This site will look much better in a browser that supports web standards, but it is accessible to any browser or Internet device.


.
Wakacje z tenisem stołowym
10.08.2015
Od 02 sierpnia do 30 sierpnia 2015 roku w Sali Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Tatrzańskiej w Legnicy Klub Sportowy Konfeks zorganizował i przeprowadził " Wakacje z tenisem stołowym". W poniedziałki, wtorki oraz czwartki osoby propagujące aktywny tryb życia oraz dzieci, które pozostały w miejscu zamieszkania, mogły uczestniczyć w grach i zabawach oraz turniejach tenisa stołowego.
Do sali przy ulicy Tatrzańskiej uczęszczały nie tylko dzieci i młodzież z Legnicy, ale także z Rokitek, Granowic, Mierczyc oraz Chojnowa. Podczas " Wakacji z tenisem stołowym" rozegrano turniej dla dzieci , młodzieży oraz turniej w kategorii " open". W najmłodszej kategorii następujące osoby zajęły miejsca. 1- Kacper Zamerfeld, 2- Maciej Roch , 3 miejsce - Antoni Wytrykowski, a 4 miejsce Alan Wojtowicz. W kategorii młodzieżowej 1 miejsce zajął Maksym Butkiewicz, miejsce 2 Łukasz Rząsa , a 3 miejsce Jan Pasieka.
W kategorii " open" 1 miejsce zajął Jarosław Sochacki z Chojnowa, 2 miejsce- Fabio Świątkowski z KSKonfeks Legnica 3 miejsce- Maciej Pastyrnak a 4 miejsce Marcel Wojtowicz z KS Konfeks Legnica, 5 miejsce Patryk Stanisławski, 6 miejsce Michał Orzechowski i 7 miejsce Bartosz Pindor. Turnieje zostały rozegrane systemem "każdy z każdym" i dostarczyły uczestnikom wiele emocji oraz nauczyły niektórych zawodników jak przegrywać " fair play".
Wszystkie osoby uczestniczące w "Wakacjach z tenisem stołowym" otrzymywały w czasie trwania imprezysłodycze i wodę, a osoby uczestniczące w turniejach dyplomy i nagrody rzeczowe.
Wygrana z Gierałtowcem
9.03.2015
18 kwietnia 2015 roku tenisiści stołowi z Klubu Sportowego Konfeks Legnica rozegrali w hali SP 16 przy ulicy Tatrzańskiej kolejny mecz 4 ligi mężczyzn w tenisie stołowym, grupa legnicka. Drużyna tenisistów stołowych z Legnicy rozegrała mecz ligowy w składzie: Dawid Jakubik, Fabio Świątkowski, Michał Orzechowski , Maciej Pasternak , na rezerwie Patryk Stanisławski. Drużyna gości przyjechała do Legnicy w następującym składzie: Marcin Świrski, Kamil Drzyzga, Andrzej Grygorcewicz,Szymon Sej , na rezerwie Dominika Wierzbicka.
Po trzech godzinach rywalizacji sportowej przy stołach do tenisa stołowego drużyna KS Konfeks Legnica zwyciężyła naswojej sali z drużyną z Gierałtowca 10:6. Punkty dla Konfeksu zdobyli: Dawid Jakubik 3,5 , Michał Orzechowski 1, Fabio Świątkowski 4,5 i Maciej Pasternak 1 punkt.
Tenisiści stołowi z Legnicy otrzymali 2 punkty do tabeli rozgrywek, która znajduje się na stronie dozts.pl . Łącznie KS Konfeks Legnica wywalczył w IV lidze tenisa stołowego 6 punktów.
Porażka w Głogowie
9.03.2015
28 marca 2015 roku rozegrano kolejną rundę rozgrywek IV ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Legnicka drużyna tenisistów stołowych rywalizowała w tym dniu z I drużyną STS Chrobry Głogów.
Zawodnicy z Klubu Sportowego Konfeks Legnica przystąpili do meczu w następującym składzie: Paweł Mański, Fabio Świątkowski, Maciej Pasternak, Michał Orzechowski i na rezerwie Sławomir Henś. Drużyna gospodarzy STS Chrobry Głogów rozegrała spotkanie ligowe w składzie: Marian Marszałek, Marek Samborski, Jarosław Sochacki i Krzysztof Szątkowski.
Mecz tradycyjnie rozpoczęto prezentacją zawodników i wzajemnym przywitaniem.
Po czterech grach singlowych wynik spotkania to 3:1 dla gospodarzy. Jeden debel wygrali goście z Legnicy, a drugi gospodarze z Głogowa. Następnie rozegrano kolejne gry pojedyncze, według klucza z protokołu, w których to wygrywali na przemian legniczanie oraz głogowianie. Przewaga Głogowian z gier pojedynczych na początku meczu ligowego spowodowała że to goście z STS Chrobry pierwsi zdobyli 10 punktów.
