Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazując 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli dofinansować nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe organizując turnieje i zawody sportowe. Szczegóły obok w zakładce. Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica ogłasza nabór wszystkich chętnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chętni proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostać kolejnym naszym wychowankiem, który będzie grał w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pójść w ślady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz się do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Ambitna gra Konfeksu
16/10/2023 2:17
Chojnów 15 października 2023 godz.15:00

Liga Okręgowa

Chojnowianka - Konfeks Legnica 3:2 (0:0)

Baszczak, Mastalerz, Sierpina, Kądziołka (Chojnowianka) - Grządkowski, Jazowiecki, Korczyński, Krupa (Konfeks)
Korczyński 25 min (Konfeks)

Bramki: 0:1 Swędzikiewicz 52 min, 1:1 Rudnicki 69 min, 2:1 Kulik 74 min, 2:2 Krupa 89 min, 3:2 Rudnicki 90+3 min

Sędzia: Krzysztof Małek (główny) - Robert Parysek I asystent II asystent Krzysztof Kuczała

Widzów: ok.300

Mecz czołowych zespołów Klasy Okręgowej Chojnowianki z Konfeksem miał dramatyczny przebieg . Zdecydowanie lepiej mecz rozpoczął nasz zespół i powinien po paru minutach prowadzić.
W 3 minucie Plebaniak oddał ładny strzał z 25 metrów pod poprzeczkę jednak na posterunku był bramkarz gospodarzy Zieleń. W 5 minucie w 100% sytuacji bramkowej znalazł się Dańczak jednak jej nie wykorzystał. W 14 minucie Chojnowianka oddala ładny strzał z 25 metrów, na nasze szczęście piłka trafiła w słupek i wyszła w pole gry. 4 minuty później Konfeks przeprowadził ładną zespołową akcję, Ziemba wycofał piłkę na 14 metr do Dańczaka jednak znów Oliver nie wykorzystał 100% sytuacji bramkowej strzelając minimalnie od spojenia słupka z poprzeczką. W 25 minucie Mateusz Korczyński otrzymuje 2 żółta kartkę i w konsekwencji czerwoną i musi opuścić plac gry . Nie wpływa to specjalnie na przebieg spotkania i dalej prowadzimy grę będąc zespołem piłkarsko lepszym .
W 28 minucie napastnik gospodarzy nie wykorzystuje 100% sytuacji bramkowej, świetnie broni Stępień. W odpowiedzi Ziemba ma świetna sytuację bramkową jednak jej nie wykorzystuje, ponieważ jego strzał z 12 metrów broni Zieleń.
Po przerwie Konfeks przeprowadza najładniejsza akcję całego spotkania. Następuje wymiana 8 piłek pomiędzy naszymi zawodnikami i asystę Krupy na bramkę zamienia Maciek Swędzikiewicz. W 69 minucie spotkania Sławomir Rudnicki wykorzystuje kontrę Chojnowianki i sprytnym strzałem obok Stępinia strzela na 1-1. W 74 minucie błąd w kryciu naszego bocznego pomocnika pozwala zawodnikowi Chojnowianki dośrodkować w pole karne a Marcin Kulik strzałem głową daje prowadzenie gospodarzy .
Nasz zespół bardzo ambitnie dąży do wyrównania i w 89 minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Chojnowskiego Bartosz Krupa strzela na 2-2. Sędzia do podstawowego czasu dolicza 4 minuty i gry wydaje się, że mecz zakończy się remisem fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki robi nasz pomocnik i goście mają rzut rożny, który na bramkę w 95 minucie spotkania zamienia Sławomir Rudnicki . Szkoda w ten sposób przegranego meczu, ponieważ wynik remisowy byłby sprawiedliwym rozstrzygnięciem tego meczu. Nasza drużyna grając w osłabieniu przez ponad 70 minut walczyła ambitnie i pozostawiła w Chojnowie dobre wrażenie. Popełniamy jednak proste błędy, wynikające z niedoświadczenia naszych zawodników, które tak jak w meczu z Grębocicami nie pozwalają nam w końcówce spotkania osiągnąć korzystnego wyniku.
Nie załamujemy się, gramy dalej i już w najbliższą sobotę liczymy na udany mecz naszego zespołu, który o 15 będzie podejmował na własnym boisku zespół Legsadu Kościelec.

