This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2021/2022
1 Iskra Kochlice 21
2 Orkan Szczedrzykowice 18
3 Błękitni Koskowice 18
4 Orla Wąsosz 15
5 Zawisza Serby 13
6 Płomień Radwanice 12
7 Górnik Lubin 10
8 Czarni Rokitki 10
9 Sokół Jerzmanowa 9
10 KS Legnickie Pole 9
11 Przyszłość Prusice 7
12 Konfeks Legnica 6
13 Gwardia Białołęka 4
14 Zamet Przemków 3
15 Zryw Kłębanowice 0
16 LZS Buczyna 0
więcej
7 kolejka 25.09.21
Legnicke Pole - Koskowice 0:1
Zamet - Czarni 2:3
Sokół - Górnik 4:3
Gwardia - Buczyna
Prusice - Orkan 0:4
Iskra - Płomień 7:0
Orla - Serby
Konfeks - Zryw
8 kolejka ..
Snajperzy 2021/2022
Przerywacz Paweł 5
Żychoniuk Mateusz 1
Swędzikiewicz Maciej 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 7 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Iskra Kochlice 7 21 7 0 0 28 6
2 Orkan Szczedrzykowice 7 18 5 1 0 23 5
3 Błękitni Koskowice 7 18 6 1 0 14 8
4 Orla Wąsosz 6 15 5 1 0 30 8
5 Zawisza Serby 6 13 4 1 1 20 7
6 Płomień Radwanice 7 12 4 3 0 19 14
7 Górnik Lubin 7 10 3 3 1 16 16
8 Czarni Rokitki 7 10 3 3 1 16 18
9 Sokół Jerzmanowa 7 9 3 4 0 26 25
10 KS Legnickie Pole 7 9 2 2 3 13 16
11 Przyszłość Prusice 7 7 2 4 1 17 21
12 Konfeks Legnica 6 6 2 4 0 10 15
13 Gwardia Białołęka 6 4 1 4 1 6 22
14 Zamet Przemków 7 3 1 6 0 7 19
15 Zryw Kłębanowice 6 0 0 6 0 10 31
16 LZS Buczyna 6 0 0 6 0 7 32

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2021/22

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . . . . 4:2 2:0 . . . . . 0:4 . . . .
2 Zawisza Serby . . . . 5:2 . . . . . . 1:3 5:1 . . .
3 Zamet Przemków 0:1 0:3 . . . . . . . . . . . 1:2 2:3 .
4 Sokół Jerzmanowa 2:3 0:5 . . . . . . . . . . 8:1 4:3 . .
5 Przyszłość Prusice . . . . . . . 1:5 0:4 7:0 3:3 . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . 0:2 . 0:4 . . . . . . .
7 Płomień Radwanice . . 3:1 . . . . . 0:1 . . . . . 2:0 11:1
8 Orla Wąsosz . . . 5:1 . . . . . . 8:0 . . . . .
9 Szczedrzykowice . . 6:1 6:2 . . . . . . . . . . 2:1 .
10 Zadzior Buczyna . . 1:2 2:10 . 2:4 . . . . 1:4 . . . . .
11 KS Legnickie Pole 0:1 . . . . . . . . . . . 1:1 . . .
12 Iskra Kochlice . . . . . . 7:0 3:2 2:0 5:1 . . . . . .
13 Gwardia Białołęka . . . . 0:2 . . 1:5 . . . . . . . .
14 Górnik Lubin . . . . . 0:3 4:1 . . . . 2:4 . . . 3:1
15 Czarni Rokitki 0:3 . . . . 5:3 . . . . . . . 2:2 . 5:4
16 Kłębanowice . . . . . . . 2:5 . . 1:4 . 1:3 . . .

Seria - runda jesienna 2021 /22

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice 3 3 3 0 3 3 3 . . . . . . . . .
2 Zawisza Serby 3 0 3 3 1 3 . . . . . . . . . .
3 Zamet Przemków 0 3 0 0 0 0 0 . . . . . . . . .
4 Sokół Jerzmanowa 3 0 0 3 0 0 3 . . . . . . . . .
5 Przyszłość Prusice 1 3 0 0 3 0 0 . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica 3 0 0 3 0 0 . . . . . . . . . .
7 Płomień Radwanice 0 0 3 3 3 3 0 . . . . . . . . .
8 Orla Wąsosz 0 3 3 3 3 3 . . . . . . . . . .
9 Orkan Szczedrzykowice 3 3 3 3 0 3 3 . . . . . . . . .
10 Zadzior Buczyna 0 0 0 0 0 0 . . . . . . . . . .
11 KS Legnickie Pole 1 3 1 0 1 3 0 . . . . . . . . .
12 Iskra Kochlice 3 3 3 3 3 3 3 . . . . . . . . .
13 Gwardia Białołęka 0 0 1 3 3 0 . . . . . . . . . .
14 Górnik Lubin 3 3 1 0 3 0 0 . . . . . . . . .
15 Czarni Rokitki 0 0 1 0 3 3 3 . . . . . . . . .
16 Zryw Kłębanowice 0 0 0 0 0 0 . . . . . . . . . .

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . . . . . . . . . . . . . . . .
2 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . . .
3 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . . .
4 Sokół Jerzmanowa . . . . . . . . . . . . . . . .
5 Przyszłość Prusice . . . . . . . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . . .
7 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . . .
8 Orla Wąsosz . . . . . . . . . . . . . . . .
9 Szczedrzykowice . . . . . . . . . . . . . . . .
10 Zadzior Buczyna . . . . . . . . . . . . . . . .
11 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . . .
12 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . . .
13 Gwardia Białołęka . . . . . . . . . . . . . . . .
14 Górnik Lubin . . . . . . . . . . . . . . . .
15 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . . .
16 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . . .