This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.

Nasi Sponsorzy

.
Prosimy o wsparcie działalności naszego Klubu przekazując 1% swojego podatku dochodowego za 2018 rok. Dzięki tym środkom będziemy mogli dofinansować nasze drużyny młodzieżowe organizując turnieje i zawody sportowe. Szczegóły obok w zakładce. Z góry dziękujemy za wsparcie naszego Klubu.
.
Wakacje z tenisem stołowym 2019
1.08.2019
Klub Sportowy Konfeks Legnica zaprasza na Wakacje z tenisem stołowym 2019
Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz czwartki w godzinach 16.00 - 17.30 w Zespole Szkół Budowlanych przy ulicy Grabskiego w Legnicy.
Podczas zajęć obowiązuje strój sportowy oraz zmienne czyste obuwie.
W razie pytań, proszę pisać na maila: muchowaty1@poczta.onet.pl
Zapraszamy dzieci i młodzież oraz rodziców z dziećmi.
Zakończenie sezonu 2018/19 w sekcji tenisa stołowego
15.07.2019
15 czerwca 2019 roku uroczyście zakończono treningi tenisa stołowego w sezonie 2018/2019. Podsumowano udział zawodników w turniejach , zawodach indywidualnych oraz drużynowych zarówno na terenie Legnicy oraz w innych miejscowościach.
Podczas uroczystości , która odbyła się w Szkole Podstawowej numer 16 w Legnicy, rozdano zawodnikom podziękowania w formie dyplomów i książek , a najmłodszym zawodnikom podarowano książki, dyplomy, szaliki z logo KS Konfeks Legnica oraz spodenki sportowe.
Dzieci , młodzież ,rodzice i zaproszeni goście, mogli poczęstować się owocami , napojami oraz wspólnie rozmawiając o sporcie wymienić się doświadczeniami. Zainteresowani tenisiści mogli zagrać na punkty z rodzicami oraz osobami zaproszonymi na ostatni trening przed wakacjami.
Sekcja zaprasza wszystkich zainteresowanych grą w tenisa stołowego na " Wakacje z tenisem stołowym" które rozpoczną się w sierpniu 2019 roku.
Wspomnienie o Zygmuncie Marszałku
4.04.2019
Z żalem informujemy, że w wieku 90 lat zmarł Zygmunt Marszałek.
Pan Zygmunt był przez wiele lat działaczem sekcji tenisa stołowego i bardzo wiele pomagał nam w działalności klubowej. Był nauczycielem, pracował m.in. w Liceum Medycznym.
Dał się poznać jako świetny pedagog, wychowawca dzieci i młodzieży.
Pan Zygmunt wiele lat pomagał ludziom potrzebującym m.in. jeździł do domów dziecka z uczniami i naszymi zawodnikami i zawsze miał dla tych dzieci dobre słowo i drobny upominek.
Pogrzeb i msza święta odbyła się 03.04.2019 r. w Kościele na os.Sienkiewicza, w którym uczestniczyło wielu Jego przyjaciół oraz delegacja naszego klubu.
Cześć Jego pamięci
Ferie zimowe z tenisem stołowym 2019
12.02.2019
Konfeks Legnica w Szkole Podstawowej numer 16 w Legnicy, przy ulicy Tatrzańskiej 9, jak co roku zorganizował legniczanom aktywne spędzanie czasu wolnego przy stołach do tenisa stołowego.
Podczas Ferie z tenisem stołowym 2019 przeprowadzono cztery turnieje tenisa stołowego. 7 lutego 2019 roku odbyły się turnieje tenisa stołowego.
