This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Srebrny Certyfikat PZPN
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2020/2021
1 Karkonosze Jel.Góra 31
2 Chrobry II Głogów 28
3 Prochowiczanka 24
4 Orkan Szczedrzykowice 22
5 Apis Jędrzychowice 21
6 Stal Chocianów 21
7 Leśnik Osiecznica 21
8 Gryf Gryfów Sląski 20
9 Mewa Kunice 19
10 Sparta Rudna 18
11 Konfeks Legnica 18
12 Odra Scinawa 17
13 Górnik Złotoryja 16
14 Kuźnia Jawor 15
15 Włókniarz Leśna 14
16 Sparta Grębocice 11
17 Orla Wąsosz 10
18 KS Legnickie Pole 7
19 Lotnik Jeżów Sudecki 5
więcej
14 kolejka 24/25.10.20
Karkonosze - Gryf
Rudna - Legnickie Pole 13:2
Sparta - Kuźnia 5:1
Chrobry II - Lotnik 2:1
Leśnik - Mewa 2:4
Górnik - Orkan 2:3
Odra - Orla
Włókniarz - Prochowice 0:4
Apis - Stal
15 kolejka 31.10.20
Prochowice - Apis
Gryf - Chrobry II
Legnickie Pole - Górnik
Stal - Karkonosze
Konfeks - Leśnik
Lotnik - Odra
Orla - Sparta
Kuźnia - Rudna
Mewa - Włókniarz
Snajperzy 2020/2021
Dańczak Oliwer 9
Wójcik Adrian 6
Piotrowski Mateusz 3
Wójcik Kamil 2
Martinka Rafał 1
Haniecki Bartosz 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 14 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Karkonosze Jel.Góra 12 31 8 1 1 36 9
2 Chrobry II Głogów 12 28 9 2 1 33 8
3 Prochowiczanka 13 24 7 3 3 26 12
4 Orkan Szczedrzykowice 13 22 7 5 1 18 22
5 Apis Jędrzychowice 12 21 6 3 3 35 11
6 Stal Chocianów 12 21 7 5 0 28 20
7 Leśnik Osiecznica 14 21 6 5 3 30 26
8 Gryf Gryfów Sląski 12 20 5 2 5 22 11
9 Mewa Kunice 13 19 5 4 3 28 28
10 Sparta Rudna 13 18 5 5 3 35 21
11 Konfeks Legnica 13 18 4 3 6 22 18
12 Odra Scinawa 11 17 5 4 2 30 18
13 Górnik Złotoryja 13 16 4 5 4 18 21
14 Kuźnia Jawor 13 15 5 8 0 16 38
15 Włókniarz Leśna 14 14 3 6 5 13 27
16 Sparta Grębocice 13 11 3 8 2 22 35
17 Orla Wąsosz 12 10 2 6 4 8 20
18 KS Legnickie Pole 14 7 2 11 1 21 64
19 Lotnik Jeżów Sudecki 13 5 1 10 2 12 44

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2020/21

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
1 Apis Jędrzychowice . 0:2 . . . . 1:3 . . 0:0 . . . 6:0 7:1 . 9:0 . .
2 Karkonosze Jel. Góra . . 2:2 2:1 . . . 5:2 . . . 4:0 . . . 5:0 . . 0:1
3 Włókniarz Leśna . . . 0:0 . . . 0:0 . . 0:4 2:1 . . . 1:1 . 1:1 3:1
4 Chrobry II Głogów 3:0 . . . 4:0 . 6:1 . . 2:1 . . . . 6:1 . . . .
5 Leśnik Osiecznica . . . . . . 3:3 . 2:4 4:2 . . 5:0 1:0 1:2 . 2:2 . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . 1:1 . . 1:1 1:1 . . . 2:1 . 0:0 4:1
7 Odra Scinawa . 0:1 5:0 . . 1:1 . 7:1 . . . 0:1 . . . . . . 9:1
8 Sparta Grebocice 3:5 . . 0:1 2:4 . . . 1:3 1:0 . . . 1:2 5:1 . . . .
9 Mewa Kunice . . . . . 3:3 . . . 1:4 . . 2:1 0:1 3:4 . 2:1 . .
10 Sparta Rudna . 0:2 5:0 . . 3:2 0:2 . . . 1:1 2:2 . . . . . . 13:2
11 Prochowiczanka . . . . 1:0 . . . 1:1 . . 2:1 . . . 0:2 . 2:1 5:1
12 Gornik Zlotoryja 0:4 . . 1:0 2:2 . . 3:0 1:1 . . . 3:0 3:2 . . . . .
13 Stal Chocianow . . 5:1 . . 4:1 . . . . 0:2 . . 1:0 2:0 . 7:1 . .
14 Orkan . 2:5 1:0 . . 1:0 3:0 . . 2:4 1:0 . . . . . . 2:2 .
15 Kuznia Jawor . 0:4 1:0 . . 0:3 . . . . 2:1 . . . . . . 1:4 .
16 Orla Wasosz 0:0 . 1:2 0:4 . . . . 1:1 . . . 0:2 . 0:2 . 1:1 . .
17 Lotnik Jeżów Sudecki . 1:4 0:3 . . 1:3 . . . . 1:6 . . . 2:1 . . 0:2 .
18 Gryf Gryfów Śląski 0:0 . . . 3:0 . . . 4:1 . . . 3:1 . . 0:1 . . 2:2
19 KS Legnickie Pole 0:3 . . 1:4 0:4 . . 3:5 4:6 . . . 2:5 . . . 2:1 . .

