Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazując 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli dofinansować nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe organizując turnieje i zawody sportowe. Szczegóły obok w zakładce. Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica ogłasza nabór wszystkich chętnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chętni proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostać kolejnym naszym wychowankiem, który będzie grał w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pójść w ślady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz się do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Udane zakończenie sezonu
11/06/2022 0:07
Legnica 10 czerwca 2022 godz.18:00

Liga Okręgowa

Konfeks Legnica - Zawisza Serby 6:0 (4:0)

Michałowicz, Ciechelski, Przymus, Gil, Szewczyk (Serby)

Bramki : 1:0 Nowak 2 min, 2:0 Przerywacz 19 min, 3:0 Nowak 23 min, 4:0 Przerywacz 28 min, 5:0 Przerywacz 59 min, 6:0 Grządkowski 70 min

Sędzia: Kacper Bosacki (Del. Lubin)

Widzów: ok.100

Bardzo dobry mecz rozegrał nasz zespół na zakończenie sezonu. Po dobrym meczu z wiceliderem w Wąsoszu zagraliśmy jeszcze lepszy mecz z zajmującym 3 miejsce w tabeli zespołem z Zawisza Serby.
Już w 3 minucie kapitalnym uderzeniem z powietrza z 20 metrów popisał się Piotr Nowak zdobywając bramkę. W 18 minucie bardzo ładna akcje indywidualną przeprowadził Paweł Przerywacz, który zdobył drugą bramkę dla Konfeksu.
Wypada nadmienić, że nasz kapitan Maciej Swędzikiewicz rozegrał 100 mecz mistrzowski w drużynie seniorów w brawach Konfeksu. Z tej okazji zostanie uhonorowany przed pierwszym meczem mistrzowskim rundy jesiennej.
Po meczu odbyło się sympatyczne spotkanie z całą drużyna przebiegające w radosnej atmosferze i wszyscy zawodnicy zadeklarowali chęć gry w naszym zespole w następnym sezonie podpisując stosowne dokumenty.

Konfeks: Podolak (Morawski 48 min) - Zychoniuk, Grządkowski, Zieliński (Kulikowski 46 min), Swędzikiewicz, Cichy (Szlęk 80 min), Nowak (Bukowski 65 min), Jazowiecki, Pilarowski, Cerolewicz (Downar 60 min), Przerywacz (Pitner 70 min)
XXVII Turniej im. Włodzimierza Jantury
09/06/2022 22:47
Harmonogram rozgrywek XXVII Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy im. Włodzimierza Jantury 25.06.2022 r.

Organizator: KS Konfeks Legnica
Turniej odbędzie się w dniu 25.06 (sobota) na stadionie w Legnicy przy ul. Grabskiego 24.
Odprawa techniczna - 09:00
W imprezie startują 5 zespołów; (ur.w 2007 roku i młodsi), gramy systemem każdy z każdym.
5. Rzuty karne do 5 i dalej do skutku.
Drużyny muszą posiadać 2 komplety koszulek w różnych kolorach oraz ważne badania lekarskie - oświadczenie trenera.
Wszyscy zawodnicy i drużyny otrzymają nagrody rzeczowe.

09/06/2022 13:35
W dniach 10-12 maja 2022 Miłosz Kondratowicz uczestniczył z drużyną Lecha Poznań w Turnieju Legia Bart Cup, który odbył się w Bartoszycach.
Natomiast Jakub Kuczyński uczestniczył w testach w Poznaniu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Zwycięstwo Młodzików
06/06/2022 13:07
5 czerwca 2022 godz.15:00

III Liga Okręgowa

Konfeks- Górnik Polkowice 4:2 (1:1)

Bramki dla Konfeksu: Tekiele -2, Pichowicz -1, Kenc -1.

Bardzo dobry mecz rozegrali nasi młodzicy z drużyną Górnika Polkowice, która dotychczas zajmowała 2 miejsce w tabeli.
Po porażce 2:4 w Polkowicach nasi zawodnicy chcieli zrewanżować się swoim rówieśnikom z Polkowic.
Mecz dla naszego zespołu rozpoczął się bardzo źle ponieważ w 5 minucie goście po strzale Błażeja Depta zdobywają prowadzenie. Nasz zespoł nie zraża się tym i ambitnie dąży do zdobycia wyrównującej bramki.
Po początkowej przewadze gości, którzy przez 15 minut są zespołem lepszym Konfeks w 16 minucie zdobywa wyrównanie bardzo ładnym strzałem popisuje się Wojciech Tekiele, który z 15 metrów strzela w długi róg zdobywając piękną bramkę.
Do przerwy wyniki nie ulega zmianie.
W 33 minucie po kontrze naszego zespołu Mikołaj Pichowicz wychodzi sam na sam z bramkarzem i daje nam prowadzenie 2:1. W 45 minucie podwyższamy wynik spotkania na 3:1 po strzale Wojtka Tekiele, który zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. Nasz zespół idzie za ciosem i w 53 minucie po pięknym strzale z 15 metrów Borysa Kenca prowadzimy już 4:1. Goście do końca dążą do zmniejszenia rozmiar?w porażki co udaje im się w 56 minucie po bramce Piotra Bochena. Wygrywamy 4:2 i rewanżujemy się za przegraną z takim samym wynikiem jak w Polkowicach.
Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół wyszedł na 2 miejsce w tabeli i praktycznie zapewnił sobie wicemistrzostwo. Do rozegrania mamy jeden mecz z Małą Unią Rosochata na wyjeździe a zwycięstwo przypieczętuje nasze wicemistrzostwo.

Konfeks: Tekiele Wojciech, Pietrukiewicz Franciszek, Pacewicz Grzegorz, Kenc Borys, Kovalchuk, Fecko ,Herman Jurek, Czarnota, Radomski, Pichowicz, Szmuc, Podskalny.

Widzów: ok.80 br>
Nasz zespół po dobrej serii gdzie w 3 ostatnich meczach odnieśliśmy dwa zwycięstwa i jeden remis pojechał na trudny mecz do Wąsosza. W pierwszym meczu na własnym boisku zremisowaliśmy z beniaminkiem IV ligi 0:0, a w rewanżu odnieśliśmy cenne zwycięstwo 2:0. Pierwsza część spotkania upłynęła przy przewadze Konfeksu , który miał 3 dobre sytuacje bramkowe, których nie wykorzystali Przerywacz oraz Nowak. W pierwszej części spotkania kontrolowaliśmy grę i byliśmy zespołem lepszym.
Druga część spotkania była wyrównana z lekką przewagą Orli, która nie wykorzystała dwóch dobrych sytuacji na zdobycie bramki. Trener naszego zespołu w 2 połowie dokonuje dobrych zmian i dwaj świeżo wprowadzeni zawodnicy zdobywają bramki dla naszego zespołu. W 79 minucie ładnym uderzeniem z 25 metrów popisuje się Wojciech Downar dając na prowadzenie 1ó0. W 85 minucie nasz zespół przeprowadza ładną zespołową akcję w wyniku której Jan Bukowski wychodzi na czystą sytuację bramkową i pewnie strzela gola na 2:0. Wypada nadmienić ,że jest to druga bramka naszego 17 letniego wychowanka w drużynie seniorów.
Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem naszego zespołu, który gra coraz lepiej.

Ostatni mecz mistrzowski rozegramy w najbliższy piątek 10.06 o godz. 18:00 z drużyną Zawisza Serby na własnym boisku, która znajduje się na 3 miejscu w tabeli.
Zapraszamy na ten ciekawie zapowiadający się mecz.

Konfeks: Podolak (Morawski 46 min) - Krupa, Grządkowski, Swędzikiewicz (Szlęk 88 min), Nowak (Pitner 60 min), Cichy, Jazowiecki, Pilarowski, Cerolewicz (Downar 68 min), Przerywacz (Havryliuk 88 min), Zychoniuk (Bukowski 60 min)
Zwycięstwo młodzików w Głogowie !
30/05/2022 12:29
Głogów 28 maja 2022 godz.11:00

Chrobry II Głogów - Konfeks 1:4 (0:0)

Bramki: Szmuc Patryk - 3, Pacewicz Grzegorz - 1

Dobry mecz rozegrali nasi młodzicy wygrywając z zawsze groźnym zespołem Chrobrym w Głogowie w stosunku 4:1. W meczu tym 3 bramki zdobył Patryk Szmuc , który pomiędzy 27 a 52 minutą spotkania skompletował Hat-tricka.
Wynik meczu w 53 minucie ustalił Grzegorz Pacewicz. Wypada nadmienić, że Chrobry Głogów zdobył prowadzenie w 21 minucie spotkania po strzale Smolińskiego. Odpowiedź naszego zespołu była bardzo mocna i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa w Głogowie.

Kolejny mecz już w dniu dzisiejszym rozegramy z zespołem Jaworzanka Jawor o godz. 19:30 na sztucznej płycie przy ul.Grabskiego .

Konfeks: Wojciech Tekiele, Szmuc,Pietrukiewicz Franciszek, Pacewicz, Kovalczuk Mykhaiło, Fecko, Jurek Herman, Czarnota,Radomski, Mikołaj Pichowicz, Kenc.
Remis seniorów
30/05/2022 12:07
Legnica 28 maja 2022 godz.17:00

Konfeks Legnica - Gwardia Białołęka 0:0

Żychoniuk (Konfeks) - Karcz, Smereczniak, Dęga (Białołęka)

Sędzia: Abramowicz Rafał (Legnica)

Widzów: ok.200

Po ostatnio wysoko wygranych meczach w kolejnym meczu liczyliśmy na efektowne zwycięstwo. Już w 30 sekundzie powinniśmy prowadzić 1:0, ale strzał Piotra Nowaka trafia w poprzeczkę, a dobitkę Cerolewicza z linii bramkowej wybija obrońca gości. Goście swoją szansę mieli w 10 minucie ,ale Arkadiusz Karcz strzelił niecelnie . W drugiej połowie spotkania mieliśmy wiele sytuacji bramkowych ,ale graliśmy bardzo nieskutecznie . Doskonałe sytuacje bramkowe mieliśmy w 51,52,55,88 minucie spotkania, ale strzały kolejno Jazowieckiego, Krupy, Grządkowskiego i Pilarowskiego nie trafiają do bramki . Mecz kończy się wynikiem bez bramkowym i jest to pierwszy taki wynik w całych rozgrywkach w klasie okręgowej.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższą sobotę na wyjeździe z Orlą Wąsosz, która zapewniła już sobie awans do IV ligi.

Konfeks: Podolak, Grządkowski, Swędzikiewicz, Nowak (70 min Downar), Żychoniuk (46 min Kulikowski), Krupa, Cichy (70 min Bukowski), Jazowiecki, Pilarowski, Cerolewicz, Zieliński (46 min Pitner).
Wysokie zwycięstwo seniorów !!
22/05/2022 14:35
Legnickie Pole 21 maja 2022 godz.17:00

KS Legnickie Pole - Konfeks Legnica 1:5 (1:2)

Żychoniuk, Swędzikiewicz, Przerywacz, Krupa (Konfeks) - Szalwich (Legnickie Pole)

Bramki 0:1 Przerywacz 18 min, 0:2 Nowak 22 min, 1:2 M.Wasilewski 45 min, 1:3 Przerywacz 55 min, 70 min, 1:4 Przerywacz 70 min, 1:5 Swędzikiewicz 77 min

Sędzia: Mateusz Witkowski (Del.Legnica)

Widzów: ok.80

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli nasi seniorzy tym razem pokonując na wyjeździe KS Legnickie Pole. Od początku spotkania nasz zespół dominował na boisku będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Wynik meczu otworzył w 18 minucie Paweł Przerywacz, który technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 22 minucie ładną asystą popisuje się Pilarowski, a Piotr Nowak strzałem z 15 metrów w długi róg powyższa nasze prowadzenie na 2:0. Po między 35 a 45 minutą spotkania w naszym zespole następuje brak koncentracji co wykorzystują gospodarze gdy po rzucie wolnym Marcin Wasilewski strzałem głową ustala wynik meczu do przerwy na 2:1 dla Konfeksu.
Po przerwie nasz zespół w dalszym ciągu ma dużą przewagę czego efektem jest gol w 55 minucie Przerywacza , który zdobywa bramkę strzałem głową po ładnej asyście Nowaka. W 60 minucie Nowak z 25 metrów strzela w poprzeczkę . W 70 minucie zdobywamy kolejną bramkę po strzale Przerywacza była to bramka zdobyta po kontrze naszego zespołu. Wynik zespołu ustala w 77 minucie kapitan naszego zespołu Maciej Swędzikiewicz. W tym spotkaniu w naszym zespole wystąpiło aż 12 młodzieżowców .

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę 28 maja o godz. 17:00 z Gwardią Białołęka.

Konfeks: Podolak - Swędzikiewicz, Grządkowski, Żychoniuk (60 min Zieliński), Pijarowski, Krupa, Cichy (80 min Havryliuk), Nowak (67 min Bukowski), Jazowiecki, Cerolewicz (65 min Downar), Przrywacz (86 min Szlęk)