This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Ostatni mecz
Tabela 2017/2018
1 Prochowiczanka 40
2 Konfeks Legnica 30
3 Sparta Rudna 30
4 Odra Chobienia 29
5 Kuźnia Jawor 28
6 KS Męcinka 25
7 UKS Huta Przemków 24
8 Iskra Księginice 22
9 KS Legnickie Pole 19
10 Płomień Radwanice 19
11 Zamet Przemków 18
12 Iskra Kochlice 16
13 Kaczawa Bieniowice 12
14 Czarni Rokitki 9
15 Dąb Siedliska 6
16 Grom Gromadzyń 4
więcej
15 kolejka 19.11.17
Rokitki - Zamet 2:5
Grom - UKS Huta 2:4
Konfeks - Chobienia
Bieniowice - Radwanice 1:1
Księginice - Prochowiczanka 1:3
Kochlice - Rudna 0:3
Kuźnia - Męcinka 2:0
Siedliska - Legnickie Pole 0:1
16 Kolejka ..
Snajperzy 2017/2018
Kryza Dawid 7
Wójcik Kamil 6
Cirko Michał 6
Wiśniewski Dominik 4
Janeczko Michał 3
Kowalczyk Krystian 3
Plebaniak Dominik 2
Kulikowski Grzegorz 2
Trochanowski Marek 1
Grządkowski Michał 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 15 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Prochowiczanka 14 40 13 0 1 52 11
2 Konfeks Legnica 13 30 9 1 3 36 7
3 Sparta Rudna 14 30 9 2 3 41 15
4 Odra Chobienia 13 29 9 2 2 27 10
5 Kuźnia Jawor 15 28 9 5 1 40 25
6 KS Męcinka 15 25 8 6 1 27 21
7 UKS Huta Przemków 14 24 8 6 0 34 31
8 Iskra Księginice 15 22 6 5 4 29 31
9 KS Legnickie Pole 15 19 6 8 1 31 26
10 Płomień Radwanice 15 19 4 6 4 32 29
11 Zamet Przemków 15 18 6 9 0 30 36
12 Iskra Kochlice 14 16 4 6 4 24 33
13 Kaczawa Bieniowice 15 12 3 9 3 30 41
14 Czarni Rokitki 15 9 3 12 0 15 52
15 Dąb Siedliska 14 6 2 12 0 25 56
16 Grom Gromadzyń 14 4 1 12 1 13 62

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2017/18

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Płomień Radwanice . 2:3 . . . 2:2 0:1 3:1 0:1 . . . 5:4 4:1 2:3 .
2 Odra Chobienia . . . 1:1 3:0 . . . . 0:2 6:0 2:0 . . 2:0 1:2
3 Huta Przemków 1:2 . . . . 2:1 0:2 2:6 1:3 . . . 2:0 4:2 4:1 .
4 Iskra Kochlice 3:3 . 2:3 . 2:2 . . 2:1 . . 3:1 . 1:4 . . .
5 Kaczawa Bieniowice . . 1:3 . . 4:5 . 1:3 1:5 . 7:0 . 2:5 . . .
6 Sparta Rudna . 1:1 . . . . . 4:1 2:2 0:1 . . 2:0 8:0 3:1 .
7 Konfeks Legnica . . . 2:0 2:2 . . . . 0:1 . 1:0 . 4:0 . 8:1
8 KS Legnickie Pole . 1:2 . . . . 1:1 . 1:2 0:4 . . . 4:0 3:2 .
9 Iskra Księginice 0:1 . . 1:1 . . 1:1 . . . . 2:8 0:1 4:1 . 5:2
10 Prochowiczanka 3:1 . 4:2 8:0 5:0 . . . . . . 3:0 . . 6:2 4:1
11 Grom Gromadzyń 2:1 . . . . 0:4 0:11 0:7 1:1 . . . 1:5 . . .
12 GKS Męcinka 1:1 . 3:0 3:0 0:4 0:2 . 2:1 . . 2:1 . . . 2:1 4:1
13 Kuźnia Jawor 1:3 . . . . . 1:2 . 4:1 3:3 . . . 2:0 . 6:2
14 Czarni Rokitki . 0:2 . 1:4 2:1 . . . . 1:5 2:1 0:2 . . . 3:2
15 Zamet Przemków . . . 0:5 3:1 . 0:1 . 4:0 . 4:1 . 1:2 . . 3:2
16 Dąb Siedliska 2:5 . 2:6 . 2:3 1:2 . . . . 5:3 . . . . .

Seria - runda jesienna 2017 /18

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 0 1 3 3 3 1 1 0 0 0 3 3 0 0 .
2 Odra Chobienia 3 3 1 3 0 3 3 1 0 3 3 . 3 3 .
3 Huta Przemków 0 3 0 3 3 3 0 0 3 0 0 . 3 3 .
4 Iskra Kochlice 0 1 1 0 3 3 0 1 1 3 0 . 3 0 .
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 0 3 1 0 0 1 0 3 0 3 0 0 .
6 Sparta Rudna 3 3 3 3 3 0 1 1 0 3 3 . 3 1 .
7 Konfeks Legnica 3 3 3 3 1 1 3 3 3 1 3 . 0 3 .
8 KS Legnickie Pole 3 0 0 0 0 0 3 3 3 1 3 0 0 0 .
9 Iskra Księginice 3 0 3 3 1 1 3 0 1 0 3 3 0 1 .
10 Prochowiczanka 3 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 . 3 3 .
11 Grom Gromadzyń 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 . 3 0 .
12 GKS Męcinka 3 3 3 0 0 1 0 3 3 3 0 0 3 3 .
13 Kuźnia Jawor 0 1 0 0 0 3 3 0 3 3 3 3 3 3 .
14 Czarni Rokitki 3 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 .
15 Zamet Przemków 0 3 0 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 3 .
16 Dąb Siedliska 0 0 0 0 3 0 0 3 0 0 0 . 0 0 .

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . .
2 Odra Chobienia . . . . . . . . . . . . . . .
3 Huta Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
4 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . .
5 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . .
6 Sparta Rudna . . . . . . . . . . . . . . .
7 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . .
8 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . .
10 Prochowiczanka . . . . . . . . . . . . . . .
11 Grom Gromadzyń . . . . . . . . . . . . . . .
12 GKS Męcinka . . . . . . . . . . . . . . .
13 Kuźnia Jawor . . . . . . . . . . . . . . .
14 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . .
15 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
16 Dąb Siedliska . . . . . . . . . . . . . . .