Drużyna gości z STS Chrobry Głogów I wygrała z KS Konfeks Legnica 10:5. Rozegrano cztery gry pojedyncze, w których to zawodnicy rozstrzygnęli wynik rywalizacji w piątym secie. W takich spotkaniach jest najwięcej emocji i pozytywnych wrażeń sportowych.
Wygrana z AKS Strzegom
9.03.2015
7 marca 2015 roku tenisiści stołowi z Klubu Sportowego Konfeks Legnica rozegrali w hali SP 16 przy ulicy Tatrzańskiej kolejny mecz 4 ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Drużyna tenisistów stołowych z Legnicy rozegrała mecz ligowy w składzie: Dawid Jakubik, Fabio Świątkowski, Michał Orzechowski i Maciej Pasternak. Drużyna gości przyjechała do Legnicy w następującym składzie: Wiktor Wędrowski , Marcin Pacholec, Krystian Berestecki i Marek Sozański.
Po dwóch i pól godzinach rywalizacji sportowej przy stołach do tenisa stołowego drużyna KS Konfeks Legnica zwyciężyła na swojej Sali, po sportowej rywalizacji, z drużyną ze Strzegomia 10:2.
Punkty dla Konfeksu zdobyli: Dawid Jakubik 3,5 , Michał Orzechowski 3, Fabio Świątkowski 2,5 i Maciej Pasternak 1.
Tenisiści stołowi z Legnicy otrzymali 2 punkty do tabeli rozgrywek, która znajduje się na stronie dozts.pl . Łącznie KS Konfeks Legnica wywalczył w IV lidze tenisa stołowego 4 punkty.
Ferie z tenisem stołowym - Podsumowanie
5.02.2015
Od 17 stycznia do 31 stycznia 2015 roku w Sali Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Tatrzańskiej w Legnicy Klub Sportowy Konfeks zorganizował i przeprowadził " Ferie z tenisem stołowym".
We wtorki, czwartki, piątki oraz soboty osoby propagujące aktywny tryb życia oraz dzieci, które pozostały w miejscu zamieszkania, mogły uczestniczyć w grach i zabawach oraz turniejach tenisa stołowego.
Do sali przy ulicy Tatrzańskiej uczęszczały nie tylko dzieci i młodzież z Legnicy, ale także z Mierczyc, Granowic, Rokitek, Jerzmanowic oraz z Chojnowa. Podczas " Ferii z tenisem stołowym" rozegrano turniej dla dzieci turniej "otwarty".
W najmłodszej kategorii następujące dzieci zajęły miejsca. 1- Aleksandra Pastyrnak z Rokitek , 2- Sebastian Kościółek z Legnicy ,3 miejsce - Hubert Kupczyński z Jerzmanowic i 4 miejsce Alan Wojtowicz Mierczyc. W turnieju "otwartym" zwyciężyli następujący tenisiści stołowi: 1 miejsce zajął Grzegorz Marud, 2 miejsce Fabio Świątkowski, 3 miejsce- Jarosław Sochacki , a 4 miejsce Maciej Pastyrnak. Turnieje zostały rozegrane systemem "każdy z każdym" i dostarczyły uczestnikom wiele emocji.
Wszystkie osoby uczestniczące w "Feriach z tenisem stołowym" otrzymywały w czasie trwania imprezy słodycze i wodę, a osoby uczestniczące w turniejach dyplomy, proporczyki, kubki, a zwycięzcy czapki. Warto dodać, iż ważnym aspektem wychowawczym podczas akcji feryjnej była obecność rodziców, którzy próbowali wraz z dziećmi swoich sił przy stołach tenisowych, a frekwencja osób zainteresowanych gra w tenisa stołowego podczas ferii zimowych jest z roku na rok większa.
Ferie z tenisem stołowym
26.01.2015
W Szkole Podstawowej numer 16 w Legnicy Klub Sportowy Konfeks organizuje akcje " Ferie z tenisem stołowym".
Dzieci, młodzież i ich rodzice mogą nauczyć się techniki gry w tenisa stołowego. Można również obejrzeć jak trenują zawodnicy IV ligi mężczyzn, którzy reprezentują Klub Sportowy Konfeks Legnica.
Osoby zainteresowane tenisem stołowym, na sali otrzymają od instruktora tenisa stołowego rakietki i piłeczki do gry oraz cenne podpowiedzi techniczne. Podczas " Ferii z tenisem stołowym" odbędzie się turniej dla dzieci i młodzieży po którym wszyscy grający otrzymają dyplomy i nagrody.
