KS Konfeks Legnica og│asza nabˇr wszystkich chŕtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2007-2017.
Wszyscy chŕtni proszeni s▒ o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostaŠ kolejnym naszym wychowankiem, ktˇry bŕdzie gra│ w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pˇjŠ w Âlady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz siŕ do naszego Klubu !!
Wiadomości
Zapraszamy na XXVI Turniej im. W.Jantury
22/06/2021 14:35
Harmonogram rozgrywek XXVI Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy im. Włodzimierza Jantury 26.06.2021 r.

Organizator: KS Konfeks Legnica
Turniej odbędzie się w dniu 26.06 (sobota) na stadionie w Legnicy przy ul. Grabskiego 24.
Odprawa techniczna ÔÇô 08:30
W imprezie startują 4 zespoły (ur. w 2006 roku i młodsi), gramy systemem ÔÇ×każdy z każdymÔÇŁ.
5. Rzuty karne do 5 i dalej do skutku.
Drużyny muszą posiadać 2 komplety koszulek w r├│żnych kolorach oraz ważne badania lekarskie ÔÇô oświadczenie trenera.
Wszyscy zawodnicy i drużyny otrzymają nagrody rzeczowe.

IV Liga Grupa zachodnia

Leśnik Osiecznica - Konfeks Legnica 3:1 (1:1)

Haniecki, Trochanowski, Przerywacz(Konfeks), Kałużyński (Leśnik)
Przerywacz(Konfeks)

Bramka dla Konfeksu: 0:1 Krupa 12 min

Sędzia: Bielak (Podokręg Wrocław)

Widz├│w: ok.150

Po serii dobrych występ├│w naszego zespołu liczyliśmy na kolejne zwycięstwo z zespołem Leśnika w Osiecznicy. Mecz dla naszego zespołu rozpoczął się bardzo dobrze, ponieważ już w 12. minucie zdobywamy bramkę po strzale Bartosza Krupy. Do momentu strzelenia przez nasz zesp├│ł bramki Leśnik miał jedną bardzo dobrą sytuację, na nasze szczęście piłka wylądowała na poprzeczce. Dwie minuty po zdobyciu bramki Adrian W├│jcik strzela mocno z 35 metr├│w pod poprzeczkę, jednak świetnie broni bramkarz gospodarzy. W 18. minucie mamy stuprocentową sytuacje bramkową, jednak Martinka zamiast strzelać z 7 metr├│w do bramki niepotrzebnie podaje do naszego zawodnika i tracimy okazję na gola. W 42. minucie fatalny błąd w ustawieniu popełnia nasz doświadczony obrońca i najlepszy strzelec Leśnika Daniel Zi├│łkowski bez problemu strzela wyr├│wnującą bramkę. Szkoda, bo ta bramka była do uniknięcia i wtedy schodzilibyśmy na przerwę z wynikiem 1:0.

Druga połowa spotkania jest w naszym wykonaniu bardzo słaba. Kolejną bramkę w 50. minucie tracimy po fatalnym ograniu naszego doświadczonego bocznego pomocnika, a bramkę zdobywa Dawid Kałużyński. Od tego momentu gra nam się całkowicie posypała i zesp├│ł z Osiecznicy już do końca meczu był zespołem zdecydowanie lepszym. Końcowy wynik spotkania ustala w 87. minucie Daniel Zi├│łkowski, kt├│ry nie pilnowany przez nikogo zdobywa łatwą bramkę. W tym momencie spadamy w tabeli na 13. spadkowe miejsce i musimy liczyć, że w ostatnim meczu na własnym boisku, kt├│ry rozegramy w sobotę o godzinie 17:00, pokonamy Wł├│kniarza Leśna, a drużyny nas wyprzedzające przegrają swoje mecze na wyjazdach. G├│rnik Złotoryja gra z Jaworzanką w Jaworze, a Odra Ścinawa z Gryfem w Gryfowie Śląskim.