Seria - runda jesienna 2020 /21

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Apis Jędrzychowice . 0 0 0 3 1 3 3 3 3 1 3 1 . . . . .
2 Karkonosze Jel.Góra 1 3 . 3 3 3 3 3 3 0 3 3 3 . . . . .
3 Włókniarz Leśna 1 1 0 1 0 3 0 3 0 1 3 1 0 0 . . . .
4 Chrobry II Głogów 3 1 3 0 . 3 3 3 0 . 3 3 3 . . . . .
5 Leśnik Osiecznica 0 1 3 3 1 3 3 0 3 1 0 3 0 0 . . . .
6 Konfeks Legnica 1 1 0 1 0 3 3 3 3 1 0 1 1 . . . . .
7 Odra Scinawa 1 1 3 3 0 0 . 3 3 0 0 3 . . . . . .
8 Sparta Grebocice 0 1 0 1 0 0 0 0 . 3 0 0 3 3 . . . .
9 Mewa Kunice 3 0 1 0 3 0 1 3 0 3 1 . 1 3 . . . .
10 Sparta Rudna 1 3 3 0 3 1 0 0 0 0 . 1 3 3 . . . .
11 Prochowiczanka 1 3 0 3 0 0 3 3 3 . 1 1 3 3 . . . .
12 Górnik Zlotoryja 3 0 1 1 1 0 0 0 3 3 3 1 . 3 . . . .
13 Stal Chocianow 0 3 3 3 3 3 0 . 0 0 3 0 3 . . . . .
14 Orkan Szczedrzykowice 1 0 3 3 3 0 3 0 0 . 3 3 0 0 . . . .
15 Kuznia Jawor 3 0 0 0 3 3 0 3 3 0 0 0 . 0 . . . .
16 Orla Wasosz 0 . 1 3 0 3 1 0 0 1 1 0 0 . . . . .
17 Lotnik Jeżów Sudecki 0 3 1 . 0 0 0 0 0 1 0 0 0 . . . . .
18 Gryf Gryfów Śląski 1 1 3 0 3 . 3 0 3 1 3 1 1 . . . . .
19 KS Legnickie Pole 3 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 . . . .

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1 Apis Jędrzychowice . . . . . . . . . . . . . . . . . .
2 Karkonosze Jel.Góra . . . . . . . . . . . . . . . . . .
3 Włókniarz Leśna . . . . . . . . . . . . . . . . . .
4 Chrobry II Głogów . . . . . . . . . . . . . . . . . .
5 Leśnik Osiecznica . . . . . . . . . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . . . . .
7 Odra Scinawa . . . . . . . . . . . . . . . . . .
8 Sparta Grebocice . . . . . . . . . . . . . . . . . .
9 Mewa Kunice . . . . . . . . . . . . . . . . . .
10 Sparta Rudna . . . . . . . . . . . . . . . . . .
11 Prochowiczanka . . . . . . . . . . . . . . . . . .
12 Gornik Zlotoryja . . . . . . . . . . . . . . . . . .
13 Stal Chocianow . . . . . . . . . . . . . . . . . .
14 Orkan Szczedrzykowice . . . . . . . . . . . . . . . . . .
15 Kuznia Jawor . . . . . . . . . . . . . . . . . .
16 Orla Wasosz . . . . . . . . . . . . . . . . . .
17 Lotnik Jeżów Sudecki . . . . . . . . . . . . . . . . . .
18 Gryf Gryfów Śląski . . . . . . . . . . . . . . . . . .
19 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . . . . .