This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.





Hymn Konfeksu
Tabela 2022/2023
1 Iskra Ksieginice 15
2 Górnik Lubin 13
3 Kaczawa Bieniowice 13
4 Błękitni Koskowice 12
5 KS Legnickie Pole 12
6 Stal Chocianów 10
7 Konfeks Legnica 9
8 Dąb Siedliska 9
9 Zawisza Serby 8
10 Płomień Radwanice 6
11 Orzeł Zagrodno 4
12 Czarni Dziewin 4
13 Gwardia Białołęka 4
14 Czarni Rokitki 4
15 Zryw Kłębanowice 4
16 Dragon Jaczów 2
więcej
7 kolejka 24/25.09.22
Iskra - Dziewin
Błękitni - Rokitki
Gwardia - Siedliska
Zryw - Jaczów
Kaczawa - Leg.Pole
Konfeks - Zagrodno
Górnik - Płomień
Serby - Stal
8 kolejka 1/2.10.22
Stal - Błękitni
Płomień - Rokitki
Dziewin - Gwardia
Jaczów - Iskra
Siedliska - Kaczawa
Leg.Pole - Konfeks
Zagrodno - Serby
Górnik - Zryw
Snajperzy 2022/2023
Przerywacz Paweł 8
Chojnowski Szymon 2
Swędzikiewicz Maciej 2
Krupa Bartosz 1
Bukowski Jan 1
Nasi Sponsorzy

Tabela po 7 kolejce

# Drużyna M Pkt. W P R Gole+ Gole-
1 Iskra Ksieginice 6 15 5 1 0 25 10
2 Górnik Lubin 5 13 4 0 1 13 5
3 Kaczawa Bieniowice 5 13 4 0 1 15 8
4 Błękitni Koskowice 5 12 4 1 0 21 4
5 KS Legnickie Pole 6 12 4 2 0 20 9
6 Stal Chocianów 5 10 3 1 1 16 8
7 Konfeks Legnica 6 9 3 3 0 18 13
8 Dąb Siedliska 6 9 2 1 3 11 13
9 Zawisza Serby 6 8 2 2 2 13 18
10 Płomień Radwanice 6 6 1 2 3 7 16
11 Orzeł Zagrodno 6 4 1 4 1 8 11
12 Czarni Dziewin 6 4 1 4 1 8 15
13 Gwardia Białołęka 6 4 1 4 1 7 15
14 Czarni Rokitki 6 4 1 4 1 12 23
15 Zryw Kłębanowice 7 4 1 4 1 8 225
16 Dragon Jaczów 5 2 0 3 2 9 17

Tabela krzyżowa legnickiej ligi okręgowej - sezon 2022/23

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Błękitni Koskowice . . . . . 4:0 . . . . . . 3:0 . . .
2 Zawisza Serby 1:5 . . . . . . . . . . 4:7 1:1 . . .
3 D±b Siedliska . . . . 2:0 . 1:1 . . . . . . 1:1 . .
4 Orzeł Zagrodno . . . . . . . . 0:1 . . . 1:4 1:2 . .
5 Czarni Dziewin . . . . . . 1:1 5:3 . . 0:3 . . . . .
6 Konfeks Legnica . 2:3 . . . . . . . . . . . . 8:1 .
7 Płomień Radwanice . 2:2 . . . 0:3 . . . . . . . . . .
8 Dragon Jaczów . . 3:3 0:0 . . 2:3 . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice 3:2 . . . . . . . . 1:5 5:2 . . . . .
10 Stal Chocianów . . . . . . . . . . . . 2:1 . . 7:1
11 KS Legnickie Pole . . . . . . . 6:1 . . . . . . . 6:0
12 Kaczawa Bieniowice . . . . . 2:1 . . . 1:1 . . . . . .
13 Gwardia Białołęka . . . . . . . . . . . . . . 0:6 .
14 Górnik Lubin . . . . 4:1 . . . . 4:1 2:1 . . . . .
15 Czarni Rokitki . . . . . . . . 0:8 . . 2:3 . . . .
16 Kłębanowice . . 1:3 2:6 . . . . . . . . . . 2:2 .

Seria - runda jesienna 2022 /23

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice 0 3 . 3 3 . . . . . . . . . .
2 Zawisza Serby 1 0 3 1 0 . . . . . . . . . .
3 D±b Siedliska 1 3 1 1 3 . . . . . . . . . .
4 Orzeł Zagrodno 1 0 3 0 0 . . . . . . . . . .
5 Czarni Dziewin 0 0 1 3 0 . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica 0 3 0 0 3 . . . . . . . . . .
7 Płomień Radwanice 1 0 1 1 3 . . . . . . . . . .
8 Dragon Jaczów 1 0 1 0 0 . . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice 3 3 0 3 3 . . . . . . . . . .
10 Stal Chocianów 0 3 3 3 1 . . . . . . . . . .
11 KS Legnickie Pole 3 3 0 3 0 . . . . . . . . . .
12 Kaczawa Bieniowice 3 3 . 3 1 . . . . . . . . . .
13 Gwardia Białołęka 1 0 0 0 3 . . . . . . . . . .
14 Górnik Lubin 3 3 3 1 3 . . . . . . . . . .
15 Czarni Rokitki 1 0 3 0 0 . . . . . . . . . .
16 Zryw Kłębanowice 1 0 0 0 0 . . . . . . . . . .

Seria - runda wiosenna

Lp Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Błękitni Koskowice . . . . . . . . . . . . . . .
2 Zawisza Serby . . . . . . . . . . . . . . .
3 D±b Siedliska . . . . . . . . . . . . . . .
4 Orzeł Zagrodno . . . . . . . . . . . . . . .
5 Czarni Dziewin . . . . . . . . . . . . . . .
6 Konfeks Legnica . . . . . . . . . . . . . . .
7 Płomień Radwanice . . . . . . . . . . . . . . .
8 Dragon Jaczów . . . . . . . . . . . . . . .
9 Iskra Księginice . . . . . . . . . . . . . . .
10 Stal Chocianów . . . . . . . . . . . . . . .
11 KS Legnickie Pole . . . . . . . . . . . . . . .
12 Kaczawa Bieniowice . . . . . . . . . . . . . . .
13 Gwardia Białołęka . . . . . . . . . . . . . . .
14 Górnik Lubin . . . . . . . . . . . . . . .
15 Czarni Rokitki . . . . . . . . . . . . . . .
16 Zryw Kłębanowice . . . . . . . . . . . . . . .