Do rywalizacji przy stołach do tenisa stołowego przystąpiło 13 zawodników. Po trzech godzinach zaciętej gry wyłoniono zwycięzców:
Kategoria młodzież:
Miejsce I - Daniel Hachuła
Miejsce II - Mateusz Margalus
Miejsce III - Ziemowit Gręzicki
Miejsce IV - Piotr Fedak
Kategoria szkoły podstawowe:
Miejsce I - Adam Świerczyński
Miejsce II - Szymon Świerczyński
Miejsce III - Jakub Wieczorek
Miejsce IV - Łukasz Wieczorek
Kategoria żeńska:
Miejsce I - Urszula Gręzicka
Miejsce II - Katarzyna zawada
Kategoria seniorzy:
Miejsce I - Andrzej Iliaszczenko
Miejsce II - Krzysztof Górny
Miejsce III - Paweł Świerczyński
Wszyscy uczestnicy akcji Ferii z tenisem stołowym 2019 otrzymali nagrody rzeczowe oraz kubki, czapki i szaliki z logo KS Konfeks Legnica.
Klub Sportowy Konfeks Legnica zaprasza dzieci i młodzież do systematycznych treningów tenisa stołowego w następujące dni: wtorki i czwartki w godzinach 17.00 - 18.30 oraz soboty od godziny 12.00 do 14.00.
Ferie zimowe z tenisem stołowym 2019
1.02.2019
Klub Sportowy Konfeks Legnica zaprasza na ferie z tenisem stołowym.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają we wtorki i czwartki od godziny 17.00 do 18.30 oraz w soboty od godziny 12.00 do 14.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9 w Legnicy.
Obowiązuje strój sportowy.
Informacje pod numerem telefonu 665 494 328
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Turniej mikołajkowy w tenisem stołowym
9.12.2018
Klub Sportowy Konfeks Legnica zorganizował turniej mikołajkowy w tenisie stołowym. 8 grudnia 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9 w Legnicy, o godzinie 11.45 rozpoczęto zapisy do pięciu kategorii wiekowych.
Oto wyniki w kategorii - rocznik 2009 i młodsi:
Miejsce I - Adam Świerczyński
W kategorii - rocznik 2008 - 2004, następujące miejsca zajęli:
Miejsce I - Michał Kuc
Miejsce II - Norbert Janiga
Miejsce III - Ziemowit Gręzicki
Miejsce IV - Mateusz Margalus
Miejsce V - Daniel Schaffter
Miejsce VI - Mikołaj Materna
W kategorii - rocznik 2003 - 2000:
I miejsce - Miłosz Chojecki
II miejsce - Daniel Hachuła
Kategoria żeńska:
Miejsce I - Ewa Burzmińska
Miejsce II - Aleksandra Wesołowska
Miejsce III - Małgorzata Grabas
Miejsce IV - Urszula Gręzicka
Miejsce V - Anna Przybylska
W kategorii - rocznik 1999 i starsi:
Miejsce I - Mirosław Chojecki
Miejsce II -Marek Lecko
Wszyscy uczestnicy turnieju tenisa stołowego otrzymali nagrody rzeczowe, poczęstunek oraz dyplomy, które zafundował KS Konfeks Legnica, Urząd Miasta Legnica i Firma Huras
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do regularnych treningów tenisa stołowego w nowym roku szkolnym 2018/2019.
Dokładne informacje znajdziecie na stronie www.konfeks-legnica.com
Wakacje z tenisem stołowym
24.08.2018
Trwają " Wakacje z tenisem stołowym" które , jak co roku, organizuje Klub Sportowy Konfeks Legnica . Zajęcia odbywają się w poniedziałki , wtorki i czwartki od godziny 16.30 do 18.30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9 w Legnicy.
Podczas akcji Wakacje z tenisem stołowym odbyły się turnieje tenisa stołowego. 21 sierpnia 2018 roku rozegrano zawody w kategorii dzieci i młodzieży.
