This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


.
Inauguracyjny mecz IV ligi tenisa stołowego
12.10.2016
Inauguracyjny mecz IV ligi tenisa stołowego 8 października 2016 roku rozegrano pierwszą rundę IV ligi tenisa stołowego w ramach rozgrywek dolnośląskich, którymi administruje Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu. Klub Sportowy Konfeks Legnica został przydzielony do grupy legnickiej.
W grupie tej znajduje się osiem drużyn, które rywalizować będą systemem " każda z każdą". W sobotę, 8 października do Legnicy przyjechała drużyna z Polkowic.
Mecz tenisa stołowego rozegrano w Szkole Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9. O godzinie 13.30 rozpoczęto prezentację zawodników z KS Konfeks Legnica oraz przedstawiono drużynę gości z KS Polkowice.
Klub Sportowy Konfeks Legnica reprezentowali następujący zawodnicy: Kamil Kowalewski, Patryk Stanisławski, Michał Orzechowski, Damian Samuiło, Mirosław Samuiło oraz Andrzej Rusak. W drużynie z KS Polkowice zaprezentowali się zawodnicy: Sławomir Słowiński , Jerzy Osicki, Grzegorz Grygorcewicz i Jacek Kowalski.
Drużyna z KS Polkowice wygrała z KS Konfeks Legnica wynikiem 10 :4. Punkty dla Konfeksu zdobyli: Kamil Kowalewski 3,5 oraz Damian Samuiło 0,5.
Zakończenie akcji - Wakacje z tenisem stołowym
31.08.2016
Od 01 sierpnia do 29 sierpnia 2016 roku w sali Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Tatrzańskiej w Legnicy Klub Sportowy Konfeks zorganizował i przeprowadził Wakacje z tenisem stołowym.
W poniedziałki , wtorki, oraz czwartki młodzież pasjonująca się tenisem stołowym oraz dzieci, które pozostały w miejscu zamieszkania, mogły uczestniczyć w grach i zabawach oraz turniejach tenisa stołowego.
W ostatnim tygodniu sierpnia rozegrano kolejny turniej, tym razem w kategorii " open". Oto wyniki: pierwsze miejsce zajął Dawid Jakubik z KS Konfeks Legnica, drugie miejsce - Fabio Świątkowski z LZS SKS Raszówka , trzecie miejsce - Michał Orzechowski z KTS Legnica.
Turnieje zostały rozegrane systemem "każdy z każdym" i dostarczyły uczestnikom wiele emocji oraz nauczyły niektórych zawodników jak wygrywać i przegrywać.
Wszystkie osoby uczestniczące w akcji Wakacje z tenisem stołowym otrzymywały w czasie trwania treningów słodycze, soki i wodę, a osoby uczestniczące w turniejach otrzymały piłki nożne, koszowe, książki , kubki z logo KS Konfeks oraz słodycze.
Wakacje z tenisem stołowym
21.08.2016
Trwa akcja Wakacje z tenisem stołowym.
Zajęcia organizuje Klub Sportowy Konfeks Legnica" w Szkole Podstawowej numer 16 w Legnicy przy ulicy Tatrzańskiej 9.
18 sierpnia 2016 roku zorganizowano turniej tenisa stołowego w ramach tego programu. Oto miejsca poszczególnych zawodników:
Miejsce I - Kacper Grębowski z gimnazjum numer 1 w Legnicy
Miejsce II - Krzysztof Saczyński z gimnazjum TWP w Legnicy
Miejsce III - Kacper Zomerfeld z gimnazjum TWP w Legnicy
Miejsce IV - Dominik Masłowski z gimnazjum numer 4 w Legnicy
Miejsce V - Bartłomiej Brzeski z gimnazjum TWP w Legnicy
Miejsce VI - Patryk Bańbor z gimnazjum numer 1 w Legnicy
Wszyscy uczestnicy akcji Wakacji z tenisem stołowym otrzymali słodycze oraz kubki z logo KS Konfeks Legnica, natomiast zwycięscy turnieju tenisa stołowego otrzymali piłki nożne oraz słodycze.
Wakacje z tenisem stołowym
1.08.2016
Klub Sportowy Konfeks Legnica zaprasza dzieci i młodzież na Wakacje z tenisem stołowym. Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9 w Legnicy na hali sportowej.
Na treningi tenisa stołowego w miesiącu sierpniu KS Konfeks Legnica zaprasza w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach 16.30 -18.30.
