This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.

Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie działalności naszego Klubu przekazując 1.5% swojego podatku dochodowego za 2022 rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli dofinansować nasze drużyny młodzieżowe organizując turnieje i zawody sportowe. Szczegóły obok w zakładce. Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
Wiadomości
Zapraszamy na Ferie z Tenisem Stołowym !!!
Klub Sportowy Konfeks zaprasza na akcję "Ferie z Tenisem Stołowym ", która odbywa się w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Tatrzańskiej 9 w Legnicy.
Zajęcia odbywają się podczas ferii zimowych w każdy wtorek,środa i czwartek w godz. 13:30-15:00.
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie odpowiedniego obuwia na salę. Podczas akcji trener Paweł Muchowski naucza gry w tenisa stołowego, prowadzi turnieje ,gry i zabawy dla dzieci. Dla uczestników mamy przygotowane słodycze, napoje, owoce i drobne upominki .

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących na sportowo spędzić czas wolny podczas ferii zimowych.
Zapraszamy na treningi TENISA STOŁOWEGO .
20.10.2023
Klub Sportowy Konfeks Legnica serdecznie zaprasza na zajęcia sekcji tenisa stołowego, które odbywają się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 w Legnicy przy ul. Tatrzańskiej 9 w dniach :
- wtorek 18:30-19:30,
- czwartek 18:00-19:30,
- piątek 18:30-20:00.
Trenerem sekcji Tenisa Stołowego jest trener Paweł Muchowski 665-494-328. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów !
Zakończenie Wakacji z tenisem stołowym!
Klub Sportowy Konfeks Legnica przez cały sierpień prowadził akcję "Wakacje z tenisem stołowym ", ktora odbywała się na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 w Legnicy. Akcja była skierowana do dzieci i młodzieży pozostającej w czasie wakacji w Legnicy, a chcących na sportowo spędzić czas wolny.
Trener Paweł Muchowski uczył uczestników zajęć gry w tenisa stołowego, organizował różne turnieje. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki w formie sprzętu sportowego. Zabezpieczyliśmy także dla wszystkich uczestników napoje ,owoce, słodycze.
Akcja była organizowana dzięki wsparciu Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Legnica. Wszystkim uczestnikom zajęć dziękujemy za skorzystanie z naszego zaproszenia i mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z tej formy spędzenia wakacji .
Wakacje z tenisem stołowym
Klub Sportowy Konfeks Legnica informuję, że w dniu wczorajszym rozpoczęliśmy coroczną akcję "Wakacje z tenisem stołowym". Akcja odbywa się w Szkole Podstawowej nr 16 w Legnicy ul.Tatrzanska 9.
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci spędzające wakacje w Legnicy do udziału w naszej akcji.
Zajęcia odbywają się we wtorki,środy i czwartki w godz.13:30-15:00.
W trakcie trwania akcji jest nauka gry w tenisa stołowego, różne ćwiczenia i gry małe. Zapewniamy napoje,owoce i słodycze dla uczestników.
Obowiązuje obuwie zmienne niezbędne do wejścia na salę sportową. Akcja będzie trwać przez cały sierpień tj.30.08.
Zajęcia prowadzi trener Tenisa Stołowego Paweł Muchowski. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem Paweł Muchowski tel.665-494-328.
Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji !!!
Ferie z tenisem stołowym 2023.
Przez cały okres ferii zimowych Klub Sportowy Konfeks Legnica organizował akcje Ferie z tenisem stołowym, która była adresowana do dzieci pozostających w Legnicy, a chcących na sportowo spędzić czas. Akcja odbywała się w szkole podstawowej nr 16 przy ul. Tatrzańskiej 9.
W czasie trwania tej akcji organizowaliśmy naukę gry w tenisa stołowego,turnieje,zawody i zabawy.
Wszystkie uczestniczące w zajęciach dzieci otrzymywały napoje, słodycze, owoce oraz dyplomy,okolicznościowe kubki,nagrody i sprzęt sportowy.
Ferie z tenisem stołowym zostały zorganizowanie przy dużej pomocy Energetyka Sp.z.o.o z siedzibą w Lubinie, Urzędowi Miasta Legnica i Fundacja ESPA.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji tej pożytecznej akcji. Wypada nadmienić, że akcja ta jest organizowana przez nasz klub nieprzerwanie od ponad 30 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fajna atmosferę na tej akcji.
Zapraszamy do udziału w przyszłym 2024 roku . Dziękujemy także rodzicom za aktywny udział w tej akcji .
Zaproszenie na ferie z tenisem stołowym.
Klub Sportowy Konfeks Legnica zaprasza w czasie ferii na zajęcia z tenisa stołowego w ramach akcji " Ferie z tenisem stołowym". Zajęcia odbywać się będą w SP 16 w Legnicy ul. Tatrzańska 9 w dniach :
wtorek, środa i czwartek w godz. 13:30-15:00.
Pierwsze zajęcia w dniu dzisiejszym .
Podczas zajęć obowiązuje obuwie zmienne . Przewidujemy naukę gry w tenisa stołowego oraz konkursy z nagrodami i słodyczami. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w naszej akcji.
Akcję tą prowadzimy przy współudziale Urzędu Miasta Legnica oraz Energetyka Grupa KGHM.
Zmarła Krystyna Parylak
KS Konfeks Legnica z głębokim żalem informuję, że zmarła nasza była długoletnia trenerka sekcji tenisa stołowego Krystyna Parylak.
Pani Krystyna Parylak pracowała w naszym klubie od 1971 roku przez blisko 30 lat wychowując wiele pokoleń zawodników w tenisie stołowym. Krystyna Parylak w latach 1964-1968 była w ścisłej czołówce krajowej seniorek w tenisie stołowym. Wypada dodać, że poza trenowaniem w naszym klubie Pani Krystyna społecznie organizowała wiele imprez masowych.
Dla przypomnienia sylwetki Krystyny Parylak przedstawiamy artykuł z prasy legnickiej, który ukazał się 05.02.1993 roku o rodzinie Krystyny i Tadeusza Parylak. KS Konfeks Legnica składa kondolencję całej rodzinie naszej zmarłej trenerki.
artykuł prasowy

