Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazujc 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dziki tym rodkom bdziemy mogli dofinansowa nasze druyny dziecice i modzieowe organizujc turnieje i zawody sportowe. Szczegy obok w zakadce. Z gry dzikujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica ogasza nabr wszystkich chtnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chtni proszeni s o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zosta kolejnym naszym wychowankiem, ktry bdzie gra w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pj w lady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz si do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Pożegnanie z IV ligą
28/06/2021 1:38
26 czerwca 2021 godz.17:00

IV Liga Grupa zachodnia

Konfeks Legnica - Włókniarz Leśna 6:3 (3:0)

Smużyński (Włókniarz)

Bramki: 1:0 K.Wójcik 2 min, 2:0 Pazio 13 min, 3:0 Dańczak 25 min, 4:0 Krupa 47 min, 5:0 Szpak 61 min, 5:1 Góraj 74 min, 5:2 Góraj, 6:2 Plebaniak 90+2 min, 6:2 Kajka 90+3 min

Sędzia:

Widzów: ok.100

Przed ostatnim meczem skróconej rundy wiosennej nasz zespół miał matematyczne szanse wyjścia ze strefy spadkowej. Żeby tak się stało Konfeks musiał wygrać swój mecz, a zespoły Odra Ścinawa i Górnik Złotoryja przegrać w Gryfowie i Złotoryi. Niestety, tylko jeden z tych warunków został spełniony, czyli zwycięstwo naszego zespołu.

Strzelania bramek dla Konfeksu zaczęło się bardzo szybko, gdyż już w 2. minucie Kamil Wójcik w zamieszaniu podbramkowym strzałem z 6 metrów dał nam prowadzenie. Do przerwy zdobyliśmy jeszcze 2 bramki dające nam prowadzenie 3:0. W 13. minucie Dominik Pazio zdobył bramkę, a w 25. minucie Oliver Dańczak ustalił wynik do przerwy.

Druga połowa to radosny futbol z obu stron. W tej części spotkania padło aż 6 bramek. W 47. minucie ładną asystą popisał się Oliver Dańczak i w tej sytuacji Bartoszowi Krupie wystarczyło strzelić do pustej bramki. W 58. minucie goście mieli świetną sytuację bramkową, jednak kapitalnie strzał z 10 metrów pod poprzeczkę broni Sasiela. Piątą bramkę zdobywamy w 61. minucie spotkania, gdy wprowadzony 3 minuty wcześniej Szpak podwyższa wynik meczu. W 74. i w 75. minucie spotkania goście po dwóch trafieniach Jacka Góraja doprowadzają do wyniku 2:5. W doliczonym czasie gry Dominik Plebaniak strzela gola na 6:2. W 3. minucie doliczonego czasu gry Konrad Kalka zdobywa bramkę dla gości ustalając końcowy wynik na 6:3 dla Konfeksu.

Pomimo tak okazałego zwycięstwa kończymy rozgrywki na 13. miejscu, zdobywając w 33 meczach 44 punkty, stosunek bramek 64:62. W sumie zanotowaliśmy 11 zwycięstw, 11 remisów i 11 porażek. W chwili obecnej nasz zespół spadł do klasy okręgowej, a do zachowania miejsca w IV lidze zabrakło nam 1 punktu.

Konfeks: Sasiela - Swędzikiewicz, Grządkowski, K.Wójcik, Trochanowski - Martinka, Haniecki (Żychoniuk 58 min), Krupa, Pazio (Szpak 58 min), Dańczak (Pitner 58 min), Plebaniak
Zapraszamy na XXVI Turniej im. W.Jantury
22/06/2021 18:35
Harmonogram rozgrywek XXVI Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy im. Włodzimierza Jantury 26.06.2021 r.

Organizator: KS Konfeks Legnica
Turniej odbędzie się w dniu 26.06 (sobota) na stadionie w Legnicy przy ul. Grabskiego 24.
Odprawa techniczna – 08:30
W imprezie startują 4 zespoły (ur. w 2006 roku i młodsi), gramy systemem „każdy z każdym”.
5. Rzuty karne do 5 i dalej do skutku.
Drużyny muszą posiadać 2 komplety koszulek w różnych kolorach oraz ważne badania lekarskie – oświadczenie trenera.
Wszyscy zawodnicy i drużyny otrzymają nagrody rzeczowe.

Osiecznica 19 czerwca 2021 godz.17:00

Leśnik Osiecznica - Konfeks Legnica 3:1 (1:1)

Haniecki, Trochanowski, Przerywacz(Konfeks), Kałużyński (Leśnik)
Przerywacz(Konfeks)

Bramka dla Konfeksu: 0:1 Krupa 12 min

Sędzia: Bielak (Podokręg Wrocław)

Widzów: ok.150

Po serii dobrych występów naszego zespołu liczyliśmy na kolejne zwycięstwo z zespołem Leśnika w Osiecznicy. Mecz dla naszego zespołu rozpoczął się bardzo dobrze, ponieważ już w 12. minucie zdobywamy bramkę po strzale Bartosza Krupy. Do momentu strzelenia przez nasz zespół bramki Leśnik miał jedną bardzo dobrą sytuację, na nasze szczęście piłka wylądowała na poprzeczce. Dwie minuty po zdobyciu bramki Adrian Wójcik strzela mocno z 35 metrów pod poprzeczkę, jednak świetnie broni bramkarz gospodarzy. W 18. minucie mamy stuprocentową sytuacje bramkową, jednak Martinka zamiast strzelać z 7 metrów do bramki niepotrzebnie podaje do naszego zawodnika i tracimy okazję na gola. W 42. minucie fatalny błąd w ustawieniu popełnia nasz doświadczony obrońca i najlepszy strzelec Leśnika Daniel Ziółkowski bez problemu strzela wyrównującą bramkę. Szkoda, bo ta bramka była do uniknięcia i wtedy schodzilibyśmy na przerwę z wynikiem 1:0.

Druga połowa spotkania jest w naszym wykonaniu bardzo słaba. Kolejną bramkę w 50. minucie tracimy po fatalnym ograniu naszego doświadczonego bocznego pomocnika, a bramkę zdobywa Dawid Kałużyński. Od tego momentu gra nam się całkowicie posypała i zespół z Osiecznicy już do końca meczu był zespołem zdecydowanie lepszym. Końcowy wynik spotkania ustala w 87. minucie Daniel Ziółkowski, który nie pilnowany przez nikogo zdobywa łatwą bramkę. W tym momencie spadamy w tabeli na 13. spadkowe miejsce i musimy liczyć, że w ostatnim meczu na własnym boisku, który rozegramy w sobotę o godzinie 17:00, pokonamy Włókniarza Leśna, a drużyny nas wyprzedzające przegrają swoje mecze na wyjazdach. Górnik Złotoryja gra z Jaworzanką w Jaworze, a Odra Ścinawa z Gryfem w Gryfowie Śląskim.

Konfeks: Sasiela - Pazio, Grządkowski, Wójcik K, Swędzikiewicz (75 min Szpak), Trochanowski (Plebaniak 59 min), Martinka, Haniecki (59 min Przerywacz), Dańczak (Pitner 75 min), Krupa (Jazowiecki 82 min), Wójcik A.
Zwycięstwo w derbach !!
12/06/2021 22:28
Legnica 12 czerwca 2021 godz.17:00

Konfeks Legnica - Mewa Kunice 3:2 (1:1)

A.Wójcik, Dańczak, Krupa (Konfeks) Durkalec, Rycombel, Mazkhrovych, Wilczyński (Mewa)

Bramki : 1:0 Wójcik A.20 min, 1:1 Chodyga 25 min, 1:2 Chodyga 49 min, 2:2 Wójcik K. 57 min, 3:2 Wójcik A. 90+1 min

Sędzia:

Widzów: ok.200

Mecze z Mewą Kunice są zawsze bardzo dramatyczne. Tak samo było i tym razem, ponieważ wynik spotkania został ustalony w doliczonym czasie gry. W drużynie gości wystąpiło 9 zawodników, którzy w przeszłości grali w Konfeksie.

W 10. minucie spotkania ładnym uderzeniem z 25 metrów z rzutu wolnego popisał się nasz wychowanek Łukasz Chodyga. Jego strzał pod poprzeczkę świetnie broni Sasiela. Dwie minuty później Konfeks odpowiada ładną zespołową akcją, którą kończy strzałem z 12 metrów Haniecki, który jednak broni bramkarz gości. W 16. minucie zdobywamy prowadzenie, gdy Adrian Wójcik wykorzystuje błąd w komunikacji pomiędzy obrońcą a bramkarzem Mewy i zdobywa gola. Prowadzeniem cieszymy się tylko 8 minut, ponieważ w 24. minucie niefrasobliwość naszych obrońców kończy się rzutem karnym dla gości. Łukasz Chodyga pewnym strzałem pokonuje Sasielę. W końcówce 1. połowy mamy dwie dobre sytuacje bramkowe. W 42. minucie Michał Grządkowski po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela z 5 metrów głową, ale nie pokonuje bramkarza gości. Minutę później Oliver Dańczak nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji bramkowej. Do przerwy jest wynik 1:1 i zapowiada to ciekawą drugą część spotkania. Należy podkreślić, że mecz cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców, ponieważ był obserwowany przez ok. 400 widzów.