Podczas zajęć obowiązuje strój sportowy i zmienne, czyste obuwie.
Więcej informacji pod numerem telefonu 665494328
Wakacje z Tenisem Stołowym
20.06.2016
Zawodnicy Klubu Sportowego Konfeks w Legnicy otrzymali statuetki za awans do IV ligi tenisa stołowego.
Tenisiści stołowi rozgrywali mecze ligowe od września 2015 roku do kwietnia 2016 roku. Rywalizowali przy stołach z drużynami z następujących miejscowości: Polkowice, Głogów, Złotoryja , Gierałtowiec, Jerzmanowice i Grębocice.
Drużyna KS Konfeks Legnica, w dwóch rundach ,rozegrała osiemnaście spotkań ligowych , dziewięć w hali Szkoły Podstawowej numer 9 w Legnicy przy ulicy Tatrzańskiej 9 , a dziewięć w miejscowościach wymienionych powyżej.
Wszystkie wyniki i analiza skuteczności gry zawodników dostępne są na stronie internetowej www .dozts.pl oraz na stronie www.konfeks-legnica.com
Wyróżnieni zostali następujący zawodnicy: Dawid Jakubik, Paweł Mański, Patryk Stanisławski , Marceli Wojtowicz i Paweł Muchowski
Podsumowanie sezonu 2015-16
20.06.2016
18 czerwca 2016 roku podsumowano sezon 2015/2016 sekcji tenisa stołowego. W Szkole Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej spotkali się dzieci, młodzież oraz ich rodzice.
Podczas spotkania na hali gratulowano zawodnikom V ligi mężczyzn tenisa stołowego za awans do IV ligi oraz dzieciom i młodzieży za podniesienie umiejętności techniki gry w tenisa stołowego. Ponadto podziękowano działaczom i rodzicom za okazaną pomoc w sezonie 2015/2016 Następnie rozegrano mecz halowej piłki nożnej, w której uczestniczyli dzieci i młodzież.
Po zakończonym meczu zaproszono wszystkich uczestników na Wakacje z tenisem stołowym, które rozpoczną się 1 sierpnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 16 w Legnicy
Awans Konfeksu do IV Ligi w Tenisie stołowym !!
31.05.2016
Zakończyły się rozgrywki V ligi w tenisie stołowym. Zawodnicy Konfeksu Legnica odnieśli duży sukces wygrywając rozgrywki w których startowało 10 zespołów. Nasz zespół tym samym wywalczył awans do IV ligi.
Trenerem zespołu Konfeksu jest długoletni wychowawca - trener Paweł Muchowski.

Najwięcej punktów dla Konfeksu w całych rozgrywkach zdobył Paweł Mański 38 pkt, co daje skuteczność 96,2% zwycięskich meczy.
Kolejno dla naszego Klubu punktowali:
Muchowski Paweł 39 pkt skuteczność 74,3% zwycięskich meczy
*** Jakubik Dawid 32pkt skuteczność 86,5% zwycięskich meczy
*** Wójtowicz Marceli 30 pkt skuteczność 34,5% zwycięskich meczy
*** Stanisławski Patryk 16 pkt skuteczność 43,8% zwycięskich meczy
*** Kowalewski Ryszard 6 pkt skuteczność 44,4% zwycięskich meczy
*** Budny Janusz 4,5 pkt skuteczność 36% zwycięskich meczy
*** Wasilewska Marzena 1,5 pkt skuteczność 20% zwycięskich meczy
Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerowi awansu do IV ligi i życzymy powodzenia w rozgrywkach w sezonie 2016/2017

Skład Konfeksu Legnica: Mański Paweł, Wójtowicz Marceli, Kowalewski Ryszard, Stanisławski Patryk, Jakubik Dawid, Budny Janusz, Wasilewska Marzena, Muchowski Paweł.

Sekcja tenisa stołowego KS Konfeks Legnica zaprasza wszystkich chętnych na treningi we wtorki i piątki od godz. 16 oraz soboty od godz. 11.00
2 punkty w Grębocicach
14.03.2016
W sobotę 12 marca 2016 roku, rozegrano w hali sportowej w Grębocicach koło Głogowa mecz tenisa stołowego V ligi mężczyzn grupy legnickiej.
Drużyna KS Konfeks przystąpiła do prezentacji w składzie: Dawid Jakubik ,Paweł Muchowski , Patryk Stanisławski i Marceli Wojtowicz.