Pogrzeb odbędzie się w piątek 27.05.2022 o godz. 9:30 na cmentarzu komunalnym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej.
Ferie z tenisem stołowym 2020
Klub Sportowy Konfeks Legnica , w dniach 10-21 lutego, zorganizował "Ferie z tenisem stołowym 2020".
Zajęcia odbywały się w poniedziałki, wtorki i czwartki w Szkole Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9 w Legnicy.
Podczas ferii zimowych zorganizowano pięć turniejów tenisa stołowego:
Turniej OPEN - 10.02.2020 r.
1.Grzegorz M. - I miejsce
2.Sebastian H. - II miejsce
3.Kamil K. - III miejsce
W turnieju wystartowało 14 zawodników.
Turniej tenisa stołowego do lat 12: (20 lutego)
1.Cezary D. - I miejsce
2.Szymon Ś. - II miejsce
3.Arkadiusz K. - III miejsce
Turniej tenisa stołowego do lat 16: (20 lutego)
1.Wiktor O. - I miejsce
2.Michał M. - II miejsce
3.Mateusz M. - III miejsce
Turniej tenisa stołowego dziewcząt: (20 lutego )
1. Pola M. - I miejsce
2. Maja M. - II miejsce
Turniej tenisa stołowego w kategorii SENIOR: (20 lutego )
1.Waldemar D. - I miejsce
2.Krzysztof G. - II miejsce
3.Piotr F. - III miejsce
4.Hubert O. - IV miejsce
Wszyscy uczestnicy "Ferii z tenisem stołowym 2020" otrzymali nagrody i upominki oraz kubki z logo KS Konfeks Legnica.
Podczas feryjnych warsztatów z tenisa stołowego dzieci , młodzież oraz rodzice częstowali się owocami, słodyczami i różnymi napojami.
Wakacje z tenisem stołowym 2019
Zakończyły się Wakacje z tenisem stołowym które, jak co roku, organizuje Klub Sportowy Konfeks Legnica - sekcja tenisa stołowego. Zajęcia odbywały się w poniedziałki, wtorki i czwartki od godziny 16.00 do 17.30 w sali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych w Legnicy przy ulicy Grabskiego. Podczas akcji wakacyjnej odbyły się turnieje tenisa stołowego. 19 sierpnia 2019 roku rozegrano zawody w kategorii "dzieci".
Oto wyniki w grupie ( 8 -13 lat ).
Miejsce I - Jakub Wieczorek
Miejsce II - Szymon Świerczyński
Miejsce III - Adam Świerczyński
Miejsce IV - Pola Muchowska
26 sierpnia 2019 roku rozegrano turniej tenisa stołowego w kategorii "młodzież".
W kategorii " młodzież" następujące miejsca zajęli:
Miejsce I - Daniel Hachuła
Miejsce II - Anna Kupeć
Miejsce III - Mateusz Margalus
Miejsce IV - Szymon Świerczyński
27 sierpnia 2019 roku rozegrano ostatnie zawody tenisa stołowego w kategorii " Open".
W kategorii "Open" następujące miejsca zajęli:
Miejsce I - Daniel Hachuła
Miejsce II - Anna Kupeć
Miejsca III - Marek Lecko, Mateusz Margalus i Gabriel Piotrowski
Miejsce IV - Szymon Świerczyński
Wszyscy uczestnicy turnieju tenisa stołowego otrzymali dyplomy, proporczyki i kubki, długopisy z logo KS Konfeks Legnica oraz nagrody rzeczowe , a osoby , które uczestniczyli w regularnych zajęciach tenisa stołowego mogli częstować się owocami, sokami oraz słodyczami.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do regularnych treningów tenisa stołowego w nowym roku szkolnym 2019/2020.
Dokładne informacje znajdziecie na stronie www.konfeks-legnica.com


DHTML JavaScript Menu By Milonic