Chojnowianka: Zieleń - Jędrusiak (46 min Kądziołka), Baszczak, Chudzik (65 min Ewkowski), Faluta (85 min Rabanda), Kulik Jarosław, Kulik Marcin, Mastalerz, Olewnik (89 min Ginda), Sierpina, Wróbel (46 min Rudnicki)
Konfeks: Stępień - Chojnowski, Grządkowski (59 min Zychoniuk), Dańczak (46 min Cichy), Jazowiecki, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz, Ziemba (75 min Fraska)
Dobry mecz Konfeksu
08/10/2023 2:04
Legnica 7 października 2023 godz.16:00

Konfeks Legnica - Pogoń Góra 4:1 (0:1)

Dańczak, Przerywacz (Konfeks) - Bastor, Sysfał (Góra)
Przerywacz (Konfeks)

Bramki: 0:1 Kiernicki 3 min, 1:1 Korczyński 51 min, 2:1 Grządkowski 56 min, 3:1 Bartosz Krupa 66 min, 4:1 Bartosz Krupa 68 min

Sędzia: Kacper Bosacki (główny) - Marcin Makuch I asystent, Szymon Urbaniak II asystent

Widzów: ok.80

Mecz dla naszego zespołu rozpoczął się bardzo źle ponieważ już w 3 minucie tracimy bramkę. Wrzutke z prawej strony w pole karne kończy strzałem głową Kiernicki i przegrywamy 0-1. Od tego momentu posiadamy duża przewagę, prowadzimy grę, stwarzamy sobie sytuację bramkowe, których jednak nie potrafimy wykorzystać.
Druga połowa meczu ,a szczególnie okres pomiędzy 50 i 67 minutą to popis gry naszych zawodników. W 50 minucie spotkania na 17 metrze jest faulowany nasz zawodnik, a Mateusz Korczyński fantastycznie wykonuje rzut wolny i potężna bombą daje nam wyrównanie. W 56 minucie przeprowadzamy świetną zespołową akcję, super asysta popisuje się Dańczak, a Michał Grządkowski po profesorsku strzela z 12 metrów i wychodzimy na prowadzenie 2-1.
W 66 minucie rozgrywający świetny mecz Bartosz Krupa finalizuje piękna koronkową akcję naszego zespołu i asystę Maćka Swędzikiewicza i prowadzimy 3-1. W 68 minucie Bartek Krupa kończy zespołową akcję naszego zespołu i pewnym strzałem strzela na 4-1. W 70 minucie spotkania wprowadzony 8 minut wcześniej Przerywacz w bezsensowny sposób w jednej akcji otrzymuje 2 żółte kartki i kończy swój krótki występ w tym meczu. Nie zmienia to obrazu gry i w końcowych 20 minutach mamy jeszcze 3 sytuację bramkowe. W 78 minucie Dominik Plebaniak niewykorzystuje 100% sytuacji bramkowej i jego strzał z 8 metrów broni bramkarz gości. Dwie minuty później Bartek Krupa przeprowadza 40 metrowy rajd, mija kilku zawodników i z 12 metrów strzela minimalnie obok słupka. W 90 minucie z kolei 30 metrowy rajd przeprowadza Jakub Ziemba i z 16 metrów strzela w róg, ale na posterunku jest bramkarz gości Gawlik. Cieszy fakt ,że w najlepszy możliwy sposób zespół zareagował na przegrana w Jaczowie wygrywając bardzo pewnie z czołowym zespołem Klasy Okręgowej Pogonią Góra.
Najlepszy mecz w naszym zespole rozegrał zdobywca dwóch bramek Bartosz Krupa, któremu gratulujemy świetnego wystepu.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą niedzielę 15.10 o godz.13:00 z Chojnowie z wiceliderem Chojnowianką.
Liczymy na dobry mecz że strony obu drużyn i zwycięstwo Konfeksu.

