Nowak Piotr 1
Fraska Adam 1
Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie naszego Klubu przekazując 1.5% swojego podatku dochodowego za 2023 rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli dofinansować nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe organizując turnieje i zawody sportowe. Szczegóły obok w zakładce. Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
KS Konfeks Legnica ogłasza nabór wszystkich chętnych dzieci do Sekcji Pilki Noznej urodzonych w latach 2008-2018.
Wszyscy chętni proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr: 697-681-150 lub 794-362-833
Czy chcesz zostać kolejnym naszym wychowankiem, który będzie grał w Ekstraklasie i Reprezentacji Polski i pójść w ślady Grzegorza Bartczaka i Marcina Robaka ??
Zapisz się do naszego Klubu !!!

Klub Sportowy KS Konfeks Legnica informuje, że od 3 czerwca 2022 dotychczasowy stacjonarny numer telefonu 76 866 0987 jest już nieaktualny !! Prosimy kontaktować się z Klubem na nr 697 681 150 lub droga elekroniczną na nasz klubowy e-mail: ks.konfeks@onet.eu
Wiadomości
Wpadka
21/04/2024 1:16
Koskowice 20 kwietnia 2024 godz.15:00

Liga Okręgowa

łękitni Koskowice - Konfeks Legnica 2:0 (1:0)

Korytek, Szymanski, Wach, Wyzga (Koskowice) - Bashkin, Krupa, Pilarowski (Konfeks)
Bashkin (Konfeks)

Bramki: 1:0 Alwin 43 min, 2:0 Ziętek 71 min

Sędzia: główny Sławomir Cierlik - i asystent Agnieszka Nowak, II asystent Grzegorz Grygorcewicz

Widzów: ok.100

Po serii 5 kolejnych zwycięstw tym razem przegraliśmy na pechowym dla nas terenie w Koskowicach. Obydwa zespoły wystąpiły w mocno osłabionych składach. W naszej drużynie zabrakło, Ziemby, Dańczaka i Nowaka.
Mecz dla naszego zespołu mógł się ułożyć bardzo dobrze, ponieważ w 26 minucie Swędzikiewicz strzela z 16 metrów, piłka odbija się od wewnętrznej części słupka i nie wpada do bramki. W 36 minucie druga żółta kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Bashkin Nazar i od tego momentu gramy w 10. Wypada nadmienić, że w tej sytuacji sędzia popełnił wcześniej błąd, ponieważ pierwszą żółtą kartkę nie powinien otrzymać Nazar tylko inny nasz zawodnik. Gospodarze szybko wykorzystują nasze osłabienie i przed przerwą zdobywają prowadzenie. Po przerwie dwa ładne strzały z dystansu oddaje Chojnowski jednak broni bramkarz gospodarzy.
Obydwa zespoły w tej części gry mają wiele sytuacji bramkowych jednak tylko zespół Błękitnych zdobywa drugą bramkę i wygrywa mecz 2-0.
Gratulujemy zespołowi gospodarzy zwycięstwa i liczymy, ż trener wraz z zawodnikami wyciągną odpowiednie wnioski z przegranej i w kolejnym meczu wrócimy na zwycięska ścieżkę.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę 27.04 o godz. 17:00 na własnym boisku z Dragonem Jaczów.
Zapraszamy kibiców na ten mecz i obiecujemy bardzo dobra grę naszego zespołu, ponieważ przy tak młodym zespole taka wpadka jak w Koskowicach ma prawo się przydarzyć.

Koskowice: Kaźmierczak - Alwin, Chruścinski, Gala, Korytek Adrian, Korytek Grzegorz, Szymański (89 min Mikhonow), Tymków, Wach, Wyżga, Ziętek
Konfeks: Stępień - Bashkin, Chojnowski (75 min Ręczkowski, Cichy, Jazowiecki, Karolczak, Korczyński, Krupa, Pilarowski, Plebaniak, Swędzikiewicz
Trwa zwycieska passa
14/04/2024 15:00
Legnica 13 kwietnia 2024 godz.16:00

Konfeks Legnica - Odra Ścinawa 3:1 (2:1)

Chojnowski (Konfeks) - Niewdana, Spaliński, Strzemski (Odra)
Spaliński (Odra)

Bramki: 1:0 Zoemba 4 min, 1:1 Filipowicz 10 min, 2:1 Dańczak 37 min, 3:1 Swędzikiewicz 89 min

Sędzia: Norbert Wolski - I asystent Marcin Makuch, II asystent Kornel Jamrozik

Widzów: ok.200

Kolejne 5 zwycięstwo odniósł nasz zespół, tym razem zwyciężając Odrę Ścinawa 3-1. W 5 minucie spotkania super asystą popisuje się Maciek Swędzikiewicz, który wyprowadził na czystą pozycję Kubę Ziembę, a ten precyzyjnym strzałem wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.
W 10 minucie błąd w ustawieniu naszej linii obronnej wykorzystał Filipowicz,który strzelił na 1-1. W 18 minucie goście mogli wyjść na prowadzenie, na nasze szczęście piłka odbiła się od wewnętrznej strony słupka i Jakub Stępień pewnie ją złapał. Od tego momentu zarysowała się przewaga naszego zespołu. Efektem tego jest strzał z powietrza Swędzikiewicza, który świetnie obronił bramkarz gości.
W 38 minucie rozgrywający świetny mecz Swędzikiewicz wypatruje w polu karnym Olivera Dańczaka, a ten z ostrego kąta strzałem pod poprzeczkę zdobywa piękną bramkę na 2-1. Druga połowa spotkania to zdecydowana dominacja naszego zespołu, jednak nie wykorzystujemy kilku sytuacji bramkowych.
W 48 minucie 100% sytuacji bramkowej nie wykorzystuje Karolczak. W 77 minucie zawodnik gości Spaliński otrzymuje drugą żółta kartkę i w efekcie musi opuścić plac gry. Dwie minuty później Maciek Swędzikiewicz wykorzystuje nieporozumienie w obronie gości i ustala końcowy wynik na 3-1.
W 82 minucie mieliśmy dwie kapitalnie sytuację bramkowe, których nie wykorzystuje Plebaniak oraz Karolczak. Cieszy kolejne zwycięstwo, dzięki czemu w dalszym ciągu plasujemy się na II miejscu w tabeli dającym prawo gry w barażach o IV ligę.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę 20.04 o godz. 15:00 z Błękitnymi w Koskowicach.

Konfeks: Stępień - Chojnowski (57 min Plebaniak), Cichy, Jazowiecki, Dańczak (65 min Krupa), Karolczak, Korczyński, Nowak, Pilarowski, Swędzikiewicz, Ziemba ( 76 min Bashkin)
Odra: Jugo - Borysenko, Cichuta ( 55 min Trawka), Lucas Das Pricinote, Ekwueme, Filipowicz, Hoja, Niewdana, Smolny, Spaliński, Strzemski
Do jednej bramki
06/04/2024 23:10
6 kwietnia 2024 godz.15:00

Konfeks Legnica - Dąb Siedliska 9:0 (4:0)

Czuchnicki, Novikow, Tomczyk (Siedliska)

Bramki: 1:0 Swędzikiewicz 9 min, 2:0 Swędzikiewicz 11 min, 3:0 Krupa 17 min, 4:0 Dańczak 30 min, 5:0 Dańczak 59 min, 6:0 Karolczak 61 min, 7:0 Dańczak 63 min, 8:0 Karolczak 69 min, 9:0 Swędzikiewicz 81 min

Sędzia: główny Piotr Szczyrbaty - I asystent Hubert Zdulski, II asystent Agnieszka Nowak

Widzów: ok.150

Trwa dobra seria Konfeksu Legnica, który wygrał 4 mecz z rzędu pokonujac tym razem Dąb Siedliska 9-0.
W zespole gości wystąpiło aż 6 naszych byłych zawodników.
Od początku spotkania nasz zespół zdecydowanie dominował i rozgrywał bardzo dobry mecz.
W 9 minucie Maciek Swędzikiewicz strzela z 18 metrów i jego mocny strzał ładuje w bramce gości. Dwie minuty p?źniej nasz zespół przeprowadza ładną zespołową akcję, Jakub Ziemba świetnie dogrywa do Swędzikiewicza, a ten strzela na 2-0. W 17 minucie nasz zespół przeprowadza dobrą kontrę, a Szymon Chojnowski popisuje się dynamicznym 30 metrowym rajdem i wykłada piłkę na 10 metr gdzie znajduje się Bartek Krupa i strzela na 3-0.
W 30 minucie Oliver Dańczak podwyższa wynik zawodów na 4-0. Goście praktycznie mają w całym meczu jedną sytuację bramkową, którą świetnie wybrania z 8 metrów Jakub Stępień . W 59 minucie świetna asysta do Dańczaka popsuje się Swędzikiewicz, a Oliver ogrywa bramkarza i strzela do pustej bramki.
W 62 minucie Karolczak strzela pod poprzeczkę i prowadzimy już 6-0. Nie całe 60 sekund później Dańczak strzela swoją 3 bramkę. W 66 minucie super przewrotką poipsuje się Dańczak jednak jego strzał z 10 metrów minimalnie mija słupek bramki gości. Szkoda bo byłaby to przepiękna bramka. W 69 minucie Korneliusz Karolczak zdobywa swoją 2 bramkę w tym meczu i prowadzimy już 8-0. Festiwal strzelecki nasz zespół kończy w 80 minucie gdy Maciej Swędzikiewicz ładnym strzałem z 25 metrów zdobywa swoją 3 bramkę w tym spotkaniu i ustala końcowy wynik na 9-0.
Trzeba nadmienić,że najlepszym zawodnikiem w zespole gości był nasz były bramkarz Adam Baziewski,który uchronił swój zespół przed utratą jeszcze wielu bramek. Trzeba pochwalić nasz zespół za dobrą, kombinacyjna grę, efektowne bramki i grę do końca nie zważając na fakt, że mecz był rozstrzygnięty już w 1 połowie.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra na własnym boisku o godz.16:00 z zespołem Odry Ścinawa.

Konfeks: Stępień - Chojnowski (55 min Bashkin), Jazowiecki (70 Żychoniuk), Korczyński (55 min Cichy), Pilarowski, Dańczak, Karolczak, Krupa, Nowak, Swędzikiewicz, Ziemba
Siedliska: Baziewski - Berełkowski, Czuchnicki (65 min Kowalski), Gołębiewski, Hoszowski, Jastrzębski, Kurek, Novikow, Stępień (65 min Skubiński), Tomczyk, Wójtów (46 min Romanow)
3 punkty z Dziewinie
30/03/2024 20:11
Dziewin 30 marca 2024 godz.15:00

Czarni Dziewin - Konfeks Legnica 0:3 (0:1)

Niedzielski, Podgórski (Dziewin), Żychoniuk (Konfeks)

Bramki: 0:1 Swędzikiewicz 45 min, 0:2 Swędzikiewicz 65 min, 0:3 Dańczak 67 min

Sędzia: główny Krzysztof Dziedzic - I asystent Norbert Deluga, II asystent Agnieszka Nowak

Widzów: ok.50

Mecz został rozegrany na boisku ze zła nawierzchnią co utrudniało naszemu zespołowi grę. Pomimo tego od początku spotkania uzyskaliśmy duża przewagę i już do przerwy powinniśmy strzelać co najmniej trzy bramki.
W 12 minucie ładną akcję przeprowadził Nazar jednak jego strzał trafił w słupek. W 25 minucie ładną asystą popsuje się Swędzikiewicz jednak strzał Dańczaka z 12 metrów trafia w bramkarza. Dwie minuty później ładną akcja po prawym skrzydle popsuje się Ziemba, który wrzuca do Dańczaka jednak jego strzał jest nie celny. Wreszcie w 45 minucie rozgrywający dobry mecz Maciej Swędzikiewicz oddaje strzał z 30 metrów w długi róg i zdobywamy prowadzenie. W doliczonym czasie gry 100% sytuacji bramkowej nie wykorzystuje Nazar strzelając w bramkarza.
Po przerwie w dalszym ciągu mamy przewagę i w 64 minucie faulowany w polu karnym jest Dańczak, a pewnym strzałem z rzutu karnego Swędzikiewicz podwyższa na 2-0. W 68 minucie spotkania ładną asystą popsuje się Jazowiecki, a Dańczak z 8 metrów strzela pod poprzeczkę i ustala jak się później okazało wynik końcowy na 3-0. Gospodarze mieli jedna dobra sytuację bramkową w 70 minucie na posterunku był jednak nasz bramkarz Jakub Stępień. W 84 strzał Ziemby z ostrego kąta ładuje na słupku. W sumie zasłużone zwycięstwo naszego zespołu, który mógł w dobrych nastrojach spędzić Święta Wielkanocne.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę 06.04 o godz.15:00 gdy na stadionie przy ul.Grabskiego podejmiemy Dąb Siedliska.

