This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Srebrny Certyfikat PZPN
Ostatni mecz
Tabela 2019/2020
1 Mewa Kunice 37
2 Konfeks Legnica 34
3 Górnik Lubin 30
4 Kaczawa Bieniowice 27
5 Zawisza Serby 27
6 GKS Męcinka 23
7 Iskra Księginice 22
8 Iskra Kochlice 21
9 Zryw Kłębanowice 17
10 Płomień Radwanice 16
11 Odra Chobienia 15
12 Gwardia Białołęka 13
13 Przyszłość Prusice 9
14 Pogoń Góra 5
15 Zamet Przemków 4
więcej
15 kolejka 16/17.11.19
Mewa - Górnik 4:2
Męcinka - Odra 6:0
Konfeks - Płomień 3:1
Kaczawa - Góra 2:1
Księginice - Prusice 1:1
Kochlice - Zamet 3:0
Gwardia - Zryw 3:2
Snajperzy 2019/2020
Dubowski Tomasz 12
Wójcik Adrian 9
Wójcik Kamil 5
Szpak Adrian 4
Swędzikiewicz Maciej 3
Plebaniak Dominik 3
Przerywacz Paweł 2
Kowalczyk Krystian 2
Winnik Hubert 1
Janeczko Michał 1
Jazowiecki Aleksander 1
Martinka Rafał 1
Trochanowski Marek 1
Sidorowicz 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 15 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Mewa Kunice 14 37 12 1 1 48 10
2 Konfeks Legnica 14 34 11 2 1 47 18
3 Górnik Lubin 14 30 9 2 3 46 21
4 Kaczawa Bieniowice 14 27 8 3 3 42 22
5 Zawisza Serby 14 27 8 3 3 42 34
6 GKS Męcinka 14 23 7 5 2 49 28
7 Iskra Księginice 14 22 7 6 1 29 33
8 Iskra Kochlice 14 21 7 7 0 31 30
9 Zryw Kłębanowice 14 17 5 7 2 21 23
10 Płomień Radwanice 14 16 4 6 4 27 30
11 Odra Chobienia 14 15 4 7 3 20 33
12 Gwardia Białołęka 15 13 4 9 1 24 38
13 Przyszłość Prusice 14 9 2 9 3 17 37
14 Pogoń Góra 14 5 1 11 2 18 49
15 Zamet Przemków 14 4 1 12 1 7 62

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2018/19

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Płomień Radwanice . 2:3 2:0 2:1 1:5 4:2 1:2 2:5 3:1 1:3 1:0 4:3 1:1 5:0 3:0 3:3
2 Odra Chobienia 4:0 . 3:2 3:2 1:3 1:2 3:4 1:1 2:1 4:3 1:1 1:5 1:2 4:1 2:0 1:3
3 Huta Przemków 5:0 1:0 . 1:0 2:4 2:3 1:2 1:5 1:0 0:3 3:3 3:0 0:5 2:0 1:1 0:0
4 Iskra Kochlice 3:5 0:1 3:0 . 1:3 3:0 3:6 0:2 2:0 4:3 2:0 2:3 3:1 3:0 2:1 3:2
5 Kaczawa Bieniowice 2:1 2:2 2:2 2:5 . 0:2 1:4 2:4 2:1 5:6 5:2 2:3 0:0 2:0 3:2 6:1
6 Zryw Kłębanowice 1:1 4:2 7:0 3:5 3:2 . 1:3 0:3 3:2 1:3 1:1 1:2 3:3 3:0 1:1 1:4
7 Konfeks Legnica 9:2 2:3 3:0 1:2 2:3 5:0 . 2:5 3:2 1:2 7:1 1:0 1:4 7:0 3:0 4:2
8 KS Legnickie Pole 5:2 2:0 3:0 5:2 3:3 5:0 2:1 . 2:2 9:3 5:0 5:1 0:1 7:1 2:2 11:1
9 Iskra Księginice 5:1 1:3 6:2 2:0 4:2 2:0 1:2 1:3 . 4:2 0:1 1:3 4:0 4:0 3:1 4:3
10 Zawisza Serby 4:4 0:2 3:1 7:4 5:0 3:2 1:3 3:3 2:1 . 3:2 3:1 1:5 3:1 1:0 3:1
11 Chojnowianka 1:6 1:3 4:0 0:2 1:5 4:3 2:11 1:7 0:1 2:1 . 3:1 1:7 1:2 0:4 2:2
12 GKS Męcinka 0:2 3:0 4:1 7:0 1:5 2:1 2:0 3:0 4:1 7:2 6:4 . 2:1 3:0 3:0 1:2
13 Kuźnia Jawor 3:1 4:0 5:0 5:1 4:1 1:0 0:1 1:2 5:1 4:0 9:0 0:3 . 2:0 6:0 7:0
14 Czarni Rokitki 3:4 0:2 1:1 4:3 1:2 0:2 0:4 2:4 2:0 2:1 3:3 1:5 1:6 . 1:2 0:2
15 Zamet Przemków 1:1 2:0 1:1 1:3 1:2 2:0 0:3 0:4 0:5 3:2 3:2 3:8 0:1 3:2 . 4:1
16 Pogoń Góra 2:5 1:3 4:2 1:1 3:2 2:6 2:5 1:3 0:2 2:2 2:1 3:0 0:5 6:0 1:2 .

