KS Konfeks Legnica og│asza nabˇr wszystkich chŕtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2007-2017.
Wszyscy chŕtni proszeni s▒ o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostaŠ kolejnym naszym wychowankiem, ktˇry bŕdzie gra│ w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pˇjŠ w Âlady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Legnica 6 czerwca 2021 godz.11:00

II Liga Wojew├│dzka Junior├│w Młodszych

KS Konfeks Legnica - WKS Śląsk Wrocław 5:3 (2:0)

Bramki: Leon Szlęk, Norbert Cichy, Rychlicki, Jakub Krupa, Zwiński po 1

Od początku spotkania nasi juniorzy przejęli inicjatywę i opanowali środek gry. Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła w 24. minucie, gdy pięknym strzałem z 30 metr├│w w długi r├│g popisał się Norbert Cichy. Druga bramka padła w 44. minucie i była efektem ładnej zespołowej akcji naszego zespołu. Nasz skrzydłowy na dużej szybkości minął 2 zawodnik├│w Śląska i ładnie dorzucił na 6. metr od bramki, gdzie znajdował się Leon Szlęk, kt├│ry pewnym strzałem dał nam prowadzenie 2:0.

Po przerwie w 48. minucie Jakub Rychlicki zdobywa 3. bramkę dla naszego zespołu. Na 4:0 w 51. minucie podwyższa Jakub Krupa, gdy po dobrze rozegranym rzucie rożnym strzałem głową zdobywa ładną bramkę. Przy tak wysokim prowadzenia nastąpiła chwilowa dekoncentracja w naszym zespole i goście w 52. minucie po strzale Humskiego oraz w 70. minucie po strzale Stefanowicza przegrywają już tylko 2:4. W 73. minucie nasz zesp├│ł przeprowadza ładną kontrę, po kt├│rej pięknym uderzeniem z ostrego kąta popisuje się Marcel Zwiński zdobywając bramkę. W 88. minucie Wiktor Kruk ze Śląska zdobywa bramkę ustalając tym samym wynik meczu na 5:3 dla Konfeksu.

Po tym spotkaniu nasz zesp├│ł znajduje się na 5. miejscu w tabeli. Kolejny mecz rozegramy w sobotę 12.06 o godzinie 11:00 ze Ślęzą we Wrocławiu.

Konfeks: Mateusz Zieliński (83ÔÇÖ Szczepańczyk), Warchoł, Arkadiusz Tekiele (86ÔÇÖ Olaf Kondratowicz), Świątkowski (67ÔÇÖ Frydrychowicz), Leon Szlęk (73ÔÇÖ Zwiński), Rychlicki (90ÔÇÖ Bukowski), Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Jakub Krupa, Tomaszewski
Ogromnie ważne 3 punkty w Prochowicach
06/06/2021 17:58
6 czerwca 2021 godz.17:00

IV Liga Grupa zachodnia

Prochowiczanka - Konfeks Legnica 2:5 (1:0)

A.W├│jcik, Dańczak, Trochanowski, Pazio (Konfeks) - Małek, Wojciechowski, Czerniański, Miska (Prochowiczanka)

Bramki : 1:0 Wojciechowski 6 min, 1:1 Plebaniak 52 min, 2:1 Dziaszyk 59 min, 2:2 Haniecki 68 min, 2:3 Krupa 74 min, 2:4 Haniecki 90 min, 2:5 Krupa 90+2 min

Sędzia:

Widz├│w: ok.200

W kolejnym meczu o ÔÇ×być albo nie byćÔÇŁ w IV lidze nasz zesp├│ł spotkał się w Prochowicach z Prochowiczanką, kt├│ra przed tym spotkaniem zajmowała 5. miejsce w tabeli.

Gospodarze bardzo szybko, bo już w 6. minucie po strzale swojego najlepszego zawodnika Tomasza Wojciechowskiego zdobywają prowadzenie. Pierwszy strzał świetnie broni Sasiela, jednak przy dobitce z 8 metr├│w jest bezradny. W 23. minucie świetną obroną popisuje się Sasiela, kt├│ry broni strzał napastnika gospodarzy z 12 metr├│w. W 37. minucie nasz zesp├│ł znajduje się w dogodnej sytuacji, jednak Bartek Krupa atakowany przez 2 obrońc├│w, nie trafia.

Druga połowa spotkania rozpoczyna się dobrze dla Konfeksu, gdy w 52. minucie Dominik Plebaniak strzałem głową zdobywa gola. W 59. minucie błąd naszego obrońcy wykorzystuje Jakub Dziaszyk i ponownie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Nasz zesp├│ł od tego momentu zdobywa dużą przewagę, efektem tego jest gol Bartka Hanieckiego w 68. minucie po asyście Dańczaka. Nie zadowalamy się remisem, zdobywamy coraz większą przewagę i w 74. minucie po strzale Bartka Krupy wychodzimy na prowadzenie 3:2. W 90. minucie Bartek Haniecki zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu i prowadzimy już 4:2. Sędzia dolicza do podstawowego czasu gry 5 minut. Konfeks dalej napiera i Bartek Krupa w drugiej minucie doliczonego czasu gry ustala wynika końcowy na 5:2 dla Konfeksu.

Całemu naszemu zespołowi należy się pochwała za zwycięstwo w tym meczu pomimo tego, że dwukrotnie przegrywaliśmy. Do zakończenia rozgrywek naszemu zespołowi pozostały 3 mecze. Już w najbliższą sobotę 12.06 o godzinie 17:00 gościmy mocny zesp├│ł Mewa Kunice, kt├│ry znajduje się na 7. miejscu w tabeli. W kolejnym meczu zagramy 19.06 o godzinie 17:00 z Leśnikiem w Osiecznicy, a rozgrywki zakończymy 26.06 o godzinie 17:00 meczem z Wł├│kniarzem Leśna na własnym boisku. Wiadomo, że w tej chwili wszystko zależy tylko od nas i zdobycie 9 punkt├│w w tych meczach daje nam pewne utrzymanie.

Konfeks: Sasiela - Swędzikiewicz (Haniecki 56 min), Grządkowski, Pazio, K.W├│jcik - Martinka (Jazowiecki (83 min), Plebaniak, Trochanowski ( Przerywacz 81 min), A.W├│jcik - Krupa, Dańczak
Dodany tlen
02/06/2021 18:49
Legnica 2 czerwca 2021 godz.17:00

Konfeks Legnica - Stal Chocian├│w 4:1 (2:0)

Bramki : 1:0 Oliver Dańczak 13 min, 2:0 Maciej Swędzikiewicz 39 min, 2:1 Burda 47 min, 3:1 Kamil W├│jcik 63 min, 4;1 Bartosz Krupa 90 min

Sędzia: Dołęga (Podokręg Legnica)

Widz├│w: ok.120

W meczu ze Stalą Chocian├│w nasz zesp├│ł zdawał sobie sprawę, że tylko zwycięstwo przedłuży nadzieje na utrzymanie w IV Lidze. W 13. minucie Oliver Dańczak wykańcza ładną zespołową akcję naszego zespołu i pewnym strzałem z 8 metr├│w zdobywa gola. Dwie minuty p├│źniej w stuprocentowej okazji na podwyższenie wyniku nie wykorzystuje Adrian W├│jcik. Cały czas prowadzimy będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Efektem tego jest gol zdobyty przez Macieja Swędzikiewicza ładnym technicznie strzałem po sprytnym przepuszczeniu piłki przez Dańczaka.

Na drugą część spotkania wychodzimy zdekoncentrowani i goście w 47. minucie po ładnej zespołowej akcji zdobywają kontaktową bramkę, kt├│rej strzelcem jest Rafał Burda. W 62. minucie mocnym uderzeniem z 30 metr├│w popisuje się Dominik Pazio, jednak strzał świetnie broni bramkarz gości Rzeszut. Wreszcie w 63. minucie piękną bramkę głową po świetnie rozegranym rzucie rożnym przez Martinkę zdobywa nasz kapitan Kamil W├│jcik. W kolejnych minutach dalej dominujemy w grze, co skutkuje dobrymi sytuacjami bramkowymi Plebaniaka w 66 minucie, Trochanowskiego w 86 min oraz Jazowieckiego w 89 mim.
W 90 minucie spotkania ładnym strzałem z 20 metr├│w popisuje się Bartosz Krupa i zdobywa bramkę na 4:1. W sumie zasłużone zwycięstwo Konfeksu, kt├│ry zdecydowanie g├│rował na wyżej notowanym w tabeli zespołem Stali Chocian├│w.