Drużyna gospodarzy Sparta Grębocice przystąpiła do rywalizacji w składzie : Tomasz Głaz, Wojciech Grochała, Tomasz Grochała, Dawid Jagiełło i na rezerwie Jakub Ławniczak. Gry pojedyncze rozpoczęto o godz. 12.00, wcześniej nastąpiła prezentacja drużyn , wzajemne przywitanie oraz wykonano zdjęcia drużyn.
Po trzech godzinach walki przy stołach do tenisa stołowego KS Konfeks Legnica zwyciężył nad Spartą Grębocice 10:5. Punkty dla Konfeksu zdobyli: Dawid Jakubik 3,5 Paweł Muchowski 4 i Marceli Wojtowicz 2,5 punktu.

Sekcja tenisa stołowego KS Konfeks Legnica zaprasza wszystkich chętnych na treningi we wtorki i piątki od godz. 16 oraz soboty od godz. 11.00
Ferie z tenisem stołowym 2016 rok
22.02.2016
Miejsce : SP 16 przy ulicy Tatrzańskiej w Legnicy
Turniej Szkół Podstawowych: 2 lutego 2016
1 miejsce - Kacper Zomerfeld
2 miejsce - Damian Dworok
3 miejsce - Maciej Paliński
4 miejsce - Igor Równanek
5 miejsce - Mateusz Zomerfeld
Turniej gimnazjalny 4 lutego 2016
1 miejsce - Kacper Grębowski
2 miejsce - Krzysztof Saczyńsk
3 miejsce - Aleksandra Pastyrnak
4 miejsce - Bartosz Rząsa
W turnieju udział wzięło 9 gimnazjalistów
Turniej OPEN ( seniorzy i nie tylko) - 6 lutego 2016
1 miejsce - Michał Orzechowski
2 miejsce - Dawid Jakubik
3 miejsce - Patryk Stanisławski
W turnieju udział wzięło 11 seniorów i juniorów
Dodatkowy turniej odbył się 9 lutego dla uczniów Szkoły Podstawowej:
1 miejsce - Paweł Kowalski
2 miejsce - Mateusz Przekaziński
3 miejsce - Jakub Gutkowski
Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy, kubki z logo Konfeksu, jabłka, słodycze, napoje.
2 punkty z KTS Legnica IV
21.02.2016
20 lutego 2016 roku rozegrano kolejny mecz 5 ligi mężczyzn tenisa stołowego w ramach rozgrywek Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego we Wrocławiu. KS Konfeks Legnica rozegrał mecz ligowy z tenisistami z KTS Legnica IV. Mecz rozpoczęto o godzinie dwunastej prezentacją zawodników, wspólnym przywitaniem oraz zdjęciem obu drużyn.
Drużyna KS Konfeks Legnica przystąpiła do rywalizacji w składzie: Paweł Mański, Paweł Muchowski, Marceli Wojtowicz, Patryk Stanisławski i Janusz Budny.
Goście z KTS Legnica IV wystąpili w tym dniu w składzie osobowym: Michał Orzechowski, Mirosław Samuiło, Damian Samuiło i Kamil Gizicki.
Drużyna z Legnicy pokonała na swojej sali gości z KTS Legnica IV 10:4.
Punkty dla Legniczan zdobyli: Paweł Mański 3,5, Paweł Muchowski 2,5 , Marceli Wojtowicz 2,5 , Patryk Stanisławski 0,5 punktu i Janusz Budny 1,0.
Wygrana z KGHM Zanam Polkowice IV
1.02.2016
30 stycznia 2016 roku rozegrano kolejny mecz 5 ligi mężczyzn tenisa stołowego w ramach rozgrywek Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.
Drużyna tenisistów stołowych z KS Konfeks Legnica udała się do Polkowic. Legniczanie wystąpili w meczu ligowym w następującym składzie: Marzena Wasilewska , Paweł Mański, Paweł Muchowski i Marceli Wojtowicz.
Drużyna KHGM Zanam Polkowice IV przystąpiła do rywalizacji w składzie: Bartosz Jałowiecki, Filip Plęska, Hubert Matwiszyn i Jakub Mazurczak.
Mecz rozpoczęto o godzinie jedenastej prezentacją zawodników, wspólnym przywitaniem oraz zdjęciem. Drużyna z Legnicy pokonała gospodarzy z Polkowic 10:2 i umocniła się na pierwszym miejscu z dwudziestoma punktami w tabeli V ligi tenisa stołowego.