Druga część spotkania rozpoczyna się od ulewy, która trwa ok. 15 minut. W tym czasie w 49. minucie Łukasz Chodyga zdobywa bramkę dla zespołu gości. Nasz zespół nie załamuje się takim obrotem sprawy i dąży do zdobycia wyrównującej bramki. W 57. minucie bramkarz gości fauluje w polu karnym Adriana Wójcika i sędzia bez wahania dyktuje rzut karny dla Konfeksu. Pewnym strzałem popisuje się nasz kapitan Kamil Wójcik i wyrównuje stan spotkania na 2:2. Kolejne minuty upływają na obustronnych atakach obydwu zespołów, które dążą do zdobycia zwycięskiej bramki. W 62. minucie Adrian Wójcik jest w dobrej sytuacji bramkowej, jednak jego strzał z 5 metrów z ostrego kąta nie trafia do bramki. W 66. minucie Grządkowski znów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jest w dobrej sytuacji bramkowej, ale jego strzał głową minimalnie mija słupek. Dwie minuty później ładną kontrą popisuje się Konfeks, niestety strzał Adriana Wójcika jest minimalnie niecelny. W 73. minucie spotkania Mewa ma dobrą sytuację bramkową, jednak strzał napastnika gości broni Sasiela. W 79. minucie wprowadzony chwilę wcześniej nasz zawodnik nierozważnie zachowuje się w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla Mewy. Kolejny rzut karny wykonuje Łukasz Chodyga, który w tym meczu strzelił już 2 bramki. W tym momencie kapitalną interwencją popisuje się nasz bramkarz Dawid Sasiela, który świetnie broni dobre uderzenie Chodygi. Interwencja naszego bramkarza dodaje wiary naszemu zespołowi, że możemy rozstrzygnąć ten mecz na naszą korzyść. W 1. minucie doliczonego czasu gry nasz zawodnik jest faulowany na 35. metrze od bramki gości. Adrian Wójcik popisuje się kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 3:2. Zdobyta bramka powoduje euforię wśród naszych zawodników i kibiców naszego zespołu. Odwrotnie jest z drużyną Mewy i jej sympatykami, którzy zdają sobie sprawę, że w tym momencie rozstrzygnęły się losy meczu. W sumie mecz trwa jeszcze ok. 6 minut, jednak w tym czasie Konfeks bardzo umiejętnie kontroluje grę i zwycięża w tym spotkaniu.

Należy podkreślić, ze mecz stał na dobrym poziomie, a jego dramaturgia była bardzo duża. Obydwa zespoły zasłużyły na pochwałę, ponieważ stworzyły fajne widowisko sportowe, w którym losy zwycięstwa mogły potoczyć się w obydwie strony. Gratulujemy naszemu zespołowi zwycięstwa i awansu na bezpieczne 11. miejsce. Końcówka sezonu będzie jednak dla nas bardzo trudna, ponieważ w środę pauzujemy, a w najbliższą sobotę gramy w Osiecznicy z drużyną Leśnika, która zajmuje 5. miejsce w tabeli. Sezon kończymy 26.06 na własnym boisku, gdy o godzinie 17:00 zagramy z Włókniarzem Leśna. Tylko zwycięstwa w tych meczach zapewnią nam utrzymanie. Liczymy na kontynuację dobrej serii w końcówce sezonu.

Konfeks: Sasiela - Pazio, Grządkowski, Wójcik K, Swędzikiewicz (81 min Jazowiecki), Przerywacz, Martinka (75 min Szpak), Haniecki, Dańczak, Krupa, Wójcik A.
Dobry mecz juniorów
07/06/2021 21:14
Legnica 6 czerwca 2021 godz.11:00

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

KS Konfeks Legnica - WKS Śląsk Wrocław 5:3 (2:0)

Bramki: Leon Szlęk, Norbert Cichy, Rychlicki, Jakub Krupa, Zwiński po 1

Od początku spotkania nasi juniorzy przejęli inicjatywę i opanowali środek gry. Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła w 24. minucie, gdy pięknym strzałem z 30 metrów w długi róg popisał się Norbert Cichy. Druga bramka padła w 44. minucie i była efektem ładnej zespołowej akcji naszego zespołu. Nasz skrzydłowy na dużej szybkości minął 2 zawodników Śląska i ładnie dorzucił na 6. metr od bramki, gdzie znajdował się Leon Szlęk, który pewnym strzałem dał nam prowadzenie 2:0.

Po przerwie w 48. minucie Jakub Rychlicki zdobywa 3. bramkę dla naszego zespołu. Na 4:0 w 51. minucie podwyższa Jakub Krupa, gdy po dobrze rozegranym rzucie rożnym strzałem głową zdobywa ładną bramkę. Przy tak wysokim prowadzenia nastąpiła chwilowa dekoncentracja w naszym zespole i goście w 52. minucie po strzale Humskiego oraz w 70. minucie po strzale Stefanowicza przegrywają już tylko 2:4. W 73. minucie nasz zespół przeprowadza ładną kontrę, po której pięknym uderzeniem z ostrego kąta popisuje się Marcel Zwiński zdobywając bramkę. W 88. minucie Wiktor Kruk ze Śląska zdobywa bramkę ustalając tym samym wynik meczu na 5:3 dla Konfeksu.

Po tym spotkaniu nasz zespół znajduje się na 5. miejscu w tabeli. Kolejny mecz rozegramy w sobotę 12.06 o godzinie 11:00 ze Ślęzą we Wrocławiu.

Konfeks: Mateusz Zieliński (83’ Szczepańczyk), Warchoł, Arkadiusz Tekiele (86’ Olaf Kondratowicz), Świątkowski (67’ Frydrychowicz), Leon Szlęk (73’ Zwiński), Rychlicki (90’ Bukowski), Romanow, Łoboś, Norbert Cichy, Jakub Krupa, Tomaszewski
Ogromnie ważne 3 punkty w Prochowicach
06/06/2021 21:58
6 czerwca 2021 godz.17:00

Prochowiczanka - Konfeks Legnica 2:5 (1:0)

A.Wójcik, Dańczak, Trochanowski, Pazio (Konfeks) - Małek, Wojciechowski, Czerniański, Miska (Prochowiczanka)

Bramki : 1:0 Wojciechowski 6 min, 1:1 Plebaniak 52 min, 2:1 Dziaszyk 59 min, 2:2 Haniecki 68 min, 2:3 Krupa 74 min, 2:4 Haniecki 90 min, 2:5 Krupa 90+2 min

Sędzia:

W kolejnym meczu o „być albo nie być” w IV lidze nasz zespół spotkał się w Prochowicach z Prochowiczanką, która przed tym spotkaniem zajmowała 5. miejsce w tabeli.

Gospodarze bardzo szybko, bo już w 6. minucie po strzale swojego najlepszego zawodnika Tomasza Wojciechowskiego zdobywają prowadzenie. Pierwszy strzał świetnie broni Sasiela, jednak przy dobitce z 8 metrów jest bezradny. W 23. minucie świetną obroną popisuje się Sasiela, który broni strzał napastnika gospodarzy z 12 metrów. W 37. minucie nasz zespół znajduje się w dogodnej sytuacji, jednak Bartek Krupa atakowany przez 2 obrońców, nie trafia.

Druga połowa spotkania rozpoczyna się dobrze dla Konfeksu, gdy w 52. minucie Dominik Plebaniak strzałem głową zdobywa gola. W 59. minucie błąd naszego obrońcy wykorzystuje Jakub Dziaszyk i ponownie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Nasz zespół od tego momentu zdobywa dużą przewagę, efektem tego jest gol Bartka Hanieckiego w 68. minucie po asyście Dańczaka. Nie zadowalamy się remisem, zdobywamy coraz większą przewagę i w 74. minucie po strzale Bartka Krupy wychodzimy na prowadzenie 3:2. W 90. minucie Bartek Haniecki zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu i prowadzimy już 4:2. Sędzia dolicza do podstawowego czasu gry 5 minut. Konfeks dalej napiera i Bartek Krupa w drugiej minucie doliczonego czasu gry ustala wynika końcowy na 5:2 dla Konfeksu.

Całemu naszemu zespołowi należy się pochwała za zwycięstwo w tym meczu pomimo tego, że dwukrotnie przegrywaliśmy. Do zakończenia rozgrywek naszemu zespołowi pozostały 3 mecze. Już w najbliższą sobotę 12.06 o godzinie 17:00 gościmy mocny zespół Mewa Kunice, który znajduje się na 7. miejscu w tabeli. W kolejnym meczu zagramy 19.06 o godzinie 17:00 z Leśnikiem w Osiecznicy, a rozgrywki zakończymy 26.06 o godzinie 17:00 meczem z Włókniarzem Leśna na własnym boisku. Wiadomo, że w tej chwili wszystko zależy tylko od nas i zdobycie 9 punktów w tych meczach daje nam pewne utrzymanie.

Konfeks: Sasiela - Swędzikiewicz (Haniecki 56 min), Grządkowski, Pazio, K.Wójcik - Martinka (Jazowiecki (83 min), Plebaniak, Trochanowski ( Przerywacz 81 min), A.Wójcik - Krupa, Dańczak
Dodany tlen
02/06/2021 22:49
Legnica 2 czerwca 2021 godz.17:00

Konfeks Legnica - Stal Chocianów 4:1 (2:0)

Bramki : 1:0 Oliver Dańczak 13 min, 2:0 Maciej Swędzikiewicz 39 min, 2:1 Burda 47 min, 3:1 Kamil Wójcik 63 min, 4;1 Bartosz Krupa 90 min

Sędzia: Dołęga (Podokręg Legnica)

Widzów: ok.120

W meczu ze Stalą Chocianów nasz zespół zdawał sobie sprawę, że tylko zwycięstwo przedłuży nadzieje na utrzymanie w IV Lidze. W 13. minucie Oliver Dańczak wykańcza ładną zespołową akcję naszego zespołu i pewnym strzałem z 8 metrów zdobywa gola. Dwie minuty później w stuprocentowej okazji na podwyższenie wyniku nie wykorzystuje Adrian Wójcik. Cały czas prowadzimy będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Efektem tego jest gol zdobyty przez Macieja Swędzikiewicza ładnym technicznie strzałem po sprytnym przepuszczeniu piłki przez Dańczaka.

Na drugą część spotkania wychodzimy zdekoncentrowani i goście w 47. minucie po ładnej zespołowej akcji zdobywają kontaktową bramkę, której strzelcem jest Rafał Burda. W 62. minucie mocnym uderzeniem z 30 metrów popisuje się Dominik Pazio, jednak strzał świetnie broni bramkarz gości Rzeszut. Wreszcie w 63. minucie piękną bramkę głową po świetnie rozegranym rzucie rożnym przez Martinkę zdobywa nasz kapitan Kamil Wójcik. W kolejnych minutach dalej dominujemy w grze, co skutkuje dobrymi sytuacjami bramkowymi Plebaniaka w 66 minucie, Trochanowskiego w 86 min oraz Jazowieckiego w 89 mim.
W 90 minucie spotkania ładnym strzałem z 20 metrów popisuje się Bartosz Krupa i zdobywa bramkę na 4:1. W sumie zasłużone zwycięstwo Konfeksu, który zdecydowanie górował na wyżej notowanym w tabeli zespołem Stali Chocianów.

Trener Konfeks Legnica Andrzej Kisiel powiedział po meczu: - Wierzę z drużyną ,ze nam się uda pozbierać tyle punktów, aby wykarastać się z tego i utrzymać się w lidze. Przed nami jeszcze 4 mecz trudne, ale pokazujemy im trudniejszy przeciwnik, tym nam lepiej idzie. Stal to młody zespól, ale gdybyśmy im na to pozwolili, to nie rozklepaliby nas . Pokazali nie w jednym meczu, że w składzie są mocni i trzeba ich szanować. Już w wielu w meczach jest tak ,że początek mamy bardzo fajny, strzelamy bramki i stwarzamy dużo sytuacji bramkowych,. Ale problemem jest, że nie mamy na tyle wartościowych piłkarzy, żeby te wszystkie sytuacje, które mamy , wykorzystywali. Tylko trafiamy co którąś tam i to jest główną przyczyną naszego miejsca w tabeli. Bo jako zespół prezentujemy się całkiem przyzwoicie, piłkarsko wydaje mi się, że nie odbiegamy od czołówki tabeli, co pokazało poprzednia runda gdzie graliśmy i z Głogowem, Jelenią Górą. Dziś straciliśmy 1 bramkę , a to dlatego że dziś byliśmy bardziej skoncentrowani. To był dziś atut i to ,że cała drużyna grała w obronie, nie zostawialiśmy siebie samych na pastwę losu. Walczyliśmy do końca, wybijając wszystkie atuty Stali.

