This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Konfeks 2023/24
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2023/24
1 Sparta Grębocice 54
2 Konfeks Legnica 46
3 Chojnowianka Chojnów 42
4 Iskra Kochlice 41
5 Błękitni Kościelec 40
6 Sokół Jerzmanowa 36
7 Pogoń Góra 32
8 Odra Scinawa 31
9 Błękitni Koskowice 30
10 Stal Chocianów 27
11 Kaczawa Bieniowice 23
12 Zryw Kłębanowice 22
13 Dragon Jaczów 16
14 Dąb Siedliska 15
15 Górnik Lubin 12
16 Czarni Dziewin 4
więcej
21 kolejka 13/14.04.24
Sparta - Kościelec 4:1
Siedliska - Koskowice
Kaczawa - Chojnów
Dziewin - Jaczów
Jerzmanowa - Górnik 8:2
Zryw - Kochlice 1:6
Konfeks - Odra 3:1
Stal - Góra 1:1
22 kolejka 20/21.04.24
Góra - Dziewin
Jaczów - Siedliska
Kościelec - Kaczawa
Koskowice - Konfeks
Odra - Jerzmanowa
Kochlice - Sparta
Chojnów - Stal
Górnik - Zryw
Snajperzy 2023/24
Ziemba Jakub 14
Krupa Bartosz 12
Swędzikiewicz Maciej 12
Dańczak Oliwer 6
Przerywacz Paweł 4
Cichy Norbert 2
Korczyński Mateusz 2
Plebaniak Dominik 2
Karolczak Korneliusz 2
Grządkowski Michał 1
Tkaczenko Ivan 1
Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy


Runda wiosenna sezon 2023/2024

Lp Data Godz Klasa Mecz Wynik
1 3.02.2024 11:30 Sparing Konfeks - Prochowiczanka 1:4 (0:2)
2 10.02.2024 11:30 Sparing Konfeks - Iskra Kochlice 2:1 (1:0)
3 17.02.2024 12:00 Sparing Polonia Środa Śląska - Konfeks 3:0
4 24.02.2024 11:30 Sparing Konfeks - Chojnowianka 2:3
5 2.03.2024 13:00 Sparing Zryw Kłębanowice - Konfeks - 1:4
6 10.03.2024 14:00 Seniorzy LO Konfeks - Sparta Grębocice 1:2 (1:0)
7 13.03.2024 19:00 Trampkarz Iskra Kochlice - Konfeks 3:0 (2:0)
8 16.03.2024 15:00 Seniorzy LO Kaczawa Bieniowice - Konfeks 1:3 (0:2)
9 16.03.2024 10:00 Młodzik II Liga Konfeks - Karkonosze Jel.Góra 0:4 (0:2)
10 17.03.2024 14:00 Junior Młodszy Konfeks - Sokół Jerzmanowa 4:1 (1:0)
11 21.05.2024 16:00 Młodzik IV Liga Jaworzanka 1946 - Konfeks .
10 23.03.2024 11:00 Trampkarz Konfeks - Orla Wąsosz 7:0 (3:0)
12 23.03.2024 11:00 Młodzik II Liga Chrobry Głogów - Konfeks 6:1 (3:0)
10 23.03.2024 . Junior Młodszy Bazalt Piotrowice - Konfeks 1:1 (0:0)
12 24.03.2024 12:00 Seniorzy LO Konfeks - Stal Chocianów 3:1 (1:1)
13 30.03.2024 10:00 Junior Młodszy Konfeks - Górnik Złotoryja 0:4 (0:0)
14 30.03.2024 14:00 Trampkarz Bazalt Piotrowice - Konfeks 3:0 (1:0)
15 30.03.2024 15:00 Seniorzy LO Czarni Dziewin - Konfeks 0:3 (0:1)
16 6.04.2024 13:00 Junior Młodszy Konfeks - Stal Chocianów 12:2 (6:0)
17 6.04.2024 15:00 Trampkarz Górnik Złotoryja - Konfeks 3:2 (1:1)
18 6.04.2024 10:00 Młodzik II Liga Konfeks - Majdan Bolesławiec 8:2 (1:1)
19 6.04.2024 11:00 Młodzik IV Liga Konfeks - Chojnowianka 1:4 (0:3)
20 6.04.2024 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Dąb Siedliska 9:0 (4:0)
21 10.04.2024 17:00 Młodzik IV Liga Górnik Lubin - Konfeks .
22 13.04.2024 12:00 Trampkarz Konfeks - Mewa Kunice .