Konfeks: Stępień - Chojnowski, Grządkowski (80 min Żychoniuk), Jazowiecki, Korczyński, Dańczak (60 min Przrywacz), Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz (60 min Fraska), Ziemba
Góra: Gawlik - Bator, Czuchraj (72 min Michalec), Kiernicki, Katyla (82 min Chudy), Majewski (82 min Mustalerz), Mikołajczyk (67 min Kysylov) , Noga, Susfał, Tupiec Marcin, Tupiec Szymon
Druga porażka
02/10/2023 0:50
Jaczów 30 września 2023 godz.15:30

Dragon Jaczów - Konfeks Legnica 3:0 (1:0)

Piotrowski, Zhyltsow, Smigaj (Jaczów) - Jazowiecki, Krupa, Pilarowski, Bentkowski, Grządkowski (Konfeks)

Bramki: 1:0 Pyk 44 min, 2:0 Suchacki 51 min, 3:0 Piotrowski 74 min (rzut karny)

Sędzia: Kacper Bosacki (główny) - Maciej Białasowski I asystent, Mieszko Chmielewski II asystent

Po serii 6 zwycięstw pojechaliśmy do Jaczowa z nadzieją na kontynuowanie zwycięskiej serii. Niestety mecz ten był najsłabszym naszym występem w tym sezonie i mimo ,że prowadziliśmy grę przegraliśmy wysoko.
W 44 minucie tracimy w bardzo prosty sposób bramkę gdy dwóch naszych obrońców pozwoliło oddać strzał głową z 6 metrów napastnikowi gospodarzy. Po przerwie w 51 minucie tracimy druga bramkę, a wynik meczu ustala w 74 minucie po strzale z rzutu karnego Kamil Piotrowski. W tym meczu mieliśmy bardzo mało sytuacji bramkowych, a najlepszej nie wykorzystał w 78 minucie Paweł Przerywacz przegrywając pojedynek sam na sam z bramkarzem.
Zdajemy sobie sprawę, że takie mecze także się zdarzają, nie załamujemy się i mamy nadzieję rozpocząć kolejna serię zwycięstw w najbliższą sobotę.
W dniu 07.10 o godz.16:00 gramy na własnym boisku Z drużyną Pogoni Góra.

Jaczów: Stanaszek - Dobek, Kłosowski (80 min Kwaśnik), Kuciański, Miłosz, Mysłowski, Piotrowski, Pyk (60 min Śmigaj), Suchocki (70 min Bielski), Zhyltsow, Ziemiański
Konfeks: Stępień - Chojnowski (55 min Grządkowski), Cichy, Jazowiecki, Korczyński (60 min Tkaczenko), Krupa, Nowak, Pilarowski, Przerywacz (80 min Żychoniuk), Swędzikiewicz (55 min Plebaniak), Ziemba
Konfeks liderem
23/09/2023 21:29
Legnica 23 września 2023 godz.15:00

Konfeks Legnica - Błękitni Koskowice 2:1 (0:1)

Grządkowski, Nowak, Dańczak (Konfeks) - Gała, Prus (Koskowice)

Bramki: 0:1 Szymański 30 min, 1:1 Ziemba 46 min, 2:1 Ziemba 90+3 min

Sędzia: Karol Czekaj - główny - I asystent Kajetan Trocz, II asystent Patryk Kuleta