Oto wyniki w młodszej grupie, rocznik 2007 i młodsi:
Miejsce I - Maksymilian Wójcik
Miejsce II - Maja Margalus
Miejsce III - Pola Muchowska
Miejsce IV - Adam Wójcik i Marek Imbra
Miejsce V - Dominik Strzelecki
W starszej grupie , rocznik 2001 - 2006, następujące miejsca zajęli:
Miejsce I - Dominik Masłowski
Miejsce II - Daniel Hachuła
Miejsce III - Mateusz Margalus
Miejsce IV - Jakub Wróbel
Miejsce V - Krzysztof Kowalczyk
Wszyscy uczestnicy turnieju tenisa stołowego otrzymali nagrody rzeczowe - osoby , które uczestniczą w sierpniu w regularnych zajęciach tenisa stołowego mogą częstować się owocami, sokami oraz słodyczami.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do regularnych treningów tenisa stołowego w nowym roku szkolnym 2018/2019. Dokładne informacje znajdziecie na stronie www.konfeks-legnica.com
Podsumowanie sezonu 2017/2018 w sekcji tenisa stołowego KS Konfeks Legnica
18.06.2018
16 czerwca 2018 roku w sekcji tenisa stołowego podsumowano rozgrywki V ligi tenisa stołowego oraz treningi z najmłodszymi adeptami rozpoczynającymi przygodę z tenisem stołowym. Drużyna tenisa stołowego w składzie: Elżbieta Panek, Kamil Kowalewski, Patryk Stanisławski, Rafał Wiśniewski, Marcin Pytlowany i Dominik Masłowski reprezentowali KS Konfeks Legnica w rozgrywkach grupy legnickiej V ligi tenisa stołowego, którą koordynuje Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego we Wrocławiu.
Nasza drużyna tenisistów stołowych z Legnicy, po sześciomiesięcznej rywalizacji zdobyła trzecie miejsce w tabeli rozgrywek. We współzawodnictwie drużyn wzięło udział siedem , z których dwie awansują do ligi wyższej. Niewiele zabrakło zawodnikom KS Konfeks do zajęcia drugiej lokaty w tabeli i awansu do IV ligi.
Podczas uroczystości , która odbyła się w Szkole Podstawowej numer 16 w Legnicy, rozdano zawodnikom podziękowania w formie dyplomów, a najmłodszym zawodnikom podarowano książki i dyplomy. Zawodnicy, rodzice i zaproszeni goście, mogli poczęstować się owocami oraz wspólnie rozmawiając o sporcie zjeść obiad. Zainteresowani tenisiści mogli zagrać na punkty z zawodnikami ligowymi. Sekcja tenisa stołowego zaprasza wszystkich zainteresowanych grą w tenisa stołowego na " Wakacje z tenisem stołowym" które rozpoczną się w sierpniu 2018 roku.
Sekcja tenisa stołowego - II runda
4.04.2018
Tenisiści stołowi Klubu Sportowego Konfeks Legnica rozegrali następujące spotkania ligowe w drugiej rundzie V ligii tenisa stołowego:
13 stycznia 2018 roku w Polkowicach: KS Konfeks Legnica - KS Polkowice III 10:4.
27 stycznia 2018 roku w Głogowie : KS Konfeks Legnica - STS Chrobry Głogów 10:8
3 marca 2018 roku w Dobromierzu : GOKSIR Dobromierz - KS Konfeks Legnica 10:5
17 marca 2018 roku w Legnicy : KS Polkowice II - KS Konfeks Legnica 10:8
24 marca 2018 roku w Legnicy : UKS Żak III Gierałtowiec - KS Konfeks Legnica 10:7
Ferie z tenisem stołowym 2018
29.01.2018
Klub Sportowy Konfeks Legnica" w Szkole Podstawowej numer 16 w Legnicy, przy ulicy Tatrzańskiej 9 , jak co roku zorganizował legniczanom aktywne spędzanie czasu wolnego przy stołach do tenisa stołowego. Podczas Ferii z tenisem stołowym 2018 przeprowadzono trzy turnieje tenisa stołowego.
16 stycznia 2018 roku odbył się pierwszy turniej tenisa stołowego w kategorii Open
Do rywalizacji przy stołach do tenisa stołowego przystąpiło 25 zawodników. Po trzech godzinach zaciętej gry wyłoniono zwycięzców:
Miejsce I - Grzegorz Marud
Miejsce II - Paweł Mański
Miejsce III - Dawid Jakubik
Miejsce IV - Przemysław Zarówny
22 stycznia odbył się drugi turniej tenisa stołowego w kategorii Szkoły Gimnazjalne. 