Punkty dla Legniczan zdobyli: Paweł Mański 3,5 , Paweł Muchowski 2,5 , Marceli Wojtowicz 3,5 punkt i Marzena Wasilewska 0,5 punktu.
Tenisiści stołowi Konfeksu liderami rozgrywek
17.01.2016
W dniu 16.01.2016 zakończyła się I runda rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej w tenisie stołowym.
W rozgrywkach startuje 10 zespołów. W I rundzie zespół Konfeksu odniósł same zwycięstwa i po I rundzie jest zdecydowanym liderem. Tenisiści Konfeksu wyprzedzają II zespół w tabeli o 3 punkty a III o 5. Osiągane wyniki w I rundzie wskazują że Konfeks powinien awansować do 4 ligi.
Najlepiej punktującym zawodnikiem w klasie okręgowej jest Paweł Mański z Konfeksu, który na 23,5 możliwych do zdobycia punktów wywalczył 22 punkty co daje skuteczność 93,6%. Jakubik Dawid z Konfeksu zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 20,5 punkta, Wojtowicz Marceli zdobył 11,5 punktu, Stanisławski Patryk 7 punktów, Kowalewski Ryszard 6 punktów i Budny Janusz 2,5 punktu.
Trenerem zespołu jest Paweł Muchowski.
Wygrana z KS Jerzmanka II Jerzmanowice
17.01.2016
16 stycznia 2016 roku rozegrano kolejny mecz 5 ligi mężczyzn tenisa stołowego w ramach rozgrywek dolnośląskich, którymi administruje Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu. Tym razem do Legnicy przyjechała drużyna tenisistów stołowych z Jerzmanowic, która rozegrała mecz w następującym składzie: Sławomir Henś, Tomasz Błaszczak, Aleksandra Pastyrnak i Hubert Kupczyński. Mecz rozpoczęto o godzinie jedenastej prezentacją zawodników oraz wspólnym przywitaniem.
Drużyna KS Konfeks Legnica przystąpiła do rywalizacji w składzie: Paweł Muchowski, Marceli Wojtowicz, Patryk Stanisławski i Janusz Budny.
Drużyna z Legnicy pokonała na swojej sali gości z Jerzmanowic 10:2 i umocniła się na pierwszym miejscu z osiemnastoma punktami w tabeli V ligi tenisa stołowego.
Punkty dla Legniczan zdobyli: Paweł Muchowski 2,5 , Marceli Wojtowicz 3,5 , Patryk Stanisławski 2,5 punktu i Janusz Budny 1,5.
Wygrana z UKS Żak Gierałtowiec
20.12.2015
19 grudnia 2015 roku rozegrano kolejny mecz 5 ligi mężczyzn tenisa stołowego w ramach rozgrywek dolnośląskich, którymi administruje Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu. Tym razem do Legnicy przyjechała drużyna tenisistów stołowych z Gierałtowca. Uczniowski Klub Sportowy Żak Gierałtowie wystąpił w następującym składzie: Andrzej Grygorcewicz, Marcin Świrski, Kamil Drzyzga i Michał Czech.
Mecz rozpoczęto o godzinie dwunastej prezentacją zawodników oraz wspólnym przywitaniem. Drużyna KS Konfeks Legnica przystąpiła do rywalizacji w składzie: Dawid Jakubik, Paweł Mański, Paweł Muchowski, Marceli Wojtowicz i Patryk Stanisławski.
Drużyna z Legnicy pokonała na swojej sali gości z Gierałtowca 10:2 i umocniła się na pierwszym miejscu z szesnastoma punktami w tabeli V ligi tenisa stołowego.
Punkty dla Legniczan zdobyli: Dawid Jakubik 3,5 , Paweł Mański 2,5 , Paweł Muchowski 2,5 , Marceli Wojtowicz 1 punkt i Patryk Stanisławski 0,5 punktu.
Wygrana z Spartą Grębocice
10.11.2015
28 listopada 2015 roku rozegrano kolejny mecz V ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Rozegrano go w Szkole Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9. Tym razem do Legnicy przyjechała drużyna tenisistów stołowych z Sparty Grębocice.
Goście rozegrali mecz ligowy w składzie: Jagieło Dawid, Głaz Tomasz, Grochała Wojciech, Ławniczak Jakub.