Konfeks: Sasiela - Pazio, Grządkowski, W├│jcik K, Swędzikiewicz (75 min Szpak), Trochanowski (Plebaniak 59 min), Martinka, Haniecki (59 min Przerywacz), Dańczak (Pitner 75 min), Krupa (Jazowiecki 82 min), W├│jcik A.
Zwycięstwo w derbach !!
12/06/2021 18:28
Legnica 12 czerwca 2021 godz.17:00

Konfeks Legnica - Mewa Kunice 3:2 (1:1)

A.W├│jcik, Dańczak, Krupa (Konfeks) Durkalec, Rycombel, Mazkhrovych, Wilczyński (Mewa)

Bramki : 1:0 W├│jcik A.20 min, 1:1 Chodyga 25 min, 1:2 Chodyga 49 min, 2:2 W├│jcik K. 57 min, 3:2 W├│jcik A. 90+1 min

Sędzia:

Widz├│w: ok.200

Mecze z Mewą Kunice są zawsze bardzo dramatyczne. Tak samo było i tym razem, ponieważ wynik spotkania został ustalony w doliczonym czasie gry. W drużynie gości wystąpiło 9 zawodnik├│w, kt├│rzy w przeszłości grali w Konfeksie.

W 10. minucie spotkania ładnym uderzeniem z 25 metr├│w z rzutu wolnego popisał się nasz wychowanek Łukasz Chodyga. Jego strzał pod poprzeczkę świetnie broni Sasiela. Dwie minuty p├│źniej Konfeks odpowiada ładną zespołową akcją, kt├│rą kończy strzałem z 12 metr├│w Haniecki, kt├│ry jednak broni bramkarz gości. W 16. minucie zdobywamy prowadzenie, gdy Adrian W├│jcik wykorzystuje błąd w komunikacji pomiędzy obrońcą a bramkarzem Mewy i zdobywa gola. Prowadzeniem cieszymy się tylko 8 minut, ponieważ w 24. minucie niefrasobliwość naszych obrońc├│w kończy się rzutem karnym dla gości. Łukasz Chodyga pewnym strzałem pokonuje Sasielę. W końc├│wce 1. połowy mamy dwie dobre sytuacje bramkowe. W 42. minucie Michał Grządkowski po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela z 5 metr├│w głową, ale nie pokonuje bramkarza gości. Minutę p├│źniej Oliver Dańczak nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji bramkowej. Do przerwy jest wynik 1:1 i zapowiada to ciekawą drugą część spotkania. Należy podkreślić, że mecz cieszył się dużym zainteresowaniem kibic├│w, ponieważ był obserwowany przez ok. 400 widz├│w.

Druga część spotkania rozpoczyna się od ulewy, kt├│ra trwa ok. 15 minut. W tym czasie w 49. minucie Łukasz Chodyga zdobywa bramkę dla zespołu gości. Nasz zesp├│ł nie załamuje się takim obrotem sprawy i dąży do zdobycia wyr├│wnującej bramki. W 57. minucie bramkarz gości fauluje w polu karnym Adriana W├│jcika i sędzia bez wahania dyktuje rzut karny dla Konfeksu. Pewnym strzałem popisuje się nasz kapitan Kamil W├│jcik i wyr├│wnuje stan spotkania na 2:2. Kolejne minuty upływają na obustronnych atakach obydwu zespoł├│w, kt├│re dążą do zdobycia zwycięskiej bramki. W 62. minucie Adrian W├│jcik jest w dobrej sytuacji bramkowej, jednak jego strzał z 5 metr├│w z ostrego kąta nie trafia do bramki. W 66. minucie Grządkowski zn├│w po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jest w dobrej sytuacji bramkowej, ale jego strzał głową minimalnie mija słupek. Dwie minuty p├│źniej ładną kontrą popisuje się Konfeks, niestety strzał Adriana W├│jcika jest minimalnie niecelny. W 73. minucie spotkania Mewa ma dobrą sytuację bramkową, jednak strzał napastnika gości broni Sasiela. W 79. minucie wprowadzony chwilę wcześniej nasz zawodnik nierozważnie zachowuje się w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla Mewy. Kolejny rzut karny wykonuje Łukasz Chodyga, kt├│ry w tym meczu strzelił już 2 bramki. W tym momencie kapitalną interwencją popisuje się nasz bramkarz Dawid Sasiela, kt├│ry świetnie broni dobre uderzenie Chodygi. Interwencja naszego bramkarza dodaje wiary naszemu zespołowi, że możemy rozstrzygnąć ten mecz na naszą korzyść. W 1. minucie doliczonego czasu gry nasz zawodnik jest faulowany na 35. metrze od bramki gości. Adrian W├│jcik popisuje się kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę i wyprowadza nasz zesp├│ł na prowadzenie 3:2. Zdobyta bramka powoduje euforię wśr├│d naszych zawodnik├│w i kibic├│w naszego zespołu. Odwrotnie jest z drużyną Mewy i jej sympatykami, kt├│rzy zdają sobie sprawę, że w tym momencie rozstrzygnęły się losy meczu. W sumie mecz trwa jeszcze ok. 6 minut, jednak w tym czasie Konfeks bardzo umiejętnie kontroluje grę i zwycięża w tym spotkaniu.

