This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Tabela 2018/2019
1 Zryw Kłębanowice 0
2 GKS Męcinka 0
3 Kuźnia Jawor 0
4 Kaczawa Bieniowice 0
5 Konfeks Legnica 0
6 Pogoń Góra 0
7 Odra Chobienia 0
8 Chojnowianka 0
9 Iskra Księginice 0
10 Czarni Rokitki 0
11 Iskra Kochlice 0
12 Zamet Przemków 0
13 UKS Huta Przemków 0
14 Zawisza Serby 0
15 Płomień Radwanice 0
16 KS Legnickie Pole 0
więcej
1 kolejka 11.08.18
Zryw - Radwanice
Serby - UKS Huta
Zamet - Kochlice
Rokitki - Księginice
Chojnów - Chobienia
Góra - Konfeks
Bieniowice - Kuźnia
Męcinka - Legnickie Pole
2 kolejka 18.08.18
Radwanice - Legnickie Pole
Kuźnia - Męcinka
Konfeks - Bieniowice
Chobienia - Góra
Księginice - Chojnów
Kochlice - Rokitki
UKS Huta - Zamet
Zryw - Serby
Snajperzy 2018/2019
. .
. .
Nasi Sponsorzy

Tabela po 1 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Zryw Kłębanowice 0 0 0 0 0 0 0
2 GKS Męcinka 0 0 0 0 0 0 0
3 Kuźnia Jawor 0 0 0 0 0 0 0
4 Kaczawa Bieniowice 0 0 0 0 0 0 0
5 Konfeks Legnica 0 0 0 0 0 0 0
6 Pogoń Góra 0 0 0 0 0 0 0
7 Odra Chobienia 0 0 0 0 0 0 0
8 Chojnowianka 0 0 0 0 0 0 0
9 Iskra Księginice 0 0 0 0 0 0 0
10 Czarni Rokitki 0 0 0 0 0 0 0
11 Iskra Kochlice 0 0 0 0 0 0 0
12 Zamet Przemków 0 0 0 0 0 0 0
13 UKS Huta Przemków 0 0 0 0 0 0 0
14 Zawisza Serby 0 0 0 0 0 0 0
15 Płomień Radwanice 0 0 0 0 0 0 0
16 KS Legnickie Pole 1 0 0 0 0 0 0

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2018/19

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . . .
2 Odra Chobienia . . . . . . . . . . . . . . . .
3 Huta Przemków . . . . . . . . . . . . . . . .
4 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . . .
5 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . . .
6 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . . .
7 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . . .
8 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . . .
10 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . . .
11 Chojnowianka . . . . . . . . . . . . . . . .
12 GKS Męcinka . . . . . . . . . . . . . . . .
13 Kuźnia Jawor . . . . . . . . . . . . . . . .
14 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . . .
15 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . . .
16 Pogoń Góra . . . . . . . . . . . . . . . .

Seria - runda jesienna 2018 /19

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . .
2 Odra Chobienia . . . . . . . . . . . . . . .
3 Huta Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
4 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . .
5 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . .
6 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . .
7 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . .
8 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . .
10 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . .
11 Chojnowianka . . . . . . . . . . . . . . .
12 GKS Męcinka . . . . . . . . . . . . . . .
13 Kuźnia Jawor . . . . . . . . . . . . . . .
14 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . .
15 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
16 Pogoń Góra . . . . . . . . . . . . . . .

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . .
2 Odra Chobienia . . . . . . . . . . . . . . .
3 Huta Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
4 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . .
5 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . .
6 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . .
7 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . .
8 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . .
10 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . .
11 Chojnowianka . . . . . . . . . . . . . . .
12 GKS Męcinka . . . . . . . . . . . . . . .
13 Kuźnia Jawor . . . . . . . . . . . . . . .
14 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . .
15 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
16 Pogoń Góra . . . . . . . . . . . . . . .