This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Ostatni mecz
Tabela 2021/2022
1 Iskra Kochlice 43
2 Orla Wąsosz 35
3 Zawisza Serby 35
4 Błękitni Koskowice 31
5 Orkan Szczedrzykowice 28
6 Górnik Lubin 25
7 Sokół Jerzmanowa 21
8 Czarni Rokitki 20
9 Konfeks Legnica 17
10 Płomień Radwanice 15
11 KS Legnickie Pole 15
12 Zryw Kłębanowice 15
13 Zamet Przemków 13
14 LZS Buczyna 13
15 Gwardia Białołęka 12
16 Przyszłość Prusice 8
więcej
15 kolejka 13.11.21
Buczyna - Czarni 4:5
Orkan - Górnik 0:1
Gwardia - Iskra 0:0
Serby - Konfeks 6:2
Koskowice - Płomień 2:0
Legnicke Pole - Sokół 0:1
Orla - Zamet 4:1
Prusice - Zryw 1:8
16 kolejka wiosna..22
Koskowice - Czarni
Zryw - Górnik
Orla - Iskra
Konfeks - Buczyna
Orkan - Płomień
Legnicke Pole - Prusice
Gwardia - Sokół
Serby - Zamet
Snajperzy 2021/2022
Przerywacz Paweł 20
Norbert Cichy 3
Narewski Konrad 3
Zieliński Mateusz 1
Pitner Kamil 1
Żychoniuk Mateusz 1
Havryliuk Jarosław 1
Nowak Piotr 1
Swędzikiewicz Maciej 1
Chruściński Konrad 1
Nasi Sponsorzy


Runda jesienna sezon 2021-22 *** Liga Okręgowa

<
Lp Data Godz Klasa Mecz Wynik
1 14.08.2021 17:00 Seniorzy LO. Zadzior Buczyna - Konfeks 2:4 (1:2)
2 21.08.2021 17:00 Seniorzy LO. Błękitni Koskowice - Konfeks 2:0 (1:0)
3 7.09.2021 18:00 LDJM Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks 4:2 (4:1)
4 28.08.2021 11:00 LDJM Konfeks - Forza Wrocław 3:0 vo
5 28.08.2021 13:15 Trampkarz Konfeks - Górnik Polkowice 0:6 (0:3)
6 28.08.2021 17:00 Seniorzy LO Konfeks - Orkan Szczedrzkowice 0:4 (0:1)
7 4.09.2021 11:00 LDJM Polonia/Stal Świdnica - Konfeks 4:2 (1:1)
8 4.09.2021 11:00 Trampkarz Orkan Szczedrzykowice - Konfeks 1:7 (0:3)
9 4.09.2021 18:00 Młodzik Konfeks - Zagłębie Lubin Future 7:0 (1:0)
10 5.09.2021 17:00 Seniorzy LO Górnik Lubin - Konfeks 0:3 vo
11 7.09.2021 18:00 LDMJ Karkonosze Jel.Góra - Konfeks 4:2 (4;1)
12 8.09.2021 18:30 Trampkarz Konfeks - Iskra Kochlice 1:5 (1:1)
13 8.09.2021 17:30 Młodzik Górnik Polkowice - Konfeks 0:7 (0:4)
14 11.09.2021 11:00 LDMJ Konfeks - Chrobry Głogów SA 3:1 (1:1)
15 11.09.2021 11:00 Młodzik Iskra Kochlice - Konfeks 1:8 (1:4)
16 11.09.2021 17:00 Seniorzy LO Konfeks - Płomień Radwanice 0:2 (0:0)
17 12.09.2021 14:00 Trampkarz Zagłębie Lubin Future - Konfeks 13:1 (3:1)
18 15.09.2021 17:00 Młodzik Zagłębie Lubin. - Konfeks 3:1 (2:0)
19 16.09.2021 18:00 Młodzik Konfeks - Chrobry Głogów SA 1:2 (0:0)
20 18.09.2021 11:00 LDMJ Górnik Wałbrzych - Konfeks 7:2 (2:1)
21 18.09.2021 16:30 Trampkarz Konfeks - Wilkowianka 2:8 (1:5)
22 19.09.2021 16:00 Seniorzy LO Czarni Rokitki - Konfeks 5:3 (3:2)
23 22.09.2021 18:30 Trampkarz Konfeks - Górnik Złotoryja 1:4 (0:2)
24 25.09.2021 10:00 Trampkarz UKS Oriens Chojnów - Konfeks 4:1 (2:0)
25 25.09.2021 10:00 LDMJ Parasol Wrocław - Konfeks 3:0 (2:0)
26 25.09.2021 11:00 Młodzik Konfeks - Jaworzanka 1946 2:0 (2:0)
27 26.09.2021 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Zryw Kłębanowice 1:2 (1:0)
28 2.10.2021 11:00 LDMJ Konfeks- Ślęza Wrocław 0:5 (0:1)
29 2.10.2021 13:00 Młodzik Konfeks - Zagłębie Lubin SA 1:1 (1:1)
30 2.10.2021 11:00 Seniorzy LO Konfeks - Zamet Przemków 2:0 (1:0)
31 3.10.2021 11:00 Trampkarz Górnik Polkowice - Konfeks 13:0 (8:0)
32 9.10.2021 11:00 Młodzik Zagłębie Lubin Future - Konfeks 0:3 (0:1)
33 9.10.2021 15:00 Seniorzy LO Iskra Kochlice - Konfeks 6:3 (4:1)
34 10.10.2021 11:00 LDMJ Konfeks- Karkonosze Jel. Góra 2:3 (0:0)
35 10.10.2021 13:15 Trampkarz Konfeks - Orkan Szczedrzykowice 4:1 (2:1)
36 16.10.2021 11:00 Młodzik Konfeks - Górnik Polkowice 4:0 (3:0)
37 16.10.2021 11:00 Trampkarz Iskra Kochlice -Konfeks 4:0 (3;0)
38 16.10.2021 13:00 LDMJ Forza Wrocław - Konfeks 3:2 (0:1)
39 16.10.2021 16:00 Seniorzy LO Konfeks - Sokół Jerzmanowa 3:3 (2:1)
40 23.10.2021 16:00 Młodzik Konfeks - Iskra Kochlice 2:1 (0:0)
41 23.10.2021 15:00 Seniorzy LO Przyszłość Prusice -Konfeks 6:7 (1:6)
42 24.10.2021 12:00 LDMJ Konfeks - Polonia/Stal Świdnica 2:4 (2:1)
43 24.10.2021 13;15 Trampkarz Konfeks - Zagłębie Lubin Future 1:4 (0:3)
44 30.10.2021 10:00 Młodzik Chrobry Głogów SA - Konfeks 3:3 (3:1)
45 30.10.2021 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Legnickie Pole 4:1 (2:1)
46 31.10.2021 14:00 Trampkarz Wilkowianka - Konfeks 4:0 (3:0)
47 3.11.2021 17:00 LDMJ Chrobry Głogów SA - Konfeks 7:1 (3:1)
48 6.11.2021 11:00 LDMJ Konfeks - Górnik Wałbrzych 2:12 (1:6)
49 6.11.2021 11:00 Trampkarz Górnik Złotoryja Konfeks 6:0 (3:0)
50 7.11.2021 14:00 Seniorzy LO Gwardia Białołęka - Konfeks 4:3 (3:0)
51 10.11.2021 18:15 Trampkarz Konfeks - UKS Oriens Chojnów 1:3 (0:2)
52 11.11.2021 10:00 LDMJ Konfeks - Parasol Wrocław 0:5 (0:2)
53 11.11.2021 14:00 Seniorzy LO Konfeks - Orla Wąsosz 2:2 (2:1)
54 13.11.2021 13:00 LDMJ Ślęza Wrocław - Konfeks 11:0 (5:0)
55 13.11.2021 14:30 Seniorzy LO Zawisza Serby - Konfeks 6:2 (3:1)