Zajęcia tenisa stołowego odbywają się we wtorki od godz. 17.00 do 19.00 , w czwartki od godz. 16.00 do 18.00 , w piątki od godz. 17.00 do 18.00 i w soboty do godz. 10.30 do 12.30.
Porażka z KTS II Legnica
18.01.2015
Drużyna tenisistów stołowych z KS Konfeks Legnica rozegrała w Zespole Szkół Rolniczych w Legnicy mecz ligowy z KTS Legnica II.
17 stycznia 2015 roku o godz.14 rozpoczęto rywalizację w tenisie stołowym IV ligi mężczyzn pomiędzy KTS Legnica II a Klubem Sportowym Konfeks Legnica. Drużyna gospodarzy przystąpiła do gier w składzie: Czesław Laszuk, Piotr Możejko, Przemysław Zarówny, Robert Kołakowski i na rezerwie Tomasz Kowal.
Klub Sportowy Konfeks Legnica rozegrał mecz ligowy w następującym składzie: Dawid Jakubik ,Maciej Pasternak, Fabio Świątkowski, Michał Orzechowski i Patryk Stanisławski. Po dwóch godzinach rywalizacji przy stołach do tenisa stołowego mecz ligowy zakończył się zwycięstwem gospodarzy KTS Legnica 10:3.
Punkty dla KS Konfeks Legnica zdobyli następujący zawodnicy: Dawid Jakubik 2 i Fabio Świątkowski 1 punkt
Remis z Chrobrym
29.12.2014
Drużyna tenisistów stołowych z STS Chrobry I Głogów gościła w Legnicy w hali sportowej SP 16 przy ulicy Tatrzańskiej.
20 grudnia 2014 roku o godz.14 rozpoczęto rywalizację w tenisie stołowym IV ligi mężczyzn pomiędzy gospodarzami KS Konfeks Legnica a drużyną STS Chrobry I Głogów.
Zespoły znają się dobrze z ubiegłorocznej rywalizacji. Składy osobowe drużyn znacząco nie zmieniły się. W obecnym sezonie do drużyny gości dołączył Jarosław Sochacki. Drużyna z STS Chrobry I Głogów przystąpiła do gier, oprócz wyżej wymienionego zawodnika, w składzie: Marek Samborski, Marian Marszałek i Janusz Brycki.
Po trzech i pół godzinach gry przy stołach do tenisa stołowego mecz ligowy zakończył się remisem 9:9. Punkty dla legnickich tenisistów zdobyli: Dawid Jakubik 3,5 , Fabio Świątkowski 3,5 , Michał Orzechowski i Maciej Pasternak po 1 punkcie.
Przegrana w Polkowicach
25.11.2014
Drużyna tenisistów stołowych z KS Konfeks Legnica wyjechała na mecz ligowy do Polkowic, który rozegrano w Szkole Podstawowej numer 1. 22 listopada 2014 roku o godz.12 rozpoczęto rywalizację w tenisie stołowym IV ligi mężczyzn pomiędzy gospodarzami KGHM - Zanam DWSPIT Polkowice II a Klubem Sportowym Konfeks Legnica.
Drużyna gospodarzy KGHM - Zanam DWSPIT Polkowice II przystąpiła do gier w składzie: Ewelina Matwiszyn, Natalia Matwiszyn, Jerzy Osicki, Krzysztof Łachowski i na rezerwie Jakub Mazurczak.
Goście z Legnicy przybyli do Polkowic w następującym składzie: Maciej Pasternak, Fabio Świątkowski, Michał Orzechowski, Paweł Muchowski i Patryk Stanisławski. Po dwóch godzinach rywalizacji przy stołach do tenisa stołowego mecz ligowy zakończył się zwycięstwem gospodarzy KGHM - Zanam DWSPIT Polkowice II 10 : 2.
Punkty dla legnickich tenisistów zdobyli następujący zawodnicy: Fabio Świątkowski i Paweł Muchowski po 0,5 w grze deblowej oraz Patryk Stanisławski 1 punkt w grze pojedynczej z Jakubem Mazurczakiem.
Przegrana z MKS Rokita Brzeg Dolny
5.10.2014
Drużyna tenisistów stołowych z MKS Rokita Brzeg Dolny gościła w Legnicy w hali sportowej SP 16 przy ulicy Tatrzańskiej.
20 września 2014 roku o godz.14 rozpoczęto rywalizację w tenisie stołowym mężczyzn pomiędzy gospodarzami KS Konfeks Legnica a drużyną MKS Rokita Brzeg Dolny. Oba zespoły znają się bardzo dobrze z ubiegłorocznej rywalizacji. Składy osobowe drużyn znacząco nie zmieniły się, a rozgrywane pojedynki wzbudzały wiele emocji. I tym razem również tak było.