Był to 13 mecz ligowy pomiędzy zespołami. W dotychczasowych meczach Konfeks odniósł 7 zwycięstw,Błękitni 5 i o dziwo nie zanotowano żadnego remisu. W spotkaniu tym Konfeks wystąpił w osłabionym składzie, ponieważ w tym spotkaniu nie mogli zagrać z różnych przyczyn Pilarowski, Krupa Bartosz oraz Tkachenko.
W spotkaniu tym jako kapitan debiutował 20 letni Piotr Nowak, któremu gratulujemy tak zaszczytnej funkcji. Pierwsza połowa spotkania to zacięty mecz z której zwycięsko wychodzi zespół naszych gości. W 16 minucie nasz zespół przeprowadza ładną zespołową akcję, która strzałem z 20 metrów kończy Nowak jednak na posterunku jest bramkarz gości. W 30 minucie goście zdobywają prowadzenie po strzale Piotra Szymańskiego.
W 32 minucie ładną akcję przeprowadza były nasz zawodnik Konrad Chruściński,który z ostrego kąta strzela w boczna siatkę.
W 38 minucie spotkania w doskonałej sytuacji znajduje się Paweł Przerywacz jednak jego strzał z 8 metrów jest zbyt lekki i tracimy kapitalną sytuacje na wyrównanie.
W przerwie spotkania nasz trener Maciej Białas stawia na zdecydowaną ofensywę i wprowadza do gry dwóch ofensywnych zawodników Fraske i Dańczaka. Efekt jest natychmiastowy i już 46 minucie po ładnej i zespołowej akcji kapitalna asysta popisuje się Fraska i nasz najlepszy strzelec Jakub Ziemba zdobywa wyrównującą bramkę.
W 52 minucie spotkania zawodnik Błękitnych Skobelski oddaje ładny strzał w 25 metrów, który minimalnie mija okienko naszej bramki. Druga połowa spotkania to zdecydowana przewaga Konfeksu, jednak przez długi czas nie udaje nam się zdobyć prowadzenia. W 61 minucie Adam Fraska oddaje ładny strzał z 30 metrów jednak na posterunku jest bramkarz gości Kazimierczak.
W 90 minucie w polu karnym gości jest duże zamieszanie i Chojnowski strzela z 4 metrów jednak znów świetnie broni były nasz bramkarz Kazimierczak. Wysiłki naszego zespołu zostają uwięczone w 93 minucie spotkania gdy niezawodny Jakub Ziemba strzela zwycięska bramkę dla naszego zespołu. Radość w naszym zespole jest bardzo dużo, jak się później okazuje ta bramka daje nam fotel lidera rozgrywek. W zespole gości wystąpiło 6 były naszych zawodników, a trenerem zespołu gości jest także zasłużony zawodnik naszego klubu Jacek Terpiłowski. Zespół Błękitnych zaprezentował się na naszym boisku z dobrej strony i napewno będzie groźnym zespołem dla wszystkich drużyn.
Gratulujemy naszemu zespołowi zwycięstwa i dążenia do zdobycia zwycięskiej bramki do końca meczu.
Następny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę 30.09 o godz. 15.30 na wyjeździe z Dragonem Jaczów.

Konfeks: Stępień, Chojnowski, Grządkowski, Żychoniuk (46 min Fraska), Przerywacz (46 min Dańczak), Nowak, Cichy, Jazowiecki, Ziemba, Korczyński, Swędzikiewicz
Koskowice: Kaźmierczak - Alwin, Chruściński, Gala, Piżuch, Prus (85 min Korytek), Skobelski (73 min Tymków), Szymański, Wach, Wójcik, Zięba (65 min Pęczkowski)
Trwa zwycięska passa
18/09/2023 0:17
Ścinawa 17 września 2023 godz:15:00

Odra Ścinawa - Konfeks Legnica 1:3 (0:0)

Nowakowski (Odra) - Pilarowski, Dańczak (Konfeks)

Bramki: 0:1 Dańczak 68 min, 1:1 Borysenko 77 min, 1:2 Nowak 84 min, 1:3 Ziemba 90 min

Sędzia: Kajetan Kasprzak (główny) - I asystent Piotr Szczyrbaty, II asystent Amadeusz Opaliński

Widzów: ok.100

Spotkanie w Ścinawie rozpoczęliśmy bez B.Krupy i P.Przerywacza, mimo absencji dwóch podstawowych napastników udało się wygrać na trudnym terenie zespołu Odry. Początek spotkanie, jak również całą pierwsza połowa to optyczna przewaga Konfeksu, długie utrzymywanie się przy piłce naszego zespołu, bez klarownych sytuacji żadnej z drużyn.
Po przerwie obraz gry ulega zmianie, zaczynamy stwarzać więcej sytuacji. W 60 min trener wprowadza na boisko Dańczaka a ten odwdzięcza się bramką 5 min później i wychodzimy na prowadzenie 1:0. W 77 minucie tracimy gola po naszym rzucie rożnym, przeciwnik przeprowadza szybka kontrę i mamy 1:1. Mimo straconej bramki ataki nie ustają i w 83 minucie na 2:1 podwyższa Nowak, oddając fantastyczne uderzenie z 20 metrów. Chwile później, swojej szansy nie wykorzystuje zespół z Odry, gdzie piłka po uderzeniu głowa zatrzymuje się na poprzeczce. Nie robi to jednak wrażenia na naszym zespole i po kolejnej świetnej akcji w 90 min, Ziemba podwyższa na 3:1 i kończy spotkanie.
Gratulacje dla całej drużyny tym bardziej, że obok Sparty Grębocice i Legsadu Kościelec jesteśmy współliderem tabeli. Na wyróżnienie indywidualne zasługuje również 19- letni skrzydłowy Jakub Ziemba , dla którego jest to 9 gol w sezonie i 5 mecz z rzędu z bramką!

Odra: Fuczko - Borysenko, Cichuta (68 min Pytlarz), Filipowicz, Hoja (49 min Baczmański), Maślej, Nowakowski, Pios, Rzepka (78 min Trawka), Smolny, Spaliński
Konfeks: Stępień - Chojnowski (70 min Fraska), Cichy, Grządkowski, Korczyński, Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz, Tkaczenko (60 min Dańczak), Ziemba, Żychoniuk
Przegrana w Pucharze Polski.
17/09/2023 1:42
Legnica 13 wrzesnia 2023 godz.17:00

Puchar Polski IV runda

Konfeks Legnica - Odra Ścinawa 0:1 (0:0)

Do spotkania IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokregu Legnica Pucharze Polski przystąpiliśmy bez 5 zawodników. Absencja kluczowych graczy była również widoczna w zespole z Odry. Mimo nieobecności kilku podstawowych zawodników, zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Niestety za utrzymywanie się przy piłce, grę przez 90 min na połowie przeciwnika i kontrolowanie spotkania, nie ma awansu. Większość spotkania to nasze ataki po dobrych akcjach na skrzydle, dośrodkowaniach Chojnowskiego (zwłaszcza w pierwszej połowie), czy niewykorzystane sytuacje m.in.Ziemby i Krupy. Jedyną bramkę w meczu tracimy po kontrze w 75 min spotkania, kiedy przeciwnik tworzy sobie pierwsza i jedyna sytuację bramkową w meczu. Popis nieskuteczności to kuriozalne uderzenie Kondratowicza, który w 93 min trafia w bramkarza z 7 metrów mając odsłonięta całą bramkę.
W niedzielę szansa rewanżu, w meczu ligowym na boisku rywala, jednak na pewno będzie to całkowicie inne spotkanie jak to środowe ze względu na mniejsze absencję graczy w obu zespołach.

Konfeks Morawski- Korczyński, Żychoniuk (75m Kondratowicz), Pilarowski, Jazowiecki, Tkachenko, Cichy, Swędzikiewicz, Chojnowski, Krupa, Ziemba.
Konfeks pokazał charakter
09/09/2023 22:44
Siedliska 9 września 2023 godz.16:00

Dąb Siedliska - Konfeks Legnica 3:4 (3:2)

Jazowiecki, Pilarowski, Ziemba (Konfeks) - Jastrzębski, Novikov, Wójtów, Zirka, Kopczyk
Horbal (Siedliska) - Jazowiecki, Krupa (Konfeks)

