This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Konfeks 2023/24
Ostatni mecz
Tabela 2023/24
1 Sparta Grębocice 69
2 Błękitni Kościelec 64
3 Iskra Kochlice 63
4 Konfeks Legnica 61
5 Chojnowianka Chojnów 60
6 Odra Scinawa 56
7 Sokół Jerzmanowa 51
8 Błękitni Koskowice 47
9 Stal Chocianów 43
10 Pogoń Góra 43
11 Zryw Kłębanowice 35
12 Kaczawa Bieniowice 29
13 Górnik Lubin 25
14 Dąb Siedliska 22
15 Dragon Jaczów 16
16 Czarni Dziewin 7
więcej
30 kolejka 15/16.06.24
Jerzmanowa - Koskowice 9:1
Kościelec - Chojnów 6:1
Kaczawa - Dziewin 4:0
Sparta - Siedliska 7:1
Górnik - Jaczów 5:1
Zryw - Konfeks 1:0
Kochlice - Góra 8:0
Odra - Stal 2:1
Snajperzy 2023/24
Ziemba Jakub 20
Krupa Bartosz 17
Swędzikiewicz Maciej 16
Dańczak Oliwer 8
Karolczak Korneliusz 6
Przerywacz Paweł 4
Plebaniak Dominik 3
Cichy Norbert 3
Pilarowski Maciej 3
Korczyński Mateusz 3
Grządkowski Michał 1
Tkaczenko Ivan 1
Nowak Piotr. 1
Fraska Adam 1
Jazowiecki Alelsander 1
Nasi Sponsorzy

Tabela sezonu 2023/2024

Koncowa Tabela sezonu 2023/2024
# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Sparta Grębocice 30 69 22 5 3 115 43
2 Błękitni Kościelec 30 64 20 6 4 107 55
3 Iskra Kochlice 30 63 20 7 3 116 39
4 Konfeks Legnica 30 61 20 9 1 88 44
5 Chojnowianka Chojnów 30 60 19 8 3 87 44
6 Odra Scinawa 30 56 17 8 5 87 54
7 Sokół Jerzmanowa 30 51 16 11 3 101 68
8 Błękitni Koskowice 30 47 14 11 5 69 70
9 Stal Chocianów 30 43 12 11 7 59 65
10 Pogoń Góra 30 43 12 11 7 66 76
11 Zryw Kłębanowice 30 35 11 17 2 48 79
12 Kaczawa Bieniowice 30 29 8 17 5 54 79
13 Górnik Lubin 30 25 8 21 1 51 118
14 Dąb Siedliska 30 22 6 20 4 58 104
15 Dragon Jaczów 30 16 4 22 4 61 107
16 Czarni Dziewin 30 7 2 27 1 35 157

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2023/24

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . 0:0 1:1 3:6 9:2 2:0 0:4 7:0 1:3 1:1 3:1 4:3 2:1 3:3 2:6 3:2
2 Odra Ścinawa 4:2 . 7:3 4:1 5:2 1:3 0:1 2:2 4:1 2:1 5:1 7:1 0:1 4:3 4:0 7:3
3 D±b Siedliska 1:3 2:2 . 1:2 4:1 3:4 3:4 1:1 3:6 1:2 1:0 0:1 2:8 1:3 5:0 5:2
4 Błękitni Kościelec 3:0 5:0 6:1 . 6:0 1:2 6:1 1:1 3:2 1:1 3:0 5:1 5:4 6:2 4:1 2:6
5 Czarni Dziewin 2:4 1:3 1:3 0:2 . 0:3 0:8 3:1 1:18 1:4 2:3 2:5 2:3 2:7 3:2 0:12.
6 Konfeks Legnica 2:1 3:1 9:0 1:1 5:1 . 0:2 4:1 1:2 3:1 1:0 2:1 1:4 5:0 4:0 9:2
7 Chojnowianka 1:2 1:2 2:0 2:2 4:2 3:2. . 0:3 1:1 3:1 7:1 5:0 0:2 5:1 2:0 2:3
8 Pogoń Góra 0:0 2:3 4:3 3:5 3:1 1:6 2:4 . 2:6 5:1 2:1 7:1 4:2 2:3 4:2 2:1
9 Sparta Grębocice 5:0 2:2 7:1 4:1 5:1 3:1 4:3 1:1 . 1:2 8:0 4:2 1:0 6:0 3:1 3:1
10 Stal Chocianów 1:2 3:2 1:1 1:6 4:0 2:7 0:2 1:1 2:4 . 5:1 5:2 0:8 1:0 1:1 1:1
11 Zryw Kłębanowice 0:3 0:0 4:1 0:3 7:0. 1:0 1:0 0:5 1:2 3:2 . 1:1 1:6 5:0 2:0 3:1
12 Kaczawa Bieniowice 1:3 3:2 3:2 6:0 4:0 1:3 2:4 1:1 0:3 1:1 1:3 . 1:1 1:0 4:2 1:2
13 Iskra Kochlice 3:0 5:2 8:2 1:2 13:1 1:2 2:2 8:0 1:0 1:2 5:0 3:1 . 5:1 2:1 3:3
14 Górnik Lubin 3:2 0:6 3:1 3:8 3:0 0:3 0:4 2:4 0:6 2:7 1:6 2:1 0:3 . 5:1 0:2
15 Dragon Jaczów 2:5 0:3 2:6 2:10 4:4 3:0 2:4 1:2 2:3 2:4 6:2 3:3 0:6 10:2 . 4:4
16 Sokół Jerzmanowa 9:1 2:3 7:0 2:1 3:0 5:2 0:4 3:0 5:1 1:2 5:0 2:1 1:6 8:2 4:1 .