Konfeks: : Sasiela, Trochanowski, Grządkowski, Pazio, Dańczak ( 87 min Pitner), Martinka ( 76 min Jazowiecki ), Wójcik K, Plebaniak, , Adrian Wójcik, Swędzikiewicz

Stal Chocianów: Rzeszut, Tomaszewski (70 min Podosek), Sałata, Burda, Komarek (46 min Matkowski), Tomisław Żmuda, Kasiński, Mirosław Kunz ( 80 min Gogosz, 85 min Kulbiński), Karok Zajączkowski ( 46 min Gryga), Zdulski, Otocki
Zwyciestwo trampkarzy
01/06/2021 15:19
Białołęka 30 maja 2021 godz.10:00

Trampkarze

Gwardia Białołęka - KS Konfeks Legnica 4:6 (2:3)

Bramki: Zimoń – 2, Niedźwiedzki, Łąpieś, Mazur i D.Zakrzewski po 1

Zespół trampkarzy grał w niedziele w Białołęce z miejscową Gwardię. Pomimo tego, że Gwardia to ostatni zespół podchodzimy mocno zmotywowani do tego spotkania by odbudować morale po serii 3 porażek.

Strzelanie w meczu rozpoczęli gospodarze, Bartosz Makowicz wygrał pojedynek biegowy z naszym obrońcą i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce. W 15 minucie nasz zespół odpowiedział bramką z ostrego kąta Dawida Zakrzewskiego. Gdy wydaje się, że wszystko zaczynamy mieć pod kontrolą, Gwardia po błędzie naszego bramkarza strzela bramkę z rzutu wolnego. Jest 17 minuta i wynik premiujący gospodarzy. Nasz zespół już nieraz udowodnił, że nie straszne mu odrabianie strat i już 5 minut później Dobies genialnym podaniem miękko przerzuca piłkę nad linią obrony zespołu z Białołęki i wyprowadza na czystą pozycje Zimonia, który strzela wyrównującą bramkę. W 34 minucie drugą bramkę strzela Zimoń i wyprowadza nas na prowadzenie. Do przerwy wygrywamy 3:2

Na drugą połowę wychodzimy podbudowani dobrym wynikiem. W 42 minucie piłka przechodzi wzdłuż pola karnego gospodarzy, ale Mazur zaskoczony takim obrotem sprawy nie domyka akcji strzałem. Ten sam zawodnik wyciągnął wnioski i w bliźniaczej akcji 2 minuty później strzela bramkę dla naszego zespołu. W 55 minucie za przepychanki w polu karnym przy rzucie rożnym sędzia karze zawodników obu drużyn: Kuchcickiego i Zawiślaka W 61 minucie kapitalnym strzałem popisuje się nasz kapitan Kamil Niedźwiedzki, który mocnym strzałem z 25 metrów umieszcza piłkę w prawym górnym rogu bramki. 5 minut później goście strzelają bramkę na 3:5 i spychają nas do obrony. Pomimo naporu Gwardii wyprowadzamy kontrataki. w 75minucie meczu sędzia ponownie ukarał po żółtej kartce zawodników obu zespołów. Tym razem ukarani zostają Kopec i Niedźwiedzki. Przy okazji tej sytuacji dochodzi do bardzo niemiłej sytuacji, gdzie sędzia nazywa naszego kapitana Ty pajacu, co z przykrością należy stwierdzić, nie ma nic wspólnego z dobrym przykładem boiskowych zachowań. w 76 minucie Bartosz Makowicz z Gwardii zdobywa bramkę kontaktową. Goście próbując ugrać remis wychodzą wysoko i wykorzystujemy to już minutę później, gdzie grający w polu bramkarz, Łąpieś wychodzi do sytuacji sam na sam i prowadząc piłkę przez połowę boiska strzela bramkę na 6:4 i ustala wynik spotkania.

Po meczu próbujemy z arbitrem wyjaśnić kwestię wyzywania zawodników, co kończy się wpisaniem czerwonych kartek naszemu kapitanowi i trenerowi do protokołu. Następny mecz zespół trampkarzy gra u siebie podejmując wicelidera, Zagłębie Lubin.
Konfeks: Gajzler, Rakoczy, Niedźwiedzki, Łąpieś, Krok, Dmytro Kovalchuk, Dobies, Zimoń, Kocoń, Mazur, Kowalski, Michał Zieliński, Zawiślak, Kacper Zakrzewski, Dawid Zakrzewski, Wicher