Drużyna gospodarzy KS Konfeks Legnica przystąpiła do rywalizacji w składzie; Dawid Jakubik, Paweł Mański, Paweł Muchowski, Marceli Wojtowicz,Stanisławski Patryk, Pindor Bartosz Po wyrównanym i zaciętym meczu ligowym drużyna KS Konfeks Legnica wygrał ze Spartą Grębocice 10:3.
Punkty zdobyli: Jakubik 3,5, Wojtowicz 1, Muchowski 3, Mański 2,5
Wygrana z Jerzmanką I Jerzmanowice
15.11.2015
14 listopada 2015 roku rozegrano kolejny mecz V ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Rozegrano go w Szkole Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9.
Tym razem do Legnicy przyjechała drużyna tenisistów stołowych z LZS Jerzmanka 1 Jerzmanowice.
Goście rozegrali mecz ligowy w składzie: Radosław Kupczyński, Jarosław Sochacki, Maciej Pastyrnak i Sebastian Sroka.
Drużyna gospodarzy KS Konfeks Legnica przystąpiła do rywalizacji w składzie; Dawid Jakubik, Paweł Mański, Paweł Muchowski, Marcel Wojtowicz, Ryszard Kowalewski i Janusz Budny.
Po wyrównanym i zaciętym meczu ligowym drużyna KS Konfeks Legnica wygrał z z pierwszą drużyną w tabeli LZS Jerzmanka I Jerzmanowice 10:6. Tym samym Legniczanie objęli prowadzenie w tabeli z 10 punktami zdobytymi w 5 meczach.
Wygrana z Ursus ZOKIR Złotoryja
10.11.2015
7 listopada 2015 roku tenisiści stołowi z Klubu Sportowego Konfeks Legnica rozegrali w Domu Kultury w Złotoryi kolejny mecz V ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Drużyna tenisistów stołowych z Legnicy rozegrała mecz ligowy w składzie: Paweł Mański, Dawid Jakubik ,Patryk Stanisławski, Marceli Wojtowicz, Ryszard Kowalewski i Paweł Muchowski
Drużyna gospodarzy rywalizowała z legniczanami w następującym składzie: Mateusz Manowiec, Michał Rojek, Mariusz Kot i Michał Glib. Po trzech godzinach rywalizacji sportowej przy stołach do tenisa stołowego drużyna KS Konfeks Legnica zwyciężyła w sali Domu Kultury , po sportowej rywalizacji, z drużyną Ursus ZOKIR Złotoryja 10:6.
Punkty dla Konfeksu zdobyli: Paweł Mański 4,5 Dawid Jakubik 3,5, Marceli Wojtowicz 1 i Paweł Muchowski 1.
Tenisiści stołowi z Legnicy otrzymali 2 punkty do tabeli rozgrywek, która znajduje się na stronie dozts.pl . Łącznie KS Konfeks Legnica wywalczył w rywalizacji klubowej w V lidze tenisa stołowego 8 punktów
Wygrana z KGHM ZANAM DWSOIT IV Polkowice
29.10.2015
24 października 2015 roku tenisiści stołowi z Klubu Sportowego Konfeks Legnica rozegrali w hali SP 16 przy ulicy Tatrzańskiej kolejny mecz 5 ligi mężczyzn w tenisie stołowym.
Drużyna tenisistów stołowych z Legnicy rozegrała mecz ligowy. Drużyna gości przyjechała do Legnicy w następującym składzie: Bartosz Jałowiecki, Jakub Matwiszyn, Filip Pląska i Jakub Mazurczak.
Po rywalizacji sportowej przy stołach do tenisa stołowego drużyna KS Konfeks Legnica zwyciężyła na swoje sali z drużyną z Polkowic 10:0 Punkty dla Konfeksu zdobyli: Dawid Jakubik 2,5 , Ryszard Kowalewski 2,5 , Patryk Stanisławski 2,5 i Marceli Wojtowicz 2, 5 punktu. Łącznie KS Konfeks Legnica wywalczył w V lidze tenisa stołowego 6 punktów.
Wygrana z KGHM ZANAM DWSOIT III Polkowice
12.10.2015
10 października 2015 roku tenisiści stołowi z Klubu Sportowego Konfeks Legnica rozegrali w hali SP 16 przy ulicy Tatrzańskiej kolejny mecz 5 ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Drużyna tenisistów stołowych z Legnicy rozegrała mecz ligowy w składzie: Paweł Mański, Patryk Stanisławski, Marceli Wojtowicz, Ryszard Kowalewski i Paweł Muchowski.