Trener Konfeks Legnica Andrzej Kisiel powiedział po meczu: - Wierzę z drużyną ,ze nam się uda pozbierać tyle punkt├│w, aby wykarastać się z tego i utrzymać się w lidze. Przed nami jeszcze 4 mecz trudne, ale pokazujemy im trudniejszy przeciwnik, tym nam lepiej idzie. Stal to młody zesp├│l, ale gdybyśmy im na to pozwolili, to nie rozklepaliby nas . Pokazali nie w jednym meczu, że w składzie są mocni i trzeba ich szanować. Już w wielu w meczach jest tak ,że początek mamy bardzo fajny, strzelamy bramki i stwarzamy dużo sytuacji bramkowych,. Ale problemem jest, że nie mamy na tyle wartościowych piłkarzy, żeby te wszystkie sytuacje, kt├│re mamy , wykorzystywali. Tylko trafiamy co kt├│rąś tam i to jest gł├│wną przyczyną naszego miejsca w tabeli. Bo jako zesp├│ł prezentujemy się całkiem przyzwoicie, piłkarsko wydaje mi się, że nie odbiegamy od czoł├│wki tabeli, co pokazało poprzednia runda gdzie graliśmy i z Głogowem, Jelenią G├│rą. Dziś straciliśmy 1 bramkę , a to dlatego że dziś byliśmy bardziej skoncentrowani. To był dziś atut i to ,że cała drużyna grała w obronie, nie zostawialiśmy siebie samych na pastwę losu. Walczyliśmy do końca, wybijając wszystkie atuty Stali.

Konfeks: : Sasiela, Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Dańczak ( 87 min Pitner), Martinka ( 76 min Jazowiecki ), W├│jcik K, Plebaniak, , Adrian W├│jcik, Swędzikiewicz

Stal Chocian├│w: Rzeszut, Tomaszewski (70 min Podosek), Sałata, Burda, Komarek (46 min Matkowski), Tomisław Żmuda, Kasiński, Mirosław Kunz ( 80 min Gogosz, 85 min Kulbiński), Karok Zajączkowski ( 46 min Gryga), Zdulski, Otocki
Zwyciestwo trampkarzy
01/06/2021 11:19
Białołęka 30 maja 2021 godz.10:00

Trampkarze

Gwardia Białołęka - KS Konfeks Legnica 4:6 (2:3)

Bramki: Zimoń ÔÇô 2, Niedźwiedzki, Łąpieś, Mazur i D.Zakrzewski po 1

Zesp├│ł trampkarzy grał w niedziele w Białołęce z miejscową Gwardię. Pomimo tego, że Gwardia to ostatni zesp├│ł podchodzimy mocno zmotywowani do tego spotkania by odbudować morale po serii 3 porażek.

Strzelanie w meczu rozpoczęli gospodarze, Bartosz Makowicz wygrał pojedynek biegowy z naszym obrońcą i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce. W 15 minucie nasz zesp├│ł odpowiedział bramką z ostrego kąta Dawida Zakrzewskiego. Gdy wydaje się, że wszystko zaczynamy mieć pod kontrolą, Gwardia po błędzie naszego bramkarza strzela bramkę z rzutu wolnego. Jest 17 minuta i wynik premiujący gospodarzy. Nasz zesp├│ł już nieraz udowodnił, że nie straszne mu odrabianie strat i już 5 minut p├│źniej Dobies genialnym podaniem miękko przerzuca piłkę nad linią obrony zespołu z Białołęki i wyprowadza na czystą pozycje Zimonia, kt├│ry strzela wyr├│wnującą bramkę. W 34 minucie drugą bramkę strzela Zimoń i wyprowadza nas na prowadzenie. Do przerwy wygrywamy 3:2