23 13.04.2024 10:00 Młodzik II Liga Nysa Zgorzelec - Konfeks .
24 13.04.2024 . Młodzik IV Liga Zamet Przemków - Konfeks .
25 13.04.2024 . Junior Młodszy Prochowiczanka - Konfeks .
26 13.04.2024 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Odra Ścinawa 3:1

Runda jesienna sezon 2023-24

Lp Data Godz Klasa Mecz Wynik
1 2107.2023 18:30 Sparing Gornik Zlotoryja Konfeks 9:1 (4:0)
2 30.07.2023 18:30 Sparing Zryw Kłębanowice - Konfeks 1:4 (1:4)
4 5.08.2023 11:00 Sparing Konfeks - Victoria Świebodzice 8:0 (2:0)
5 12.08.2023 17:00 PP 2 runda Damianowo - Konfeks 1:3 (0:2)
6 15.08.2023 18:00 Seniorzy LO Sparta Grębocice - Konfeks 3:1 (1:0)
7 19.08.2023 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Kaczawa Bieniowice 2:1 (1:1)
8 26.08.2023 17:00 Seniorzy LO Stal Chocianów - Konfeks 2:7 (1:4)
9 27.08.2023 16:00 Trampkarze Zagłębie Lubin Future - Konfeks 0:2 (0:1)
10 29.08.2023 18:00 PP 3 runda Konfeks - Sokół Jerzmanowa 3:1 (2:0)
11 1.09.2023 18:30 Młodzik I Konfeks - Amico Lubin 13:0 (5:0)
12 2.09.2023 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Czarni Dziewin 5:1 (4:1)
13 2.09.2023 13:30 Trampkarz Bazalt Piotrowice - Konfeks 4:1 (0:0)
14 3.09.2023 11:00 Junior Młodszy Konfeks - Bazalt Piotrowice 0:3 (0:0)
15 5.09.2023 16:30 Młodzik II Konfeks - Prochowiczanka 1:3 (1:1)
16 5.09.2023 18:00 Junior Młodszy Górnik Złotoryja - Konfeks 10:0 (7:0)
17 6.09.2023 16:00 Trampkarz Konfeks - Chrobry Głogów 2:5 (0:2)
18 6.09.2023 16:00 Młodzik I Chrobry Głogów - Konfeks 0:9 (0:4)
19 9.09.2023 13:30 Młodzik II Iskra Kochlice - Konfeks 1:12 (0:5)
20 9.09.2023 10:00 Junior Młodszy Stal Chocianów - Konfeks 1:4 (1:1)
21 9.09.2023 16:00 Seniorzy LO Dąb Siedliska - Konfeks 3:4 (3:2)
22 13.09.2023 16:00 PP 4 runda Konfeks - Odra Ścinawa 0:1 (0:0)
23 15.09.2023 18:00 Trampkarz Konfeks - Amico Lubin 7:0 (5:0)
24 16.09.2023 10:00 Junior Młodszy Konfeks - Prochowiczanka 23:0 (9:0)
25 16.09.2023 16:00 Młodzik I Miedź Legnica - Konfeks 2:2 (1:1)
26 16.09.2023 12:30 Młodzik II Konfeks - Wilkowianka 8:2 (3:1)
27 17.09.2023 15:00 Seniorzy LO Odra Ścinawa - Konfeks 1:3 (0:0)
28 20.09.2023 16:00 Młodzik I Konfeks - Jaworzanka 7:0 (2:0)
29 20.09.2023 17:00 Junior Młodszy Górnik Lubin - Konfeks 3:1 (2:0)
30 23.09.2023 17:00 Młodzik II Górnik Polkowice - Konfeks 6:1 (1:0)
31 23.09.2023 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Błękitni Koskowice 2:1 (0:1)
32 24.09.2023 11:00 Trampkarz Mewa Kunice - Konfeks 1:10 (0:5)
33 24.09.2023 11:00 Junior Młodszy Konfeks - Iskra Księginice 7:2 (2:0)
34 24.09.2023 13:30 Młodzik II Konfeks - Chojnowianka 6:2 (1:1)
35 27.09.2023 17:00 Trampkarz Orla Wąsosz - Konfeks 4:3 (2:3)
36 28.09.2023 17:00 MłodzikII Oriens Chojnów - Konfeks 0:5 (0:1)
