląski gdzie rozegramy spotkanie na własnym boisku. Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców.

Konfeks : Serhii Kozhukar - Maciej Swędzikiewicz, Michał Grządkowski, Kamil Wójcik, Trochanowski Marek (80 min Haniecki), Pazio Dominik, Krystian Kowalczyk (70 min Sacha), Piotrowski Mateusz (65 min Oliwier Dańczak), Rafał Martinka (Pitner 85 min), Dominik Plebaniak (Aleksander Jazowiecki 46 min), Adrian Wójcik,
Podsumowanie weekendu w piłce nożnej
14/09/2020 23:11
Sobota i niedziela 12-13 września była bardzo pracowita dla zawodników i trenerów naszego Klubu. Nasze zespoły rozegrały 4 mecze mistrzowskie. Zwycięstwo odniósł pierwszy zespół pokonując Orlę Wąsosz 2:1, awansując tym samym na 7 miejsce w tabeli. Zwycięską serię kontynuują Juniorzy Młodsi, którzy wygrali 3 mecz z rzędu. Tym razem nasz zespół pokonał Zawiszę Serby 12:0 i klasuje się na 1 miejscu w tabeli. Kolejny dobry mecz rozegrali Młodzicy. Po zwycięstwie w czwartkowym meczy z Polkowicami 5:0, tym razem nasz zespół zremisował z Chrobrym Głogów 2:2. Porażkę zanotowali Trampkarze, przegrywając na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:8.
Konfeks Legnica zorganizował w Niedzielę dwa turnieje w Lidze trawiastej Podokręgu Legnica, w której startowały 3 nasze zespoły. Poza tym, graliśmy na turniejach Żaków 2012 w Głogowie, Żaków 2013, którego organizatorem była Miedź SA., oraz w Żakach 2012, który organizował Młodzieżowy KS Miedź.
W sumie w zawodach sportowych w sobotę i niedzielę, z KS Konfeks Legnica startowało ponad 150 naszych zawodników. Świadczy to o skali działalności sekcji Piłki Nożnej. Do podsumowania weekendu dołączamy zdjęciach z różnych rozgrywek naszych zespołów.