Drużyna gości przyjechała do Legnicy w następującym składzie: Zbigniew Miś, Jacek Kowalski, Ireneusz Jurkiewicz i Jarosław Malinowski. Po dwóch i pól godzinach rywalizacji sportowej przy stołach do tenisa stołowego drużyna KS Konfeks Legnica zwyciężyła na swojej sali, po sportowej rywalizacji, z drużyną z Polkowic 10:4
Punkty dla Konfeksu zdobyli: Paweł Muchowski 3,5, Paweł Mański 2,5 , Patryk Stanisławski 1,5 i Marceli Wojtowicz 2, 5 punktu. Tenisiści stołowi z Legnicy otrzymali 2 punkty do tabeli rozgrywek, która znajduje się na stronie dozts.pl . Łącznie KS Konfeks Legnica wywalczył w V lidze tenisa stołowego 4 punkty.
Wygrana z KTS IV Legnica
20.09.2015
19 września 2015 roku tenisiści stołowi z Klubu Sportowego Konfeks Legnica rozegrali w Szkole Podstawowej w Kościelcu pierwszy mecz 5 ligi mężczyzn w tenisie stołowym w grupie legnickiej. Drużyna tenisistów stołowych z Legnicy rozegrała mecz ligowy w składzie: Paweł Mański, Marcel Wojtowicz, Ryszard Kowalewski ,Paweł Muchowski, Patryk Stanisławski i Bartosz Pindor Drużyna gospodarzy przystąpiła do rywalizacji w następującym składzie: Mirosław Samujło, Michał Orzechowski , Damian Samujło i Janusz Lech. Po trzech godzinach rywalizacji sportowej przy stołach do tenisa stołowego drużyna KS Konfeks Legnica zwyciężyła w inauguracyjnym meczu ligowym z drużyną z KTS IV Legnica 10:5 Punkty dla Konfeksu zdobyli: Paweł Mański 3,5 , Paweł Muchowski 4,5, Marcel Wojtowicz 1 i Ryszard Kowalewski 1 punkt.
Wakacje z tenisem stołowym
10.08.2015
Od 02 sierpnia do 30 sierpnia 2015 roku w Sali Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Tatrzańskiej w Legnicy Klub Sportowy Konfeks zorganizował i przeprowadził " Wakacje z tenisem stołowym". W poniedziałki, wtorki oraz czwartki osoby propagujące aktywny tryb życia oraz dzieci, które pozostały w miejscu zamieszkania, mogły uczestniczyć w grach i zabawach oraz turniejach tenisa stołowego.
Do sali przy ulicy Tatrzańskiej uczęszczały nie tylko dzieci i młodzież z Legnicy, ale także z Rokitek, Granowic, Mierczyc oraz Chojnowa. Podczas " Wakacji z tenisem stołowym" rozegrano turniej dla dzieci , młodzieży oraz turniej w kategorii " open". W najmłodszej kategorii następujące osoby zajęły miejsca. 1- Kacper Zamerfeld, 2- Maciej Roch , 3 miejsce - Antoni Wytrykowski, a 4 miejsce Alan Wojtowicz. W kategorii młodzieżowej 1 miejsce zajął Maksym Butkiewicz, miejsce 2 Łukasz Rząsa , a 3 miejsce Jan Pasieka.
W kategorii " open" 1 miejsce zajął Jarosław Sochacki z Chojnowa, 2 miejsce- Fabio Świątkowski z KSKonfeks Legnica 3 miejsce- Maciej Pastyrnak a 4 miejsce Marcel Wojtowicz z KS Konfeks Legnica, 5 miejsce Patryk Stanisławski, 6 miejsce Michał Orzechowski i 7 miejsce Bartosz Pindor. Turnieje zostały rozegrane systemem "każdy z każdym" i dostarczyły uczestnikom wiele emocji oraz nauczyły niektórych zawodników jak przegrywać " fair play".
Wszystkie osoby uczestniczące w "Wakacjach z tenisem stołowym" otrzymywały w czasie trwania imprezysłodycze i wodę, a osoby uczestniczące w turniejach dyplomy i nagrody rzeczowe.


DHTML JavaScript Menu By Milonic