Dziewin: Piwowarski - Barowicz, Barylak, Gładny (65 min Wieliński), Kraśniański, Krzywy, Łazarek (60 min Gajownik), Lodziński (76 min Biełusz), Malinowski, Niedzielski
Konfeks: Stępień - Bashkin (55 min Nowak), Chojnowski (80 min Łużny), Dańczak, Jazowiecki, Karolczak, Korczyński, Pilarowski, Plebaniak (75 min Żychoniuk), Swędzikiewicz, Ziemba
Ważne 3 punkty
25/03/2024 2:45
Legnica 24 marca 2024 godz.15:00

Konfeks Legnica - Stal Chocianów 3:1 (1:1)

Dańczak, Karolczak (Konfeks) - Januszka, Kasprzyszak, Matusiak, Walasek i Mędrek (Stal)

Bramki: 1:0 Krupa 19 min, 1:1 Gryga 45+1 min, 2:1 Swędzikiewicz 51 min, 3:1 Ziemba 62 min

Sędzia:główny Piotr Szczyrbaty - I Asystent Damian Jankowski, II Asystent Hubert Bębas

W początkowej fazie spotkania przewagę uzyskała drużyna gości. Jednak to Konfeks w 20 minucie zdobywa prowadzenie po bramce Bartka Krupa. Przy tej bramce ładną asystą popisuje się Jakub Ziemba,który dokładnym 30 metrowym podaniem obsługuje Bartka, a ten strzałem w długi róg zdobywa gola. Minutę później goście mają rzut karny, który jednak nie wykorzystują gdy strzał Adriana Januszko trafia w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry tracimy niepotrzebną bramkę gdy zawodnik Stali wykonuje rzut wolny, a jego dośrodkowanie zamienia się w gola.
Druga połowa spotkania w naszym wykonaniu jest dużo lepsza i już w 47 minucie Bartek Krupa mógł zdobyć bramkę lecz źle trafił w piłkę z 3 metrów od bramki. W 51 minucie Maciej Swędzikiewicz z bocznego sektora boiska decyduje się na strzał z 30 metrów, który znajduje drogę do bramki i prowadzimy 2-1. Minutę później świetna akcję przeprowadza Maciek Swędzikiewicz, który wypatruje w polu karnym Dańczaka jednak ten znajdując się na 12 metrze zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i tracimy 100 % szansę na zdobycie bramki. Końcowy wynik spotkania ustala w 60 minucie Jakub Ziemba gdy nasz zespół przeprowadza kontrę, a asystę Krupy, Kuba Ziemba zamienia na bramkę. Do końca spotkania kontrolujemy przebieg gry i zasłużenie wygrywamy ten mecz.
W spotkaniu tym zadebiutował w naszym zespole 16-letni Łukasz Chrenowski, któremu życzymy dalszego rozwoju swoich umiejętności piłkarskich.
Na meczu obecny był Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski.
Kolejny mecz nasz zespół rozegra 30.03 o godz. 15:00 na wyjeździe z Czarnymi w Dziewinie.

Konfeks: Stępień - Chojnowski (63 min Jazowiecki), Karolczak, Krupa (82 min Chrenowski), Dańczak (70 min Bashkin), Nowak, Pilarowski, Plebaniak, Ręczkowski (46 min Korczyński), Swędzikiewicz, Ziemba
Stal: Kasprzyszak Dariusz (75 min Kołodziejski) - Bartuzel (75 min Stachów), Gogosz (75 min Bańka), Gryga, Januszko, Kasprzyszak Mateusz, Kulbiński (70 min Czerep), Matusiak (70 min Mędrek), Sałata, Spychała (75 min Kruk), Walasek
Pewna wygrana
17/03/2024 14:50
Legnica 16 marca 2024 godz.15:00

Konfeks Legnica - Kaczawa Bieniowice 3:1 (2:0)

Swędzikiewicz, Nowak, Korczyński (Konfeks) - Ceglarski A., Kasperowicz, Antosiewicz (Bieniowice)

Bramki: 1:0 Ziemba 8 min, 2:0 Krupa 22 min, 2:1 Wiśniewski 67 min, 3:1 Krupa 83 min

