This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Srebrny Certyfikat PZPN
Ostatni mecz
Tabela 2020/2021
1 Karkonosze Jel.Góra 43
2 Chrobry II Głogów 42
3 Apis Jędrzychowice 37
4 Sparta Rudna 31
5 Orkan Szczedrzykowice 28
6 Odra Scinawa 27
7 Prochowiczanka 27
8 Stal Chocianów 27
9 Leśnik Osiecznica 27
10 Górnik Złotoryja 26
11 Mewa Kunice 26
12 Gryf Gryfów Sląski 23
13 Sparta Grębocice 22
14 Kuźnia Jawor 22
15 Konfeks Legnica 20
16 Włókniarz Leśna 17
17 KS Legnickie Pole 13
18 Orla Wąsosz 11
19 Lotnik Jeżów Sudecki 8
więcej
19 kolejka 21/22.11.20
Włókniarz - Apis 0:3
Konfeks - Chrobry II 1:1
Gryf - Górnik 0:5
Leśnik - Karkonosze 0:2
Orla - Legnickie Pole 1:2
Mewa - Odra 3:2
Lotnik - Orkan 3:1
Prochowice - Sparta 1:1
Stal - Rudna 1:1
20 kolejka .wiosna.21
Leśnik - Chrobry II
Stal - Górnik
Włókniarz - Karkonosze
Lotnik - Legnickie Pole
Konfeks - Odra
Gryf - Orkan
Kuźnia - Orla
Mewa - Sparta
Prochowice - Rudna
Snajperzy 2020/2021
Dańczak Oliwer 10
Wójcik Adrian 6
Piotrowski Mateusz 4
Wójcik Kamil 3
Martinka Rafał 1
Haniecki Bartosz 1
Pitner Kamil 1
Sacha Maciej 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 19 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Karkonosze Jel.Góra 18 43 13 1 4 46 12
2 Chrobry II Głogów 18 42 13 2 3 49 13
3 Apis Jędrzychowice 18 37 11 3 4 46 13
4 Sparta Rudna 18 31 9 5 4 49 29
5 Orkan Szczedrzykowice 18 28 9 8 1 25 34
6 Odra Scinawa 18 27 8 5 5 45 33
7 Prochowiczanka 18 27 7 5 6 29 19
8 Stal Chocianów 18 27 8 7 3 35 28
9 Leśnik Osiecznica 18 27 8 7 3 38 32
10 Górnik Złotoryja 18 26 7 6 5 29 25
11 Mewa Kunice 18 26 7 6 4 37 41
12 Gryf Gryfów Sląski 18 23 6 7 5 28 28
13 Sparta Grębocice 18 22 6 8 4 33 40
14 Kuźnia Jawor 18 22 7 10 1 31 47
15 Konfeks Legnica 18 20 4 6 8 27 32
16 Włókniarz Leśna 18 17 4 9 5 22 38
17 KS Legnickie Pole 18 13 4 13 1 26 72
18 Orla Wąsosz 18 11 2 11 5 13 34
19 Lotnik Jeżów Sudecki 19 8 2 14 2 18 56

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2019/20

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice . 0:0 2:5 4:4 . . 1:0 . 2:2 4:2 2:3 2:1 . . .
2 Odra Chobienia . . . . 2:1 2:4 1:2 0:1 . . . . 0:0 5:1 3:1
3 Iskra Kochlice . 4:1 . 1:2 1:2 . . . . . 4:2 . . 3:0 3:0
4 Kaczawa Bieniowice . 8:0 . . 1:0 . . 8:3 . . 2:1 . . 6:0 2:1
5 Zryw Kłębanowice 2:1 . . . . 0:1 0:0 3:1 2:3 . . 0:0 0:3 . .
6 Konfeks Legnica 3:1 . 2:0 2:2 . . . . 4:1 7:1 . 9:0 2:6 . .
7 Górnik Lubin . . 4:2 2:2 . 2:1 . 4:0 . 4:0 4:4 . . . .
8 Iskra Księginice 2:1 . 6:1 . . 1:3 . . 2:6 3:2 . 1:1 1:2 . .
9 Zawisza Serby . 3:2 4:2 4:3 . . 2:3 . . 2:4 5:5 . . . 1:1
10 Gwardia Białołęka . 1:1 3:4 1:0 3:2 . . . . . 2:3 . . 1:2 3:0
11 GKS Męcinka . 6:0 . . 5:0 1:2 . 1:2 . . . . . 8:0 6:1
12 Prrzyszłość Prusice . 1:3 0:1 1:2 . . 2:7 . 3:4 1:0 1:3 . . . 3:0
13 Mewa Kunice 3:0 . 2:0 2:0 . . 4:2 . 0:2 5:1 3:1 3:1 . . .
14 Zamet Przemków 0:4 . . . 1:6 0:4 0:4 0:2 1:3 . . 2;2 0:8 . .
15 Pogoń Góra 3:3 . . . 1:3 1:3 2:8 1:4 . . . . 0:7 6:0 .

Seria - runda jesienna 2019 /20

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 1 0 0 . 3 0 1 3 3 1 3 1 0 0 0
2 Odra Chobienia 0 0 0 0 . 1 3 0 3 3 3 1 0 1 0
3 Iskra Kochlice 3 3 3 3 0 3 0 0 0 0 . 3 0 0 3
4 Kaczawa Bieniowice 1 3 0 3 1 1 3 3 . 0 3 0 3 3 3
5 Zryw Kłębanowice 1 0 3 1 3 3 0 0 0 0 0 3 3 . 0
6 Konfeks Legnica 3 0 3 0 1 3 3 . 3 3 3 3 3 3 3
7 Górnik Lubin 1 1 3 3 3 1 3 3 3 3 0 . 3 3 0
8 Iskra Księginice 3 3 3 0 3 0 0 0 3 . 3 0 0 3 1
9 Zawisza Serby 0 3 0 3 3 1 1 3 3 1 0 3 3 3 .
10 Gwardia Białołęka 3 0 0 3 0 1 0 0 0 3 0 0 . 0 3
11 GKS Męcinka 0 1 0 0 0 0 . 3 3 1 3 3 3 3 3
12 Prrzyszłość Prusice 0 . 3 1 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 1
13 Mewa Kunice 3 3 3 3 3 . 3 3 0 3 3 3 3 1 3
14 Zamet Przemków . 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Pogoń Góra 0 0 . 0 0 1 3 0 0 1 0 0 0 0 0

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . .
2 Odra Chobienia . . . . . . . . . . . . . . .
3 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . .
4 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . .
5 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . .
7 Górnik Lubin . . . . . . . . . . . . . . .
8 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . .
9 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . .
10 Gwardia Białołęka . . . . . . . . . . . . . . .
11 GKS Męcinka . . . . . . . . . . . . . . .
12 Prrzyszłość Prusice . . . . . . . . . . . . . . .
13 Mewa Kunice . . . . . . . . . . . . . . .
14 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
15 Pogoń Góra . . . . . . . . . . . . . . .