Należy podkreślić, ze mecz stał na dobrym poziomie, a jego dramaturgia była bardzo duża. Obydwa zespoły zasłużyły na pochwałę, ponieważ stworzyły fajne widowisko sportowe, w kt├│rym losy zwycięstwa mogły potoczyć się w obydwie strony. Gratulujemy naszemu zespołowi zwycięstwa i awansu na bezpieczne 11. miejsce. Końc├│wka sezonu będzie jednak dla nas bardzo trudna, ponieważ w środę pauzujemy, a w najbliższą sobotę gramy w Osiecznicy z drużyną Leśnika, kt├│ra zajmuje 5. miejsce w tabeli. Sezon kończymy 26.06 na własnym boisku, gdy o godzinie 17:00 zagramy z Wł├│kniarzem Leśna. Tylko zwycięstwa w tych meczach zapewnią nam utrzymanie. Liczymy na kontynuację dobrej serii w końc├│wce sezonu.

Konfeks: Sasiela - Pazio, Grządkowski, W├│jcik K, Swędzikiewicz (81 min Jazowiecki), Przerywacz, Martinka (75 min Szpak), Haniecki, Dańczak, Krupa, W├│jcik A.
Dobry mecz junior├│w
07/06/2021 17:14
Legnica 6 czerwca 2021 godz.11:00

II Liga Wojew├│dzka Junior├│w Młodszych

KS Konfeks Legnica - WKS Śląsk Wrocław 5:3 (2:0)

Bramki: Leon Szlęk, Norbert Cichy, Rychlicki, Jakub Krupa, Zwiński po 1

Od początku spotkania nasi juniorzy przejęli inicjatywę i opanowali środek gry. Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła w 24. minucie, gdy pięknym strzałem z 30 metr├│w w długi r├│g popisał się Norbert Cichy. Druga bramka padła w 44. minucie i była efektem ładnej zespołowej akcji naszego zespołu. Nasz skrzydłowy na dużej szybkości minął 2 zawodnik├│w Śląska i ładnie dorzucił na 6. metr od bramki, gdzie znajdował się Leon Szlęk, kt├│ry pewnym strzałem dał nam prowadzenie 2:0.

Po przerwie w 48. minucie Jakub Rychlicki zdobywa 3. bramkę dla naszego zespołu. Na 4:0 w 51. minucie podwyższa Jakub Krupa, gdy po dobrze rozegranym rzucie rożnym strzałem głową zdobywa ładną bramkę. Przy tak wysokim prowadzenia nastąpiła chwilowa dekoncentracja w naszym zespole i goście w 52. minucie po strzale Humskiego oraz w 70. minucie po strzale Stefanowicza przegrywają już tylko 2:4. W 73. minucie nasz zesp├│ł przeprowadza ładną kontrę, po kt├│rej pięknym uderzeniem z ostrego kąta popisuje się Marcel Zwiński zdobywając bramkę. W 88. minucie Wiktor Kruk ze Śląska zdobywa bramkę ustalając tym samym wynik meczu na 5:3 dla Konfeksu.

Po tym spotkaniu nasz zesp├│ł znajduje się na 5. miejscu w tabeli. Kolejny mecz rozegramy w sobotę 12.06 o godzinie 11:00 ze Ślęzą we Wrocławiu.

Konfeks: Mateusz Zieliński (83ÔÇÖ Szczepańczyk), Warchoł, Arkadiusz Tekiele (86ÔÇÖ Olaf Kondratowicz), Świątkowski (67ÔÇÖ Frydrychowicz), Leon Szlęk (73ÔÇÖ Zwiński), Rychlicki (90ÔÇÖ Bukowski), Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Jakub Krupa, Tomaszewski
Ogromnie ważne 3 punkty w Prochowicach
06/06/2021 17:58
6 czerwca 2021 godz.17:00

Prochowiczanka - Konfeks Legnica 2:5 (1:0)

A.W├│jcik, Dańczak, Trochanowski, Pazio (Konfeks) - Małek, Wojciechowski, Czerniański, Miska (Prochowiczanka)

Bramki : 1:0 Wojciechowski 6 min, 1:1 Plebaniak 52 min, 2:1 Dziaszyk 59 min, 2:2 Haniecki 68 min, 2:3 Krupa 74 min, 2:4 Haniecki 90 min, 2:5 Krupa 90+2 min

Sędzia:

W kolejnym meczu o ÔÇ×być albo nie byćÔÇŁ w IV lidze nasz zesp├│ł spotkał się w Prochowicach z Prochowiczanką, kt├│ra przed tym spotkaniem zajmowała 5. miejsce w tabeli.