Sędzia: Krzysztof Dziedzic (główny) - I Asystent Arkadiusz Błachaniec, II Asystent Kornel Jamrozik

Mecz rozpoczął się od groźnej sytuacji Kaczawy w 2 minucie i dobrej interwencji naszego bramkarza Błażeja Morawskiego po strzale Wiśniewskiego.
W 8 minucie spotkania świetnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisuje się Swędzikiewicz, a Jakub Ziemba strzałem głową zdobywa prowadzenie dla Konfeksu. Cały czas trwa wyrównany mecz i oba zespoły darzą do zdobycia bramki.
W 20 minucie spotkania Konfeks popisuje się piękna zespołową akcją gdy 6 kolejnych podań z klepki Bartek Krupa dostaje piłkę na 5 metr i podwyższa wynik na 2-0. Była to najładniejsza akcja naszego spotkania i dla takich akcji warto było przyjść na mecz.
W 55 minucie były nasz zawodnik Dominik Wiśniewski zdobywa kontaktową bramkę dla Kaczawy . Dominik był najlepszym zawodnikiem Kaczawy w tym meczu i gratulujemy mu dobrego występu. W 73 minucie Krupa oddaje strzał nad bramkarzem i trafia w poprzeczkę. W 74 minucie dobrą akcję przeprowadza Ziemba, a jego strzał z 20 metrów broni Kudłacz Miłosz. Końcowy wynik spotkania na 3-1 ustala w zamieszaniu pod bramkowym Krupa Bartosz. W sumie wygrywamy zasłużenie 3-1 . Wypada podkreślić, że w naszym zespole zadebiutował 15 letni Oskar Łużny, co potwierdza fakt, że Konfeks zawsze stawiał i będzie stawiał na młodych naszych wychowanków.
Kolejny mecz na zespół rozegra w najbliższą niedzielę 24.03 na własnym boisku o godz. 11:00 że Stalą Chocianów. Zapraszamy kibiców na ten ciekawie zapowiadający się mecz i liczymy, że nasz zespół w każdym kolejnym meczu będzie prezentował wysoki poziom gry.

Konfeksw: Morawski - Chojnowski (Korczyński 46 min), Cichy, Ręczkowski (Łużny 60 min), Nowak, Dańczak (Karolczak 55 min), Krupa, Plebaniak (Bashkin 80 min), Swędzikiewicz, Ziemba, Żychoniuk
Bieniowice: Kudłacz - Ceglarski Adrian, Ceglarski Krystian, Cerolewicz (Antosiewicz 46 min), Domagała (Kowalski 83 min), Inglot, Kasperowicz, Raczkowski, Urbanski, Warchoł (Stępień 46 min), Wiśniewski
Porażka z liderem
10/03/2024 21:47
Legnica 10 marca 2024 godz.14:00

Konfeks Legnica - Sparta Grębocice 1:2 (1:0)

Korolczak i Pilarowski (Konfeks) - Ciechelski D. i Garncarski (Grębocice)

Bramki: 1:0 Plebaniak 3 min, 1:1 Michałowicz 58 min, 1:2 Łętkowski 68 min

Sędzia: Mariusz Kaczmarek - (główny), I asystent Pawel Gronstal, II asystent Grzegorz Woronok

Widzów: ok.300

W pierwszym meczu rundy wiosennej nasz zespół przegrał z liderem rozgrywek Spartą Grębocice 1-2.
Mecz dla naszego zespołu rozpoczął się bardzo dobrze i już w 3 minucie po przepięknym uderzeniu zza pola karnego Dominik Plebaniak strzałem pod poprzeczkę zdobywa prowadzenie dla Konfeksu. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem lekkiej przewagi naszego zespołu I groźnych akcjach Sparty Grębocice. W 45 minucie Maciej Swędzikiewicz oddał dwa ładne strzały zza pola karnego, które dobrze obronił bramkarz gości.
W drugiej połowie spotkania po złym zachowaniu naszej drużyny, gdy mogliśmy kilkukrotnie wybić piłkę i zażegnać niebezpieczeństwo goście po strzale Michałowicza zdobywają wyrzównującą bramkę. Dwie minuty później w doskonałej sytuacji bramkowej znalazł się Paweł Ręczkowski, który zbyt długo zwlekał ze strzałem w polu karnym, a gdy oddał strzał obrońca Sparty go zablokował. Szkoda bo mogliśmy szybko objąć ponowne prowadzenie.
Kolejne dwie minuty później tracimy bramkę po strzale Łętkowskiego gdy prosty błąd popełnia nasz młody bramkarz. W sumie przegrywamy spotkanie mając nadzieję, że w kolejnych meczach zagramy lepiej. Szkoda straconych punktów, ponieważ w najgorszym wypadku ten mecz powinniśmy zremisować.