37 30.09.2023 13:00 Młodzik II Mewa Kunice - Konfeks 3:5 (1;1)
38 30.09.2023 15:30 Seniorzy LO Dragon Jaczów - Konfeks 3:0 (1:0)
39 1.10.2023 11:00 Trampkarz Konfeks - Zagłębie Lubin 6:2 (2:2)
40 1.10.2023 13:30 Młodzik I Konfeks - Górnik Złotoryja 6:2 (4:0)
41 18.10.2023 16:30 Junior Młodszy Sokół Jerzmanowa - Konfeks 8:2 (5:1)
42 3.10.2023 16:00 Młodzik II Konfeks - Górnik Złotoryja 0:2 (0:1)
43 4.10.2023 17:00 Junior Młodszy Konfeks - Zagłębie Lubin Future 1:3 (0:1)
44 7.10.2023 11:00 Młodzik II Prochowiczanka - Konfeks 0:20 (0:13)
45 7.10.2023 15:30 Trampkarz Chrobry Głogów - Konfeks 5:1 (3:0)
44 7.10.2023 11:00 Junior Młodszy Iskra Kochlice - Konfeks 3:1 (2:0)
45 7.10.2023 10:00 Młodzik I Konfeks - Chrobry Głogów 13:0 (6:0)
46 7.10.2023 16:00 Junior Młodszy Konfeks - Pogoń Góra 4:1 (0:1)
47 25.10.2023 16:30 Młodzik II Górnik Złotoryja - Konfeks 2:2 (2:1)
48 17.10.2023 17:00 Młodzik I Amico Lubin - Konfeks 0:15 (0:8)
49 14.10.2023 12:30 Junior Młodszy Konfeks - Jaworzanka 1946 1:9 (0:6)
50 14.10.2023 17:00 Trampkarz Konfeks - Zagłębie Lubin Future 3:3 (2:1)
52 14.10.2023 10:00 Młodzik II Konfeks - Iskra Kochlice 4:1 (2:1)
53 15.10.2023 13:00 Seniorzy LO Chojnowianka - Konfeks 3:2 (0:0)
54 17.10.2023 19:15 Trampkarz Konfeks - Bazalt Piotrowice 1:3 (1:1)
55 21.10.2023 12:30 Junior Młodszy Sparta Rudna - Konfeks 10:0 (5:0)
56 21.10.2023 13:00 Trampkarz Amico Lubin - Konfeks 1:7 (1:1)
57 30.10.2023 16:30 Młodzik II Wilkowianka - Konfeks 3:4 (1:2)
58 21.10.2023 13:00 Młodzik I Konfeks - Miedź Legnica 7:2 (3:1)
59 21.10.2023 15:00 Seniorzy LO Konfeks - Błękitni Kościelec 1:1 (0:1)
60 28.10.2023 13:00 Junior Młodszy Konfeks - Odra Ścinawa 5:4 (0:2)
61 28.10.2023 11:00 Trampkarz Konfeks - Orla Wąsosz 5:3 (2:0)
62 28.10.2023 15:00 Młodzik II Konfeks - UKS Oriens Chojnów 7:1 (3:0)
63 28.10.2023 10:00 Młodzik I Jaworzanka 1946 - Konfeks 0:6 (0:3)
64 28.10.2023 16:00 Seniorzy LO Iskra Kochlice - Konfeks 1:2 (0:0)
65 4.11.2023 10:00 Junior Młodszy Zamet Przemków - Konfeks 0:3 (0:0)
66 4.11.2023 10:00 Młodzik II Chojnowianka - Konfeks 7:3 (3:3)
67 4.11.2023 11:45 Trampkarz Konfeks - Mewa Kunice 10:0 (3:0)
68 4.11.2023 14:00 Młodzik I Konfeks - Górnik Polkowice 1:4 (0:1)
69 5.11.2023 14:00 Seniorzy LO Konfeks - Górnik Lubin 5:0 (2:0)
70 8.11.2023 16:00 Trampkarz Zagłębie Lubin Future - Konfeks 4:2 (1:0)
71 11.11.2023 9:00 Młodzik II Konfeks - Mewa Kunice 5:1 (2:1)
72 11.11.2023 10:00 Młodzik I Górnik Polkowice - Konfeks 0:4 (0:1)
73 11.11.2023 14:00 Seniorzy LO Sokół Jerzmanowa - Konfeks 5:2 (1:1)
74 14.11.2023 19:00 Junior Młodszy Konfeks - Pogoń Góra 3:2 (1:2)
75 18.11.2023 12:00 Seniorzy LO Konfeks - Zryw Kłębanowice 1:0 (1:0)