This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2018/2019
1 GKS Męcinka 30
2 KS Legnickie Pole 22
3 Iskra Kochlice 21
4 Zawisza Serby 18
5 Odra Chobienia 16
6 Kuźnia Jawor 15
7 Konfeks Legnica 15
8 Pogoń Góra 14
9 Zamet Przemków 14
10 Kaczawa Bieniowice 14
11 Płomień Radwanice 13
12 Chojnowianka 9
13 Zryw Kłębanowice 8
14 Czarni Rokitki 8
15 Iskra Księginice 6
16 UKS Huta Przemków 3
więcej
10 kolejka 13/14.10.18
Radwanice - Księginice 3:1
Kochlice - Chobienia 0:1
UKS Huta - Konfeks 1:2
Zryw - Kuźnia 3:3
Serby - Legnickie Pole 3:3
Zamet - Męcinka 3:8
Rokitki - Bieniowice 1:2
Chojnów - Góra 2:2
11 kolejka 20/21.10.18
Góra - Radwanice
Bieniowice - Chojnów
Męcinka - Rokitki
Legnickie Pole - Zamet
Kuźnia - Serby
Konfeks - Zryw
Chobienia - UKS Huta
Księginice - Kochlice
Snajperzy 2018/2019
Akacki Łukasz 6
Cirko Michał 3
Wójcik Kamil 2
Janeczko Michał 1
Grządkowski Michał 1
Jazowiecki Aleksander 1
Kowalczyk Krystian 1
Swędzikiewicz 1
Piotrowski 1
Kulikowski 1
Cerolewicz Jakub 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 10 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 GKS Męcinka 10 30 10 0 0 41 11
2 KS Legnickie Pole 10 22 7 2 1 30 13
3 Iskra Kochlice 10 21 7 3 0 23 13
4 Zawisza Serby 10 18 5 2 3 27 22
5 Odra Chobienia 10 16 5 4 1 17 20
6 Kuźnia Jawor 10 15 4 3 3 18 13
7 Konfeks Legnica 10 15 5 5 0 19 20
8 Pogoń Góra 10 14 4 4 2 26 22
9 Zamet Przemków 10 14 3 4 2 21 20
10 Kaczawa Bieniowice 10 14 4 4 2 18 25
11 Płomień Radwanice 10 13 3 2 4 26 23
12 Chojnowianka 10 9 2 5 3 17 29
13 Zryw Kłębanowice 10 8 2 6 2 15 24
14 Czarni Rokitki 10 8 2 6 2 14 26
15 Iskra Księginice 10 6 2 8 0 12 24
16 UKS Huta Przemków 10 3 0 7 3 13 32

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2017/18

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Płomień Radwanice . 2:3 3:0 3:3 5:0 2:2 0:1 3:1 0:1 2:1 3:0 3:0 5:4 4:1 2:3 2:1
2 Odra Chobienia 2:0 . 5:1 1:1 3:0 3:3 .4:1 2:3 3:2 0:2 6:0 2:0 2:0 2:2 2:0 1:2
3 Huta Przemków 1:2 2:0 . 2:1 2:1 2:1 0:2 2:6 1:3 0:1 3:0 2:2 2:0 4:2 4:1 2:1
4 Iskra Kochlice 3:3 0:2 2:3 . 2:2 0:3 2:3 2:1 1:1 1:4 3:1 1:0 1:4 2:2 3:5 0:3
5 Kaczawa Bieniowice 1:1 0:3 1:3 1:0 . 4:5 1:0 1:3 1:5 2:1 7:0 1:0 2:5 0:2 0:3 1:1
6 Sparta Rudna 2:1 1:1 6:0 5:0 6:0 . 3:2 4:1 2:2 0:1 6:0 1:0 2:0 8:0 3:1 7:1
7 Konfeks Legnica 7:2 2:2 1:1 2:0 2:2 1:3 . 1:1 3:0 0:1 4:2 1:0 2:1 4:0 0:0 8:1
8 KS Legnickie Pole 3:3 1:2 3:0 12:3 5:3 2:1 1:1 . 1:2 0:4 6:0 2:0 0:1 4:0 3:2 4:3
9 Iskra Księginice 1:1 0:1 4:1 1:1 1:1 2:2 1:1 5:1 . 1:3 2:0 2:8 1:2 4:1 1:2 5:2
10 Prochowiczanka 3:1 2:0 4:2 8:0 5:0 1:2 1:2 2:1 5:0 . 4:0 3:0 1:0 6:0 6:2 4:1
11 Grom Gromadzyń 2:1 1:17 2:4 1:2 0:2 0:4 0:11 0:7 1:1 0:7 . 1:2 1:5 2:0 0:6 1:1
12 GKS Męcinka 1:1 0:1 3:0 3:0 0:4 0:2 1:0 2:1 2:0 2:3 2:1 . 1:2 2:0 2:1 4:1
13 Kuźnia Jawor 1:0 1:3 4:1 2:0 4:0 0:1 1:2 2:2 4:1 3:3 1:0 2:0 . 2:0 1:0 6:2
14 Czarni Rokitki 5:0 0:2 2:1 1:4 2:1 0:4 2:4 1:6 3:1 1:5 2:1 0:2 1:4 . 2:5 3:2
15 Zamet Przemków 6:1 3:0 1:1 0:5 3:1 1:3 0:1 1:0 4:0 1:1 4:1 4:0 1:2 4:0 . 3:2
16 Dąb Siedliska 2:5 1:5 2:6 2:5 2:3 1:2 2:2 0:1 1:3 0:5 5:3 0:3 0:6 3:0 5:0 .