Na drugą połowę wychodzimy podbudowani dobrym wynikiem. W 42 minucie piłka przechodzi wzdłuż pola karnego gospodarzy, ale Mazur zaskoczony takim obrotem sprawy nie domyka akcji strzałem. Ten sam zawodnik wyciągnął wnioski i w bliźniaczej akcji 2 minuty p├│źniej strzela bramkę dla naszego zespołu. W 55 minucie za przepychanki w polu karnym przy rzucie rożnym sędzia karze zawodnik├│w obu drużyn: Kuchcickiego i Zawiślaka W 61 minucie kapitalnym strzałem popisuje się nasz kapitan Kamil Niedźwiedzki, kt├│ry mocnym strzałem z 25 metr├│w umieszcza piłkę w prawym g├│rnym rogu bramki. 5 minut p├│źniej goście strzelają bramkę na 3:5 i spychają nas do obrony. Pomimo naporu Gwardii wyprowadzamy kontrataki. w 75minucie meczu sędzia ponownie ukarał po ż├│łtej kartce zawodnik├│w obu zespoł├│w. Tym razem ukarani zostają Kopec i Niedźwiedzki. Przy okazji tej sytuacji dochodzi do bardzo niemiłej sytuacji, gdzie sędzia nazywa naszego kapitana Ty pajacu, co z przykrością należy stwierdzić, nie ma nic wsp├│lnego z dobrym przykładem boiskowych zachowań. w 76 minucie Bartosz Makowicz z Gwardii zdobywa bramkę kontaktową. Goście pr├│bując ugrać remis wychodzą wysoko i wykorzystujemy to już minutę p├│źniej, gdzie grający w polu bramkarz, Łąpieś wychodzi do sytuacji sam na sam i prowadząc piłkę przez połowę boiska strzela bramkę na 6:4 i ustala wynik spotkania.

Po meczu pr├│bujemy z arbitrem wyjaśnić kwestię wyzywania zawodnik├│w, co kończy się wpisaniem czerwonych kartek naszemu kapitanowi i trenerowi do protokołu. Następny mecz zesp├│ł trampkarzy gra u siebie podejmując wicelidera, Zagłębie Lubin.
Konfeks: Gajzler, Rakoczy, Niedźwiedzki, Łąpieś, Krok, Dmytro Kovalchuk, Dobies, Zimoń, Kocoń, Mazur, Kowalski, Michał Zieliński, Zawiślak, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Wicher
Remis młodzik├│w
01/06/2021 11:14
Legnica 29 maja 2021

Młodzicy

KS Konfeks Legnica - Jaworzanka 1946 Jawor 1:1 (0:0)

Bramka: Pichowicz

Drużyna młodzik├│w, kt├│ra walczy o mistrzostwo w tej klasie, spotkała się w kolejnym meczu z drużyną Jawora. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył w 46. minucie Mikołaj Pichowicz. Konfeks wykonywał rzut rożny, a po jego wykonaniu Mikołaj nabiegł na kr├│tki słupek i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Z prowadzenia cieszyliśmy się tylko 5 minut, ponieważ po prostym indywidualnym błędzie obrońcy tracimy bramkę. Trzeba przyznać, że mecz ten w naszym wykonaniu był bardzo przeciętny i do końca nie potrafiliśmy zdobyć zwycięskiej bramki. Mecz skończył się remisem 1:1, kt├│ry z przebiegu gry jest wynikiem zasłużonym. W dniu tym prowadzący zesp├│ł G├│rnika Polkowice poni├│sł porażkę i w tej chwili do lidera tracimy tylko 1 punkt. Przypominamy, że w ostatniej kolejce Konfeks będzie podejmował drużynę z Polkowic na własnym boisku i wszystko wskazuje na to, że będzie to mecz o zwycięstwo w lidze młodzik├│w. W kolejnym meczu nasi młodzicy zagrają 05.06 w sobotę o godzinie 16:00 z Chrobrym w Głogowie.

Konfeks: Wojciech Tekiele, Szmuc, Pacewicz, Jurek, Hubert Cichy, Chrenowski, Karbowiak, Majerz, Żelaśkiewicz, Popel, Ewkowski, Domagała, Kenc
Zwycięstwo junior├│w
01/06/2021 11:13
Kościelnik 29 maja 2021 godz.11:00

Juniorzy młodsi LDJM

LZS Kościelnik - KS Konfeks Legnica 2:3 (1:1)

Bramki: Szczepańczyk, Rychlicki i Kondratowicz po 1

W kolejnym meczu II LDJM nasi zawodnicy grali na wyjeździe z drużyną LZS Kościelnik. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 3:2 po dramatycznej końc├│wce. Gospodarze już w 1. minucie wykorzystali nieuwagę naszego zespołu i Adam Najgier zdobył prowadzenie dla drużyny Kościelnika. Konfeks wyr├│wnuje w 36. minucie po bramce Igora Szczepańczyka.

