This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Tabela 2019/2020
1 Mewa Kunice 24
2 Górnik Lubin 24
3 Konfeks Legnica 19
4 Zawisza Serby 18
5 Kaczawa Bieniowice 15
6 Iskra Kochlice 15
7 Iskra Księginice 15
8 Płomień Radwanice 12
9 Zryw Kłębanowice 11
10 Odra Chobienia 10
11 Gwardia Białołęka 10
12 GKS Męcinka 8
13 Przyszłość Prusice 8
14 Pogoń Góra 5
15 Zamet Przemków 4
więcej
10 kolejka 12/13.10.19
Górnik - Kochlice 4:2
Gwardia - Kaczawa 1:0
Zryw - Konfeks 0:1
Serby - Męcinka 5:5
Zamet - Mewa 0:8
Prusice - Odra 1:3
Góra - Płomień 3:3
11 kolejka 19/20.10.19
Płomień - Górnik
Odra - Góra
Mewa - Prusice
Męcinka - Zamet
Konfeks - Serby
Kaczawa - Zryw
Księginice - Gwardia
Snajperzy 2019/2020
Wójcik Adrian 4
Dubowski Tomasz 4
Wójcik Kamil 3
Szpak Adrian 3
Swędzikiewicz Maciej 2
Jazowiecki Aleksander 1
Plebaniak Dominik 1
Trochanowski Marek 1
Winnik Hubert 1
Janeczko Michał 1
Przerywacz Paweł 1
Martinka Rafał 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 10 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Mewa Kunice 9 24 8 1 0 31 7
2 Górnik Lubin 10 24 6 0 3 38 15
3 Konfeks Legnica 9 19 6 2 1 24 15
4 Zawisza Serby 10 18 5 2 3 27 23
5 Kaczawa Bieniowice 9 15 4 2 3 28 16
6 Iskra Kochlice 10 15 5 5 0 21 21
7 Iskra Księginice 9 15 5 4 0 20 21
8 Płomień Radwanice 9 12 3 3 3 23 21
9 Zryw Kłębanowice 10 11 3 5 2 14 17
10 Odra Chobienia 9 10 3 5 1 16 24
11 Gwardia Białołęka 10 10 3 6 1 16 25
12 GKS Męcinka 9 8 2 5 2 23 24
13 Przyszłość Prusice 9 8 2 5 2 13 19
14 Pogoń Góra 9 5 1 6 2 14 28
15 Zamet Przemków 9 4 1 7 1 7 39

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2019/20

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice . . 2:5 4:4 . . . . 2:2 4:2 . 2:1 . . .
2 Odra Chobienia . . . . 2:1 2:4 . 0:1 . . . . . 5:1 .
3 Iskra Kochlice . 4:1 . 1:2 . . . . . . 4:2 . . . 3:0
4 Kaczawa Bieniowice . 8:0 . . . . . 8:3 . . 2:1 . . . .
5 Zryw Kłębanowice 2:1 . . . . 0:1 0:0 . 2:3 . . 0:0 0:3 . .
6 Konfeks Legnica . . 2:0 2:2 . . . . . 7:1 . . 2:6 . .
7 Górnik Lubin . . 4:2 2:2 . 2:1 . 4:0 . . 4:4 . . . .
8 Iskra Księginice 2:1 . 6:1 . . 1:3 . . . . . . 1:2 . .
9 Zawisza Serby . 3:2 . . . . 2:3 . . 2:4 5:5 . . . 1:1
10 Gwardia Białołęka . 1:1 . 1:0 . . . . . . 2:3 . . 1:2 3:0
11 GKS Męcinka . . . . 5:0 1:2 . 1:2 . . . . . . .
12 Prrzyszłość Prusice . 1:3 0:1 . . . 2:7 . 3:4 1:0 . . . . 3:0
13 Mewa Kunice . . 2:0 2:0 . . . . 0:2 5:1 3:1   . . .
14 Zamet Przemków 0:4 . . . 1:6 . 0:4 . 1:3 . . 2;2 0:8 . .
15 Pogoń Góra 3:3 . . . 1:3 . 2:8 1:4 . . . . . 6:0 .

Seria - runda jesienna 2019 /20

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice 1 0 0 . 3 0 1 3 3 1 . . . . .
2 Odra Chobienia 0 0 0 0 . 1 3 0 3 3 . . . . .
3 Iskra Kochlice 3 3 3 3 0 3 0 0 0 0 . . . . .
4 Kaczawa Bieniowice 1 3 0 3 1 1 3 3 . 0 . . . . .
5 Zryw Kłębanowice 1 0 3 1 3 3 0 0 0 0 . . . . .
6 Konfeks Legnica 3 0 3 0 1 3 3 . 3 3 . . . . .
7 Górnik Lubin 1 1 3 3 3 1 3 3 3 3 . . . . .
8 Iskra Księginice 3 3 3 0 3 0 0 0 3 . . . . . .
9 Zawisza Serby 0 3 0 3 3 1 1 3 3 1 . . . . .
10 Gwardia Białołęka 3 0 0 3 0 1 0 0 0 3 . . . . .
11 GKS Męcinka 0 1 0 0 0 0 . 3 3 1 . . . . .
12 Prrzyszłość Prusice 0 . 3 1 0 1 0 3 0 0 . . . . .
13 Mewa Kunice 3 3 3 3 3 . 3 3 0 3 . . . . .
14 Zamet Przemków . 3 0 0 0 1 0 0 0 0 . . . . .
15 Pogoń Góra 0 0 . 0 0 1 3 0 0 1 . . . . .

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . .
2 Odra Chobienia . . . . . . . . . . . . . . .
3 Iskra Kochlice . . . . . . . . . . . . . . .
4 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . .
5 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . .
7 Górnik Lubin . . . . . . . . . . . . . . .
8 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . .
9 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . .
10 Gwardia Białołęka . . . . . . . . . . . . . . .
11 GKS Męcinka . . . . . . . . . . . . . . .
12 Prrzyszłość Prusice . . . . . . . . . . . . . . .
13 Mewa Kunice . . . . . . . . . . . . . . .
14 Zamet Przemków . . . . . . . . . . . . . . .
15 Pogoń Góra . . . . . . . . . . . . . . .