Seria - runda jesienna 2017 /18

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 0 1 3 3 3 1 1 0 0 0 3 3 0 0 1
2 Odra Chobienia 3 3 1 3 0 3 3 1 0 3 3 3 3 3 1
3 Huta Przemków 0 3 0 3 3 3 0 0 3 0 0 0 3 3 3
4 Iskra Kochlice 0 1 1 0 3 3 0 1 1 3 0 3 3 0 0
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 0 3 1 0 0 1 0 3 0 3 0 0 1
6 Sparta Rudna 3 3 3 3 3 0 1 1 0 3 3 3 3 1 3
7 Konfeks Legnica 3 3 3 3 1 1 3 3 3 1 3 0 0 3 1
8 KS Legnickie Pole 3 0 0 0 0 0 3 3 3 1 3 0 0 0 3
9 Iskra Księginice 3 0 3 3 1 1 3 0 1 0 3 3 0 1 0
10 Prochowiczanka 3 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
11 Grom Gromadzyń 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
12 GKS Męcinka 3 3 3 0 0 1 0 3 3 3 0 0 3 3 0
13 Kuźnia Jawor 0 1 0 0 0 3 3 0 3 3 3 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 3 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Zamet Przemków 0 3 0 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 3 3
16 Dąb Siedliska 0 0 0 0 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Płomień Radwanice 1 1 0 3 1 3 0 3 0 0 3 0 3 0 3
2 Odra Chobienia 3 3 3 3 3 0 3 1 0 3 0 3 1 3 3
3 Huta Przemków 1 3 0 3 0 3 0 1 0 0 0 3 1 0 3
4 Iskra Kochlice 0 1 0 0 1 3 0 0 1 0 0 0 0 3 0
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 0 3 3 0 1 3 0 1 0 3 0 3 0
6 Sparta Rudna 3 3 0 3 3 3 3 1 3 3 3 3 3 1 3
7 Konfeks Legnica 1 3 3 1 0 3 3 3 1 1 0 0 3 3 0
8 KS Legnickie Pole 0 3 3 0 1 3 3 3 3 1 3 0 3 1 3
9 Iskra Księginice 1 0 3 0 3 0 1 0 1 0 3 3 0 1 0
10 Prochowiczanka 3 3 3 3 3 0 1 0 3 3 3 3 0 0 3
11 Grom Gromadzyń 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
12 GKS Męcinka 3 0 0 0 0 0 0 1 3 3 3 0 3 0 0
13 Kuźnia Jawor 0 0 3 0 3 3 3 0 3 3 3 3 3 1 3
14 Czarni Rokitki 0 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 3 1 3 0
15 Zamet Przemków 3 3 3 1 0 3 1 3 3 3 3 0 1 0 3
16 Dąb Siedliska 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 0 3 0 3 0