W drugiej połowie spotkania Jakub Rychlicki w 67. minucie wyprowadza nasz zesp├│ł na prowadzenie 2:1. Niestety, w 76. minucie najlepszy strzelec gospodarzy Adam Najgier zdobył wyr├│wnującą bramkę. W dramatycznej końc├│wce nasz zesp├│ł przechyla szalę zwycięstwa na swoją stronę, a zdobywcą zwycięskiej bramki w 89. minucie był Olaf Kondratowicz. Wygrywamy 3:2 i dalej walczymy o utrzymanie.

Wypada nadmienić, że z Ligi Dolnośląskiej spośr├│d 8 zespoł├│w aż 4 spadną do klasy niższej. W tej chwili nasz zesp├│ł z dorobkiem 12 punkt├│w plasuje się na 6. miejscu i do bezpiecznego zespołu w tabeli - Polonii Świdnica - tracimy 1 punkt. W najbliższy czwartek 03.06 nasz zesp├│ł gra o godzinie 18:00 z Polonią w Świdnicy. Życzymy naszemu zespołowi dobrego i zwycięskiego meczu.

Konfeks: Arkadiusz Tekiele (68ÔÇÖ Zwiński), Świątkowski (60ÔÇÖ Patryk Sacha), Leon Szlęk (49ÔÇÖ Mateusz Zieliński), Szczepańczyk (46ÔÇÖ Warchoł), Rychlicki, Romanow (73ÔÇÖ Frydrychowicz), Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (83ÔÇÖ Kondratowicz), Jakub Krupa, Tomaszewski
Przegrany mecz za 6 pkt.
30/05/2021 19:36
Gryf├│w 29 maja 2021 godz.15:00

Gryf Gryf├│w - Konfeks Legnica 3:2 (1:2)

Bramki : 0:1 Dańczak 22 min, 1:1 Cichoń 32 min, 1:2 Dańczak 42 min, 2:2 Romanowski 49 min, 3:2 Ferreira 62 min

Haniecki, Trochanowski (Konfeks), Gola, Romanowski (Gryf)

Sędzia:

Widz├│w: ok.100

Od początku spotkania nasz zesp├│ł przejął inicjatywę i stwarzał sobie sytuacje bramkowe. W 6. minucie piękną wrzutką popisuje się Martinka, niestety Oliver Dańczak głową z 8 metr├│w strzela nad poprzeczką. W 10. minucie mamy kolejną 100% sytuację, jednak Adrian W├│jcik w dogodnej sytuacji z 12 metr├│w także strzela nad poprzeczką. Wreszcie w 22. minucie strzelamy gola po świetnym uderzeniu z woleja z 30 metr├│w Dańczaka. Trzy minuty p├│źniej powinno być 2:0, niestety Jazowiecki nie wykorzystuje świetnej asysty Dańczaka i z 5 metr├│w strzela obok bramki. Gospodarze, widząc nasz nieporadność pod bramką, sami coraz śmielej atakują. W 32. minucie Gryf zdobywa wyr├│wnanie po strzale głową Mateusza Cichonia. Nasz zesp├│ł znowu przejmuje inicjatywę i w 42. minucie Dańczak ładnym strzałem w długi r├│g zdobywa prowadzenie dla naszego zespołu. Wydaje się, że zwycięstwo w tym meczu będzie wysokie, ponieważ w pierwszej części spotkania byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, kontrolowaliśmy grę i prowadziliśmy.

Niestety, coś złego stało się w przerwie, ponieważ na drugą część spotkania wychodzimy zmienieni zar├│wno personalnie, jak i jakościowo. Bardzo szybko, bo już w 49. minucie wykorzystują to gospodarze i ponownie po strzale głową Grzegorz Romanowski zdobywa wyr├│wnanie. Nasz zesp├│ł całkowicie się gubi, gra fatalnie w tej fazie meczu i w 62. minucie Gryf wychodzi na prowadzenie 2:1 po strzale Brazylijczyka Arililsoma do Carmo Ferreiry. W 85. minucie mamy szansę na wyr├│wnanie, ponieważ sędzia dyktuje dla nas rzut wolny pośredni z 8 metr├│w. Niestety, anemiczne uderzenie naszego kapitana nie sprawia kłopot├│w gospodarzom. W 88. minucie mamy ponownie doskonałą sytuację bramkową, lecz Kamil W├│jcik z 6 metr├│w strzela w poprzeczkę. Przegrywamy tak ważny mecz i możemy mieć pretensje tylko do siebie, ponieważ przegraliśmy na własne życzenie. Na najbliższym treningu trener i zawodnicy muszą wyjaśnić sobie wiele spraw i w kolejnym meczu, kt├│ry rozegramy w najbliższą środę o godzinie 17:00 na własnym boisku ze Stalą Chocian├│w, muszą odnieść zwycięstwo. Tylko wtedy będziemy mieć jakiekolwiek szanse na utrzymanie.
Konfeks: Sasiela - Swędzikiewicz (62 min Krupa), Grządkowski, Pazio (Trochanowski 46 min), W├│jcik K. - Jazowiecki (Szpak 57 min), Martinka (Pitner 77 min), Plebaniak, W├│jcik A. - Haniecki, Dańczak
Zaległe mecze drużyn młodzieżowych
26/05/2021 19:59
Legnica 26 maja 2021 godz.18:30