Seria - runda jesienna 2023 /24

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 3 0 3 1 3 1 0 0 0 1 0 0 3 0 3
2 Odra Ścinawa 0 3 0 3 3 0 3 3 1 3 1 1 0 0 0
3 D±b Siedliska 0 0 3 0 0 1 3 0 0 0 0 0 3 0 0
4 Błękitni Kościelec 3 3 3 0 3 3 0 1 3 3 1 3 3 1 1
5 Czarni Dziewin 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Konfeks Legnica 0 3 3 3 3 3 3 0 3 0 1 3 3 0 3
7 Chojnowianka 1 3 3 3 0 3 3 3 3 3 3 3 3 3 1
8 Pogoń Góra 3 3 3 0 1 3 0 3 0 1 3 1 0 1 3
9 Sparta Grębocice 3 3 3 3 3 0 3 3 3 3 1 3 3 3 3
10 Stal Chocianów 3 3 0 1 1 0 0 1 0 3 1 0 0 3 3
11 Zryw Kłębanowice 0 0 0 0 0 0 3 0 1 0 3 3 3 3 0
12 Kaczawa Bieniowice 3 0 0 1 1 0 3 0 3 0 0 0 3 0 3
13 Iskra Kochlice 1 0 3 3 3 3 0 3 3 3 3 0 0 3 0
14 Górnik Lubin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 3 0
15 Dragon Jaczów 0 3 0 1 1 1 0 3 3 0 0 0 0 0 3
16 Sokół Jerzmanowa 3 0 0 3 0 3 0 3 0 3 1 3 0 3 0

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 3 0 3 3 3 3 3 1 3 3 3 0 0 1 0
2 Odra Ścinawa 3 3 0 1 3 0 3 1 3 3 3 3 3 3 3
3 D±b Siedliska 0 1 3 1 0 0 3 1 0 0 0 0 0 3 0
4 Błękitni Kościelec 0 3 3 0 3 0 3 3 3 3 0 3 3 3 3
5 Czarni Dziewin 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Konfeks Legnica 0 3 3 3 3 3 0 3 3 0 3 0 3 3 0
7 Chojnowianka 0 3 0 0 1 3 3 3 3 3 0 3 0 0 0
8 Pogoń Góra 0 0 3 1 3 1 3 1 0 0 3 0 3 0 0
9 Sparta Grębocice 3 3 3 1 1 3 0 3 0 3 0 3 0 3 3
10 Stal Chocianów 3 1 0 0 3 1 0 0 3 3 3 3 3 1 0
11 Zryw Kłębanowice 3 3 0 3 0 0 3 3 0 0 1 0 3 0 3
12 Kaczawa Bieniowice 3 0 0 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1 3
13 Iskra Kochlice 3 0 3 3 1 3 3 1 0 3 3 3 3 3 3
14 Górnik Lubin 3 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3 3 0 1 3
15 Dragon Jaczów 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Sokół Jerzmanowa 1 3 3 3 1 3 0 0 3 3 0 3 3 0 3