Bramki: 1:0 Wójtów 10 min, 2:0 Tomczyk 38 min, 2:1 Ziemba 43 min, 3:1 Janeczko 44 min, 3:2 Ziemba 45+3 min, 3:3 Krupa 59 min, 3:4 Dańczak 74 min

Sędzia: Aleks Paluch (główny) - I asystent Krzysztof Mistrzak, II asystent Kajetan Tracz

Początek meczu rozpoczynamy od długiego utrzymywania się przy piłce, z próbami zepchnięcia przeciwnika pod własne pole karne, jednak już w 10 minucie spotkania tracimy bramkę. Przeciwnik wykorzystuje rzut karny, po przypadkowej ręce Pawła Przerywacz przy rozegraniu rzutu rożnego i mamy 1:0 dla Siedlisk. Nie mija 10 minut, kolejny stały fragment gry, niepotrzebny faul Pawła Przerywacza i bezpośrednio z rzutu wolnego, pięknym uderzeniem z 17 m zawodnik z Siedlisk podwyższa na 2:0. Mija trochę czasu zanim zespół się otrząsnął, w miedzyczasie doskonałej sytuacji nie wykorzystuje Tkachenko a chwilę później sędzia nie uznaje zdobytej bramki przez Swędzikiewicza.
W 30 minucie łapiemy kontakt za sprawą świetnej akcji kombinacyjnej i asyście Grzadkowskiego do Ziemby robi się 2:1. W momencie kiedy wydawało się, że wszystko zaczyna się układać, przeciwnik po kolejnym rzucie rożnym strzela bramkę głowa, praktycznie z zerowego kąta i przegrywamy w 35 min 3:1.
Jeszcze przed samą przerwa w 42 minucie, nieodpowiedzialne zachowanie Jazowieckiego i sędzia dyktuje 2 rzut karny, jednak w tej sytuacji doskonale spisuje się Stępień, który broni uderzenie. Golana 3:2 strzelamy do szatni, po asyście Swędzikiewicza , pięknym uderzeniem popisuje się Ziemba. Chwilę po tym sędzia odgwizduje koniec pierwszej zwariowanej połowy.
Drugie 45 min to ataki po stronie Konfesku, które skutkują bramka na 3:3, w 55 min Krupa zostaje obsłużony przez Grzadkowskiego i doprowadzamy do remisu. W ferworze walki, bardzo dynamicznego spotkania w 65 min spotkania, 2 żółta i w konsekwencji czerwoną kartką, zostaje ukarany Jazowiecki. Zmobilizowany zespół mimo straty zawodnika, nie poddaje się i dąży do wygrania spotkania, po jednej z akcji na skrzydle, bardzo dobrze zachowuje się Przerywacz, który asystą obsługuje Dańczaka i Konfeks w 74 min wychodzi na prowadzenie.
W 85 min a wyniku frustracji zawodnik z Siedlisk uderza w twarz Bartka Krupę a w cały zamieszaniu sędzia zawodów, niesłusznie odsyła roównież naszego zawodnika z czerwoną kartką do szatni. Obraz gry nie ulega zmianie i mimo gry w 9 udaje się wygrać bardzo trudne spotkanie, w którym nie układało się nic. Gratulacje dla całego zespołu, mimo tego , że zespół przegrywał już 3:1 dążył tylko i wyłącznie do zwycięstwa. Pokazał ogromny charakter i ambicje czego potwierdzeniem jest zwycięski gol na 4:3 mimo gry w osłabieniu.

Siedliska: Kaczmara - Berełkowski, Gołębiewski, Horbal, Janeczko, Jastrzębski, Novikov (85 min Romanow), Skubiński (68 min Krok), Tomczyk (80 min Kopczyk), Wójtów, Zirka
Konfeks: Stępień - Chojnowski (46 min Korczyński), Cichy, Grządkowski, Jazowiecki, Krupa, Pilarowski, Przerywacz (65 min Kondratowicz), Swędzikiewicz, Tkaczenko (50 min Dańczak), Ziemba
Kolejne 3 punkty
03/09/2023 2:58
Legnica 2 września 2023 godz.15:00