Gospodarze bardzo szybko, bo już w 6. minucie po strzale swojego najlepszego zawodnika Tomasza Wojciechowskiego zdobywają prowadzenie. Pierwszy strzał świetnie broni Sasiela, jednak przy dobitce z 8 metr├│w jest bezradny. W 23. minucie świetną obroną popisuje się Sasiela, kt├│ry broni strzał napastnika gospodarzy z 12 metr├│w. W 37. minucie nasz zesp├│ł znajduje się w dogodnej sytuacji, jednak Bartek Krupa atakowany przez 2 obrońc├│w, nie trafia.

Druga połowa spotkania rozpoczyna się dobrze dla Konfeksu, gdy w 52. minucie Dominik Plebaniak strzałem głową zdobywa gola. W 59. minucie błąd naszego obrońcy wykorzystuje Jakub Dziaszyk i ponownie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Nasz zesp├│ł od tego momentu zdobywa dużą przewagę, efektem tego jest gol Bartka Hanieckiego w 68. minucie po asyście Dańczaka. Nie zadowalamy się remisem, zdobywamy coraz większą przewagę i w 74. minucie po strzale Bartka Krupy wychodzimy na prowadzenie 3:2. W 90. minucie Bartek Haniecki zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu i prowadzimy już 4:2. Sędzia dolicza do podstawowego czasu gry 5 minut. Konfeks dalej napiera i Bartek Krupa w drugiej minucie doliczonego czasu gry ustala wynika końcowy na 5:2 dla Konfeksu.

Całemu naszemu zespołowi należy się pochwała za zwycięstwo w tym meczu pomimo tego, że dwukrotnie przegrywaliśmy. Do zakończenia rozgrywek naszemu zespołowi pozostały 3 mecze. Już w najbliższą sobotę 12.06 o godzinie 17:00 gościmy mocny zesp├│ł Mewa Kunice, kt├│ry znajduje się na 7. miejscu w tabeli. W kolejnym meczu zagramy 19.06 o godzinie 17:00 z Leśnikiem w Osiecznicy, a rozgrywki zakończymy 26.06 o godzinie 17:00 meczem z Wł├│kniarzem Leśna na własnym boisku. Wiadomo, że w tej chwili wszystko zależy tylko od nas i zdobycie 9 punkt├│w w tych meczach daje nam pewne utrzymanie.

Konfeks: Sasiela - Swędzikiewicz (Haniecki 56 min), Grządkowski, Pazio, K.W├│jcik - Martinka (Jazowiecki (83 min), Plebaniak, Trochanowski ( Przerywacz 81 min), A.W├│jcik - Krupa, Dańczak
Dodany tlen
02/06/2021 18:49
Legnica 2 czerwca 2021 godz.17:00

Konfeks Legnica - Stal Chocian├│w 4:1 (2:0)

Bramki : 1:0 Oliver Dańczak 13 min, 2:0 Maciej Swędzikiewicz 39 min, 2:1 Burda 47 min, 3:1 Kamil W├│jcik 63 min, 4;1 Bartosz Krupa 90 min

Sędzia: Dołęga (Podokręg Legnica)

Widz├│w: ok.120

W meczu ze Stalą Chocian├│w nasz zesp├│ł zdawał sobie sprawę, że tylko zwycięstwo przedłuży nadzieje na utrzymanie w IV Lidze. W 13. minucie Oliver Dańczak wykańcza ładną zespołową akcję naszego zespołu i pewnym strzałem z 8 metr├│w zdobywa gola. Dwie minuty p├│źniej w stuprocentowej okazji na podwyższenie wyniku nie wykorzystuje Adrian W├│jcik. Cały czas prowadzimy będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Efektem tego jest gol zdobyty przez Macieja Swędzikiewicza ładnym technicznie strzałem po sprytnym przepuszczeniu piłki przez Dańczaka.

Na drugą część spotkania wychodzimy zdekoncentrowani i goście w 47. minucie po ładnej zespołowej akcji zdobywają kontaktową bramkę, kt├│rej strzelcem jest Rafał Burda. W 62. minucie mocnym uderzeniem z 30 metr├│w popisuje się Dominik Pazio, jednak strzał świetnie broni bramkarz gości Rzeszut. Wreszcie w 63. minucie piękną bramkę głową po świetnie rozegranym rzucie rożnym przez Martinkę zdobywa nasz kapitan Kamil W├│jcik. W kolejnych minutach dalej dominujemy w grze, co skutkuje dobrymi sytuacjami bramkowymi Plebaniaka w 66 minucie, Trochanowskiego w 86 min oraz Jazowieckiego w 89 mim.
W 90 minucie spotkania ładnym strzałem z 20 metr├│w popisuje się Bartosz Krupa i zdobywa bramkę na 4:1. W sumie zasłużone zwycięstwo Konfeksu, kt├│ry zdecydowanie g├│rował na wyżej notowanym w tabeli zespołem Stali Chocian├│w.

Trener Konfeks Legnica Andrzej Kisiel powiedział po meczu: - Wierzę z drużyną ,ze nam się uda pozbierać tyle punkt├│w, aby wykarastać się z tego i utrzymać się w lidze. Przed nami jeszcze 4 mecz trudne, ale pokazujemy im trudniejszy przeciwnik, tym nam lepiej idzie. Stal to młody zesp├│l, ale gdybyśmy im na to pozwolili, to nie rozklepaliby nas . Pokazali nie w jednym meczu, że w składzie są mocni i trzeba ich szanować. Już w wielu w meczach jest tak ,że początek mamy bardzo fajny, strzelamy bramki i stwarzamy dużo sytuacji bramkowych,. Ale problemem jest, że nie mamy na tyle wartościowych piłkarzy, żeby te wszystkie sytuacje, kt├│re mamy , wykorzystywali. Tylko trafiamy co kt├│rąś tam i to jest gł├│wną przyczyną naszego miejsca w tabeli. Bo jako zesp├│ł prezentujemy się całkiem przyzwoicie, piłkarsko wydaje mi się, że nie odbiegamy od czoł├│wki tabeli, co pokazało poprzednia runda gdzie graliśmy i z Głogowem, Jelenią G├│rą. Dziś straciliśmy 1 bramkę , a to dlatego że dziś byliśmy bardziej skoncentrowani. To był dziś atut i to ,że cała drużyna grała w obronie, nie zostawialiśmy siebie samych na pastwę losu. Walczyliśmy do końca, wybijając wszystkie atuty Stali.

Konfeks: : Sasiela, Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Dańczak ( 87 min Pitner), Martinka ( 76 min Jazowiecki ), W├│jcik K, Plebaniak, , Adrian W├│jcik, Swędzikiewicz

Stal Chocian├│w: Rzeszut, Tomaszewski (70 min Podosek), Sałata, Burda, Komarek (46 min Matkowski), Tomisław Żmuda, Kasiński, Mirosław Kunz ( 80 min Gogosz, 85 min Kulbiński), Karok Zajączkowski ( 46 min Gryga), Zdulski, Otocki
Zwyciestwo trampkarzy
01/06/2021 11:19
Białołęka 30 maja 2021 godz.10:00

Trampkarze

Gwardia Białołęka - KS Konfeks Legnica 4:6 (2:3)

Bramki: Zimoń ÔÇô 2, Niedźwiedzki, Łąpieś, Mazur i D.Zakrzewski po 1

Zesp├│ł trampkarzy grał w niedziele w Białołęce z miejscową Gwardię. Pomimo tego, że Gwardia to ostatni zesp├│ł podchodzimy mocno zmotywowani do tego spotkania by odbudować morale po serii 3 porażek.

Strzelanie w meczu rozpoczęli gospodarze, Bartosz Makowicz wygrał pojedynek biegowy z naszym obrońcą i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce. W 15 minucie nasz zesp├│ł odpowiedział bramką z ostrego kąta Dawida Zakrzewskiego. Gdy wydaje się, że wszystko zaczynamy mieć pod kontrolą, Gwardia po błędzie naszego bramkarza strzela bramkę z rzutu wolnego. Jest 17 minuta i wynik premiujący gospodarzy. Nasz zesp├│ł już nieraz udowodnił, że nie straszne mu odrabianie strat i już 5 minut p├│źniej Dobies genialnym podaniem miękko przerzuca piłkę nad linią obrony zespołu z Białołęki i wyprowadza na czystą pozycje Zimonia, kt├│ry strzela wyr├│wnującą bramkę. W 34 minucie drugą bramkę strzela Zimoń i wyprowadza nas na prowadzenie. Do przerwy wygrywamy 3:2

Na drugą połowę wychodzimy podbudowani dobrym wynikiem. W 42 minucie piłka przechodzi wzdłuż pola karnego gospodarzy, ale Mazur zaskoczony takim obrotem sprawy nie domyka akcji strzałem. Ten sam zawodnik wyciągnął wnioski i w bliźniaczej akcji 2 minuty p├│źniej strzela bramkę dla naszego zespołu. W 55 minucie za przepychanki w polu karnym przy rzucie rożnym sędzia karze zawodnik├│w obu drużyn: Kuchcickiego i Zawiślaka W 61 minucie kapitalnym strzałem popisuje się nasz kapitan Kamil Niedźwiedzki, kt├│ry mocnym strzałem z 25 metr├│w umieszcza piłkę w prawym g├│rnym rogu bramki. 5 minut p├│źniej goście strzelają bramkę na 3:5 i spychają nas do obrony. Pomimo naporu Gwardii wyprowadzamy kontrataki. w 75minucie meczu sędzia ponownie ukarał po ż├│łtej kartce zawodnik├│w obu zespoł├│w. Tym razem ukarani zostają Kopec i Niedźwiedzki. Przy okazji tej sytuacji dochodzi do bardzo niemiłej sytuacji, gdzie sędzia nazywa naszego kapitana Ty pajacu, co z przykrością należy stwierdzić, nie ma nic wsp├│lnego z dobrym przykładem boiskowych zachowań. w 76 minucie Bartosz Makowicz z Gwardii zdobywa bramkę kontaktową. Goście pr├│bując ugrać remis wychodzą wysoko i wykorzystujemy to już minutę p├│źniej, gdzie grający w polu bramkarz, Łąpieś wychodzi do sytuacji sam na sam i prowadząc piłkę przez połowę boiska strzela bramkę na 6:4 i ustala wynik spotkania.

Po meczu pr├│bujemy z arbitrem wyjaśnić kwestię wyzywania zawodnik├│w, co kończy się wpisaniem czerwonych kartek naszemu kapitanowi i trenerowi do protokołu. Następny mecz zesp├│ł trampkarzy gra u siebie podejmując wicelidera, Zagłębie Lubin.
Konfeks: Gajzler, Rakoczy, Niedźwiedzki, Łąpieś, Krok, Dmytro Kovalchuk, Dobies, Zimoń, Kocoń, Mazur, Kowalski, Michał Zieliński, Zawiślak, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Wicher
Remis młodzik├│w
01/06/2021 11:14
Legnica 29 maja 2021

Młodzicy

KS Konfeks Legnica - Jaworzanka 1946 Jawor 1:1 (0:0)

Bramka: Pichowicz

Drużyna młodzik├│w, kt├│ra walczy o mistrzostwo w tej klasie, spotkała się w kolejnym meczu z drużyną Jawora. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył w 46. minucie Mikołaj Pichowicz. Konfeks wykonywał rzut rożny, a po jego wykonaniu Mikołaj nabiegł na kr├│tki słupek i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Z prowadzenia cieszyliśmy się tylko 5 minut, ponieważ po prostym indywidualnym błędzie obrońcy tracimy bramkę. Trzeba przyznać, że mecz ten w naszym wykonaniu był bardzo przeciętny i do końca nie potrafiliśmy zdobyć zwycięskiej bramki. Mecz skończył się remisem 1:1, kt├│ry z przebiegu gry jest wynikiem zasłużonym. W dniu tym prowadzący zesp├│ł G├│rnika Polkowice poni├│sł porażkę i w tej chwili do lidera tracimy tylko 1 punkt. Przypominamy, że w ostatniej kolejce Konfeks będzie podejmował drużynę z Polkowic na własnym boisku i wszystko wskazuje na to, że będzie to mecz o zwycięstwo w lidze młodzik├│w. W kolejnym meczu nasi młodzicy zagrają 05.06 w sobotę o godzinie 16:00 z Chrobrym w Głogowie.

Konfeks: Wojciech Tekiele, Szmuc, Pacewicz, Jurek, Hubert Cichy, Chrenowski, Karbowiak, Majerz, Żelaśkiewicz, Popel, Ewkowski, Domagała, Kenc