Kolejny mecz rozegramy w dniu 16.03 o godz. 15:00 u siebie z Kaczawą.
Drużyna z Bieniowic jako gospodarz tego meczu zwróciła się do nas aby ten mecz rozegrać w Legnicy, ponieważ ich płyta jest zbyt grząska i nie nadaje się do gry.

Konfeks: Morawski - Chojnowski (65 min Korczyński), Cichy, Jazowiecki, Korolczak (60 min Nowak), Krupa (60 min Dańczak), Pilarowski, Plebaniak (78 min Żyhoniuk), Ręczkowski, Swędzikiewicz, Ziemba
Grębocice: Szatkowski - Ciechelski Dawid (46 min Somorek), Ciechelski Kacper, Gil, Łętkowski, Małucki, Michałowicz, Mikołajczak (60 min Garncarski), Piotrowski, Reszuta (60 min Kubik, 87 min Łojewski), Wójak
Drugi sparig seniorów
12/02/2024 17:33
W kolejnym meczu spranigowym nasz zespół zmierzył się z czołowym zespołem Klasy Okręgowej Iskra Kochlice. Nasz zespół po ciekawej grze wygrał 2:1 (1:0), a bramki zdobyli Ziemba oraz Plebaniak.
Trener Maciej Białas miał do dyspozycji 15 zawodników i wszyscy otrzymali szansę gry w tym meczu. Do przerwy był wynik bez bramkowy chociaż obydwa zespoły stworzyły sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Wynik meczu w 55 minucie otworzył Jakub Ziemba,który wykorzystał ładnie bity rzut rożny przez Dańczaka i strzałem głową dał nam prowadzenie.
W kolejnych minutach bardzo dobra sytuację bramkową miał Dańczak, jednak piłka po jego strzale tylko musnęła słupek bramki gości. Ozdobą tego meczu była bramka w 70 minucie spotkania, którą zdobył Dominik Plebaniak po przepięknym strzale z ponad 30 metrów pod poprzeczkę. 5 minut później honorową bramkę dla gości zdobył Patryk Rustczak .
W 85 minucie strzał Plebaniaka wylądował na poprzeczce i mecz zakończył się zwycięstwem dla naszego zespołu 2-1.
Był to ciekawy mecz rozegrany przy pięknej słonecznej pogodzie. W zespole Iskry wystąpiło wielu młodych zawodników, a w naszej drużynie zadebiutował kolejny młody 17 letni Junior Bartosz Czarnecki.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę o godz. 12:00 w Środzie Śląskiej z IV ligowym zespołem Polonii.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zwycięstwo Trampkarzy !

W sobotę nasi trampkarze rozegrali kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem byli rówieśnicy z Bazaltu Piotrowice. Mecz podzielony był na 3 tercje, a do dyspozycji było 21 zawodników.

Pierwsza tercja była wyrównana, choć obfitowała w więcej okazji dla drużyny gości. W drugiej odsłonie wyszliśmy na prowadzenie; najpierw indywidualną akcją w prawym sektorze boiska popisał się Tekiele, który obsłużył czekającego na przedpolu Szmuca, a ten umieścił piłkę w bramce. Drugą bramkę zdobył Kovalchuk, który przytomnie zachował się w zamieszaniu po stałym fragmencie gry.
W trzeciej tercji nasz zespół zamknął wynik spotkania za sprawą Pichowicza, który wbiegając w pole karne zakończył akcję strzałem po podaniu Skarbowskiego.

Skład: Sztyler (Tkacz), Zawiślak (Antosiak), Jurek (Kovalchuk), Czarnota, Michalski (Łacny), Wisowaty (Tekiele), Pichowicz (Domagała), Badyna (Reitz), Skarbowski (Czajka), Wojtaszewski (Varukha), Zań (Szmuc),