Konfeks Legnica - Czarni Dziewin 5:1 (4:1)

Przerywacz (Konfeks) - Barylak, Moroch, Podgórski (Dziewin)

Bramki: 1:0 Tkaczenko 3 min, 2:0 Ziemba 5 min, 3:0 Korczyński 10 min, 3:1 Barylak 14 min, 4:1 Swędzikiewicz 45 min, 5:1 Ziemba 90 min

Sędzia: Mariusz Kaczmarek (główny) - Borys Szanduła - I asystent, Grzegorz Woronak - II asystent

Widzów: ok.150

Pierwsze dwanaście minut spotkania to pokaz gry w wykonaniu Konfeksu . Już w 3 minucie spotkania z prawej strony boiska ładna wrzutką popisuje się Paweł Przerywacz, a Tkachenko strzałem głową z 8 metrów daje nam prowadzenie. W 5 minucie ładną asystą popisuje się Bartek Krupa i Kuba Ziemba z 22 metrów precyzyjnie w róg bramki umieszcza piłkę i prowadzimy 2-0.
W 11 minucie spotkania bardzo ładna akcja Tkachenki z Mateusz Korczyński kończy się pięknym golem na 3-0. Po tak szybko zdobytych bramkach Konfeks zdecydowania spuszcza z tonu co wykorzystują goście i po strzale głową Barylaka zdobywają bramkę.
W 19 minucie świetną paradą popisuje się nasz bramkarz Jakub Stępień, który broni strzał z 20 metrów w okienko. W 41 minucie bramkarz gości fauluje w polu karnym Tkachenke i mamy rzut karny, który pewnie wykorzystuje Maciek Swędzikiewicz.
W 49 minucie świetnym 40 metrowym podaniem popisuje się Aleksander Jazowiecki, który wyprowadza na czystą pozycję Przerywacza ten jednak nie wykorzystuje 100% sytuacji bramkowej. W 70 minucie ładny strzał z 25 metrów oddaje Piotr Nowak ale znów świetnie broni bramkarz gości. Dwie minuty później znów mamy doskonała sytuację bramkową jednak strzał Adam Fraska ponownie broni bramkarz Czarnych. W 90 minucie Olaf Kondratowicz nie wykorzystuje świetnej sytuacji bramkowej gdy jego strzał z 8 metrów broni najlepszy piłkarz czarnych w tym meczu bramkarz Mateusz Marek. Wynik końcowy spotkania ustala strzałem z 25 metrów w róg bramki Jakub Ziemba. Cieszy zwycięstwo 5-1, ale tak jak się wypowiedział po meczu trener naszego zespołu Maciej Białas oczekuje od zespołu gry na maksymalnych obrotach przez cały mecz, a nie tylko fragmentami.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę o godz. 16:00 na wyjeździe w Siedliskach .

Trener Konfeksu Maciej Białas powiedział po meczu - Bardzo dobry pierwszy kwadrans w naszym wykonaniu a potem niestety dostosowaliśmy się poziomem gry, jakością do rywali. Szczególnie to dotyczyło drugiej połowy meczu. Za dużo było kopaniny, chaosu na murawie. Wynik fajny ale ja oczekuję od zespołu wysokiej dyscypliny taktycznej i myślenia na boisku. Dlatego z wyniku się cieszę, ale uważam , że był to słaby występ w wykonaniu Konfeksu. Chciałbym w grze mojej drużyny oczekiwać stałego progresu w grze. W połowie rundy pokuszę się o określenie planu sportowego na ten sezon.

Konfeks: Stępień - Cichy, Grządkowski, Korczyński (32 min Jazowiecki), Krupa, Nowak, Pilarowski, Przerywacz (80 min Kondratowicz), Swędzikiewicz, Tkaczenko (70 min Fraska), Ziemba
Dziewin: Marek - Ajecki, Borowicz, Barylak, Głodny, Krasniański, Łodziński, Moroch, Perczyński (80 min Wieliński, Podgórski, Postal