Wyniki współzawodnictwa :
Miejsce I - Maciej Rzepiak
Miejsce II - Kacper Pytlowany
Miejsce III - Konrad Narewski
Miejsce IV - Krystian Huras
25 stycznia 2018 roku zorganizowano trzeci  turniej tenisa stołowego Szkoły Podstawowe, w ramach Ferii z tenisem stołowym 2018.
Oto miejsca poszczególnych zawodników:
Miejsce I - Kacper Pytlowany
Miejsce II - Mateusz Margalus
Miejsce III - Krystian Huras
Miejsce IV - Marcel Kaszuba
Wszyscy uczestnicy akcji Ferie z tenisem stołowym. otrzymali słodycze oraz kubki  z logo KS Konfeks Legnica, natomiast zwycięzcy wymienionych turniejów tenisa stołowego otrzymali wyjątkowe medale.
Klub Sportowy Konfeks Legnica zaprasza dzieci i młodzież do systematycznych treningów tenisa stołowego w następujące dni: wtorki i czwartki w godzinach 17.00 - 19.00 oraz soboty od godziny 13.00 do 14.30.
Ferie z tenisem stołowym
15.01.2018
Klub Sportowy Konfeks Legnica zaprasza na Ferie z tenisem stołowym.
Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki w godzinach 17.00 - 18.30 i soboty w godzinach 13.00 - 14.30 w Szkole Podstawowej numer 16 w Legnicy przy ulicy Tatrzańskiej 9.

Zapraszamy również na turnieje tenisa stołowego:
1.Turniej w kategorii Open - 16 styczeń 2018 rok godz. 17.00
2.Turniej w kategorii Gimnazjum - 23 styczeń 2018 rok godz. 17.00
3.Turniej w kategorii Szkoła Podstawowa - 25 styczeń 2018 rok godz.17.00
Informacje pod numerem telefonu 665-494-328
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Zwycięstwo w Legnicy
7.11.2017
7 października 2017 roku drużyna tenisistów stołowych z KS Konfeks Legnica , gościła w hali Szkoły Podstawowej numer 16 przy ulicy Tatrzańskiej 9, drużynę z GOKSiR Dobromierz.
Zawodnicy Konfeksu w składzie : Kamil Kowalewski, Patryk Stanisławski, Elżbieta Panek, Paweł Muchowski, Rafał Wiśniewski i Dominik Masłowski wygrali z drużyną GOKSiR Dobromierz 10 : 3.
Punkty dla legniczan zdobyli: Kamil Kowalewski - 3,5 pkt , Patryk Stanisławski - 3,5 pkt , Elżbieta Panek 1 pkt. i Paweł Muchowski 2 pkt.
Po dwóch kolejkach, drużyna tenisistów stołowych z KS Konfeks Legnica, posiada 4 punkty i zajmuje I miejsce w tabeli rozgrywek V ligi tenisa stołowego w grupie legnickiej.
Zwycięstwo w Strzegomiu
30.10.2017
30 września 2017 roku drużyna tenisistów stołowych z KS Konfeks Legnica wyjechała do Strzegomia, aby rozegrać pierwszy mecz V ligi tenisa stołowego.
Zawodnicy Konfeksu w składzie : Kamil Kowalewski, Patryk Stanisławski, Elżbieta Panek, Paweł Muchowski, Marcin Pytlowany i Rafał Wiśniewski wygrali z drużyną AKS II Strzegom 10 : 5.
Punkty dla legniczan zdobyli: Kamil Kowalewski - 4,5 pkt , Patryk Stanisławski - 2,5 pkt , Elżbieta Panek 1 pkt. i Paweł Muchowski 2 pkt.


DHTML JavaScript Menu By Milonic