Drużyna z MKS Rokita Brzeg Dolny przystąpiła do gier w składzie: Anita Jaworska, Aleksandra Jaworska, Zbigniew Kot i Jonasz Szewc. Interesującym i zarazem ważnym pojedynkiem była gra pojedyncza pomiędzy Dawidem Jakubikiem a Aleksandrą Jaworską. Zawodnik Konfeksu przegrał 2:3 w setach. Ten stracony punkt istotnie wpłynął na wynik końcowy meczu.
W grach deblowych przebywający na sali kibice i rodzice mogli dostrzec wiele długich i ciekawych wymian.
Po niespełna trzech godzinach gry przy stołach do tenisa stołowego zwyciężyła drużyna z MKS Rokita Brzeg Dolny w stosunku 10:4.
Punkty dla legnickich tenisistów zdobyli: Dawid Jakubik 1,5 Fabio Świątkowski 1,5 i Michał Orzechowski 1.
Przegrana z UKS Żak Gierałtowiec
15.09.2014
13 września 2014 roku rozegrano 1 kolejkę rozgrywek IV ligi mężczyzn w tenisie stołowym. Legnicka drużyna tenisistów stołowych, z Klubu Sportowego Konfeks Legnica, w pierwszym meczu wyjechała do Gierałtowca.
Legniczanie z KS Konfeks przystąpili do prezentacji zawodników w składzie: Dawid Jakubik, Fabio Świątkowski, Michał Orzechowski , Maciej Pasternak oraz Patryk Stanisławski i Bartosz Pindor na rezerwie.
O godzinie dwunastej rozpoczęto regulaminowe przywitanie drużyn, wspólne zdjęcia a kilka minut potem gry pojedyncze mężczyzn.
Drużyna gospodarzy UKS "Żak" Gierałtowiec wystąpiła składzie: Marcin Świrski, Kamil Drzyzga, Emil Jasiński, Rafał Wilczopolski i na rezerwie Arkadiusz Grzegorek. Po trzech godzinach zmagań sportowych, na dwóch stołach do tenisa stołowego, drużyna gospodarzy UKS "Żak" Gierałtowiec wygrała z KS Konfeks Legnica 10:2. Punkty dla Konfeksu zdobyli: Dawid Jakubik 1 i Maciej Pasternak 1. Warto podkreślić, iż na przegraną Konfeksu, w początkowej fazie meczu, miały wpływ trzyzacięte i wyrównane pojedynki w stosunku 2:3 w setach dla UKS "Żak" Gierałtowiec. Dobrze zaprezentował się w swoim debiucie Maciej Pasternak z Konfeksu który wygrał z 3:2 w setach z Rafałem Wilczopolskim.
Wakacje z tenisem stołowym
10.09.2014
Od 02 sierpnia do 30 sierpnia 2014 roku w Sali Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Tatrzańskiej w Legnicy Klub Sportowy Konfeks zorganizował i przeprowadził " Wakacje z tenisem stołowym".
We wtorki, środy oraz soboty osoby propagujące aktywny tryb życia oraz dzieci, które pozostały w miejscu zamieszkania, mogły uczestniczyć w grach i zabawach oraz turniejach tenisa stołowego.
Do sali przy ulicy Tatrzańskiej uczęszczały nie tylko dzieci i młodzież z Legnicy, ale także z Rokitek, Granowic oraz Chojnowa. Podczas " Wakacji z tenisem stołowym" rozegrano turniej dla dzieci oraz turniej " open". W najmłodszej kategorii następujące osoby zajęły miejsca. 1- Piotr Puzio, 2- Łukasz Rząsa , 3 miejsce - Jan Pasieka a 4 miejsce Aleksander Dul. W kategorii "open" rywalizowało dwunastu tenisistów stołowych. 1 miejsce zajął Jarosław Sochacki z Chojnowa, 2 miejsce- Fabio Świątkowski z KS Konfeks Legnica 3 miejsce- Radosław Kupczycki z Jerzmanowej a 4 miejsce Michał Orzechowski z KS Konfeks Legnica .
Turnieje zostały rozegrane systemem "każdy z każdym" i dostarczyły uczestnikom wiele emocji oraz nauczyły niektórych zawodników jak przegrywać " fair play". Wszystkie osoby uczestniczące w "Wakacjach z tenisem stołowym" otrzymywały w czasie trwania imprezy słodycze i wodę, a osoby uczestniczące w turniejach dyplomy, książki , koszulki oraz słodycze.
Warto dodać, iż ważnym aspektem wychowawczym podczas akcji wakacyjnej była obecność rodziców, którzy próbowali wraz z dziećmi swoich sił przy stołach tenisowych.


DHTML JavaScript Menu By Milonic