Seria - runda jesienna 2018 /19

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 1 0 1 1 1 0 3 0 3 3 3 3 0 3 3
2 Odra Chobienia 3 0 1 0 0 0 3 3 3 3 3 0 3 0 3
3 Huta Przemków 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0
4 Iskra Kochlice 3 3 3 3 3 0 0 3 3 0 0 0 3 3 3
5 Kaczawa Bieniowice 1 3 1 0 0 3 0 0 3 3 3 0 3 0 1
6 Zryw Kłębanowice 1 0 0 3 0 0 3 0 0 1 0 3 0 0 3
7 Konfeks Legnica 3 0 0 0 3 3 0 3 0 3 3 3 3 3 3
8 KS Legnickie Pole 0 3 0 3 3 3 3 3 3 1 1 3 3 3 1
9 Iskra Księginice 0 0 3 3 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 3
10 Zawisza Serby 3 3 1 3 0 3 1 3 0 1 0 0 0 3 0
11 Chojnowianka 0 3 0 1 3 0 0 1 0 1 0 3 0 0 0
12 GKS Męcinka 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 0 0 3 0
13 Kuźnia Jawor 1 0 3 1 0 3 3 0 3 1 3 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 3 0 1 0 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Zamet Przemków 0 1 3 0 1 3 3 3 0 0 1 0 0 3 0
16 Pogoń Góra 0 3 0 0 3 3 1 0 3 1 0 3 3 0 0

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
1 Płomień Radwanice 3 0 0 0 3 0 3 0 3 0 1 3 0 0 3
2 Odra Chobienia 1 3 0 0 1 0 0 3 3 3 0 0 3 3 3
3 Huta Przemków 0 1 3 0 1 1 0 0 0 0 3 0 3 3 0
4 Iskra Kochlice 3 0 3 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0
5 Kaczawa Bieniowice 0 0 3 3 3 1 0 0 3 3 3 3 0 3 0
6 Zryw Kłębanowice 0 0 1 3 1 3 3 0 0 0 0 3 3 0 3
7 Konfeks Legnica 3 3 3 0 0 3 3 3 3 3 3 0 3 3 3
8 KS Legnickie Pole 3 3 3 3 1 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3
9 Iskra Księginice 3 3 3 0 0 1 3 0 0 3 0 3 0 3 3
10 Zawisza Serby 3 3 3 0 3 0 3 3 3 0 0 3 0 0 3
11 Chojnowianka 1 0 0 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GKS Męcinka 0 3 0 3 3 3 0 3 0 3 3 3 0 0 0
13 Kuźnia Jawor 3 0 0 3 3 3 0 3 3 3 3 3 3 3 3
14 Czarni Rokitki 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
15 Zamet Przemków 0 1 1 3 0 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0
16 Pogoń Góra 0 0 0 3 1 0 3 0 3 3 1 0 3 0 0