Juniorzy młodsi

KS Konfeks Legnica - Polonia Stal Świdnica 1:5 (1:3)

Bramka : Jakub Krupa

Konfeks : Zwiński (46ÔÇÖ Mateusz Zieliński), Arkadiusz Tekiele, Świątkowski (81ÔÇÖ Szczepańczyk), Leon Szlęk (60ÔÇÖ Bukowski), Patryk Sacha (68ÔÇÖ Romanow), Rychlicki, Łoboś, Norbert Cichy, Chruściński (64ÔÇÖ Frydrychowicz), Jakub Krupa, Tomaszewski

Po dobrym meczu z FC Academy Wrocław pechowo zremisowanym w ostatniej minucie spotkania liczyliśmy na r├│wnież dobrą grę w meczu z drużyną ze Świdnicy. W 11. minucie spotkania nasz zesp├│ł wykonywał rzut rożny. Świetnym wyskokiem popisał się Jakub Krupa i mocnym strzałem głową zdobył prowadzenie dla naszego zespołu. Drużyna gości była jednak tego dnia dobrze dysponowana i szybko, bo już w 18. minucie po strzale Pawła Michty zdobył wyr├│wnanie. Przed przerwą Polonia strzeliła jeszcze 2 bramki, a ich autorami byli Migas w 25. minucie oraz w 40. Solarz.

Druga połowa spotkania to także dominacja zespołu ze Świdnicy i kolejne 2 bramki, kt├│re strzelili w 58. minucie Kr├│l i w doliczonym czasie gry Bujak. Zesp├│ł gości był tego dnia zespołem dużo lepszym i wygrał zasłużenie. Liczymy na zwycięstwo naszego zespołu w kolejnym meczu, kt├│ry rozegramy 29.05 o godzinie 11:00 w Kościelniku.

*********************************************** :

Zwycięstwo młodzik├│w

KS Konfeks Legnica - Chrobry II Głog├│w 7:0 (3:0)

Bramka : Hubert Cichy, Domagała, Pacewicz, Pichowicz, Chrenowski, Broniarz, Szmuc po 1

Mecz z Chrobrym Głog├│w od początku spotkania toczył się pod nasze dyktando. Festiwal strzelecki w 10. minucie rozpoczął Hubert Cichy. W 16. minucie na 2:0 podwyższył Andrzej Domagała a wynik do przerwy ustalił w 22. minucie Grzegorz Pacewicz.
W drugiej połowie spotkania bramki strzelali także w 36 minucie Mikołaj Pichowicz, a minutę p├│źniej Łukasz Chrenowski. W dw├│ch ostatnich minutach spotkania swoje gole strzelili w 59 min minucie Broniarz i w 69 min Szmuc. Tym razem nasi młodzicy zagrali na naszym boisku trawiastym na świetnie przygotowanej płycie. Gra była składna, bramki padały po przemyślanych zespołowych akcjach. Dzięki temu zwycięstwu nasz zesp├│ł ponownie wyszedł na prowadzenie w tabeli i wyprzedza o 1 punkt zesp├│ł G├│rnika I Polkowice. Nadmieniamy, że drużyna z Polkowic ma rozegrany jeden mecz mniej.
Na kolejny mecz naszego zespołu zapraszamy w sobotę 29.05, gdy nasz zesp├│ł na sztucznej płycie przy ul. Grabskiego podejmować będzie o godzinie 11:00 drużynę Jaworzanki 1946 Jawor.

Konfeks : Pichowicz, Pacewicz, Jurek, Ewkowski, Domagała, Hubert Cichy, Broniarz, Karbowiak, Majerz, Popel, Fecko, Wojciech Tekiele, Szmuc, Chrenowski, Krystian Buczkowski